Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

j00x0

Yeniden kür için yardım

Önerilen İletiler

j00x0    34

Arkadaşlar merhaba ben hemen hemen 2senedir kür gir çık yapan bir insanım burada konularımda mevcut konu açmadan kendi çapımda kürlere de girdim bildiğiniz deney tahtası yaptım kendimi uzun bir ara verdim spora ve küre uzun dediğim 6ayı geçti fakat 6ayın öncesi de spor yavaş yavaş kesildi kür bırakılmıştı vs. en son bolde kürümde polisitemi tanısı verilmişti hatta metin hocam kan tahlillerim sonucu kürü kesmemi söylemişti onu dinlemiş kürü kesmiştim çok önemli bir durum olmadı vücutta baya kendini topladı bu süreçte bir problemim yok , öyle bir zamana denk geldi ki üst üste kürü de kesmem iyi oldu benim için.  iş değişikliği, şehir değişikliği, ayrılık, düzen kurma, düzene alışma, eksikliklerimi giderme vs derken artık rahat huzurlu bomboş bir zamanıma denk geldim hayatım iş-ev-spor ekseninde dönecek bir kıvamda tam istediğim gibi bir durumdayım tabi ki küre girmek için can atıyorum kendim bir kür planlaması yaptım bunu paylaşmak istiyorum sizler ile , bana tavsiyeleriniz ne olur merak ediyorum.

Kısa bilgi vermem gerekir ise ben 50-55 kilolarda bir insandım ufak testo deca ile 60lara sonraki kürlerimde 85kilolara kadar çıktım fiziğim düzelmişti özgüvenim düzelmişti neyse kürü bırakalı 6ay geçecek bu süreçte ufak testo alımları vs yaptım fakat spor ile ilgim olmadı. şuan güncel olarak 70-73 arası gidip geliyorum Amacım yine eskisi gibi damarlı 80kg+ pumplı dolanmak ve tabi ki kütlemi artırmak.

6550e3f0dde75_izelge.thumb.PNG.83af79482f30f8cc20c0d2b946763b56.PNG

Sizce Trenbolone 500mg çıkartmak daha iyi olur mu ?

Testo 500 de iyi olur mu sonuçta öncesinde 1k lara kadar kullanmışlığım var.

Daha önce Tren E. kullanmadım ama Parabolan kullanmışlığım var.

yorumlarınız için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

j00x0    34

ilaçlarımı aldım pazartesi günü spor, öbür hafta küre başlayacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
j00x0, 4 dakika önce yazdı:

ilaçlarımı aldım pazartesi günü spor, öbür hafta küre başlayacağım.

Hayırlı olsun adına ne aldın hangi marka?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bodyguard23    2

Kral danabolu ilk günden itibaren alsan daha mantıklı olur çünkü ilaçlar uzun Ester olduğu için açılmasi min. 4 haftayı bulur o arada o zamanıni değerlendirmek için kullanımını tavsiye ederim bilmem diğer abilerim kardeşlerim ne der buna ?saygılarla..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
forbit, 18 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun adına ne aldın hangi marka?

ben arkadaşlarımdan temin ediyorum sp,iran,benelux olarak teminim mevcut. yorumunuz için teşekkürler.

Bodyguard23, 14 saat önce yazdı:

Kral danabolu ilk günden itibaren alsan daha mantıklı olur çünkü ilaçlar uzun Ester olduğu için açılmasi min. 4 haftayı bulur o arada o zamanıni değerlendirmek için kullanımını tavsiye ederim bilmem diğer abilerim kardeşlerim ne der buna ?saygılarla..

düşündüm fakat ufak ufak testo alımları yapıyordum zaten dbol ile birden büyümek istemedim trenle denk olsun istedim bakalım belki fikrim değişir hocam.teşekkürler yorumun için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

npp den sonra tren enantat alma mantığı nedir? bilmediğimden soruyorum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
gokalaf, 5 dakika önce yazdı:

npp den sonra tren enantat alma mantığı nedir? bilmediğimden soruyorum.

npp ile biran önce güçlenme ve kaybettiğim kütleyi hızlı alma derdindeyim hocam biraz morelman kayıplar üzücü oluyor metali de düzeltir. dün spora başladım iyi karar verdiğimi düşünüyorum fena bir düşüş var ağırlıklarda dbol normalde başlamayacaktım ama destek için onu bile başlatabilirim.

