Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gokhangrsys

Kür yapmak çok mu pahalı ?

Önerilen İletiler

gokhangrsys    37

Arkadaşlar herkes maddi durum önemli fakat normal asgari ücret çalışan birisi bu kürleri yapamaz mı daha fazla mı maddiyat istiyor mesela 20 haftalık bulk kürü pct falan ne kadara geliyor ortalama bir fiyat var mı ?

atıyorum 20 haftalık kür için 3000 4000 tl yeterli olur mu sadece ilaç ve pct ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

holyland    321

ben aylık olarsk alıyorum ilaçları toplu almayınca sorun olmuyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
gokhangrsys, 15 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar herkes maddi durum önemli fakat normal asgari ücret çalışan birisi bu kürleri yapamaz mı daha fazla mı maddiyat istiyor mesela 20 haftalık bulk kürü pct falan ne kadara geliyor ortalama bir fiyat var mı ?

3000 4000 orta seviye kürler için yeterli olur tek seferde alma imkanın yoksa kutu yarılanınca ikinci kutuyu sipariş ederek devam edebilirsin.Şahsen ben kür ilaçlarımdan önce pct ilaçlarımı tedarik ettim çok daha önemli olduğunu düşünüyorum

tarihinde Jacop tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
Jacop, 2 dakika önce yazdı:

3000 4000 orta seviye kürler için yeterli olur tek seferde alma imkanın yoksa kutu yarılanınca ikinci kutuyu sipariş ederek devam edebilirsin.Şahsen ben kür ilaçlarımdan önce pct ilaçlarımı tedarik ettim çok daha önemli olduğunu düşünüyorum

yani ilaç bulma sıkıntısı falan oluyor mu ve pct için ne kullanıyorsunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.246

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
gokhangrsys, 7 dakika önce yazdı:

yani ilaç bulma sıkıntısı falan oluyor mu ve pct için ne kullanıyorsunuz ?

Çoğu ilaçta tedarik sıkıntısı yok alacağın ilacları yapacagın küre göre alacaksın doğrudan ilaç ismi vermek yanlış olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gokhangrsys, 41 dakika önce yazdı:

20 haftalık bir bolde testo kick kürü ortalama 10k tutar pct, tahlil, eczane ürünleri yok bu fiyatın içerisinde. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146

flakon başına ortalama 800 tl düşünebilirsin. testo e bolde yapacağını varsayalım 20 hafta 1600*5 8000 tl toplam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.237
gokhangrsys, 50 dakika önce yazdı:

yapar hatta dilenerek hayatını idame ettiren biri bile kür yapar ama kimin parayı ne kadar veya nasıl kazandığı değil doğru ilaçla mı yanlış ilaçla mı yola çıktığı kısım çok mühim. Her sektördüe 3 liracı 5 liracılar vardır bu sektörde de var sen asgari ücretle çalıştığın için haliyle lab yerli veya ne olduğu belli olmayan gruplara baş vuracaksın ve kötü tecrübeler edineceksin. iyi ilaçlar desen 1 ay çalışıp kazandığın paranın çok daha fazlası gider o da senin işine gelmeyecektir. bu sarmalda böyle devam edecektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
Bay-T, 45 dakika önce yazdı:

yapar hatta dilenerek hayatını idame ettiren biri bile kür yapar ama kimin parayı ne kadar veya nasıl kazandığı değil doğru ilaçla mı yanlış ilaçla mı yola çıktığı kısım çok mühim. Her sektördüe 3 liracı 5 liracılar vardır bu sektörde de var sen asgari ücretle çalıştığın için haliyle lab yerli veya ne olduğu belli olmayan gruplara baş vuracaksın ve kötü tecrübeler edineceksin. iyi ilaçlar desen 1 ay çalışıp kazandığın paranın çok daha fazlası gider o da senin işine gelmeyecektir. bu sarmalda böyle devam edecektir.

