Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Markus Rühl

Yılda 1 kere pct yapmak

Önerilen İletiler

Markus Rühl    142

yılda 2 kere küre girecek birisi  kür - pct - kür - pct  yapmak yerine 20 hafta kür - düşük doz testo ile dinlenme - 20 hafta kür - pct şeklinde yapabilir mi ben 2.şekilde ki gibi yapmak istiyorum lakin testislerde ciddi atrofi olurmu ve pct de geri dönüş daha mı zor olur ovitrelle yi düşük doz testo ile dinlendiğim zaman mı vurmalıyım nasıl yapılmalı yardımcı olurmusunuz yıl boyu kür kesmeyenler veya 10 ay kürde olanlar nasıl yapıyor.

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.539

Ben 1 senelik uzun kürün sonrasında pct yaptım ve şimdi tekrar 1 sene sürmesini planladığım küre başladım. Fakat benim testis atrofisi, libido, ereksiyon sorunu gibi dertlerimin olması çok umurumda değil, çünkü zaten yaşıtlarımın çoğunda var. Ben aksine onlardan daha sağlıklıyım ve cinsel bir sorun yaşadığımda neden olabileceğini az çok tahmin ederek hormon değerlerimle oynayıp düzeltebiliyorum.

Uzun kürlerin dezavantajı pct sürecinin daha uzun sürmesi, ve kür sonrası cinsel sorunların ortaya çıkıp uzun zaman düzelmemesi. Bunları göze alabilirim diyorsan karar senin.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Kesinlikle kürünü yaptıktan sonra pct yapmayı tercih ederim arada pct yap tekrar küre giR pct yap bu döngü çok yoruyor vücudu ve en son pct yapacağın zaman her ilaçta daha çok dozaj yükseltmen gerekecek.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Rdm, 28 dakika önce yazdı:

Ben 1 senelik uzun kürün sonrasında pct yaptım ve şimdi tekrar 1 sene sürmesini planladığım küre başladım. Fakat benim testis atrofisi, libido, ereksiyon sorunu gibi dertlerimin olması çok umurumda değil, çünkü zaten yaşıtlarımın çoğunda var. Ben aksine onlardan daha sağlıklıyım ve cinsel bir sorun yaşadığımda neden olabileceğini az çok tahmin ederek hormon değerlerimle oynayıp düzeltebiliyorum.

Uzun kürlerin dezavantajı pct sürecinin daha uzun sürmesi, ve kür sonrası cinsel sorunların ortaya çıkıp uzun zaman düzelmemesi. Bunları göze alabilirim diyorsan karar senin.

kür sonrası cinsel sorunları kabul ediyorum hocam çünkü ilerideki işim tamamen denizde geçicek uzun stajlar yapıcam o zaman zarfında biriyle cinsellik yaşamam mümkün değil ve uzun sürede kendine gelir diye düşünüyorum ama benim derdim kalıcı zarar vermemek bunu nasıl sağlayabilirim örnek 20 hafta kür sonunda testislerim belli oranda küçüldü kür bittiği için düşük test ile (200 cypionate) dinlenmeye geçtim bu arada 1 tane ovitrelle 3 e bölüp pazartesi çarşamba cuma vursam bir sonraki kürün sonuna dayanacak kadar testislerde onarılma büyüme gerçekleşir mi , testislerin uzun süre küçük kalmasının bana görüntü haricinde bi zararı olur mu.

Emrahtkty, 13 dakika önce yazdı:

Kesinlikle kürünü yaptıktan sonra pct yapmayı tercih ederim arada pct yap tekrar küre giR pct yap bu döngü çok yoruyor vücudu ve en son pct yapacağın zaman her ilaçta daha çok dozaj yükseltmen gerekecek.

bende aynı görüşteyim lakin 2 kür üst üste yapmanın sağlıksal sıkıntı çıkarmasından korkuyorum , düşük test ile dinlenmek vücuda  yetermi , hcg yi ne zaman kullanacağım , dikkat etmem gereken temel şeyler nelerdir tecrübeli olmadığım için aklımda çok fazla soru var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.448

Merhabalar.

Bir önceki kürüm takip etti isen 10 aydan uzun sürdü. Tek düze bir kürdü ve kür sonu PCT ile 702 total testo değerine ulaşıp kürü bitirdim.

Şuanki kürüm ise Blast and Cruise mantığı ile 12 hafta blast / 6-8 hafta cruise / 12 hafta blast / ..... şeklinde gidiyor. İlk cruise döneminde testisler tamamen doldu ve büyüdü. Hiç bir PCT ürünü de kullanmadım. Bilakis haftada bir enjekte ettiğim 100-200 mg arası (duruma göre) testosteronu da aldım. Meni kalitesi ve miktarı kür öncesi dönemdeki gibi arttı. 

Sende böyle bir methot izleyebilirsin. Hem receptörleri rahatlatıp toplam kür verimini artırmış olursun. 

Peki bu kür ne kadar sürecek? Bitişini henüz düşünmedim. Tek düze işler yerine duruma göre değişen değerlerde plan yapılmasını daha doğru buluyorum artık. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
rastlantisal, 29 dakika önce yazdı:

Merhabalar.