Yanlışta düşünüyor planlıyor olabilirim deneyip göreceğiz ama daha önce deca sonrası parabolan kullandım buna benzer bir kürdü verim alıyordum fakat problemlerden ötürü devamını getiremedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
j00x0, 2 saat önce yazdı:

npp ile biran önce güçlenme ve kaybettiğim kütleyi hızlı alma derdindeyim hocam biraz morelman kayıplar üzücü oluyor metali de düzeltir. dün spora başladım iyi karar verdiğimi düşünüyorum fena bir düşüş var ağırlıklarda dbol normalde başlamayacaktım ama destek için onu bile başlatabilirim.

Yanlışta düşünüyor planlıyor olabilirim deneyip göreceğiz ama daha önce deca sonrası parabolan kullandım buna benzer bir kürdü verim alıyordum fakat problemlerden ötürü devamını getiremedim.

npp veya deca kullanırken libido problemi yaşıyor musun? kürüme deca eklemeyi düşünüyorum ama libido sorunundan tırsıyorum acıkcası. Tren entt ile de bulk yapılabilir mi?

tarihinde gokalaf tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
gokalaf, 2 dakika önce yazdı:

npp veya deca kullanırken libido problemi yaşıyor musun? kürüme deca eklemeyi düşünüyorum ama libido sorunundan tırsıyorum acıkcası. Tren entt ile de bulk yapılabilir mi?

Tren yarisma harici yan etkilerine dayanilabilecek bir ilaç değil. Npp veya decada libido problemi yaşaman olası ama deca yerine npp kullanırsan ilaç bittiğinde libidonu geri kazanman daha kolay olabilir. Şuan uzun yıllar kür yapmak isteyen çoğu sporcunun güvenli diyebileceğimiz off season kombini testo-rimo yada bolde-ilk10 hafta npp, dir. Düzenli tren gibi ilaçlar kullanmak sizi ve vücudunuzu çok yıpratır uzun yıllar bu işi yapamazsınız.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
gokalaf, 2 saat önce yazdı:

tren kullanmanı tavsiye etmem gerçekten ağır bir ilaç ben seviyorum , terleme ve polisitemi dışında yan etki görmedim ,ha yalan yok sürekli değil ama bazen eskiden olmayan veya aklıma gelip geçiştirip gittiğim konuları uzatma fazla kafada kurdurma yaptırıyordu fakat çok değil.Dışarıdan da eskiye nazaran agresif olduğumu gözlemledi arkadaşlarım fakat eskiden hiç bir şeye sinirlenmeyen bir insanım onların agresif dediği benim ölçütüm genel olarak düşünmemek lazım sus pus adamdan sesi çıkan bir insana döndüm buda benim işime geldi açıkcası :)

deca kullandım hatta deca parabolan birliktede kullandım hiç libido sorunu çekmedim npp hızlı etki etmesi için kullanıyorum ve seviyorum 10hafta hiç kullanmadım , öbür kürümde de yarım bırakmak zorunda kaldım ama 4haftada bile çok iyi etki etmişti aklımda kaldı :) ,deca 10hafta dan fazla gittm ama npp de cesaret edemedim, belki bir sonra ki kütle kürümde uzun süre kullanabilirim.Fakat şunu diyeyim ilaçsız dönemlerde libido hiç bir zaman ilaçlı halim gibi olmadı ilaçsız halimide çok hatırlamıyorum ama çok önceliğim değildi bazı şeyler şuanda da öyle o yüzden sorun yaratmıyor bana bu güne kadarda beni yarı yolda bırakmadı, utandırmadı umarım böyle devam eder ama korkum tabi ki de var o yüzden kür içi cycle lara kendimi dinlemeye gözlemlemeye dikkat ediyorum.

