Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mutlucanelcin

2.Kür testo bolde danabol (gold pharma)

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar 3 yıl önce Burak hocamla başarılı Testo,Deca, Anapolon kurunden sonra yaklaşık 10 kg ya yakın bir kilo alımım olmuştu.Her sorunumda yanımda olan Burak hocama da çok teşekkür ederim.Bazı sebeplerden dolayı sporu bırakmak zorunda kaldım 3 senenin sonunda tekrardan idmanlara başladım.Tekrardan yeni kür günlüğü ile gelişimini sizle de paylaşmak istiyorum.Bu sürede karşılıklı bilgi alışverişi yapmak beni mutlu eder.Her hafta güncelleme yapacağım kür öncesi test sonuclarim da şuanda elimde haftaya test olacağım 

Şuanda ilk haftadayim 

1-25 Testesteron Enantat 500 mg

1-20 Boldenon 500mg 

2-6 Danabol 30 mg (testo açıldıktan sonra kullanmayı tercih ettim)

Kür içerisinde kullandığım takviyeler 

Magnezinc

Multivitamin 

OMEGA 3

Şu anki güncel formum idman sonu sıcak formum 

Ve soğuk formum ektedir.1654017327796.thumb.jpg.1bec98d69b437aaf9e545ddbeac7360d.jpgScreenshot_2022-06-01-15-38-49-991_com_miui.gallery.thumb.jpg.b9ec8a97a21df5d96222883e49808369.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PowerWave    219

Genel olarak formun iyi . Ama takıldığım nokta şu . Neden Kaliteli ürünler değilde gold pharma cart pharma . B... hocayla tekrardan neden iletişime geçmedin ? Var olan kütlenide kaybetme riskin var ..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave, 28 dakika önce yazdı:

Genel olarak formun iyi . Ama takıldığım nokta şu . Neden Kaliteli ürünler değilde gold pharma cart pharma . B... hocayla tekrardan neden iletişime geçmedin ? Var olan kütlenide kaybetme riskin var ..

Öncelikle teşekkür ederim .Tamamen maddiyat ile alakalı nor 19 grubu bir ilaç kullanmak istemedim bolde girmek istedim iş bolde olunca fiyat artıyor bildiğin gibi hem çevremde hemde bazı kullananların test sonuçlarına Göre bu markayı tercih ettim bakalım haftaya bir test olalım görelim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Ben bildiğimi aktardım . Ben ne olduğu belirsiz ürünleri vücuduma sokmam .Başıma gelen sizlerin başına gelsin istemiyorum. Türkiyede bodybuilding yapmak gerçekten acayip lüks oldu . Gerçekten ciddi bütçe ayırıp bu işi yapmak lazım yoksa 300 400 e aldığınız flakonlardan birşey beklemeyin. Kısır döngü içinde gider gelirsiniz .. Sonra daha fazla harcamak zorunda kalırsınız . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güncelleme 3. Haftadayim 4 kg ya yakın aldım çok fazlada sulanmadım aslında,libidom arttı pazartesi kan vereceğim bakalım kan degerlerim nasıl onu da burdan paylaşırım

Kg 72

Screenshot_2022-06-11-14-08-45-473_com_miui.gallery.thumb.jpg.8368ba18a5f080f35733b5a9c10d38ec.jpgScreenshot_2022-06-11-14-08-34-388_com_miui.gallery.thumb.jpg.a2c98b1b3b6fa2b6985dd76d14c2b128.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
osmwn    10

iyi görünüyor daha iyi sonuçlar aldığını görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
osmwn, 3 saat önce yazdı:

iyi görünüyor daha iyi sonuçlar aldığını görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum

Çok tesekkur ederim sabırla dolmaya çalışıyoruz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

IMG_20220705_125035.thumb.jpg.fe78f36426a705fb276120bdb1069df1.jpgIMG_20220705_125017.thumb.jpg.78e38ba56873b1234b64cb30bd181d24.jpg

ilk parti ilaçlarımda sorun olmuştu hemen değişim yaptılar güncel sonuç böyle aklıma takılan sorular var testo bolde kurundeyim 32 olan E2 17 düşmüş bu bolde çalışıyor mu ? Yorumlarınıza ihtiyacım var bu da güncel formum @metinav IMG_20220705_125430.thumb.jpg.49656cadac009abb0dd69ed3a2116b7d.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Boldenon kimisinde E2yi baskılıyor. Bende öyle baskıladı ki kramplardan mahvoluyordum. Hatta kendisi de DHT türevi ve E2yi çok düşürdüğü için aşırı yükselen DHT yüzünden sivilce sorunu yaşadım tıpkı sendeki gibi. 1,5 sene oldu ilk sivilce çıkalı ve ancak ancak tam manası ile iyileşiyor diyebiliyorum. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 19 dakika önce yazdı:

Boldenon kimisinde E2yi baskılıyor. Bende öyle baskıladı ki kramplardan mahvoluyordum. Hatta kendisi de DHT türevi ve E2yi çok düşürdüğü için aşırı yükselen DHT yüzünden sivilce sorunu yaşadım tıpkı sendeki gibi. 1,5 sene oldu ilk sivilce çıkalı ve ancak ancak tam manası ile iyileşiyor diyebiliyorum. 

Bendeki sivilceler ergenlikte çıkıp hiç geçmedi skar olarak kaldı hiç spor yapmiyorken dahi böyle vardı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Mutlucanelcin, 16 dakika önce yazdı:

Bendeki sivilceler ergenlikte çıkıp hiç geçmedi skar olarak kaldı hiç spor yapmiyorken dahi böyle vardı 

Doktora göründün mü hiç?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Doktora göründün mü hiç?

