Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ismetdurak

Sustanon kullanımı

Önerilen İletiler

ismetdurak    1

Merhabalar foruma yeni kayıt oldum bayadır takip ediyorum birçok yerden araştırma yaptım hiç bir yerden verimli bilgi alamadım yada aldım kandırıldım bende buraya yazmak istedim bilgili kişilersiniz yardımcı olursanız çok sevinirim

1 senedir vucut geliştirme ile uğraşıyorum üç yerden kür aldım hepsi boş çıktı kimseye güvenim kalmadı oyuzden sustanon eczaneden devam etmek istedim bende garanti olsun diye sustanon nasıl kullanırsam verim daha iyi alırım yanına bi ürün eklemem lazımmı pct nasıl olmalı nezaman bunlarda yardımcı olursanız çok memnun olurum artık bu kürlerin boş çıkması beni sporu bırakma aşamasına getirdi yardımlarınızı bilgilerinizi paylaşmanızı bekliyorum teşekkürler şimdiden  @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
ismetdurak, 16 dakika önce yazdı:

Merhabalar foruma yeni kayıt oldum bayadır takip ediyorum birçok yerden araştırma yaptım hiç bir yerden verimli bilgi alamadım yada aldım kandırıldım bende buraya yazmak istedim bilgili kişilersiniz yardımcı olursanız çok sevinirim

1 senedir vucut geliştirme ile uğraşıyorum üç yerden kür aldım hepsi boş çıktı kimseye güvenim kalmadı oyuzden sustanon eczaneden devam etmek istedim bende garanti olsun diye sustanon nasıl kullanırsam verim daha iyi alırım yanına bi ürün eklemem lazımmı pct nasıl olmalı nezaman bunlarda yardımcı olursanız çok memnun olurum artık bu kürlerin boş çıkması beni sporu bırakma aşamasına getirdi yardımlarınızı bilgilerinizi paylaşmanızı bekliyorum teşekkürler şimdiden  @rastlantisal

Sorduğun soruların tamamı fazlasıyla forumda cevapları mevcut aratırsan bulabilirsin, muhtemelen sahte ilaçlardan dolandırılma sebebinde bu kafanı kaldırıp birazcık çevrene ve internete baksan zaten doğru ilaçlara ve doğru kombinlere çok kolay ulaşabilirsin sağlıklı sporlar..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
ismetdurak, 23 dakika önce yazdı:

Eczane testosteron ent. veya cyp kullan sustanon kullanma dostum. PCT ezbere olmaz kür başı ve sonuu tesst yaparsın değerlerine göre ct protokolü düzenlenir burada yine yardımcı oluruz pct kategorisine test sonuçlarınla konu açarsan.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
ismetdurak, 35 dakika önce yazdı:

only sustanon yapabilirsin ama büyük kazanç alamazsın yanına anabolik eklemeni öneririm. sustanon ödem yapabiliyor enjeksiyon yerinde buna dikkat etmelisin. illa sustanon kullanmak istiyorsan içindeki kısa estere göre enjeksiyon yap ki daha çok verim alasın. örnek; pazartesi çarşamba cuma  şeklinde. mg konusunda karışmıyorum genelde linç yiyorum:) yanına rimo ekleyebilirsin veya güvenilir bir satıcıdan bolde ya da deca alıp kombinlersen daha çok verim alırsın. pct konusunda da diğer hocalarımın dediği gibi kür öncesi-ortası-sonu test vererek ilerle kafana göre yapma pct işini

tarihinde swezy tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.368
ismetdurak, 10 saat önce yazdı:

1 senelik sporcunun 3 kere küre girmeyi denemiş olması beni şaşkınlığa uğrattı.

Keşke önce natural olarak limitlerinize gelseniz.

Antrenman, beslenme, dinlenme gibi olmazsa olmaz dinamikleri oturtsanız.