çok doğru söylüyorsunuz eczane ilacı kullanmak daha mantıklı geliyor

Valhallaxd, 54 dakika önce yazdı:

flakon başına ortalama 800 tl düşünebilirsin. testo e bolde yapacağını varsayalım 20 hafta 1600*5 8000 tl toplam.

bunu 5 ay bölünce aylık 1600 tl bence iyi

tarihinde gokhangrsys tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Önemli nokta kürü aldın,vitamin mct ürünleri,beslenmeni dört dörtlük yapabilecek bütçen var mı ? Yoksa en kaliteli ilacı da alsan boş :( 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
Vural2, 1 dakika önce yazdı:

Önemli nokta kürü aldın,vitamin mct ürünleri,beslenmeni dört dörtlük yapabilecek bütçen var mı ? Yoksa en kaliteli ilacı da alsan boş :( 

beslenme dediğin şu değil mi günlük 500 gr tavuk göğüs 400 gr pirinç 4 yumurta salata ve  vitamin mineral yetersiz beslenme mi bu yeter mi kürdeyken ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
gokhangrsys, 10 dakika önce yazdı:

beslenme dediğin şu değil mi günlük 500 gr tavuk göğüs 400 gr pirinç 4 yumurta salata ve  vitamin mineral yetersiz beslenme mi bu yeter mi kürdeyken ?

Kilo,kas kütlesi,formuna göre hepsi değişiklik gösterir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
Vural2, Şimdi yazdı:

Kilo,kas kütlesi,formuna göre hepsi değişiklik gösterir.

tabi ki şuan naturel yapıyorum vitamin hariç hepsini yapıyorum gramajını vs artırıp azaltarım ama genel olarak beslenme bu değil mi yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Bu zamanda çalışan ilaç lar ile 4k ya, 20 haftalık kür yapmak zor gibi  markalara göre ürün çeşidine göre değişiyor aşağı yukarı ilaç fiyatları belli hesabını yap,, 

kür içi ve kür sonu kullanıcağın ilaçları hesapla,, kür içi ve kür sonu kullanıcağın vitamin takviyelerini hesapla,, hadi kür yaptın diyelim KÜR için gösterdiğim özeni BESLENMEYE de göstermen gerekiyor yoksa en kral ilacı da alsan yetersiz kalır 

Mantıklı olan acele etme ilaçların hepsi parça parça topla herşeyi tam olsun öle başla küre gerekirse 2 ay 3 ay ertele kür tarihini 

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385

Merhabalar. Sadece ilaç aldım bitti olsa keşke olay :).

vitamin mineral aldım bitti olsa keşke olay.

Beslenmeyi de düzenledim olsa keşke olay.

Bunun testi var. Sorun yaşadığında alacağın ilaçları var. Var oğlu var. 

Hal böyle iken ne gerek var? Küre ayıracağın parayı beslenme ve supplementlere ayır. Risksiz ve sorunsuz kütür kütür ilerlersin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.378
Valhallaxd, 9 saat önce yazdı:

Bence o kadar tutmaz bizim insanımız alışmış iki hafta 250 girip 3. Haftadan itibaren 500 mg testo girmeye. Arkadaşım zaten sen haftalık 50 mg üretiyodun 250 ye ne ara alıştın 10 katını vurmayı göze alıyorsun. İlk kür onyl testo yaparsın 250-350 mg. İkinci kür 250-350 mg testo 200 rimo bu şekilde yavaşça gidersin. 250 den 500 e cıkmazsın. Gelişmiyosan ilacı değil antrenman şiddetini arttır. 

galicik, 9 saat önce yazdı:

20 haftalık bir bolde testo kick kürü ortalama 10k tutar pct, tahlil, eczane ürünleri yok bu fiyatın içerisinde. 

Boldeyle işin yok dostum. İnsan üzerinde denenmiş bir ilaç varken gerek yok veteriner ilacına.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haftada 400 500 mg sustanon ve haftada 100 150 mg iran anapolon ile de gayet guzel yapılır.. sustanon yerine İran enant da olur hatta haftada 50 mg İran deca da ekleyebilirsin. Yapilabilecek en ucuz ve f/p kürü olabilir.. anapolonu 3 4 ay sonra bırakırsın deca ve testoya devam edersin vs.. 

