Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cicekselcukk

Kür içi kan değerlerim - deca çalışmıyor sanırım?

Önerilen İletiler

Merhabalar, kürümün 5.haftasındayım, haftalık 500 Testosteron + 250 Deca Durobolin alıyorum. Kan değerlerim beklendiği gibi, testosteron değerlerim yüksek fakat prolaktin değerlerim çok düşük. 

Deca'nın çalışmadığından şüpheleniyorum, gözle görülür bir hacim artışı ve su tutumu yok vücudumda, kan değerlerimi paylaşıyorum bakabilirseniz sevinirim. @Diver

3.thumb.jpg.b13beb619d67f53c2cbde10f33e0b5ef.jpg2.thumb.jpg.2f4ab136fc42dbddc8a263efda1f60e5.jpg1.thumb.jpg.93ae17f5633fc75d54aee90106fa4f2a.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    380

Prolaktin herkeste yükselecek diye bir kaide yok. İlacın çalışıp çalışmadığını kan değerlerinden anlayamıyoruz sadece testosteronun çalışıp çalışmadığını anlayabiliyoruz. Deca belirtileri için daha erken testo çalışmış. Östrojen çok yüksek göğüste batma vs var mı? Cinsel şikayetin var mı? Bu değerde östrojen su tutması lazım ama olabilir. Karaciğer değerlerin yüksek koruyucu kullanıyor musun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Diver

daha önce de paylaşmıştım değerleri, konuşmuştuk bu konuyu. Senin tavsiyen üzerine her gün 1 Adet Nac-600 ve Milk Thistle alıyorum karaciğer için. 

E2 Östrojen değerlerim yüksek ama göğüste batma şişlik gibi bir şikayetim yok, cinsel isteksizlik ya da sertleşmeme durumu da yok.

Yalnız herhangi bir hacim kazanımı yaşamıyorum, su tutumu da yaşamıyorum, spor esnasında eklem bölgelerimde ağrı olması ne kadar normal onu da bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    380

Beslenmen nasıl kaç kalori tüketiyorsun? Her vücudun östrojene tepkisi farklı işte kimisi su topuna dönüyor sende su tutumu gözükmüyor. Benim östrojen 130 olduğunda balon gibi olmuştum😅 

Deca çalışırsa zamanla eklemlerini rahatlatır 3 hafta sonra etki görmezsen aldığın adama sor bakalım ne diyecek . Danabolu ne zaman kestin? Zamanla karaciğerin toparlar diye düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
Diver, 4 dakika önce yazdı:

Beslenmen nasıl kaç kalori tüketiyorsun? Her vücudun östrojene tepkisi farklı işte kimisi su topuna dönüyor sende su tutumu gözükmüyor. Benim östrojen 130 olduğunda balon gibi olmuştum😅 Deca çalışırsa zamanla eklemlerini rahatlatır 3 hafta sonra etki görmezsen aldığın adama sor bakalım ne diyecek . Danabolu ne zaman kestin? Zamanla karaciğerin toparlar diye düşünüyorum. 

Sabah Saat 10:30 /  4 Yumurta + 1 Su bardağı yulaf + 2 Ölçek Gainer ile pankek yapıp yiyorum.

Öğlen Saat 15:00 / 350-400 Gram tavuk + 350-400 Gram karbonhidrat ağırlıklı pilav patates makarna türevi + salata yeşillik

Akşam Saat 18:30 / Protein Tozu takviyesi, bazen bi shake karışımı ara atıştırmalık vs.

Akşam Saat 20:00 / 250-300 Gram tavuk + 200-250 Gram Gram karbonhidrat ağırlıklı pilav patates makarna türevi + salata yeşillik

Gece Saat: 23:00 / Gainer + 1 paket cicibebe laktozsüz süt karıştırıp içiyorum karbonhidrat ağırlıklı yine.

Danabolu henüz kesmedim 2 hafta daha yetecek kadar danabol var kullanmaya devam ediyorum.  Östrojen için arimidex alıp kullanayım mı haftada 1 defa? 

tarihinde cicekselcukk tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    380

Göğüste kaşıntı batma olmadıktan sonra kullanma. Danabolun bile en azından kaldırdığın ağırlıkları artırması lazımdı. Satıcınla bir görüş bakalım ne diyecek. Karbonhidratı biraz daha artır. Toplam kaç kalori oluyor yediklerin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 39 dakika önce yazdı:

Göğüste kaşıntı batma olmadıktan sonra kullanma. Danabolun bile en azından kaldırdığın ağırlıkları artırması lazımdı. Satıcınla bir görüş bakalım ne diyecek. Karbonhidratı biraz daha artır. Toplam kaç kalori oluyor yediklerin?