Hiç bir şey kullanma. Önce bu spora devam edecek misin etmeyecek misin buna karar ver. 1 Sene her şey için çok erken.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
ismetdurak, 13 saat önce yazdı:

Dostum 1 olur 2 olur da 3 nasıl oldu yolda bulduğun her adama ilaç mı soruyorsun sağlığınız bu kadar önemsiz mi

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismetdurak    1
Jacop, 11 saat önce yazdı:

Dostum 1 olur 2 olur da 3 nasıl oldu yolda bulduğun her adama ilaç mı soruyorsun sağlığınız bu kadar önemsiz mi

Yok hepsini kullandım test sonuçlarına baktım hiç bişe çıkmadı hepsi boş zeytinyağı vurduk galiba 3 kere yapmamim sebebi bunlar test temiz çıkınca başka denedi. Eğer bi sorun olsaydı devam etmezdim salondan hocalar kandırdı bizi işte

rastlantisal, 14 saat önce yazdı:

1 senelik sporcunun 3 kere küre girmeyi denemiş olması beni şaşkınlığa uğrattı.

Keşke önce natural olarak limitlerinize gelseniz.

Antrenman, beslenme, dinlenme gibi olmazsa olmaz dinamikleri oturtsanız.

Hiç bir şey kullanma. Önce bu spora devam edecek misin etmeyecek misin buna karar ver. 1 Sene her şey için çok erken.

Hoxam öncelikle çok sağolun teşekkürler 

Benim 2 sene normalde ama 1 senesi hep acemilikten sabırsızlıktan çöp oldu oyuzden 1 sene demek daha iyi olur 

Ben herşeyi güzel yapıyorum yada yaptığımı sanıyorum ama güzel bi şekilde verim alamıyorum buda tabiki beni küre sürüklüyor vucutta bir şeyler göremeyince

Size vücudumun halini atayım 1 senelik vucut deil nasıl böyle dersiniz hocam  Berbat anlamadım gitti hocam valla birtürlü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

Sustanon rimabolan zaman kaybı para israfı sana söyleyeyim çok birşey bekleme hatta birşey bekleme kendimden biliyorum uzun süre kullanan birisi olarak kafana koyduysan kendin bilirsin 

Supplement kombini yap daha iyi en azından vücut değerlerinde boş yere oynama olmaz 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Tr3n, 3 dakika önce yazdı:

Sustanon rimabolan zaman kaybı para israfı sana söyleyeyim çok birşey bekleme hatta birşey bekleme kendimden biliyorum uzun süre kullanan birisi olarak kafana koyduysan kendin bilirsin 

Supplement kombini yap daha iyi en azından vücut değerlerinde boş yere oynama olmaz 

Only testoda bile verim alınabilirken anabolizan kullanılan bir kür neden güzel sonuç vermesin hocam.Sustanonu bilmem ama testo e+rimobolan kullanıp doğru beslenen doğru antrenman yapan sağlık sorunu olmayan birinin ilk kürde her türlü tatmin olacağını düşünüyorum.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
Jacop, 7 saat önce yazdı:

Only testoda bile verim alınabilirken anabolizan kullanılan bir kür neden güzel sonuç vermesin hocam.Sustanonu bilmem ama testo e+rimobolan kullanıp doğru beslenen doğru antrenman yapan sağlık sorunu olmayan birinin ilk kürde her türlü tatmin olacağını düşünüyorum.

Yurt dışı Derecesi olan hocalarla birebir otorup sustanonu konuştuk adamlar gülüp geçti (eczane ürünlerine) sustanon olsun rimabolan anapolon tabir caizse git kumdan kale yapip oyna der gibi.  ben only testo dan verim almazmisin dedim? only testo kullanan adamdan ne bekliycen 300 spartan vücudumu 😂

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.368
ismetdurak, 10 saat önce yazdı:

Yok hepsini kullandım test sonuçlarına baktım hiç bişe çıkmadı hepsi boş zeytinyağı vurduk galiba 3 kere yapmamim sebebi bunlar test temiz çıkınca başka denedi. Eğer bi sorun olsaydı devam etmezdim salondan hocalar kandırdı bizi işte

