Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mutlucanelcin

2.Kür testo bolde danabol (gold pharma)

Önerilen İletiler

Emrahtkty, Şimdi yazdı:

İlk küründe ki değişim iyiymis Keske aynı satıcı ile devam etseydin 500 çakma ürünle gireceğine İnan 200 orjinalle girsen daha çok yarar sağlamış olursun bence bir düşün bunu.

Farkındayım inan Burak hocamla çok güzel yol kat ettik ancak boldenon isteğim bana çok pahalıya maal olacaktı,proton sipariş verdim deca da ekledim inşallah güzel sonuçlar alacağım ,bu sefer inancım tam :/

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

steroidnediryahu, 42 dakika önce yazdı:

Proton güzel 2-3 aydır 1cc kullanıyorum yetiyor.250 ile başla istersen sonradan 500 yaparsın

500 den devam etmek istiyorum hocam testoyu deca 400 bolde de 400 alacağım 

steroidnediryahu, 42 dakika önce yazdı:

Proton güzel 2-3 aydır 1cc kullanıyorum yetiyor.250 ile başla istersen sonradan 500 yaparsın

Bu arada test sonuçların mevcut mu ve ne kullanıyorsun ? Sadece Testesteron mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
Mutlucanelcin, 17.07.2022 - 00:11 yazdı:

Farkındayım inan Burak hocamla çok güzel yol kat ettik ancak boldenon isteğim bana çok pahalıya maal olacaktı,proton sipariş verdim deca da ekledim inşallah güzel sonuçlar alacağım ,bu sefer inancım tam :/

Usta vücut yapın ektomorf, niye boldenonla devam ediyonki :D Decadan zaten güzel verim almıştın hatırlıyorum, tekrardan deca devam etmen daha mantıklı. Genetik olarakta düşük e2 değerlerine sahipsin zaten. Çıtayı yükseltmek istiyorum dersen de deca yerine tren tercih edersin. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle, Bir saat önce yazdı:

Usta vücut yapın ektomorf, niye boldenonla devam ediyonki :D Decadan zaten güzel verim almıştın hatırlıyorum, tekrardan deca devam etmen daha mantıklı. Genetik olarakta düşük e2 değerlerine sahipsin zaten. Çıtayı yükseltmek istiyorum dersen de deca yerine tren tercih edersin. 

Hocam tekrardan deca tercih ettim yanına boldenon da koydum bolde testo ile güzel verim alacağıma inanıyorum treni şuan düşünmüyorum 😄 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Test sonuçlarım mevcut degil gerek duymadım verdiği hissiyattan ötürü. Tablet formdaki ürünlerindende deneme yapacağım. Testo e kullandım

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
fsafasf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
steroidnediryahu, 8 saat önce yazdı:

Test sonuçlarım mevcut degil gerek duymadım verdiği hissiyattan ötürü. Tablet formdaki ürünlerindende deneme yapacağım. Testo e kullandım

Boldenonu çok fazla koyu renk tren gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güncel form 75.5 kg Gold husranindan sonra proton ile açılmaya başladım gayet güzel verim almaya başladım protonda 3. Haftam bitti gerçekten dolu ilaclarla 3. Haftam form bu şekilde daha 25 haftam daha var 6 hafta sonra 300 mg aldığım decayi keseceğim bolde devam 20 hafta daha 

IMG-20220811-WA0007.thumb.jpg.afd48bdc41cedc1c64017887d111c980.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB, 9 dakika önce yazdı:

proton u kimden temin ediyorsun

Bir arkadasimdan enovaya geçeceğim proton ödem yapıyor bende ateş vs kötü hissediyorum 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Soğuk form bu haftadan sonra enovaya geçiyorum ürünlerim geldi çok kaliteli duruyorlar 2 ser ml flakon5 adet geliyor bakıp göreceğiz 

IMG_20220812_235726.thumb.jpg.6dcd7c17259abad39338b0bc90e2e3a6.jpg

1660336041945.thumb.jpg.37800d68cff347df2a1c7a073b089644.jpg 7-E170-A73-27-CF-4-E06-BB80-19-D5-C79-D271-C.thumb.jpg.529e10499cb975fbec25597ab7006d28.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmetyldız, 9 saat önce yazdı:

Maşallah dostum. Enovayı nerden temin ettin fiyatları nedir acaba 

Çok teşekkür ederim,tanıdık güvenilir birinden temin ettim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dolu ilaclarla 5. Hafta test sonucum gayet tatmin edici gittiğim hastane 1009 a kadar ölçüyor maksimum prolaktin fazlasıyla artmış decadan sebep E2 de yükseliyor @metinav tam cabaser mi yarım mi tavsiye edersin değerler sizce nasıl var mı sorun sıkıntı 