Bir önceki kürüm takip etti isen 10 aydan uzun sürdü. Tek düze bir kürdü ve kür sonu PCT ile 702 total testo değerine ulaşıp kürü bitirdim.

Şuanki kürüm ise Blast and Cruise mantığı ile 12 hafta blast / 6-8 hafta cruise / 12 hafta blast / ..... şeklinde gidiyor. İlk cruise döneminde testisler tamamen doldu ve büyüdü. Hiç bir PCT ürünü de kullanmadım. Bilakis haftada bir enjekte ettiğim 100-200 mg arası (duruma göre) testosteronu da aldım. Meni kalitesi ve miktarı kür öncesi dönemdeki gibi arttı. 

Sende böyle bir methot izleyebilirsin. Hem receptörleri rahatlatıp toplam kür verimini artırmış olursun. 

Peki bu kür ne kadar sürecek? Bitişini henüz düşünmedim. Tek düze işler yerine duruma göre değişen değerlerde plan yapılmasını daha doğru buluyorum artık. 

Hcg kullanmadan da cruise döneminde  testisler kendini toparlayabiliyor anladığım kadarıyla değil mi hocam , peki hcg gerektiren durumlarda başımıza gelebilir mi bu uzun serüvende , ciddi küçülme olursa cruise döneminde mi kullanmalıyız , 1 adet ovitrelle eski boyutuna ulaştırıp tekrardan blast a hazır olmamızı sağlar mı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.448
Markus Rühl, 10 dakika önce yazdı:

Hcg kullanmadan da cruise döneminde  testisler kendini toparlayabiliyor anladığım kadarıyla değil mi hocam , peki hcg gerektiren durumlarda başımıza gelebilir mi bu uzun serüvende , ciddi küçülme olursa cruise döneminde mi kullanmalıyız , 1 adet ovitrelle eski boyutuna ulaştırıp tekrardan blast a hazır olmamızı sağlar mı.

Ciddi küçülme olursa kesinlikle cruise döneminde minimal dozda kullanıyım. Sürekli HCG kullanımı da doğru değil. Onunda kendine göre riskleri var. O yüzden 6 ayda 1 gibi bir periyod bence uygun olur. Sayın büyüğüm @Mickeybu konunun duayenidir. 3,5 yıldır kürde keza

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Markus Rühl, 4 saat önce yazdı:

kür sonrası cinsel sorunları kabul ediyorum hocam çünkü ilerideki işim tamamen denizde geçicek uzun stajlar yapıcam o zaman zarfında biriyle cinsellik yaşamam mümkün değil ve uzun sürede kendine gelir diye düşünüyorum ama benim derdim kalıcı zarar vermemek bunu nasıl sağlayabilirim örnek 20 hafta kür sonunda testislerim belli oranda küçüldü kür bittiği için düşük test ile (200 cypionate) dinlenmeye geçtim bu arada 1 tane ovitrelle 3 e bölüp pazartesi çarşamba cuma vursam bir sonraki kürün sonuna dayanacak kadar testislerde onarılma büyüme gerçekleşir mi , testislerin uzun süre küçük kalmasının bana görüntü haricinde bi zararı olur mu.

bende aynı görüşteyim lakin 2 kür üst üste yapmanın sağlıksal sıkıntı çıkarmasından korkuyorum , düşük test ile dinlenmek vücuda  yetermi , hcg yi ne zaman kullanacağım , dikkat etmem gereken temel şeyler nelerdir tecrübeli olmadığım için aklımda çok fazla soru var. 

9-10 ay dan fazla ise kürün 6500 iu bir kutu ovitrelle kullanılabilir 4 veya 5 e bölerek.Ama bunu tekrar uzun süre kürde kalacağını varsayarak söylüyorum.Yoksa 10 ay sonunda pct yapabilirsin ama uzun bir süre dinlenmen gerek yeni kür icin diyorsan ki ben uzun süre dinlenemem araya hcg sıkıştır devam et bence.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790
rastlantisal, 13 saat önce yazdı:

Ciddi küçülme olursa kesinlikle cruise döneminde minimal dozda kullanıyım. Sürekli HCG kullanımı da doğru değil. Onunda kendine göre riskleri var. O yüzden 6 ayda 1 gibi bir periyod bence uygun olur. Sayın büyüğüm @Mickeybu konunun duayenidir. 3,5 yıldır kürde keza

Genelde testis durumuna bakılmaksızın 6 ayda bir yapmak lazım. Eğer ağır bir deca ya da tren ya da uzun bir bolde küründen çıkıldıysa akabinde yine hcg yapmak lazım. Diğer taraftan konudan bağımsız testislerde bir küçülme tespit edildiyse mutlaka yapılmalı. Eskiden pregnyl i 4'e bölerek yapıyordum ancak ovitrelle in etkisi o kadar güçlü değil en son ikiye bölerek kullanmıştım bana yeterli geldi. 

Bu durum en az bir yıldan uzun ve pctsiz devam edilecek ilaçlı durumlar içindir. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    141
Markus Rühl, 20 saat önce yazdı:

benim derdim kalıcı zarar vermemek bunu nasıl sağlayabilirim

Bunu sana kimse garantileyemez ki. Ben de vücudumu PCT stresine sokmaktansa uzun süre kür tercih ederim, ki öyle de yapacağım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.