Hoxam öncelikle çok sağolun teşekkürler 

Benim 2 sene normalde ama 1 senesi hep acemilikten sabırsızlıktan çöp oldu oyuzden 1 sene demek daha iyi olur 

Ben herşeyi güzel yapıyorum yada yaptığımı sanıyorum ama güzel bi şekilde verim alamıyorum buda tabiki beni küre sürüklüyor vucutta bir şeyler göremeyince

Size vücudumun halini atayım 1 senelik vucut deil nasıl böyle dersiniz hocam  Berbat anlamadım gitti hocam valla birtürlü

Düzgün beslendiğinden emin misin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Tr3n, 3 saat önce yazdı:

Yurt dışı Derecesi olan hocalarla birebir otorup sustanonu konuştuk adamlar gülüp geçti (eczane ürünlerine) sustanon olsun rimabolan anapolon tabir caizse git kumdan kale yapip oyna der gibi.  ben only testo dan verim almazmisin dedim? only testo kullanan adamdan ne bekliycen 300 spartan vücudumu 😂

bu yüzden mi yurt dışından tr yazlık bölgelere gelip kutu kutu sustanon alıyorlar hocam😀 sustanon gülünecek bir ilaç değil diye düşünüyorum doğru kullanıldığında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
swezy, 29 dakika önce yazdı:

bu yüzden mi yurt dışından tr yazlık bölgelere gelip kutu kutu sustanon alıyorlar hocam😀 sustanon gülünecek bir ilaç değil diye düşünüyorum doğru kullanıldığında

markus ruhl yurt dışından özel olarak gelip almış doğru  knk çanta dolusu sustanon hurafeler hayal ürünü sustanonla yapmış o vücudu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Tr3n, 5 dakika önce yazdı:

markus ruhl yurt dışından özel olarak gelip almış doğru  knk çanta dolusu sustanon hurafeler hayal ürünü sustanonla yapmış o vücudu

konu markus ruhl degil hocam ben yazlık bölgede oturuyorum. en az burda 4-5 eczanede şuan 100-200 kadar sustanon stoğu var gidip sorunca kendileri söylüyor direkt ağızlarından çıkan kelime şu; ‘yaza doğru almancı sporcular gelip toplu alım yapıyor bu yüzden stok yaptım’ gidip denemesi bedava.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
swezy, 4 dakika önce yazdı:

konu markus ruhl degil hocam ben yazlık bölgede oturuyorum. en az burda 4-5 eczanede şuan 100-200 kadar sustanon stoğu var gidip sorunca kendileri söylüyor direkt ağızlarından çıkan kelime şu; ‘yaza doğru almancı sporcular gelip toplu alım yapıyor bu yüzden stok yaptım’ gidip denemesi bedava.

Doğrudur yurt dışından gelip buradan alıp kullanan vardır ucuz alıyorlar tabi buradan orada satıyorlardır belki kim bilir. konu Marcus ruhl değil onunda efsanesi vardı o yüzden yazdım gelip doldurmuş çantayı gitmiş 🙂  ulaşılması da zor değil acemi işi herşeyden habersiz çoğu vücutcunun İlk başlangıç start kürü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
Tr3n, 5 saat önce yazdı:

Olaya bilimsel açıdan yaklaşalım.

-Sizin vücudunuzdaki reseptör oranı ile diğer insanların vücudunda yer alan reseptör oranı aynı değil. 

-Yurtdışı derecesi olan adam şuan ne yapsın sustanon ile yapılan kürü? O adam apayrı bir seviyede farkındasınız değil mi? Genellikle de zaten bu tür kişiler ilk yapmış oldukları kürleri çok fazla hatırlamaz. En çok verim aldığı kür planını ön planda tutarak konuşur. 