50 mg decanin dahi uzun sürede kemik yoğunluğunu ve kas artışı sagladigi gozlemlenmis.  Ben şu an İran anapolon alıyorum haftada sadece 100 mg yani günlük olarak 15 mg a felan denk geliyor ve çok memnunum formumdan. Sadece sabırlı olun forumda bulunan arkadaşlarin yüzde 90inin trene masterona oxandrolana felan ihtiyacı yok.   

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.378
NamasteGodDamnİt, 4 dakika önce yazdı:

Haftada 400 500 mg sustanon ve haftada 100 150 mg iran anapolon ile de gayet guzel yapılır.. sustanon yerine İran enant da olur hatta haftada 50 mg İran deca da ekleyebilirsin. Yapilabilecek en ucuz ve f/p kürü olabilir.. anapolonu 3 4 ay sonra bırakırsın deca ve testoya devam edersin vs.. 

50 mg decanin dahi uzun sürede kemik yoğunluğunu ve kas artışı sagladigi gozlemlenmis.  Ben şu an İran anapolon alıyorum haftada sadece 100 mg yani günlük olarak 15 mg a felan denk geliyor ve çok memnunum formumdan. Sadece sabırlı olun forumda bulunan arkadaşlarin yüzde 90inin trene masterona oxandrolana felan ihtiyacı yok.   

Ben yeni başlayan birinin 400 500 mgye ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Ama son dediğinize katılıyorum işi o kadar karıştırmaya gerek yok yarışmaya hazırlanıyorsundur o ayrı ama.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 2 dakika önce yazdı:

Ben yeni başlayan birinin 400 500 mgye ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Ama son dediğinize katılıyorum işi o kadar karıştırmaya gerek yok yarışmaya hazırlanıyorsundur o ayrı ama.

O da doğru bende dahi 500 mg sustanon çok kötü sivilce yaptı demek ki çok hızlı bir giriş yaptım vücut dhtye dönüştürmeye başladı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
NamasteGodDamnİt, 24 dakika önce yazdı:

Tüm paragraflarda en can alıcı ve altın kelime "SABIR". Bizim insanımızda olmayan şey bu. Tek kürden medet umuyorlar o yüzden. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

@rastlantisal hocam konu dışı ama testo bolde deca küründe 3.haftaya giriyorum dehşet bi sivilce artışı var alnımda. Daha önce roaccutane kullanmıştım ve sivilce problemini tamamen çözmüştüm. Şimdi tekrar sivilce çıkmaya başladı... Sebebi DHT mi? nac600 aldım şimdilik başka ne yapılabilir. Benzoxin vs bana etki etmiyor.

DHT arttı bence hocam şimdi aklıma geldi antrenmanda güç artışı mevcut epey. DHT maskülenliği, kas ve kemik yoğunluğunu ve gücü artırdığı biliniyor. Ekstra olarak sırtımda şu ana kadar tek bir tüy yokken omuz çevrem ve trapez bölgesi epey kıllandı. Sakallarda artış var. Ulan iyi güzel daha maskülen oluyoruz ama sivilceler işi bozuyor...

Finasteride gibi bir dht inhibitörü alsak kürü baltalar mı acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.378
gokalaf, Bir saat önce yazdı:

@rastlantisal hocam konu dışı ama testo bolde deca küründe 3.haftaya giriyorum dehşet bi sivilce artışı var alnımda. Daha önce roaccutane kullanmıştım ve sivilce problemini tamamen çözmüştüm. Şimdi tekrar sivilce çıkmaya başladı... Sebebi DHT mi? nac600 aldım şimdilik başka ne yapılabilir. Benzoxin vs bana etki etmiyor.

DHT arttı bence hocam şimdi aklıma geldi antrenmanda güç artışı mevcut epey. DHT maskülenliği, kas ve kemik yoğunluğunu ve gücü artırdığı biliniyor. Ekstra olarak sırtımda şu ana kadar tek bir tüy yokken omuz çevrem ve trapez bölgesi epey kıllandı. Sakallarda artış var. Ulan iyi güzel daha maskülen oluyoruz ama sivilceler işi bozuyor...