Kalori hesabı hiç yapmadım açıkcası, kaldırdığım ağırlıklar nispeten arttı diyebilirim ama öyle inanılmaz bir artış yok. Chest Press makinede 100Kg civarında, bench dumbell press de 27.5kg sağ 27.5kg sol üst sınırım daha ağırını yapamıyorum.

Aldığım arkadaş değerlerin iyi olduğunu söyledi, testo tavan yapmış dedi, alt ast değerlerine bakarsan iki katına çıkmış danabolün etkilerinden dedi. decanın prolaktinle ilgisi yok çalışıyordur takma kafana dedi :D

Ben hacimlenme göremedikçe demoralize oluyorum, vücuttaki kas miktarının arttığının farkındayım ama hacimsel bir genişleme olmuyor maalesef, yoksa tabiki kolum biraz daha sıkı duruyor, biraz daha büyüyor ya da trapezlerim ve omuzlarım eski haline nazaran epey gelişmiş durumda ama bahsettiğim o hacimsel irileşme maalesef ki yok, yani beni gören kimse büyümüşsün demez üstümü çıkarmadıktan ya da eski fotoğrafıma bakmadıktan sorna

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    380

Prolaktin ve danabol için doğru söylüyor. Kaloriyi görüntü ve tartı değişene kadar yavaş yavaş artır. İllaki sonuç alacaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Prolaktin ve danabol için doğru söylüyor. Kaloriyi görüntü ve tartı değişene kadar yavaş yavaş artır. İllaki sonuç alacaksın.

Şimdilik böyle devam ediyorum, dozları da sabit tutuyorum o halde, arttırmayı düşünüyordum çünkü. hatta ilacı değiştireyim diye düşünüyordum.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    380
cicekselcukk, 3 dakika önce yazdı:

Şimdilik böyle devam ediyorum, dozları da sabit tutuyorum o halde, arttırmayı düşünüyordum çünkü. hatta ilacı değiştireyim diye düşünüyordum.

Bu konuları oku olayı kavrarsın :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet anlıyorum, gayet iyi açıklamış olayı, ben kafama takıyorum işte sadece bir istek olarak değil de bir zorunluluk gibi görerek başladığım için küre, zayıf olmaktan aşırı bunaldığım için. Çevremdeki herkes deca şöyle iyi böyle güçlü şöyle güçlü gibi söylemlerde bulununca ve bi gelişim yaşamayınca ilaçlardan da şüphe ediyor insan değiştirmek istiyor işte.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    380
cicekselcukk, 1 dakika önce yazdı:

Evet anlıyorum, gayet iyi açıklamış olayı, ben kafama takıyorum işte sadece bir istek olarak değil de bir zorunluluk gibi görerek başladığım için küre, zayıf olmaktan aşırı bunaldığım için. Çevremdeki herkes deca şöyle iyi böyle güçlü şöyle güçlü gibi söylemlerde bulununca ve bi gelişim yaşamayınca ilaçlardan da şüphe ediyor insan değiştirmek istiyor işte.

Haklısın dostum bu iş sabır disiplin ve süreklilik istiyor. Bazıları çok güzel bir genetiğe sahip vücudu hızlı cevap verebiliyor. Daha yolun başındasın sabret bu beslenmeyle sonuç alırsın testo garanti çalışıyor en azından onun etkilerini zamanla göreceksin. Buddha için bu forumda arkadaşlar çalıştığını ama ödem yaptığını söyledi sende ödem yapıyor mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
Diver, 3 dakika önce yazdı:

Haklısın dostum bu iş sabır disiplin ve süreklilik istiyor. Bazıları çok güzel bir genetiğe sahip vücudu hızlı cevap verebiliyor. Daha yolun başındasın sabret bu beslenmeyle sonuç alırsın testo garanti çalışıyor en azından onun etkilerini zamanla göreceksin. Buddha için bu forumda arkadaşlar çalıştığını ama ödem yaptığını söyledi sende ödem yapıyor mu?

İlk 2 enjeksiyonda sakat oldum resmen, enjeksiyonu omuzdan yapıyorum, 2 gün boyunca ne sağa dönüp yatabildim ne sola, put gibi yatıyordum su damlası değse canımı yakıyordu, 3 ve 4. enjeksiyonda ağrılarım hafifledi, 5. enjeksiyonda neredeyse hiç ağrı kalmadı. Aşırı şişlik ve bezelenme gibi bir durum hiç olmadı, enjeksiyon sonrası 10-12 saat tabiki ister istemez bir şişkinlik ve tokluk oluyordu o bölgede ama öyle ödem gibi değil, ertesi gün epey iniyordu zaten emiliyordu ilaç. 