-Sustan içerisinde 4 farklı esterde testosteron barındırıyor. Kullanımı son derece titizlikle sağlanırsa sağlam verim alınabilir. 

-Rimobolan tek başına pek bir anlam ifade etmez ancak kür planlamalarına eklendiği taktirde kürden alınan verim oranını büyük oranda arttırıyor. Kalıcı kas kütlesi oranına direkt olarak etkisi mevcut. 

Kim neye gülüp geçiyor önemsiz, hatta sizin ya da 3-4 kişinin deneyimi de önemsiz. Önemli olan bu işin hormonsal, mantıksal ve bilimsel yönü. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Tr3n, 8 saat önce yazdı:

Yurtdışında yaşayan insanlar orijinal rimo arıyor deli gibi. Burda eczanede satılan rimoyu kötüler tabi o yurtdışında derece yapmış (hocalar) kendileri satamıyor çünkü... Sustanon kısır bırakır diyen o (hocaları) da duydum. -kardo sana enant. verelim sustanon kısır bırakıyor...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
desperado, 30 dakika önce yazdı:

Yurtdışında yaşayan insanlar orijinal rimo arıyor deli gibi. Burda eczanede satılan rimoyu kötüler tabi o yurtdışında derece yapmış (hocalar) kendileri satamıyor çünkü... Sustanon kısır bırakır diyen o (hocaları) da duydum. -kardo sana enant. verelim sustanon kısır bırakıyor...

Kötüleyenlere katılıyorum şahsen haklılar satmayanda kotuluyor anabolik etkisi 0 gözümde kısır yapan ilaç değil libidoyu yükseltiyor tedavi amaçlı ilaç kas yapmaya yönelik değil ahahaahaa 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181

Beyler bütçeniz varsa her kürünüze sutanon ve rimobolan ekleyin bence :D Özellikle rimobolan hammaddesi en pahalı ürünlerden biri o yüzden yurtdışındaki ürünlerinde çoğu ya sahte, ya düşük doz yada masteron. Bizim ülkemizde bunları orjinal eczaneden alabilmek büyük bir fırsat, o yüzden Türkiyeden ürün alıp şuan yurtdışına yüklü miktarda ticareti yapılıyor. Aslında en büyük nimet büyüme hormonu, bizde 1400tl olan büyüme hormonu avrupada binlerce dolara satılıyor. Bizim ülkeden alıp uçakla götürenlerde yolda soğuk zinciri tam sağlayamadıkları için 36 iu ilaçtan belki 12 iu verim anca alıyodur. Yani bütçeye göre rimo ve gh her küre eklenebilir yancı olarak :D Sustanonuda enanhat yerine kullanmak mantıklı. Prop için zaten mecburen undergraund ürün alacaksınız. Bence olabildiğince eczane ürünü kullanmak gerek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Tr3n, 30 dakika önce yazdı:

Kötüleyenlere katılıyorum şahsen haklılar satmayanda kotuluyor anabolik etkisi 0 gözümde kısır yapan ilaç değil libidoyu yükseltiyor tedavi amaçlı ilaç kas yapmaya yönelik değil ahahaahaa 

hocam açıklama mantıksız değil mi sizce de? ‘kas yapmaya yönelik değil’ ne demek? mix testonun içindeki de testosteron hormonu testo e,c,p de testosteron hormonu. vücut sustanon görünce sen sustanonsun ben kas yapmıyıcam banane hıh demiyor. tabiki de herkesin vücudu farklı tepki verebilir kimisine mix yarar kimisine en kısa ester kimisine uzun ester fakat enjeksiyon zamanları doğru ayarlandıktan sonra bir fark oluşmayacak. ve herzaman üstüne basa basa söylerim benim vücuduma mix testo her zaman tek estere göre daha iyi etki etmiştir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
swezy, 2 saat önce yazdı:

hocam açıklama mantıksız değil mi sizce de? ‘kas yapmaya yönelik değil’ ne demek? mix testonun içindeki de testosteron hormonu testo e,c,p de testosteron hormonu. vücut sustanon görünce sen sustanonsun ben kas yapmıyıcam banane hıh demiyor. tabiki de herkesin vücudu farklı tepki verebilir kimisine mix yarar kimisine en kısa ester kimisine uzun ester fakat enjeksiyon zamanları doğru ayarlandıktan sonra bir fark oluşmayacak. ve herzaman üstüne basa basa söylerim benim vücuduma mix testo her zaman tek estere göre daha iyi etki etmiştir

