Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DeMoNhUnTeR

TRENBOLON YAN ETKİLERİ HAKKINDA KULLANICI YORUMLARI

Önerilen İletiler

kuntkral    34

Tren kürü boyunca koyu renkli idrar hepinizde gözüktümü? Böbrekleri oldukça yoruyor gibi 5 ltye çıkmama rağmen idrar rengi greyfurt suyu gibiydi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GetShredded    5
kuntkral, 10/24/2017 - 13:34 yazdı:

Tren kürü boyunca koyu renkli idrar hepinizde gözüktümü? Böbrekleri oldukça yoruyor gibi 5 ltye çıkmama rağmen idrar rengi greyfurt suyu gibiydi 

Normaldir hocam, böbrekleri yorduğundan idrar koyu renk olur. Hatta ilacın sahte olmadığına, aksine iyi çalıştığına işaret eder.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7

Yoruyor yoruyor yoruyor. İdmanda müzik dinlemezsem ogün gaza gelemiyorum. Ne zaman trene başladım bazen o müzik bile bunaltıyor. Arada setten sonra kulaklığı çıkarıp derin derin nefes alıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erberkovic    0
PEPTIDTURKIYE, 08.12.2016 - 10:53 yazdı:

RBC artışına bağlı yüksek tansiyon ve yüksek dozlarda ciddi seviyede anksiyete,paranoya

İki sene önce 1 ay kadar kullanmıştım. Agresiflik artıyor gerçekten ama diğer anlatılan yan etkilerin hiç birini yaşamadım.(uykusuzluk, nefes darlığı, terleme vs.). Ayrıca ilacımın sahte olduğunu düşünüyorum. Kestikten 1,5-2 ay sonra yaptığım testte FSH LH çok yüksekti. Süre fazla gibi gözükse de FSH LH'ın bu kadar yüksek olmayacağı söylendi hocalarca.. Konuya geleyim, daha önce bolde testo dia felan kullandım ama yazılan çoğu yan etkiyi yaşamadım. İnternette insanlar biraz abartıyor bence. Bazıları kullanmadan bi şeyler yazıyor. Ben interneti fazla ciddiye almamanızı öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93

Madem konu hortlamis, bende yasadiklarimdan ufak eklemeler yapayim.

Dusuk miktarda kullandim kur icinde ve bende eve erkenden gelip arabayi esimin gormeyecegi bir mahalle asagi park edip eve habersiz baskin yapip evin dolaplarinda adam aramaya kadar beni goturdu. Kiskanc olmayan ben sacma sapan hareketler yaptim (Allah'tan esime hissettirmeden) Kurden sonra kendime geldigimde (hala da dusunup guluyorum) ne yapmisim ben yahu dedim. Gece terlemeleri bende de oldu, oksuruk cok az yasadim.

• Beğen 1
  • Şaşkın 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blue    1

Konu tekrardan canlandığı için haftada 2 kere 1ml Tren-A alımındayım kullanımımın 2. Haftası bitti ve haftada 3 kere 1 ml testo+maste kullanıyorum. Tren-A’nın yüksek dozda alınım sonucunda gösterilen yan etkileri (kişiden kişiye göre değişebilir) ilk 2 hafta da bir çok günü 37-38.2 derecelerde ateşle geçirdim özellikle treni vurduğum günlerin ertsi günü haliyle yorgunluk yaptı ve 2-3 gün idmanları yapamadı kıllanma artışı 2 haftada belirgin oldu özellikle sırtta 1. Hafta hiç öksürük olmasada 2. Haftanın son 2-3 günü öksürük yaşanmaya başlandı uyku bozukluğu gündüzleri yoğun uyku isteği geceleri ise saat 4-5 gibi kalkıp belli bir süre uyutmama veya 10-15 dakka da bir uyanma (1. Haftada 10-15 dakkada bir uyandım 2. Haftada 4-5 gibi uyanıp 1-2 saat uyuyamam yaşadım) eve kapanma isteği  2. Haftada özellikle yoğun bir şekilde yaşandı. Bende en belirgin özelliği ateş oldu şuan 2. Haftamı bitirdim 3-4 gündür ateş seyrediyor gün içinde dereceler farklılık gösteriyor orta derece ateş ilk hafta ise 1-2 gün ateş oldu sabahları nadirde olsa koyu idrar(böbreklere vurma) ilerleyen haftalarda istenilirse devamı gelecek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

Bu havalarda pek taraftarı değilim açıkçası  kıllanma ne derece oldu @Blue

tarihinde megalodon tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Bir çok kullanıcı genelde hep yan etkilerinden bahsediyor lakin bunun kanitsanamaz bir gücü var ondan kimse bahsetmiyor yani tren kullananlar neden before after yapmıyor bilinclenmemiz adına söylüyorum yeterli kaynak yok beslenme nasıl yapıldı yok eski yeni yok hep genel bilindik şeylerden bahsediyor insanlar öksürük sinir şizofreni vs vs insanların merak ettiği en azından kendi adıma oyle bende 3 cu kur olarak hep bulk hemde yağsız saf kur elde etmek için testo bolde tren enanht girmeyi planlıyorum lakin ne görsel var bizde tatmin edici nede açıklama arkadaşlar anladık yan etkilerini birazda gücünden bahsedin birazda onu görelim iyi günler 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37

