Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

richpiana

Testosterone enanthate ile definasyon kürü

Önerilen İletiler

richpiana    13

Herkese Günaydın 

Testosteron enanthate ile definasyon kürü yapılabilir mi yoksa kısa ester mi olmalı ?

Yapılırsa hangi ilaçlarla kombine edilmeli ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.361
richpiana, 42 dakika önce yazdı:

Herkese Günaydın 

Testosteron enanthate ile definasyon kürü yapılabilir mi yoksa kısa ester mi olmalı ?

Yapılırsa hangi ilaçlarla kombine edilmeli ?

Merhabalar. Evet yapılabilir. Beslenmeyi azalttığında vücut anabolik moddan katabolik moda geçer. Bu tarz anabolizanlar ile bunun önüne geçersin yada etkisini azaltırsın. Çünkü katabolik modda yağ ile beraber kas kaybı da olur. Önemli olan aldığın anabolizanlardan ziyade uyduğun kalori açığı ve diyetindir. Enhantate bu işin optimumudur. Testo P'de östrojene aromatize olabilir. Biz kısa ester aromataz enzimi ile muhatap olup östrojene döünüşmeden kullanılıyor diye düşünüyoruz ama bu yaklaşım çok doğru değil. Eğer tek enjeksiyon yapsa idik evet öyle olur denilebilirdi. Ama kanda sürekli testosteron olduğu için yine östrojene dönüşmesi söz konusudur. Uzun esterlilere göre biraz daha az miktarda. Testo (E yada P) + masteron + yohimbe ile güzel sinerji yakalayabilirsin. Masteron gibi DHT türevleri östrojene dönüşümü kişiden kişiye göre değişmekle birlikte durdurmaktadır.

Bu bilgi seni neye götürüyor? kalori açığı ve diyetin önemine. Tavizsiz olarak bu süreci yürütmen gerek.

Orijinal ilaç için sol alt köşedeki whatsapp simgesine tıklayabilirsin.

Kolay gelsin.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
richpiana    13
rastlantisal, 35 dakika önce yazdı:

Merhabalar. Evet yapılabilir. Beslenmeyi azalttığında vücut anabolik moddan katabolik moda geçer. Bu tarz anabolizanlar ile bunun önüne geçersin yada etkisini azaltırsın. Çünkü katabolik modda yağ ile beraber kas kaybı da olur. Önemli olan aldığın anabolizanlardan ziyade uyduğun kalori açığı ve diyetindir. Enhantate bu işin optimumudur. Testo P'de östrojene aromatize olabilir. Biz kısa ester aromataz enzimi ile muhatap olup östrojene döünüşmeden kullanılıyor diye düşünüyoruz ama bu yaklaşım çok doğru değil. Eğer tek enjeksiyon yapsa idik evet öyle olur denilebilirdi. Ama kanda sürekli testosteron olduğu için yine östrojene dönüşmesi söz konusudur. Uzun esterlilere göre biraz daha az miktarda. Testo (E yada P) + masteron + yohimbe ile güzel sinerji yakalayabilirsin. Masteron gibi DHT türevleri östrojene dönüşümü kişiden kişiye göre değişmekle birlikte durdurmaktadır.

Bu bilgi seni neye götürüyor? kalori açığı ve diyetin önemine. Tavizsiz olarak bu süreci yürütmen gerek.

Orijinal ilaç için sol alt köşedeki whatsapp simgesine tıklayabilirsin.

Kolay gelsin.

Çok teşekkür ederim hocam verdiğiniz altın bilgiler için ,testo enanthate ile stanozol veya tren kombine edenler var sizce mantıklımı peki bu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.361
richpiana, Şimdi yazdı:

Çok teşekkür ederim hocam verdiğiniz altın bilgiler için ,testo enanthate ile stanozol veya tren kombine edenler var sizce mantıklımı peki bu 

Öyle sert bir küre girmeye lüzum var mı? Treni ve wistrolü sadece yarışma için hazırlanırken kullanmalısın. Yada belli bir kütleye ulaşmışsındır. Dip form kontrolü yapacaksındır. Önden testo ile yağları minimale indirir tren ace ile dibi görürsün. formunu kontrol eder yeni dönemini planlar devam edersin vs vs. Unutma ki veteriner ilacıdır ve amacı kesinlikle hayvan daha çok yaşasın değil, nasılsa kesime gidecek gitmeden daha iri ve ağır olsundur. Hatta Amerika'da besi hayvanlarına verilen trenbolone yüzünden doğaya karışan ağır metallerin çevre kirliliği yarattığı ile ilgili bir şeyler okumuştum.

