Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mutlucanelcin

2.Kür testo bolde danabol (gold pharma)

Önerilen İletiler

Bir güncelleme atayım kg 76 gayet iyi gidiyorum dolu ilaclarla 6. Haftama girdim 10 hafta deca keseceğim bolde 25 haftaya  kadar devam kürün sonunda nasıl olacağımi çok merak ediyorum bu arada kür sonunda birkaç ay Cruise yapıp düşük doz devam edip yaza yaklaşırken tekrar küre girmek mi daha mantıklı yoksa pct yapıp vücudu dinlendirmek mi bilemedim :/@metinav 

Screenshot_2022-08-27-20-29-35-115_com_miui.videoplayer.thumb.jpg.48482ea8bd5332501c2775bfc36672e9.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.468
Mutlucanelcin, 13 saat önce yazdı:

Bir güncelleme atayım kg 76 gayet iyi gidiyorum dolu ilaclarla 6. Haftama girdim 10 hafta deca keseceğim bolde 25 haftaya  kadar devam kürün sonunda nasıl olacağımi çok merak ediyorum bu arada kür sonunda birkaç ay Cruise yapıp düşük doz devam edip yaza yaklaşırken tekrar küre girmek mi daha mantıklı yoksa pct yapıp vücudu dinlendirmek mi bilemedim :/@metinav 

Gayet iyi gidiyorsun, tebrik ederim.

Seneye yaza baya zaman var, bence ara vermen vucudun için daha doğru bir seçim olur :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 10 saat önce yazdı:

Gayet iyi gidiyorsun, tebrik ederim.

Seneye yaza baya zaman var, bence ara vermen vucudun için daha doğru bir seçim olur :)

Çok teşekkür ederim metin abi kurun bitişi Ocak gibi 4 ay dinlenip tekrar Nisan'da başlamam daha mantıklı diyorsun form iyi olursa yarışma da düşünülebilir belkide sence yarışmaya değecek bir genetigim var mı bilmiyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Mutlucanelcin, 6 saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim metin abi kurun bitişi Ocak gibi 4 ay dinlenip tekrar Nisan'da başlamam daha mantıklı diyorsun form iyi olursa yarışma da düşünülebilir belkide sence yarışmaya değecek bir genetigim var mı bilmiyorum 

Genetikten ziyade, bırak ödülü katılım için para istenen bir organizasyon. Etiketten başka bir artısı da yok. Sivilcelerine bakılırsa 25 hafta boldenonden bence biraz çekinmelisin. Daha da artabilir. 

Formunu beğendim. Gayet dengeli.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Genetikten ziyade, bırak ödülü katılım için para istenen bir organizasyon. Etiketten başka bir artısı da yok. Sivilcelerine bakılırsa 25 hafta boldenonden bence biraz çekinmelisin. Daha da artabilir. 

Formunu beğendim. Gayet dengeli.

Teşekkür ederim suanlik yeni sivilce çıkmadı ergenlikte çıkan sivilcelerim nedensiz bir şekilde kollarımda çıktı ve iz kaldı çıkmaya başlarsa keserim hocam,yeni bir sivilce vakasını kaldiramam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Mutlucanelcin, 2 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim suanlik yeni sivilce çıkmadı ergenlikte çıkan sivilcelerim nedensiz bir şekilde kollarımda çıktı ve iz kaldı çıkmaya başlarsa keserim hocam,yeni bir sivilce vakasını kaldiramam 

Benim başlığı gördü isen uzun bir sivilce mücadelem oldu. En nihayetinde yendim. Tabi boldenon alırken de işe yarar mıydı? Bilmiyorum. 

Sivilce çıkmaya devam ederse o ilacı kullan. Önce kol ve omuzda, sonra trapezde ve sonra göğüs bölgesinde çıkıyor. Öyle bir hal almıştı ki uzun kollu ile antrenman yapmak zorunda kaldım baya zaman.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Benim başlığı gördü isen uzun bir sivilce mücadelem oldu. En nihayetinde yendim. Tabi boldenon alırken de işe yarar mıydı? Bilmiyorum. 

Sivilce çıkmaya devam ederse o ilacı kullan. Önce kol ve omuzda, sonra trapezde ve sonra göğüs bölgesinde çıkıyor. Öyle bir hal almıştı ki uzun kollu ile antrenman yapmak zorunda kaldım baya zaman.

Doğrudur abi,ben alıştım artık her insanın kusuru olur bizimde böyle olsun napalim benimkiler yara izi olarak kalıcı bir şekilde kaldılar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Mutlucanelcin, Şimdi yazdı:

Doğrudur abi,ben alıştım artık her insanın kusuru olur bizimde böyle olsun napalim benimkiler yara izi olarak kalıcı bir şekilde kaldılar 

Dert etme. Lazerle yakıyorlar geçiyor ;)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Mutlucanelcin, 12 saat önce yazdı:

Genetik var veya yok, insan bazen sırf özgüvenini ortaya çıkarmak ve yaptım demek için bile olsa yarışmalara katılabilmeli.Kendine güven ve inan, herşeyi başarabilecek potansiyel var insanda...Ektomorf bünyeye sahipsin sanırım ve deca sana iyi gelmiş diğerlerinde olduğu gibi...Bence iyisin ve gelişiyorsun, beslenme ve uyku dinlenme düzenini biraz daha önemsedikten sonra verim artışı olur..

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 24 dakika önce yazdı:

Genetik var veya yok, insan bazen sırf özgüvenini ortaya çıkarmak ve yaptım demek için bile olsa yarışmalara katılabilmeli.Kendine güven ve inan, herşeyi başarabilecek potansiyel var insanda...Ektomorf bünyeye sahipsin sanırım ve deca sana iyi gelmiş diğerlerinde olduğu gibi...Bence iyisin ve gelişiyorsun, beslenme ve uyku dinlenme düzenini biraz daha önemsedikten sonra verim artışı olur..

Metin abi Ocak sonu pct başlasam Şubat'ta pct bitirecek Nisan ayında tekrar gireceğim yeterli bir dinlenme olmaz gibi 2 ay için pct yapacam döngüyu tekrar acip kapatmak ne kadar mantıklı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PSFix_20221013_231356.thumb.jpeg.afcdd9e74a90be52a29854ed74e49803.jpeg

Güncelleme kg 79 

Thaiger labs a geçtim ulaştığım en güzel formda olduğumu düşünüyorum 13. Haftadayim 30 a tamamlayacagim,beslenmeyi daha yeni oturtmaya başladım, herşey yolunda çok şükür.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.