Ben şuan 6 hafta oldu tren a kürüme terleme hat safhada agrasiflik fazlasıyla var önünden biri geçse ne geçiyorsun diye dalasım geliyor ateş halsizlik arada enjeksiyon günleri öksürük ve boğazıma öküz oturmuş gibi hissediyorum yorgunluk var gece uykusuzluk oluyordu şimdi biraz daha iyiyim ama klima altinda terlediğim çok oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tren kürü ilk defa bu sene yaptım inanılmaz derecede halsizlik omuz sırtta sivilce akne olusumu psikolojik olarak bitik durumda olma hali ağır paranoya kullanılcak ilaç değil yarısma düsünülmediği takdirde bu ilacı vücuda almak çok mantıksız...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alpay2728    13

Garsonluk yapan bir arkadaşım müşteriyle kavga edip işten çıkarıldı. Oturduğunuz yerde kollarından dahi boncuk boncuk terlerin nasıl gözenekden çıktığını izleyebilirsiniz. Ciddi anlamda bir anabolik steroid dir. Etkileri muazzamdır (doğru ve bilinçli bir kullanımda) benim bu ilaç ile kötü bir geçmişim var daha çok zor bir araya gelmemiz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
zafer44, 10 saat önce yazdı:

Bir çok kullanıcı genelde hep yan etkilerinden bahsediyor lakin bunun kanitsanamaz bir gücü var ondan kimse bahsetmiyor yani tren kullananlar neden before after yapmıyor bilinclenmemiz adına söylüyorum yeterli kaynak yok beslenme nasıl yapıldı yok eski yeni yok hep genel bilindik şeylerden bahsediyor insanlar öksürük sinir şizofreni vs vs insanların merak ettiği en azından kendi adıma oyle bende 3 cu kur olarak hep bulk hemde yağsız saf kur elde etmek için testo bolde tren enanht girmeyi planlıyorum lakin ne görsel var bizde tatmin edici nede açıklama arkadaşlar anladık yan etkilerini birazda gücünden bahsedin birazda onu görelim iyi günler 

Iyi fikir yan etkilerinden bahsedilmesi güzel herkeste farklı sonuçta yaşanan her problemin anlatılması aktarılması çok güzel  vücuda aldığımızda karşılaşacağımız terslikleri önceden bilmek bizi 1 adım ileri taşır ama arkadaşında dediği gibi artılarınıda anlatsanız olumlu yönleri değişimlerden gelişimlerden de bahsetseniz çok iyi olur sonuçta testoda üretimi baskılıyor bazı riskleri göze alıyoruz 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blue    1
zafer44, 29.06.2019 - 10:25 yazdı:

Kendi adıma pozitif etkilerini idman sistemi ve beslenmeyi kısaca anlatayım 2. Haftanın bitmesine rağmen derimde gözle görülür incelme ve 6 kilo kaybım oldu kas kütlesi olarak kayıp değil aksine artış oldu idman sistemi olarak sabahları kardiyo akşamları ağırlık+ Kardiyo beslenme ise 2-3 haftada bir bir miktar oynama olduğu için kür boyu sabit bir beslenme programım yok fakat karbonhidrat yok denecek kadar az günde 1 dolu yemek tabağı etmez yediğim karbonhidrat ve her çeşit karbonhidrat kullanmıyorum sadece basmati değişim fotoğrafım yok yani ne öncesi ne sonrası ama şuanlık gelişmeler bunlar iyi formlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Blue, 13 dakika önce yazdı:

Kendi adıma pozitif etkilerini idman sistemi ve beslenmeyi kısaca anlatayım 2. Haftanın bitmesine rağmen derimde gözle görülür incelme ve 6 kilo kaybım oldu kas kütlesi olarak kayıp değil aksine artış oldu idman sistemi olarak sabahları kardiyo akşamları ağırlık+ Kardiyo beslenme ise 2-3 haftada bir bir miktar oynama olduğu için kür boyu sabit bir beslenme programım yok fakat karbonhidrat yok denecek kadar az günde 1 dolu yemek tabağı etmez yediğim karbonhidrat ve her çeşit karbonhidrat kullanmıyorum sadece basmati değişim fotoğrafım yok yani ne öncesi ne sonrası ama şuanlık gelişmeler bunlar iyi formlar

Burdan şunu anlayabilirmiyim şahsım adına karbonhidrat kısıtlı olmalı yükle karb yükle karb diye birşey yok karbonhidrat ta ölçülü olmalı örnek verecek olursak sizin için günlük ne kadar karb ne kadar protein aldınız boy kg niz bf durumunuz nedir ? Saygılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blue    1
zafer44, 30.06.2019 - 12:00 yazdı:

Burdan şunu anlayabilirmiyim şahsım adına karbonhidrat kısıtlı olmalı yükle karb yükle karb diye birşey yok karbonhidrat ta ölçülü olmalı örnek verecek olursak sizin için günlük ne kadar karb ne kadar protein aldınız boy kg niz bf durumunuz nedir ? Saygılar 

Küre başlamadan önce 90-90.50 arası değişen kilom vardı 180 boyum vardı definasyon içinde bulk dönemi içinde her zaman yenilen her şey tartılmalı en azından ben ve çevremdeki herkes öyle yapıyor benim günde aldığım sabit karbonhidrat ölçüsü yoktu diyet listem var ama örnek şu şekildeydi Pazartesi 100 salı 100 Çarşamba 150 perşembe 200 cuma 100 cumartesi 150 pazar 0 gram karbonhidrat(pişmemiş olarak ölçüyordum sonra pişiriyordum) değerler örnek için verildi ama bu şekildeydi protein içinse 1 kilon x 2-2.5 gram protein 2. Hafta bittiğinde 82.50 kiloya düşmüştüm ama bu süreç tabi ki çok zorlu geçti benim için en azından. :) 

megalodon, 29.06.2019 - 08:28 yazdı:

Bu havalarda pek taraftarı değilim açıkçası  kıllanma ne derece oldu @Blue

Sırtımda ense tarafım ve biraz aşağısında yoğun bir şekilde çıktı ama genetik olarak eğilimli olma olasılığım var yani kalıtsal herkeste olmuyor çevremde kullananlarda bir kısmında olmamış bir kısmında oldu.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Blue, 8 saat önce yazdı:

Küre başlamadan önce 90-90.50 arası değişen kilom vardı 180 boyum vardı definasyon içinde bulk dönemi içinde her zaman yenilen her şey tartılmalı en azından ben ve çevremdeki herkes öyle yapıyor benim günde aldığım sabit karbonhidrat ölçüsü yoktu diyet listem var ama örnek şu şekildeydi Pazartesi 100 salı 100 Çarşamba 150 perşembe 200 cuma 100 cumartesi 150 pazar 0 gram karbonhidrat(pişmemiş olarak ölçüyordum sonra pişiriyordum) değerler örnek için verildi ama bu şekildeydi protein içinse 1 kilon x 2-2.5 gram protein 2. Hafta bittiğinde 82.50 kiloya düşmüştüm ama bu süreç tabi ki çok zorlu geçti benim için en azından. :) 

Sağol kardeşim anladım demek istediğini 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

(Eğer okuma alışkanlığınız yoksa veya yeni önerilere açık değilseniz 4-5. satırdan itibaren okumaya başlayabilirsiniz) Yaklaşık 12-13 yıl önce tek tük forum bilgileriyle ve ingilizce bazı araştırmaları çevirerek bu konuları araştırmaya başlamıştım ancak bir kaç sene önce Türk kaynaklarını tamamen takip etmeyi bıraktım, yalnızca klinik araştırmaları ve ingilizce anabolic doc kanallarını takip ediyorum. Kendi bilgilerimi paylaşmadan önce şundan bahsedeyim, 5-6 trenbolone kürü yapan bu ilacı tamamen tanımış anlamına gelmez, ilacın hiç görmediğiniz bir etkisini son kürünüz de görüp ''aa böyle bir etkisi de varmış'' diyebilirsiniz, bu biraz sizin bulunuşunuzla da alakalı. Trenbolone un işleyiş mekanizmasını bilmek tek başına önlem almaya yetmez etki ettiği mekanizmaları da bilmek lazım, gerekirse patoloji fizyolojisi bilmek lazım. Anlatmak istediğim biraz farmakoloji terimi bilip tüm ilaçların isimlerini ve etken maddelerini ezberere söylemek, bir ilacın hangi hastalıkta kullanıldığını öğrenmek sizi steroid uzmanı yapmaz. 

İlk etapta Trenbolone'un en büyük yan etkisinden bahsedelim; kesinlikle psikoloji ve beynimiz üzerinde bıraktığı etkidir ve genelde kullanıcılar bu yavaş yavaş beyinlerini çürüten etkiyi iş işten geçtikten sonra farkederler, bana nefret kusmaya hazırlanan user lara hatırlatmak amacıyla yazmaya başlayayım. Hangi yanetkilerdir bunlar ; unutkanlık, dikkat bozukluğu (mal mal bir noktaya bakma) odaklanamama (görüşünüzü sabitleyememe) geçiştirme ve erteleme alışkanlığı, irdelemeyi bırakma, intihar düzeyinde varoluşu sorgulama, sebepsiz saldırganlık. Bunlar ayrıtılandırılabilir veya ekleme yapılabilir, işin kötüsü bozulan bu mental mekanizmalar kürden sonra da normale dönmeyebilir. İşin güzel tarafı bu söylediğim psikolojik etkileri bol keseden atmıyorum hepsiyle ilgili yapılmış araştırmalar var. Tabii ki spor salonunda antrenman yaparken, yemek hazırlarken, yemek yerken, sosyal hayatın dışındayken, bulaşık yıkarken, öğün istiflerken, antrenman yolunda, enjeksiyon yaparken bu söylediğim yanetkileri yaşadığınız aklınızın ucundan bile geçmeyecek, zaten hayatınız bu saydığım ayrıntı olması gereken ama hayatınızın temeline oturttuğunuz ayrıntıların etrafında dönüyor olacak buyüzden yanetkileri seneler sonra kaydadeğer şekilde hissetmeye başlayacaksınız, ama genelde hiçbir zaman kendinize veya başkalarına itiraf edemeyeceksiniz, bununla ilgili yapılmış anket araştırmaları da var, steroid kullanıcıları evet ben kullanıyorum demezken, koko kullanıcıları rahat bir şekilde evet ben kullanıyorum diyebilmiş.