"Yeaaa nasılsa küre giriyorum olmuşken en yükseği olsun" yaklaşımı hiç doğru değil. Güvenli yolu seçmek en iyisi.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
rastlantisal, 25 dakika önce yazdı:

Öyle sert bir küre girmeye lüzum var mı? Treni ve wistrolü sadece yarışma için hazırlanırken kullanmalısın. Yada belli bir kütleye ulaşmışsındır. Dip form kontrolü yapacaksındır. Önden testo ile yağları minimale indirir tren ace ile dibi görürsün. formunu kontrol eder yeni dönemini planlar devam edersin vs vs. Unutma ki veteriner ilacıdır ve amacı kesinlikle hayvan daha çok yaşasın değil, nasılsa kesime gidecek gitmeden daha iri ve ağır olsundur. Hatta Amerika'da besi hayvanlarına verilen trenbolone yüzünden doğaya karışan ağır metallerin çevre kirliliği yarattığı ile ilgili bir şeyler okumuştum.

"Yeaaa nasılsa küre giriyorum olmuşken en yükseği olsun" yaklaşımı hiç doğru değil. Güvenli yolu seçmek en iyisi.

İlave olarak bunu bir savaş olarak düşünürsek herhalde en ağır silahlarla mücadeleye başlamak anlamsız olur. Bu bir süreç ve iyi yönetilmeli. @rastlantisal kardeşim nefis açıklamış. Önce basit kolay silahlarla işe başlayıp sonrasında hedefe göre gitmek en doğrusu. Ama bu işin ilaçtan çok çok çok daha önemli kısmı beslenme ve kardiyodur. İlaçlarla parçalanan yağ hücreleri yakılmadığı sürece kanda serseri mayın gibi dolaşıp tekrar bir yağ hücresine yapışacaktır. Bu nedenle parçalanan yağ hücrelerini enerjiye dönüştürüp yakmamız şart. Aksi halde tren acetat bile hiçbir işe yaramaz aksine iç organlarına verdiğin zararla kalırsın.

Hiç ilaç kullanmadan sadece doğru beslenme ve antrenmanla bu işi gayet güzel başarabilen birçok kişi var. İlacın etkisi işi hızlandırmasıdır o kadar. Ancak hızlı olan şeyler beni korkutur, herkesi korkutmalı. Çünkü hızlı definasyon doğal süreci yaşamadan yapıldığı için sonrasında sürdürülebilirliği azdır ve eskiye dönüşü yine hızlı olmaktadır. (profesyonelleri kategori dışı bırakıyorum çünkü onlar senede bir kaç defa hızlı definasyon ve bulk kombinasyonu yapmak zorunda kalıyorlar bu durum tamamen sporcu kişiliğiyle üstesinden gelinebilir amatörlere göre değil) Ancak temelinde ilaçtan ziyade beslenme, kardiyo ve antrenman ile kotarılmış bir definasyon programı çok daha kalıcı ve temizdir. 

Nacizane düşüncelerim.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Trenbolon kullandığım zamanlarda beslenme ve antrenman düzenim yerinde değildi, içinde bulunduğum yaşam tarzından dolayı. (ilk 10 hafta 500 test e 300 tren e başlayıp testoyu 250 ye treni de 400 e çektim ve sonrasında 10 hafta, son haftalarda dozu iyice düşürerek tren ace kullandım) Kas kütlesi kesinlikle koydum ancak yağ yakımı istediğim gibi değildi. Treni bırakalı 8-10 hafta civarı oluyor, beslenme ve kardiyomu düzelttim. Şuanki formum olabilecek en iyi düzeyde. (Şuan 250 test e + son 2 hafta da 50 mg proviron ekledim) 

Bu süreçte anladım ki yağ yakmak için ve kas koymak için o kadar fazla ilacı yüksek dozlarda kullanmaya kesinlikle gerek yok.  'Less is more' mentailtesi kesinlikle doğru. Benim gibi kas kazanmakta zorlanan bir ektomorf bile bunları söyleyebiliyorsa demekki gerçekten de doğru :D @Mickey abinin dediği gibi; beslenme, kardiyo, ağırlık antrenmanı herşeyden önce gelir. İlaç işi hızlandırır.

Önerim herhangi bir testosteron esteri + yanına DHT türevi hafif bir ilaç+ yağ yakımı amacına uygun olan Cardarine veya yohimbine gibi bir ilaç ekleyip beslenme, antrenman ve kardiyona odaklanman

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tyler Durden
      Clenbuterol’un ortalama fiyatı nedir ve orjinal olup olmadığı nereden anlaşılır ?
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: cicekselcukk
      Merhabalar, kürümün 5.haftasındayım, haftalık 500 Testosteron + 250 Deca Durobolin alıyorum. Kan değerlerim beklendiği gibi, testosteron değerlerim yüksek fakat prolaktin değerlerim çok düşük. 
      Deca'nın çalışmadığından şüpheleniyorum, gözle görülür bir hacim artışı ve su tutumu yok vücudumda, kan değerlerimi paylaşıyorum bakabilirseniz sevinirim. @Diver

• Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

• Yazan: Tr3n
      Arkadaşlar deca haftada kaç mg vuruyorsunuz, haftada kaç mg daha etkili olur?
      Yeni küre atladım testesteron propionat boldonon deca durabolin.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.