Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yasinakda

Myblast pharma kullananlar ürün nasıl

Önerilen İletiler

Determinant    3
STALOB, 29.04.2022 - 12:52 yazdı:

Bende 1 prop 1 dhb 1 winstrol sipariş ettim son 4 hafta deniycem unutmazsam yazarım buraya sonuçları

Dostum sonuçlar nedir acaba memnun kaldınmı tablet alıcagım  o yüzden soruyorum ox ve wins

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eyzel2    70
Krall2684, 23.04.2022 - 11:44 yazdı:

1960 tl

İgf lr3 650 TL mi reis çalışıyorsa toplarım ben bunları 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    26

Güncel liste bu zam yapmışlar 😀

Eyzel2, 12 dakika önce yazdı:

İgf lr3 650 TL mi reis çalışıyorsa toplarım ben bunları 😅

IMG-20220903-WA0008.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
sietre, 42 dakika önce yazdı:

Güncel liste bu zam yapmışlar 😀

Kalbim kırıldıııı 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Determinant, 2 saat önce yazdı:

Dostum sonuçlar nedir acaba memnun kaldınmı tablet alıcagım  o yüzden soruyorum ox ve wins

memnun kalmadım kanka elimde kan testim yok fakat underdose ürünler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Determinant    3
STALOB, 1 saat önce yazdı:

memnun kalmadım kanka elimde kan testim yok fakat underdose ürünler 

tamam knka tesseskürler çok şaşırmadım zaten 750 liraya sağlam bir ox bulma şansım varmı acaba bir tahminin varmı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Determinant, 12 dakika önce yazdı:

tamam knka tesseskürler çok şaşırmadım zaten 750 liraya sağlam bir ox bulma şansım varmı acaba bir tahminin varmı ?

anavar dan beklentin ne bilmiyorum ama gereksiz pahalı ve tatmin ediceğini zannetmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Determinant    3
STALOB, 8 dakika önce yazdı:

anavar dan beklentin ne bilmiyorum ama gereksiz pahalı ve tatmin ediceğini zannetmiyorum

Enjeksiyon yapmadan ilerleyebilceğim bişi arıyorum reis özellikle yağ yakımı sağlıcak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Determinant, 56 dakika önce yazdı:

Enjeksiyon yapmadan ilerleyebilceğim bişi arıyorum reis özellikle yağ yakımı sağlıcak

açlık = yağ yakımı , 200-300 kalori fazla yakmak için efedrin , clen , sarms veya oxandrolone almak saçmalık.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mıho    1
Markus Rühl, 2 saat önce yazdı:

açlık = yağ yakımı , 200-300 kalori fazla yakmak için efedrin , clen , sarms veya oxandrolone almak saçmalık.

sayın markus ben yıllardır diyet yapıyorum ve diyet tecrübem(7 kg doğdum ve hiç zayıf olmadım,) var daha önce hiç kullanmadım bu ürünlerden ama 2 3 ay süreler boyu 1.5 2 k açık   yarattığım zamanalar oldu kardiyo ağırlık antremanı felan söylemiyorum bile ama günün sonunda ne kilo gidiyor ne güç kazanabiliyorum ve artık can sıkıyor moral motivasyonu 0 a indiriyor 24 yıllık profesyonel  bir şişman olarak söylüyorum bunları .günün sonunda bir süre verdim kendime bu önümüzdeki yaza çıkmadan bunlar olmazsa vira bismillah der başlarım çünkü artık can sıkıyor her gün ve her öğün bu kadar uğraş var ben hayatımda bu kadar süre farklı bir şey üzerinde uğraşsaydım çok daha kazançlı çıkardım ama istediğim omu olurdu belirsiz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NaturalKing    10
mıho, Bir saat önce yazdı:

sayın markus ben yıllardır diyet yapıyorum ve diyet tecrübem(7 kg doğdum ve hiç zayıf olmadım,) var daha önce hiç kullanmadım bu ürünlerden ama 2 3 ay süreler boyu 1.5 2 k açık   yarattığım zamanalar oldu kardiyo ağırlık antremanı felan söylemiyorum bile ama günün sonunda ne kilo gidiyor ne güç kazanabiliyorum ve artık can sıkıyor moral motivasyonu 0 a indiriyor 24 yıllık profesyonel  bir şişman olarak söylüyorum bunları .günün sonunda bir süre verdim kendime bu önümüzdeki yaza çıkmadan bunlar olmazsa vira bismillah der başlarım çünkü artık can sıkıyor her gün ve her öğün bu kadar uğraş var ben hayatımda bu kadar süre farklı bir şey üzerinde uğraşsaydım çok daha kazançlı çıkardım ama istediğim omu olurdu belirsiz

Kaç kg'sın şu an? Diyete başladığında kaç kg'dın? Toplam kaç kg verdin? 

Kilo vermek çok basittir. Yeteri kadar aç kalman gerek sadece. Eğer açlığa dayanamıyorsan açlık kan şekerini ölçtür.