Bana göre trenbolone kürlerinde ve diğer bazı kürlerde fizyolojik anlamda sizi hasta bırakacak en kötü yanetki hızlı kütle kazanma ve hızlı kütle kaybı sonrasında gerçekleşen bazı yanetkilerdir. Net söylüyorum trenbolone kullanımından sonra tansiyon hastası olabilirsiniz, eğer kür sonrasında hızlı kütle kaybederek devam ediyorsanız, düşük tansiyon riski sizi bekliyor (sadece yüksek tansiyon değil düşük tansiyon da hayatınızı olumsuz etkiler) bu tamamen değişen kalp boyutunuz, değişen damar boyutlarınız, değişen kan komponentlerinizle alakalı, ha sonrasında ne oluyor hormonlarınız da bu yeni ortamlara adapte olmaya çalışıyor veya olamıyor. Yani şunu diyorum kür esnasında ve kür sonrasında yaşadığınız halsizlik,devamlı uyku durumu tek başına troid hormonlarınızın gerekenden az çalışmasıyla alakalı değildir. Özellikle uzun süreli kullanımlarda vücut artık bu ani değişimlere adaptasyon sağlayamayabilir, eve 3 aylık bir kür ve sonrasındaki 2-3 aylık bir ara esnasında gerçekleşen değişimler organizma için hızlı değişikliklerdir, hormonlarınız ve dokunlarınız için hızlı diyebileceğimiz değişikliklerdir.

Trenbolone esterlerinin etkileri metabolizmadan metabolizmaya değişir diye düşünüyorum, kendimde enantat esterinde her zaman öksürük ve derin nefes aldığımda yanma, soluğun yetmemesi gibi durumlar yaşadım, bu sorunu acetate formunda hiç yaşamadım, acetat formunda çok yüksek kan basınçları ile karşılaşmadım (yüksek tuz tükettiğim durumlarda bile) kalp atışlarımın gürültüsünden uyuyamadığım olmadı, ama enantate formunda tam tersi bütün yanetkileri yaşadım. Uzun kısa veya orta esterlerin karşılaştırması ve aralarındaki farkı anlamak amacıyla yapılan araştırmalar çok olmadığı için bu konuda kullanıcılların yorumlarından ve kendi tecrübelerimden yola çıkarak anlatıyorum. Yalnızca trenbolone değil diğer steroitlerde de enjeksiyon sonrası ciğerlerinizde yanma ve derin soluk aldığınızda yanma hissedebilirsiniz.

Kabus görme, gece terlemeleri, aktivite yapmazken bile terleme bu sorunlarda göz ardı edilecek sorunlar değildir, vücudunuzun termoregülatör yani ısı düzenleyici mekanizması bir taraftan devamlı değişen ortam sıcaklığını ayarlamaya çalışıyor, aldığınız trenbolone maddesi ise hem metabolizma hızınızı değiştirmiş, hem de vazodilatasyon ve vazokonstriksiyon durumlarını yani damar genişleterek veya daraltarak ısı düzenleme mekanizmasını çok sık etkilemeye başlamıştır. Enjeksiyon sonrası yüksek ateş,titreme vakaları zaten mevcut biraz araştırırsanız bulabilirsiniz, bu yüksek ateş durumları termoregülatör sisteminizin ilaçla birlikte gerçekleşen ani değişikliklerle başedememesi ile alakalı. Bununla ilgili de trenbolone un veya steroitlerin termoregülatör sistemimiz ve anterior hipotalamus üzerine etkilerini araştırabilirsiniz, yazarsam aşırı ayrıntılı olur.

Bir diğer yanetki ise bitmişlik tükenmişlik, dayanıklılık antrenmanlarından randıman alamama, oxandrolone çözüyor bunu aslında ama bilen yok galiba, winstrol de çözer, ama trenbolone ile yanyana kullanıldıklarında bir sakınca oluştururlar mı ya da gözünüz korkar mı orası sizin taktirinize kalmış.

