Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

desperado

Propionate rimabolan mini definisyon

Önerilen İletiler

desperado    104

Herkese selam şuan 250mg only sustanon kürümün 12. Haftasındayım. Günaşırı enjeksiyon yapıyorum.Şuanda biraz yağlıyım alta fotoğraf da koyacağım.

Ektomorf vücut tipim var kaloriyi kestiğim anda deli gibi yağ yakıyorum ve su atıyorum. Temmuzun 3. Haftasında tatile gideceğim. 3-4 haftalık çok kısa yağ yakımı planlıyorum. Bu süreçte de kaslarımı tutmaya yardımcı olması için rimabolan kullanmayı düşünüyorum. Testosteron olarak da propionat esterine geçmeyi düşünüyorum. Sizce bu kadar kısa rimabolan kullanımı işe yarar mı? Testo ve rimabolan dozajları neler olmalı?

Winstrol eklemeyi düşünüyordum ama B... Hocada kalmamış başka güvenilir satıcı da tanımadığım için macera aramayacağım.

Sizin tavsiyeleriniz varsa dinlemek isterim iyi forumlar 😊

@Rdm @rastlantisal Abilerimden de fikir almak isterim.

IMG20220610234854.thumb.jpg.2846eabd92d593d56940e9a4d7e101e4.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.527

Propionat iyi seçenek. Winstrol yerine ben olsam masteronu tercih ederdim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Rdm, 9 dakika önce yazdı:

Propionat iyi seçenek. Winstrol yerine ben olsam masteronu tercih ederdim.

4 haftada etki eder mi? Bir de rimabolan konusuna ne dersin abi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Primo ben de aynı boldenon daki gibi iştah artışı yapmıştı.

Tam kesme kürü istiyorsan bunu eklemen seni zorlayabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
nano3570, 11 saat önce yazdı:

Primo ben de aynı boldenon daki gibi iştah artışı yapmıştı.

Tam kesme kürü istiyorsan bunu eklemen seni zorlayabilir.

Rimabolan denemiştim iştah açmıştı bende de ama çok problem olacağını düşünmüyorum benim için önemli olan kas yıkımını kısa kullanımda engeller mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140

Yağ yakımını 4 haftada yüzde kaç olarak istiyorsunuz? Zaten fazla yağlı durmuyorsunuz. O yüzden çok agresif bir diyet planı istemiyorsanız belki 3. bir anaboliğe gerek bile kalmayabilir. Sustanondan propionate a geçtiğiniz için vücut daha az su tutacar diye düşünüyorum. Bunun yanında kardiyonuzu da haftada 2 yerine 3, 3 yapıyorsanız da 4 e yükseltirseniz bence vücudunuza fazla yüklenmeden bu işi çözersiniz gibi :) 4 hafta yüzde 2-3 yağ oranı düşürmek için elinizdeki malzemelerle gayet yeterli gibi geliyor bana.

Elbette 3. bir anabolisant gerekiyorsa winstrol eklemler için çok yıkıcı oluyor. Evet, çok iyi su atıyor vücuttan, kabul. Ancak eklemleri de kuruttuğu için sakatlıklar vs çok yaygın. O yüzden yarışma veya fotoğraf çekimi gibi önemli durumlar yoksa masteron tercih edilmeli diye okuyor/duyuyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Delice, 16.06.2022 - 09:17 yazdı:

Yağ yakımını 4 haftada yüzde kaç olarak istiyorsunuz? Zaten fazla yağlı durmuyorsunuz. O yüzden çok agresif bir diyet planı istemiyorsanız belki 3. bir anaboliğe gerek bile kalmayabilir. Sustanondan propionate a geçtiğiniz için vücut daha az su tutacar diye düşünüyorum. Bunun yanında kardiyonuzu da haftada 2 yerine 3, 3 yapıyorsanız da 4 e yükseltirseniz bence vücudunuza fazla yüklenmeden bu işi çözersiniz gibi :) 4 hafta yüzde 2-3 yağ oranı düşürmek için elinizdeki malzemelerle gayet yeterli gibi geliyor bana.

Elbette 3. bir anabolisant gerekiyorsa winstrol eklemler için çok yıkıcı oluyor. Evet, çok iyi su atıyor vücuttan, kabul. Ancak eklemleri de kuruttuğu için sakatlıklar vs çok yaygın. O yüzden yarışma veya fotoğraf çekimi gibi önemli durumlar yoksa masteron tercih edilmeli diye okuyor/duyuyorum. 

Konunun üzerinden biraz geçti yorumunu da yeni görüyorum. 8 pack ve adonisler belli olsun istiyorum çok detay peşinde değilim istediğim yağ oranı da %10lara denk geliyor sanırım. Spora başladığımdan beri bulkta olduğum için biraz yağlı oluşum benim ne kadar kolay yağ yakabildiğimi unutmama sebep olmuş.

Geçen hafta günlük 400 gr pirinç 500gr tavuk ortalama 5 yumurta biraz zeytinyağı ve biraz kuruyemişle diyete başlamıştım. Bundan önce 700 grama kadar pirinç yiyordum. Ve sürekli cheat yapıyordum. Bu hafta da 300gr pirince düştüm ve inanılmaz yağ yakmışım ve biraz ölçü de kaybetmiş gibi hissediyorum aynada. Düşük karbdan glikojen depoları boşaldı ve flat görünmeye başladım. Dün akşam cheat yaptım  ve bugün pirinci 400 grama çıkardım tekrar. Biraz daha yavaş gideceğim.

Yağ yakımı için hiç birşey kullanmayacağım. Sadece kas kaybına engel olmasına yardım amacıyla haftalık 200mg rimabolan ekledim bugün 100mg vurdum haftada 2 enjeksiyon yapacağım. Propionatea geçmeyeceğim sustanon yada prop devam edeceğim.

tarihinde desperado tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140

Winstrol / Masteron çıkarmanıza sevindim açıkçası. 8 pack leriniz olduğu için çok şanslısınız. Bende sadece 4 tane var bir de kaburganın hemen altında olan çakma ab :D Bahsettiğiniz forma gelince kullanıcı adınızı da Mr. Rectus Abdominis yaparsınız her şey tamamlanmış olur :D 

700 gram pirinç biraz fazla olmuş gibi.. Ben hayatta yiyemezdim. Ki pirinç zaten yemiyorum :) Bol lifli yeşillikler, sebzeler, meyveler, ve çavdar ekmeği ana karbonhidrat kaynaklarım. Eğer ki aynı gün hem calisthenics, hem cardio yapacaksam; patates, beyaz ekmek gibi uyduruk, kolay enerji veren basit karbonhidratlardan yararlanıyorum. Sanırım pirinci de bu amaçla kullanabilirdim. Yağ almak için de avokado, zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, yumurta sarısı, ve çiğ kuruyemiş tüketiyorum. Protein ise haşlanmış yumurta beyazı, hindi, somon, ve nadiren tavuk tüketiyorum. 

Günde ortalama 17 bin adım atıyorum. 175-190 gram arası protein, 85-100 arası yağ, 250 gram da karbonhidrat alıyorum. Bu diyette şuan hala kilo veriyorum. Size tavsiyem karbonhidrat kaynaklarınızı değiştirmeniz olur bu konuda. Elbette beslenme uzmanı falan değilim, ancak araştırdığım kadarıyla pirinç kilo verilirken pek de kullanılası bir karbonhidrat kaynağı değil. O nedenle belki de farkında olmadan bu kadar yağlandınız. Aynı miktarda karbonhidratı daha lifli, whole bir besinden almanız bu konuda yardımcı olur diye düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.