Çok geç gözüktüm doktora gittiğimde bunlar yara olarak kalır dedi zaratonin kullandım birkaç ay yine de geçmedi ya lazer ya da dövme ile kapatacağım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Mutlucanelcin, 05.07.2022 - 12:55 yazdı:

ilk parti ilaçlarımda sorun olmuştu hemen değişim yaptılar güncel sonuç böyle aklıma takılan sorular var testo bolde kurundeyim 32 olan E2 17 düşmüş bu bolde çalışıyor mu ? Yorumlarınıza ihtiyacım var bu da güncel formum @metinav 

Büyük ihtmalle çalışıyor.Aslında bundan önceki test sonucuna göre testosteron boşmuş belli ki total yerlerde.Hipofizin kapanmış fakat boldenon hemen çalışmaya başlamaz belki de tablet vb. kullanmış olabilirsin.İlaçları değiştirince olması gereken sonuçlar çıkmış.Boldenon kürlerinde gördüğümüz genelde hep düşük östrojen belirtileri.Onun için arimidex kullanmayın, östrojeni kısıtlamayın...Tansiyon sorunu oluyorsa birden ani kalkmada oturmada baş dönmesi yaşanıyorsa, veya migren gibi baş ağrıları varsa bu belirtiler boldenon kaynaklı olabilir.İştah ve damarlanma zaten çoğu kişinin bildiği şeyler...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GUNCELLEME

Arkadaşlar Gold pharmayi kesinlikle önermiyorum ilk parti boş çıktı ikinci partide ne var bilmiyorum iyice kurudum saçma bir şekilde danabol de kullanmama rağmen,proton markasına geçme kararı aldım 

YENİ KÜR PLANİM (PROTON) 

500 TESTO ENANTAT 1-25

400 DECA 1-10

400 BOLDENON 1-20

72.8 KGIMG_20220716_141252.thumb.jpg.32e6713a79837d3d63d843e5e4b64da3.jpg

IMG_20220705_125430.jpg

tarihinde Mutlucanelcin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

ben tren kullanıyorum bu kadar kurumadım günde 2km yürümeme rağmen bu sıcakta

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland, Bir saat önce yazdı:

ben tren kullanıyorum bu kadar kurumadım günde 2km yürümeme rağmen bu sıcakta

Doğrudur,E2 36 dan 17 ye düştü içeriği gerçekten ne koydular bilmiyorum hiç kardiyo ya da miğde calismadim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

acaba hızlı tepki al ilaçlar çalışıyor zannet diye test p ve masteron fln mı koydular

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Mutlucanelcin, 8 saat önce yazdı:

GUNCELLEME

Arkadaşlar Gold pharmayi kesinlikle önermiyorum ilk parti boş çıktı ikinci partide ne var bilmiyorum iyice kurudum saçma bir şekilde danabol de kullanmama rağmen,proton markasına geçme kararı aldım 

YENİ KÜR PLANİM (PROTON) 

500 TESTO ENANTAT 1-25

400 DECA 1-10

400 BOLDENON 1-20

72.8 KGIMG_20220716_141252.thumb.jpg.32e6713a79837d3d63d843e5e4b64da3.jpg

IMG_20220705_125430.jpg

On numara define olmuşsun...Acaba içeriği mi yanlış koydular nedir :)

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Mutlucanelcin, 6 saat önce yazdı:

Doğrudur,E2 36 dan 17 ye düştü içeriği gerçekten ne koydular bilmiyorum hiç kardiyo ya da miğde calismadim 

Kortizon falan olabilir, eğer yorgunluk iştahsızlık falan yaşamışsan...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 45 dakika önce yazdı:

On numara define olmuşsun...Acaba içeriği mi yanlış koydular nedir :)

Çok teşekkür ederim abi senden bunları duymak güzel bazen yorgunluk yaşadım evet abi,iştahsızlık çok olmadı.Buyumek istiyorum abi deli gibi 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland, 5 saat önce yazdı:

acaba hızlı tepki al ilaçlar çalışıyor zannet diye test p ve masteron fln mı koydular

Bende öyle düşünüyorum,hammaddesi ucuzsa belki öyle yapmışlardır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

İlacların fiyatları ne durumda cidden etki olarak sıfır etki yapmış birde hiç küre girmeden östrojenine baktırdın mı asıl önemli olan doğuştan büyümeye yatkınlık veya kuruluk orda biraz açığa çıkmış oluyor değere göre zaten.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kartalfitness, 4 dakika önce yazdı:

Kocaeli'li youtuberların ürünleri değil mi Goldpharma hocam 😄

Evet evet

Emrahtkty, Şimdi yazdı:

İlacların fiyatları ne durumda cidden etki olarak sıfır etki yapmış birde hiç küre girmeden östrojenine baktırdın mı asıl önemli olan doğuştan büyümeye yatkınlık veya kuruluk orda biraz açığa çıkmış oluyor değere göre zaten.

Hiç küre girmedigim zaman ölçtürduğumde 11 di referans araligi 11-44 şu en düşük çıkmıştı fiyatlar çok uyguna geldi 10 haftadır döngümü kapattı ona üzülüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Mutlucanelcin, 6 dakika önce yazdı:

Evet evet

Hiç küre girmedigim zaman ölçtürduğumde 11 di referans araligi 11-44 şu en düşük çıkmıştı fiyatlar çok uyguna geldi 10 haftadır döngümü kapattı ona üzülüyorum 

İlk küründe ki değişim iyiymis Keske aynı satıcı ile devam etseydin 500 çakma ürünle gireceğine İnan 200 orjinalle girsen daha çok yarar sağlamış olursun bence bir düşün bunu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.