Bana göre en can alıcı yanetkiler;

Psikolojik sornlar

Kan basıncı sorunları

Solunum sorunlar

Bu yazının üzerine araştırıyordum farklı araştırmalara da rastladım, trenbolone'un beyin hücrelerinde amyloid-beta 42 peptidlerinin birikmesine yol açtığı ve amyloid peptidinin beyinde birikmesinin de alzeihmer hastalığına yol açtığına dikkat çeken makalelere rastladım. Özellikle dikkatimi çeken bir araştırma erkek farelere trenbolone verip bir deney yapmışlar farelerin beyinlerinde ciddi miktarda Ab42 birikimi olmuş bu durumu alzeihmer ile ilişkilendirmişler. Anahtar kelimeleri google a yazarak daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir önceki metinde paylaştığım bilgiler sınırlıdır ayrıca bir çok noktayı ayrıntılandırmamıştım eğer herhangi bir noktayı sormak isterseniz sorabilirsiniz cevaplarım, böbrek ve karaciğer değerlerindeki artıştan, kolestrol seviyelerine etkisinden bahsetmemiştim, diğer bahsettiğim yanetkilere göre bu yazmadıklarım daha başaçıkabilir diye düşünüyorum. Trenbolonun elektrolit dengesine etki ettiği, böbrek ve karaciğer değerlerine etki ettiği kür esnasında testlerini yaptıran kişiler tarafından bile kolaylıkla teyit edilebilir zaten.  Genelde serumdaki plazma kreatinin seviyesi yüksek çıkar, sağlıklı beslenseniz de LDL kolestrol seviyeniz sınırın biraz üzerinde veya üzerinde çıkabilir. Aspartat aminotransferaz, gamma glutamil transferaz gibi karaciğer belirteç değerleriniz referans değerlerin üzerinde görülebilir ki genelde sık karşılaştığım bir durum, bu etkilerden biraz da yalnızca trenbolone kürüne özgü yanetkiler olmadığından bahsetmedim. Benim bahsettiğim tansiyon konusu gerçekten insanların bilgili olması gereken bir konu, koruyucu diye kullanılan ilaçların etkileri ise ayrı bir fiyasko, örnek veriyorum cabergolin tansiyon düşüren ve tehlikeli olabileceği düşünüldüğünde doktorlar tarafından kesilmesi istenen bir ilaçken millet şeker gibi kıtır kıtır tüketiyor. Şeker demişken aklıma geldi ve araştırdım tansiyonun yanına şeker hastalığı da ekleyebilirsiniz, kürü bitirmiş bile olsanız serum glukoz seviyeleriniz referansın çok çok üzerinde seyredebilir, trenbolone ve insülin hassaslığı, trenbolone ve diabetes, trenbolone ve şeker seviyeleri gibi anahtar cümleleri ingilizce yazarsanız ne söylemeye çalıştığımı daha rahat anlayabilirsiniz,onlarca makale var okunmayı bekleyen. Lütfen yabancı forum çöplüğü bilgilerinden kaçının yalnızca resmi olarak paylaşılmış veya bir kurum tarafından (enstitü) eğitim kurumu veya sağlık kurumu tarafından tescilli araştırma metinlerini okuyun. Merak ettiğiniz daha çok ayrıntı olursa buradayım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
phDinSportSciences, Bir saat önce yazdı:

Bu yazının üzerine araştırıyordum farklı araştırmalara da rastladım, trenbolone'un beyin hücrelerinde amyloid-beta 42 peptidlerinin birikmesine yol açtığı ve amyloid peptidinin beyinde birikmesinin de alzeihmer hastalığına yol açtığına dikkat çeken makalelere rastladım. Özellikle dikkatimi çeken bir araştırma erkek farelere trenbolone verip bir deney yapmışlar farelerin beyinlerinde ciddi miktarda Ab42 birikimi olmuş bu durumu alzeihmer ile ilişkilendirmişler. Anahtar kelimeleri google a yazarak daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Benim bildiğim kadarıyla sadece trenbolon kullanımında amyloid-beta 42 birikimi oluyor testosteron+trenbolon kullanımında böyle bir birikime rastlanmamış sebebinin ise testosteron, aromatize olan östrojen ve dht nin beyin fonkisyonlarını düzenlediği ve beyni koruduğu. 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
phDinSportSciences, 1 saat önce yazdı:

Bir önceki metinde paylaştığım bilgiler sınırlıdır ayrıca bir çok noktayı ayrıntılandırmamıştım eğer herhangi bir noktayı sormak isterseniz sorabilirsiniz cevaplarım, böbrek ve karaciğer değerlerindeki artıştan, kolestrol seviyelerine etkisinden bahsetmemiştim, diğer bahsettiğim yanetkilere göre bu yazmadıklarım daha başaçıkabilir diye düşünüyorum. Trenbolonun elektrolit dengesine etki ettiği, böbrek ve karaciğer değerlerine etki ettiği kür esnasında testlerini yaptıran kişiler tarafından bile kolaylıkla teyit edilebilir zaten.  Genelde serumdaki plazma kreatinin seviyesi yüksek çıkar, sağlıklı beslenseniz de LDL kolestrol seviyeniz sınırın biraz üzerinde veya üzerinde çıkabilir. Aspartat aminotransferaz, gamma glutamil transferaz gibi karaciğer belirteç değerleriniz referans değerlerin üzerinde görülebilir ki genelde sık karşılaştığım bir durum, bu etkilerden biraz da yalnızca trenbolone kürüne özgü yanetkiler olmadığından bahsetmedim. Benim bahsettiğim tansiyon konusu gerçekten insanların bilgili olması gereken bir konu, koruyucu diye kullanılan ilaçların etkileri ise ayrı bir fiyasko, örnek veriyorum cabergolin tansiyon düşüren ve tehlikeli olabileceği düşünüldüğünde doktorlar tarafından kesilmesi istenen bir ilaçken millet şeker gibi kıtır kıtır tüketiyor. Şeker demişken aklıma geldi ve araştırdım tansiyonun yanına şeker hastalığı da ekleyebilirsiniz, kürü bitirmiş bile olsanız serum glukoz seviyeleriniz referansın çok çok üzerinde seyredebilir, trenbolone ve insülin hassaslığı, trenbolone ve diabetes, trenbolone ve şeker seviyeleri gibi anahtar cümleleri ingilizce yazarsanız ne söylemeye çalıştığımı daha rahat anlayabilirsiniz,onlarca makale var okunmayı bekleyen. Lütfen yabancı forum çöplüğü bilgilerinden kaçının yalnızca resmi olarak paylaşılmış veya bir kurum tarafından (enstitü) eğitim kurumu veya sağlık kurumu tarafından tescilli araştırma metinlerini okuyun. Merak ettiğiniz daha çok ayrıntı olursa buradayım.

Kaynaklarıda paylaşırsan çok daha iyi olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00, 02.10.2020 - 23:23 yazdı:

Hocam onlarca araştırma var, her kelimemi bir araştırmayla kanıtlamam gerekirse saatlerimi bu işe ayırmam lazım ben size google a yazdığınızda bulabileceğiniz anahtar kelimeleri yazıyorum, bir kaç araştırma da beraberinde paylaşıyorum. Bir de bizim insanımızda araştırma veya uzun bir metni okuma alışkanlığı olmadığının farkındayım buyüzden anahtar kelime ve cümleler veriyorum, yazılarımda verdiğim anahtar kelimeler google a yazılarak bile ilgili araştırmalara rastlanabilir.

Ayrıca eklemem gerekir yazılarımda ''öyle olduğunu düşünüyorum, bana göre, bence'' gibi ifadeler de var, tecrübelerimden ve harmanladığım bilgilerden de sözediyorum.

Bazı anahtar kelime veya cümleler;

trenbolone and kidney failure, trenbolone and kidney damage, steroids and electrolyte imbalance , trenbolone and electrolyte imbalance

gibi anahtar kelime ve cümleleri google arama kutucuğuna yazdığınızda ingilizce bir çok araştırma karşınıza çıkacak, bilimsel olmayanları eleyip inceleyebilirsiniz.

Trenbolone, nefronoloji kelimelerini birlikte yazdığınızda direk vakalar çıkıyor zaten, örnek veriyorum

https://www.karger.com/Article/Fulltext/489087 bu makale mesela kaynak dediniz diye google a yazıp ilk çıkanı biraz okuyup karıştırıp buraya yapıştırdım daha ayrıntılısını araştırırsınız, Alman vücut geliştiricinin kullandığı dozajlar mevcut, 42 yaşındaki adamın azalan böbrek fonksiyonları ve proteinuria (protein kaçağı) yani bir böbrek işlevi yetersizliği diyebiliriz, steoidlerle ikişkilendirilmiş ama tek başına bu araştırmaya bakarak trenbolone yaptı diyemeyiz tabii ki, mesela bu araştırmanın en alt sayfasındaki referans araştırmalarda bile steroidler ve trenbolone ile ilgili yapılmış bir çok araştırma var. Çok alakasız gibi görülen trenbolone ve kan komponentleri ile ilgili bir çalışmada kalp,böbrek,karaciğer ile ilgili can alıcı bilgilere rastlayabiliyorsunuz. Direkt TRENBOLONE başlığıyla vaka var fakat araştırma sayısı AAS ile ilgili çok fazla araştırma var, AAS başlığı altında ise TRENBOLONE etken maddesine ve TRENBOLONE ile ilgili bilgilere çok sık rastlayabiliyorsunuz.