Finasteride gibi bir dht inhibitörü alsak kürü baltalar mı acaba?

İnhibitör kullanmak yerine anabolizanların dozajını düşür 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
gokhangrsys, 13.10.2022 - 23:13 yazdı:

Ne tarz bir kür yapacağına bağlı, örneğin 2000 tl ye orijinal ilaç ve kür içi koruyucuları alabileceğin bir kür dizaynlayabilirsin. Önerim planlama yapacaksan ilaç+mct+pct+enjektör giderlerini hesap ederek planlama yapman. 

20 haftalık bir kür için kullanacağın ilaca ve mg a bağlı olarak evet, 3000-4000 tl civarı yeterli olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: huseyinatas7
      liv52 omega 3 milk thistle 
      3 aylık testo tren kürü kullanımı nasıl olmalı ilk kürüm lütfen ilk kürde tren olur mu demeyin kafaya koydum aldım ürünleri 
      bu vitaminleri nasıl kullanacagım
    • Yazan: samed
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      incline dambell press 5 set incline bench press   4 set peck deck fly           3 set omuz press             4 set lateral raise            5 6 set triceps skulcrush     4 set Küre girdik diyelim antrenman programını değiştirmeli miyiz? değiştirilecek ise nasıl değiştirilmeli mesela. atıyorum set sayısı arttırma hareket ekleme falan bugün salon hocasına sordum dedi ki 5 6 hareket göğüs gireceksin. kasları falan şaşırtacaksın falan dedi. çok şaşırdım böyle düşünmesine. arkadaş pt sin hala şaşırtma falan diyor.
      Dedim ki hocam haftada iki itiş yapıyorum(ppl) dedim. adam tamam yine de yapacaksın. sizin fikirlerinizi bekliyorum. Sizce nasıl olmalı. bence antrenman aynı kalmalı ağırlıklar dışında. Bu arada 500 testo 500 bolde düşünüyorum 4 ile 6 ay arası. bu yüzden sordum. siz nasıl yapıyorsunuz naturel ve ilaçdayken farklar falan. 
      Yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

@L0ving @rastlantisal @Diver @Bay-T @metinav @SPECTRE @Askabar @otopsicikedi @SantoR

• Yazan: beko0715
      Merhabalar arkadaşlar,
      Konuyu uzatmayacağım daha öncesinde 3 kez küre girdim kür sonrası azospermi oluştu çocuğum olmuyor ve bu canımı sıkıyor.
      6 kutu klomen 3 kutu proviron  1 kutu ovitrelle Takviye vitamin olarakta proxeed plus alınması önerildi bana ama kullanmasını not etmiştim kaybettim bu fotoğraftaki ürünlerin kullanımını bilen veya ekstra önerisi olan bana yardımcı olabilir mi? @metinav @rastlantisal @Diver @Askabar @godofdark  @Oathbreaker @otopsicikedi @crosfredy @AREN

• Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüm olacak definasyon kürüm 4-8 hafta arasında kullanmak istiyorum spor geçmişim 2 yıl
      trenbolone testesteron Kullanmayı düşünüyorum ilk kürde 10 haftayı geçmeyeceği için çok fazla yan etki görür müyüm veya neler olacak veya bunun yanı sıra önerdiğiniz daha az yan etkili ve en az bu kadar güçlü ilaçlar var mı cutting dönemi için definasyon kürü olarak değerlendirmenizi rica edeceğim.
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: Meeter
      Herkese selamlar,
      Şu an 9. Haftamı tamamladım:
      testo enantate boldenon deca Olarak ilerliyorum, geçen hafta itibari ile insülin eklemeyi planlıyordum 1 hafta erteledim, sorunum şu ki; su tutamıyorum, şu ana kadar temiz 8 kg ekledim fakat su tutumu ile ilgili sorun var, gece sürekli wc'ye çıkıyorum ve gece boyunca su atıyorum, formum çok kuru, sebep ne olabilir ?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.