Bir kere çok korktuğum zaman oldu kür içinde sabah ereksiyonları kesildi böyle normal zamanda aniden gelen o libido artışı falan oluşmamaya başladı fakat bir beraberlik öncesi sanki dünden hazır gibi tavan yapıyordu özellikle takip ettim hep böyle oldu 3ay sonra o kaybolan sabah ereksiyonu ve aniden gelen libido isteği geri geldi bunu bilmiyorum ama dediğim gibi hiç bir zaman öldüm moduna girmedi 1-2 ay korkuttu sadece o kadar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34

Merhaba bugün başka bir sorundan ötürü kan testi vermem gerekti normalde kür içi kan tahlilimi 8.haftada yapacaktım fakat gözüme bir şey çarptı bu teste göre boldenon çalışmıyor gibi görünüyor sizlerin yorumları nelerdir. @metinav @otopsicikedi @Askabar @rastlantisal

1e.thumb.png.f9b4fa6d6c1384703d764012e3c33b72.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
j00x0, 5 saat önce yazdı:

Merhaba bugün başka bir sorundan ötürü kan testi vermem gerekti normalde kür içi kan tahlilimi 8.haftada yapacaktım fakat gözüme bir şey çarptı bu teste göre boldenon çalışmıyor gibi görünüyor sizlerin yorumları nelerdir. @metinav @otopsicikedi @Askabar 

Bunu nereden anladın ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
metinav, 1 saat önce yazdı:

Bunu nereden anladın ?

rbc ye baktı arkadaş büyük ihtimalle ama testle anlaşılıcak bir şey değil boldenin çalışması

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
TheExecutioner, 26.12.2023 - 00:42 yazdı:

rbc ye baktı arkadaş büyük ihtimalle ama testle anlaşılıcak bir şey değil boldenin çalışması

Rbc gayet iyi...Hani 4 lü değerlerde olsa bolde veya primo küründe anlarım da...Belki bazı şeyler eksik olmasa daha fazla da yükselebilirdi, demir gibi...

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aiserino    13
j00x0, 25.12.2023 - 17:59 yazdı:

Merhaba bugün başka bir sorundan ötürü kan testi vermem gerekti normalde kür içi kan tahlilimi 8.haftada yapacaktım fakat gözüme bir şey çarptı bu teste göre boldenon çalışmıyor gibi görünüyor sizlerin yorumları nelerdir. @metinav @otopsicikedi @Askabar 

B12 düşük nedense

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
metinav, 25.12.2023 - 22:45 yazdı:

Bunu nereden anladın ?

Arkadaşın dediği gibi RBC değerinden hocam diğer kürümde ki kan değerinde çok yüksekti. Hastaneye gitme sebebim yine kan problemiydi ecoprin ve bir ünite kan verip devam. Boldenin o açlığını vs de hissetmiyorum damarlanmada eski kürlerimde ki gibi değil bakalım devam umarım açılır.

aiserino, 6 saat önce yazdı:

B12 düşük nedense

B12 vitaminine kürden çok sonra başladım daha 1haftayı anca doldurmuşumdur ilerleyen zamanda artar diye tahmin ediyorum.

2 Hafta içinde genel bir sırf kür için test vereceğim o zaman daha iyi anlaşılabileceğini düşünüyorum yorumlarınız için teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
j00x0, 1 dakika önce yazdı:

Arkadaşın dediği gibi RBC değerinden hocam diğer kürümde ki kan değerinde çok yüksekti. Hastaneye gitme sebebim yine kan problemiydi ecoprin ve bir ünite kan verip devam. Boldenin o açlığını vs de hissetmiyorum damarlanmada eski kürlerimde ki gibi değil bakalım devam umarım açılır.

B12 vitaminine kürden çok sonra başladım daha 1haftayı anca doldurmuşumdur ilerleyen zamanda artar diye tahmin ediyorum.

2 Hafta içinde genel bir sırf kür için test vereceğim o zaman daha iyi anlaşılabileceğini düşünüyorum yorumlarınız için teşekkürler. 

B12 için dışarıdan yok benexol yok tribeksol yok beneday vs alma. Cobalex al vur direkt ya da metilkobalamin etken maddesi yüksek dil altı kullan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
Arenn, 13 dakika önce yazdı:

B12 için dışarıdan yok benexol yok tribeksol yok beneday vs alma. Cobalex al vur direkt ya da metilkobalamin etken maddesi yüksek dil altı kullan.

deniyeyim hocam şuan elimde nutraxin b complex var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
j00x0, 1 dakika önce yazdı:

deniyeyim hocam şuan elimde nutraxin b complex var 

Olur olur ben de onu kullanıyorum. Yeterli gelmediği zamanlar da cobalex ile takviye ediyorum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.