Şimdi tek bir makale paylaşıp bakın burada trenbolone şu hasarı meydana getirmiş ''trenbolon buna yol açar'' diyemeyiz, birden fazla araştırmayı karıştırmak yetmez araştırmaları karşılaştırmak, trenbolone ile alakalı veya alakalı olmayan makalelerden bilgi transferi yapıp elimizdeki trenbolone ile ilgili bilgileri analiz etmemiz gerekir.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5247564/ Burada da trenbolone ve böbrek tıkanıklığından bahsedilmiş. Bakın bir şey yapmanıza gerek yok hemen bu makalenin referanslarına bakıyorsunuz karşınıza bu kaynak çıkıyor Shahsavari nia K., Rahmani F., Ebrahimi Bakhtavar F., Hashemi Aghdam Y., Balafar M. A young man with myocardial infection due to trenbolone acetate; a case report. Emergency. 2014;2(1):43–45.

trenbolona bağlı kalp kası enfeksiyonu.. yani demem şu ki trenbolone la ilgili bir makale okurken trenbolone la alakalı alakasız veya bağlantılı bağlantısız milyon tane bilgi zaten karşınıza çıkıyor. Mesela kandaki sorunlar, kalp sorunları, hormonsal sorunlar, böbrek sorunları ve tansiyona yol açabiliyor, düşük veya yüksek tansiyon başka sistem veya organlarda sorunlara yol açabiliyor, yüksek kan basıncı veya normal olmayan kan değerleri böbrek sorunlarına yol açabiliyor, hepsi birbiriyle bağlantılı olduğundan benim de bazı noktalarda kendimce bağlantı kurarak çıkarımlarda bulunuyor olmamı normal karşılarsınız diye düşünüyorum. 

Ayrıca trenbolone ile ilgili karşınıza çıkabilecek, araştırmaların en yoğun olduğu konu ''myocardial infarction'' kalp krizi, damar tıkanıklığı, damar yırtılması oluyor.

Örnek : 

https://www.mja.com.au/system/files/issues/203_05/10.5694mja14.01491.pdf

Bakın mesela bu araştırma kalp ile ilgili, hasta kalbine baktırmak için gitmiş ama araştırmanın içerisinde böbrek ve karaciğer değerleri verilmiş, kendisi bir trenbolone kullanıcısı haftada 500mg, en güzeli de biz yalnızca kendi sonuçlarımızı değil başkalarının test sonuçlarını da basit bir internet araştırması ile bulabiliyoruz. Ama tabii ki bu durumda bile tek başına ''trenbolone bunu yaptı'' diyemeyiz, yüzlerce binlerce aynı sonucu destekleyici araştırma lazım ki internette arattığınızda okuyamayacağımız kadar çok var.

TRENBOLONE MYOCARDIAL INFARCTION anahtar cümlesini google a yazdığınızda ilk karşınıza çıkacak araştırma; https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4614617/ 23 yaşında bir trenbolone kullanıcısının vaka raporu. Tabii ki tek bir vakaya bakarak trenbolone bunu yapar diyemeyeceğimizden, ilk sıradan başlayarak diğer araştırmaları da inceliyoruz.

Ayrıca eklemem gerekir, araştırma tekniklerini biraz bilmek gerekir, eğitim kademelerinde bu dersler öğrenciler araştırabilsinler tez yazabilsinler diye verilmekte, genelde google çok geniş kapsamlı gibi görülse de google dışında ücretli veya üyelik gerektiren bir sürü database vardır, yani google a yazdığımızda trenbolone ile ilgili her araştırmaya rastlamış olmuyoruz bunu belirtmek istedim. Kişiler araştırmalarını herkese açmayabiliyorlar ayrıca.

Ayrıca hocam TRENBOLONE ile ilgili bir şey araştırıyorken illa başlıkta dev ışıklı yazılarla trenbolone yazması gerekmiyor AAS ler ile ilgili herhangi bir başlıkta karşınıza trenbolone da çıkabilir, araştırmalarınızda yardımcı olması açısından söylüyorum.

https://www.researchgate.net/publication/332036688_DOES_OBSESSION_OF_IRRATIONAL_STACKING_ANABOLIC_STEROIDS_WITH_TRENBOLONE_ACETATE_OVER_DECADES_LEADS_TO_GENERAL_CARDIOVASCULAR_OR_SOCIAL_DEVIATION_PROBLEM_IN_YOUNG_ADULTS_OR_JUST_BIGGEST_MUSCLE_MASS_IS_

şöyle sağlam tren acetat ile ilgili bir araştırmamız var, araştırmamızın referanslarına bakıyoruz yok yok. İyi araştırmalar.

Yazdıklarım hiçbir medikal tavsiye içermemektedir, tamamen internet ortamından derleme bilgiler ve zaman zaman da kendi çıkarımlarımdan oluşmaktadır.

Wh00, 02.10.2020 - 23:23 yazdı:

Cabergolin ve düşük tansiyon konusu da zaten ilacın prespektüsünde bile kontraendikasyonlarda belirtilmiş bir durum. Belirtmeyi unutmuşum. Düşük tansiyon sorunu yaşadığım bir dönemde araştırmıştım bunu, parkinson hastalığında kullanılan ilaçlar düşük tansiyona yol açabiliyor ''düşük tansiyon parkinson ilaçları'' yazarak google a araştırması yapabilirsiniz, bazı hastanelerin sitelerinde bile bilgi paylaşılmış. Bu yazım da hiçbir medikal tavsiye içermemektedir, internet derlemesi ve bazı noktalarda fikirlerimi belirttiğim kısımlardan oluşmaktadır.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eaheryerdr    8

5 yillik konu madem hortlamiş yarin trenbalone acetada başliyorum 300mg kullanicam etkileri yazarim yaşadiğim sorunlari daha önce 2kere kullandim enantat son kullandiğimdaki etkileri yaziyom

-Aşiri bir libido artişi yaşiyordum araba ile kasisten geçsem etkileniyordum o derece.