Testoyu vurduğum omuz değil pek değil ama Deca'yı vurduğum omuz inanılmaz sakat ediyordu beni ağrıdan ilk haftalarda.

tarihinde cicekselcukk tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    380
cicekselcukk, 3 dakika önce yazdı:

İlk 2 enjeksiyonda sakat oldum resmen, enjeksiyonu omuzdan yapıyorum, 2 gün boyunca ne sağa dönüp yatabildim ne sola, put gibi yatıyordum su damlası değse canımı yakıyordu, 3 ve 4. enjeksiyonda ağrılarım hafifledi, 5. enjeksiyonda neredeyse hiç ağrı kalmadı. Aşırı şişlik ve bezelenme gibi bir durum hiç olmadı, enjeksiyon sonrası 10-12 saat tabiki ister istemez bir şişkinlik ve tokluk oluyordu o bölgede ama öyle ödem gibi değil, ertesi gün epey iniyordu zaten emiliyordu ilaç. 

İlk enjeksiyonlar için normal tepkiler. Crp değerin düşük yinede merak etmiştim. Aynı satıcıdan aldıysak zydexte satıyor beni mahvetti üstüne Crp değerim yükselmişti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 6 dakika önce yazdı:

İlk enjeksiyonlar için normal tepkiler. Crp değerin düşük yinede merak etmiştim. Aynı satıcıdan aldıysak zydexte satıyor beni mahvetti üstüne Crp değerim yükselmişti.

Evet, zydex de vardı elinde bana satan kişinin, 

Zydex, Buddha, BM Pharma, Unigen vardı elinde, ben de çok bilmiyorum markaları en pahalısı buddha'ydı vardır bi bildikleri diyip onu almıştım :D

Karaciğer değerleri yağlanma ile ilgili bi şikayetim olmadı çok şükür, sırtta sivilcelenme falan hiç yaşamıyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Eampowered
      Selamlar arkadaşlar. 
      Aralığın ilk haftası başladığım kürüme bundan tam 4 hafta önce son vermiştim kullanmış olduğum ilaçlar ve dozlar şu şekilde:
      1-6 hafta arası testesteron enantha 300mg 6-18 hafta arası testesteron enanthat 500m 1-6 hafta arası boldenon 300mg 6-14 hafta arası boldenon 500mg  Bugün verdiğim kan sonucunda herhangi bir protokol uygulamama rağmen lh açılmış görünüyor (fsh ta istemiştim ama enabızda görünmüyor doktorum eklemeyi unutmuş olabilir) ayrıca ne kür boyu nede kürden sonra ne bir libido nede herhangi bir ereksiyon sorunu hiçbir şey yaşamadım sorularıma gelecek olursak:
      herhangi bir protokol uygulamam gerekiyor mu? bu tek seferlik bir şeymi yoksa hayatım boyunca yaptığım kürlerde pct yapmadan döngüm hep açılacak mı? son olarak kendim gerek görmesemde sizce gidip tekrardan bir fsh değeri istemelimiyim yoksa gerek yok mu ? Kür içi ve kür sonu değerlerimi aşağı bırakıyorum cevaplarınız benim için değerli teşekkürler şimdiden.
      @metinav @rastlantisal @GHOST @SPECTRE @otopsicikedi @crosfredy @AREN @godofdark @Diver @SantoR

• Yazan: RelXenUm
      Herkese iyi forumlar tahlil sonuçlarım aşağıdaki gibi sizce küre devam etmeli miyim tecrübeli arkadaşların önerilerine ihtiyacım var.

• Yazan: ardas
      Merhaba arkadaşlar,
      Ben normalde kan testlerimi özelde yaptırıyordum sonuçları kendi koçuma analiz ettiriyordum fakat fiyatlar iyice artmış ve artık devlette yaptırmak istiyorum fakat özel olarak şu şu değerlerime baktırcam diyip yaptıramıyorum kan testini tek tek bölümlerden randevu mu almam lazım ürolojiden filan ?
    • Yazan: 2013te_takılı_kaldım
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kan testim böyle yaklaşık 8 aydır kürdeyim hiç ara vermedim.
      İlk başta :
      TESTOSTERON 500MG BOLDENON 500 MG Bu testi vermeden önce de :
      TESTOSTERON 250MG TRENBOLONE 250MG Yapıyordum sizce aldığım ilaçlar boş mu?

• Yazan: cicekselcukk
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriği olarak: (Haftalık)
      500Mg Testosteron 250Mg Deca Yükleme yapıyorum. (Kürün 6.Haftasına gireceğim pazartesi günü)
      Testoyu sabit tutup, Deca'yı 500'e çıkarmamın 500+500 yapmamın bir sakıncası var mı? Yoksa testoyu da mı arttırmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.