Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mehmetguultekin

Deca dickle 3 yıl kurtulamıyorum

Önerilen İletiler

Ahmet1212    3
mehmetguultekin, 13.11.2022 - 21:12 yazdı:

Ovirtelle 3 e bölüp 3 gün arayla kullandım çok fazla büyümedi klomen bittikten sonra büyüme başladı desem yalan olmaz 1 hafta sonra klomene tamox başladım çinko her gece, d3 20 binlik haftada 1, bitkisel karışım günde 4 tablet diğer saydığım vitaminler de günlük keçiboynuzu özü bir kaşık sabah bir kaşık akşam aromasın ihtiyac oldukça kullandım klomeni kesip 5 gün daha tamox devam ettim toplam 25 gün klomen 30 gün tamox kullandım son 2 gün klomen gözlerime aşırı vurmuştu ışıkta açamıyodum nerdeyse 

@metinav hocam ovitrelle vurup büyüme olmayıp klomen bittiginde büyüme olma durumuna nedersiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    3.318
Ahmet1212, 54 dakika önce yazdı:

@metinav hocam ovitrelle vurup büyüme olmayıp klomen bittiginde büyüme olma durumuna nedersiniz 

Ovitrellenin pregnyl gibi etkili olmadığını zaten paylaştık.Klomen doğal hipofiz testis aksını çalıştıran bir ilaç ve pct de olmazsa olmaz.O da doğal üretimi maksimum uyarıyla çalıştırıyor ve gerektiği gibi geliştirir.Fakat maksimum seviyenin üzerine çıkartamaz.Nasıl anlatayım; bir araç düşünün motor gücü 1600 beygir.Ve bu aracı süratte kullanıyorsunuz.İşte klomen bunu sağlıyor.Hipofizi, testisi son süratte çalıştırıyor lh-fsh üzerinden...Pregnyl ise araca nox vb. takmak gibi doğal olarak çıkamayacağı seviyelere çıkarıyor.Onun için diyoruz bir seviyeden sonra zararlı diye...Çünkü o aracın motoru o hızlara o güçlere göre yapılmamış olduğundan, bir zaman sonra tamiri mümkün olmayan arızalara sebep olabilir...Ovitrelle işe yarıyor, ama tek doz vurulursa...Maliyet açısından fiyat tuzlu.

• Beğen 4
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    3
metinav, 2 saat önce yazdı:

Ovitrellenin pregnyl gibi etkili olmadığını zaten paylaştık.Klomen doğal hipofiz testis aksını çalıştıran bir ilaç ve pct de olmazsa olmaz.O da doğal üretimi maksimum uyarıyla çalıştırıyor ve gerektiği gibi geliştirir.Fakat maksimum seviyenin üzerine çıkartamaz.Nasıl anlatayım; bir araç düşünün motor gücü 1600 beygir.Ve bu aracı süratte kullanıyorsunuz.İşte klomen bunu sağlıyor.Hipofizi, testisi son süratte çalıştırıyor lh-fsh üzerinden...Pregnyl ise araca nox vb. takmak gibi doğal olarak çıkamayacağı seviyelere çıkarıyor.Onun için diyoruz bir seviyeden sonra zararlı diye...Çünkü o aracın motoru o hızlara o güçlere göre yapılmamış olduğundan, bir zaman sonra tamiri mümkün olmayan arızalara sebep olabilir...Ovitrelle işe yarıyor, ama tek doz vurulursa...Maliyet açısından fiyat tuzlu.

Varsın hocam tesekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Timur    0

propionat masteron kullandım demişsin kaç gün kullandın hangi dozda aldın detaylı bir şekilde yazarsan çok daha faydası olur. Bu durumdan sıkıntı yaşayan arkadaşlara büyük güzellik yapmış olursun.. geçmiş olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Timur, 16 saat önce yazdı:

propionat masteron kullandım demişsin kaç gün kullandın hangi dozda aldın detaylı bir şekilde yazarsan çok daha faydası olur. Bu durumdan sıkıntı yaşayan arkadaşlara büyük güzellik yapmış olursun.. geçmiş olsun

Sadece Testesteron propionat 1 ml kullandım gün aşırı enjekte ettim 1 ay kadar falan kendim enjekte ediyodum bacaktan ilk enjeksiyonlar iyi güzeldi kaçıncı enjeksiyon hatırlamıyorum ama ağrı yapmaya başladı yürüyemiyecek duruma gelmiştim nerdeyse yapcak bişey yok dedim düzelip düzelmemek bile aklıma gelmedi o kadar ağrı yapmıştı bıraktım bu sırada vitaminlerimi kullanıyodum testislerim testesterona başlamadan öncede küçüktü zaten geçmiş kürümden bana hediye olarak. Daha sonra pct başladım ovirtelle aldım tez dozu 3 e böldüm 3 gün arayla kullandım 8 gün bekledim klomen tamox aromasın başladım klomen 100 başladım 50 devam ettim 25 le bitirdim 25 gün kullandım tamox 100 başladım 50 devam ettim 25 le bitirdim 30 gün kullandım aromasın toplam 1 hafta kullandım tek doz sağlıklı beslenmeye özen gösterdim psikolojik olarak iyidim kendimi hiç acaba mı diye sorgulamadım bitkisel takviyeler kullandım kingsıze multivitamin kullandım çinko 100 mg kullandım günlük omega 3 kullandım haftada bir d3 20 lik kullandım pct bitti testislerim beni tatmin edecek kadar irileşti pct boyunca ne cinsellik düşündüm ne de cinsel ilişkiye girdim hiç yoklamadım pctyi bitirdim bir hafta falan sonraydı sanırım sabah ereksiyonum gelmişti ondan sonrada herşeyim normalleşmeye başladım şuan her şekilde kendimi yeterli hissediyorum kendime geldim tekrar küre girmeyi bile düşünüyorum umarım bu durumu yaşayan herkes kurtulur her şekilde yardımcı olabilirim pek bilgim yok burdaki kardeşlerin abilerin bilgileriyle bu yola girdim çok şükür kurtuldum 

• Beğen 2
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.