- Öfke çok yaşadim cidden hani bu çöp kutusu neden burda tribine girdiğim oldu piskolejikmi bilemem ama cidden ani sinir patlamalari çok yaşadim tek başima 3-5 kişilik gruplara çok gider yaptim kavga ettim

-3. Ve son yaşadiğin etki tahmin ettiğiniz üzere öksürük Allah belasini versin o boğaz nasil giçik olur nasil bir öksürük olur iğrenç ilaci kesmeye bahane en berbati benim açimdan bu lanet öksürük.

3 tüp acetad var 300 mgdan 8. Haftada keserim buradan yaşadiklarimi yazarim şimdiden kiz arkadaşima forumda yazilanlari ekran goruntusu atiyorum bunlari yaşayabiliriz diye hadi gazamis mübarek olsun.

Dediğim gibi 1.haftaya girdim yine yaşadiğim etkiler ellerde terleme ayaklarda terleme onun disinda sertleşme çok iyi partnerimle sexten sonra 1 dakika bile sürmuyor tekrardan sertleşmem piskolejikmidir bilemem.. öksuruk yaşamadim şuanlik bu aksam 2 saat uyuduktan sonra uyandim ve uyumakta cok zorlandim umarim trenden değildir fizik olarak 1haftada değisim gozlemledim bu diyetim ile alakali karbinhidrati dusuk tutuyorm ama en onemlisi winstrol su attigim icin formda iyilesme oldu devaminda yan etki yaşarsam buraya yazmaya devam edicem.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tom07    20

Unutkanlık, erteleme, bezmişlik.. 3 tren kürüne girdim hayatım boyunca ve 1 yıl oldu bırakalı ve bu 3 şeyi zirve derecesinde yaşıyorum. Kesinlikle tansiyonu, şekeri bozduğuda doğru. Bu ilacın ileri zamanlarda canlı dokularına vereceği, bırakacağı hasar düşünülmemiş çünkü sonuçta kesim öncesi büyükbaş hayvanlara vermek üzere üretilen bir ilaç. Bir insanın 1 yıl trenbolon kullanmasının 1 yıl eroin, kokain kullanmasından daha kötü olduğundan eminim. Ve işin kötüsü bu etkiler belli bir süre sonra başlıyor. 35-40ında böbrek, karaciğer yetmezliği, kısırlık, ani kalp krizi, en kötüsüde bozulan hormon değerleri, trenbolon gerçekten hormonlarla ciddi derecede oynayan bir ilaç. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194

Çok bilinen bir yanlış  İdrardaki renk değişimi böbreklerin hasar görmesinden tahribat sonucu idrarın renk değiştirmesi deildir. aksine trenbalon sanıldığı kadar çok böbreklere zarar vermez zarar verdiği yerler farklı idrardaki renk değişim sebebi idrardaki metoboliklerin değişmesi ve bozulması idrarın renginin değişmesine yol açar böbrekleriniz çok yorulmuş anlamına gelmez korkmanız gereken bence tam tersi bununla tam bağlantılı olmasa bile eğer sürekli idara renginiz çok açık renkte ise asıl burada böbreklerde işlemsel bir sorunun sebebi olabilir kesin olur demiyorum mantığını anlamak gerek. Çünkü böbreğin en önemli fonksiyonu vucutda gren kandaki atılması gereken maddeleri temizleyerek idrar yoluyla dışa atılımı sağlamaktır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hrnftm01    6
Semih Erarslan, Bir saat önce yazdı:

Çok bilinen bir yanlış  İdrardaki renk değişimi böbreklerin hasar görmesinden tahribat sonucu idrarın renk değiştirmesi deildir. aksine trenbalon sanıldığı kadar çok böbreklere zarar vermez zarar verdiği yerler farklı idrardaki renk değişim sebebi idrardaki metoboliklerin değişmesi ve bozulması idrarın renginin değişmesine yol açar böbrekleriniz çok yorulmuş anlamına gelmez korkmanız gereken bence tam tersi bununla tam bağlantılı olmasa bile eğer sürekli idara renginiz çok açık renkte ise asıl burada böbreklerde işlemsel bir sorunun sebebi olabilir kesin olur demiyorum mantığını anlamak gerek. Çünkü böbreğin en önemli fonksiyonu vucutda gren kandaki atılması gereken maddeleri temizleyerek idrar yoluyla dışa atılımı sağlamaktır.

Idrar renginin sarı olması yeterince su tuketilmediginden oluyor genelde. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.