Anlamadiysan tekrar açıklayım "Tedavi amacı dışında bir işe yaramıyor" kas yapmaya yönelik değil benim düşüncem bu ne anlıyorsan artık

Kullan güzel kardeşim hoşuna gidiyorsa beni ilgilendirmez afiyet şeker olsun kardeşime

Umut fakirin ekmeğidir  Testo e c p saydıklarından da az var zaten  ampulun içinde 

bende neden salça oluyorsam konuya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Tr3n, 11 saat önce yazdı:

Ne anlatıyorsun sen ya o yarışmacı dediklerinin yanlış anlamada alayının açlıktan ağzı koyuyor 2 kuruş 3 kuruş kimden ne yontarsam peşinde olan tipler %90 ı, aynen sana kötülemişler kandırmışlar 500 tl ye tren satmışlardır sana xD  kahkaha tufanısın ya birader.. Zaten ona gireceksek hiç bir ürün kas yapmak için değil haberin olsun dana ilacı köpek ilacı hormon tedavisi ilacı kanser ilaçları kullanıyoruz haberin olsun. Birini bile sen kas yap podyuma çık diye üretmediler.. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
swezy, 8 saat önce yazdı:

testesteron testesterondur ister indekonat vur ister propianat ister enantat sustanon dalgalı derler anlarım enjesyon ağrısı derler anlarım pahalı geliyor derler hadi derim fakat orjinal labrotuvar ilacına boş diyen ya satıcıdır ya da bu satıcılara kanmıştır 

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismetdurak    1
rastlantisal, 19 saat önce yazdı:

Düzgün beslendiğinden emin misin?

Hocam elimden geldiği kadar besleniyorum yani hatta spor salonundaki hoca bile çoğu kişi şaşırıyor günük yediğim besinler

500 gram tavuk 500 gram pirinç 3 yumurta 2 dilim tam buğday ekmeği yeşillik zeytin fıstık ezmesi yulaf arada pankek gainerdan muz filan bu şekildd hocam yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
ismetdurak, 7 saat önce yazdı:

Hocam elimden geldiği kadar besleniyorum yani hatta spor salonundaki hoca bile çoğu kişi şaşırıyor günük yediğim besinler

500 gram tavuk 500 gram pirinç 3 yumurta 2 dilim tam buğday ekmeği yeşillik zeytin fıstık ezmesi yulaf arada pankek gainerdan muz filan bu şekildd hocam yani

boyun 2 metre falan mı ki bu yediklerin nereye gidiyor tavuk alacak param yokken spora başlamıştım anrtenman sonu sadece pirinç yiyerek ölçü alıyordum çok iyi gelişmiştim ya doğal testesteronunda büyüme hormonunda sıkıntı var ya bu dediklerini yemiyorsun ya da tükenişe giden antrenmanlar yapmıyorsun curl bittiğinde ellerim tirtir titiryordu antrenmanda gerçekten acı çekiyordum set tekrar saymak takip açısından faydalı fakat sonuç olarak tükenişe gitmen gerek kafana silah dayasalar o ağırlığı kaldıramıyor olman gerek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?
    • Yazan: SwipeEmir
      Merhaba arkadaşlar,
      Total testesteron değerim : 5.73 Referans aralığı 2.49-8.36  Şu değerlerde biri haftada 250mg sustanon vurursa Ortalama 8 haftanın sonunda total testesteron kaça çıkar aşağı yukarı?
      Teşekkürler.
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.