IMG_20220824_130607.thumb.jpg.0f20ea9c9420279efce6ef7936c668f0.jpg IMG_20220824_130634.thumb.jpg.78756d04bef8b7c5730dadecac0e3e32.jpg IMG_20220824_130544.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828
Mutlucanelcin, 1 saat önce yazdı:

Dolu ilaclarla 5. Hafta test sonucum gayet tatmin edici gittiğim hastane 1009 a kadar ölçüyor maksimum prolaktin fazlasıyla artmış decadan sebep E2 de yükseliyor @metinav tam cabaser mi yarım mi tavsiye edersin değerler sizce nasıl var mı sorun sıkıntı 

IMG_20220824_130607.thumb.jpg.0f20ea9c9420279efce6ef7936c668f0.jpg IMG_20220824_130634.thumb.jpg.78756d04bef8b7c5730dadecac0e3e32.jpg IMG_20220824_130544.jpg

başarılar dostum decadan sebep e2 mi yükselir prolaktin mi? e2 bağlantısı testosteron ile alakalı sanırım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit, 4 dakika önce yazdı:

başarılar dostum decadan sebep e2 mi yükselir prolaktin mi? e2 bağlantısı testosteron ile alakalı sanırım?

Hem testodan hem de prolaktin fazlaca yükselmiş E2 ve prolaktin birlikre hareket etmeyi seviyor bu nedenle yükseldiğini düşünüyorum 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828
Mutlucanelcin, Şimdi yazdı:

Hem testodan hem de prolaktin fazlaca yükselmiş E2 ve prolaktin birlikre hareket etmeyi seviyor bu nedenle yükseldiğini düşünüyorum 

Anladım ama kendi tecrübelerime göre prolaktinin deca ile alakası var e2'nin yok bilgin olsun. @metinav bilir kişi olarak doğru mu yanlış mı hocam bende yanlış biliyorsam hatamdan dönmek isterim. Böylece Mutlu Can da doğru ve yerinde tespitler yapar kullandığı ilaca karşı.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit, 9 dakika önce yazdı:

Anladım ama kendi tecrübelerime göre prolaktinin deca ile alakası var e2'nin yok bilgin olsun. @metinav bilir kişi olarak doğru mu yanlış mı hocam bende yanlış biliyorsam hatamdan dönmek isterim. Böylece Mutlu Can da doğru ve yerinde tespitler yapar kullandığı ilaca karşı.

Kesinlikle prolaktin deca ile alakalı ancak prolaktin ile E2 beraber hareket etmeyi seven hormonlar oda tetiklemis de olabilir zaten bir yaandan da testo E2 yukseltiyor bence durum normal diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Mutlucanelcin, 12 saat önce yazdı:

Cabaser güçlü bir ilaç, yarım tablet hafta bir yeterli gelir bence...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasann    6
metinav, 4 dakika önce yazdı:

Cabaser güçlü bir ilaç, yarım tablet hafta bir yeterli gelir bence...

Metin hocam konu dışı ama bi konu açtım size zahmet bakabilir misiniz acaba affınıza siginaraktan 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
forbit, 10 saat önce yazdı:

Aynen dediğiniz gibi, östrojen hormonu, testosterondan sentezleniyor, aromataz enzimiyle.Prolaktin ise başlı başına hipofizde üretiliyor, östrojenle veya testosteronla direkt bir bağı yok.Ama endirekt olarak çeşitli yollarla genelde birliktelik gösteriyorlar, kürlerde...Decanın tek başına % 20 testosterona dönüşme kabiliyeti olduğunu okumuştum baya bir zaman önce...Aralarındaki tam etkileşim ve keşisme noktasının ne olduğuyla ilgili, yabancı makaleleri incelemek lazım, çıkarım yapabilmek için.Keşke zamanımız olsa böyle konuları araştırmaya :) 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 7 saat önce yazdı:

Aynen dediğiniz gibi, östrojen hormonu, testosterondan sentezleniyor, aromataz enzimiyle.Prolaktin ise başlı başına hipofizde üretiliyor, östrojenle veya testosteronla direkt bir bağı yok.Ama endirekt olarak çeşitli yollarla genelde birliktelik gösteriyorlar, kürlerde...Decanın tek başına % 20 testosterona dönüşme kabiliyeti olduğunu okumuştum baya bir zaman önce...Aralarındaki tam etkileşim ve keşisme noktasının ne olduğuyla ilgili, yabancı makaleleri incelemek lazım, çıkarım yapabilmek için.Keşke zamanımız olsa böyle konuları araştırmaya :) 

Teşekkürler hocam:)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
metinav, 8 saat önce yazdı:

Forumun üroloji - farmoloji cart curt bütün sağlık konularının uzmanı metin hoca :D elinize ağzınıza sağlık hocam çok şaşırıyorum sizin gibi insanlara 

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.