Kilo vermek için ilaçlara bu kadar bel bağlama. İlaç kullansan da aç kalman gerekiyor. Glikojen depoların boşalmadan kan şekerin düşmeden vücut yağ yakmaya geçmez.

Sana ufak bi tavsiye, git 10kg salatalık al. Acıktıkca salatalık ye.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
mıho, 3 saat önce yazdı:

Başlamasına başla kendi kararında ,  hormonları kontrol ettir dediğine göre 1.5-2k kalori açığı verip kilo vermemen imkansız.

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
NaturalKing, 4 saat önce yazdı:

Kaç kg'sın şu an? Diyete başladığında kaç kg'dın? Toplam kaç kg verdin? 

Kilo vermek çok basittir. Yeteri kadar aç kalman gerek sadece. Eğer açlığa dayanamıyorsan açlık kan şekerini ölçtür.

Kilo vermek için ilaçlara bu kadar bel bağlama. İlaç kullansan da aç kalman gerekiyor. Glikojen depoların boşalmadan kan şekerin düşmeden vücut yağ yakmaya geçmez.

Sana ufak bi tavsiye, git 10kg salatalık al. Acıktıkca salatalık ye.

Bu salatalık dalgası nerden çıktı anlamadım o dediğin öyle olmuyor işte sindirim ve gaz sorunu yapar fazlası mesela ben acıktıkça salatalık yedigim zaman sindirimimi acayip bozup gaz yapıyor herkese uygun değil malesef.Bozmuyorsa şanslısın demektir 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
mıho, 9 saat önce yazdı:

Kardeşim dediğin şey fizik kurallarına aykırı. İllaki bir yerde yanlış hesaplanan veya kaçak bir şey var. Bir çok kişiye kilo aldırdım kilo verdirdim.

Mesela ailesine bakıyorsun herkes kilolu. Kan ve hormon testi istiyorsun her şey normal. Kalori takip ettiriyorsun kilo vermemesi imkansız. Mutfağına giriyorsun ve gerçek ortaya çıkıyor. Misalen 1 tencere pilav için 1 kaşık yağ kullanılması gerekirken 5 kaşık kullanılıyor. E hali ile kalori takip programları yanıltıyor. Tüm bunları düzeltince bakıyorsun ki ailecek kilo vermeye başlıyorlar. 

Kalori açığı ile kilo verirsin. Genetiğine ve makrolarına bağlı olarak yağdan veya kastan. Ama illaki verirsin. Çünkü 100kmde 10lt yakıt yakan arabaya 3 litre yakıt koyduğunda 100km mesafe gidemezsin. 

Mutfak alışkanlıklarını komple baştan ele al. Yemeğini yaparken koyduğun yağa kadar ayrı ayrı hesapla ve programlara giriş yap. Ara öğün, abur cubur vb gibi alışkanlıklarının hepsini at. "ya bir taneden ne olur" fikrini kafandan sil. Göreceksin ki sonuç kaçınılmaz olacak.

Body Building sert spordur arkadaşlar. Başarı isteniyorsa katı olmak gerekir. 

@Emrahtkty salatalık benim için su gibi bir şey. Ne gaz ne şişkinlik :D

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252

İlgili başlık dışında özel soru veya paylaşımlarınızı yeni başlık açarak sorunuz/yapınız aksi halde forum kirliliği yaratmış oluyorsunuz. 

X kullanıcı konuya myblast diye giriyor salatalıktan çıkıyor... Rica ediyorum bunu bu veya diğer başlıklarda tekrarlamayın. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mıho    1
rastlantisal, 9 saat önce yazdı:

Kardeşim dediğin şey fizik kurallarına aykırı. İllaki bir yerde yanlış hesaplanan veya kaçak bir şey var. Bir çok kişiye kilo aldırdım kilo verdirdim.

Mesela ailesine bakıyorsun herkes kilolu. Kan ve hormon testi istiyorsun her şey normal. Kalori takip ettiriyorsun kilo vermemesi imkansız. Mutfağına giriyorsun ve gerçek ortaya çıkıyor. Misalen 1 tencere pilav için 1 kaşık yağ kullanılması gerekirken 5 kaşık kullanılıyor. E hali ile kalori takip programları yanıltıyor. Tüm bunları düzeltince bakıyorsun ki ailecek kilo vermeye başlıyorlar. 

Kalori açığı ile kilo verirsin. Genetiğine ve makrolarına bağlı olarak yağdan veya kastan. Ama illaki verirsin. Çünkü 100kmde 10lt yakıt yakan arabaya 3 litre yakıt koyduğunda 100km mesafe gidemezsin. 

Mutfak alışkanlıklarını komple baştan ele al. Yemeğini yaparken koyduğun yağa kadar ayrı ayrı hesapla ve programlara giriş yap. Ara öğün, abur cubur vb gibi alışkanlıklarının hepsini at. "ya bir taneden ne olur" fikrini kafandan sil. Göreceksin ki sonuç kaçınılmaz olacak.

Body Building sert spordur arkadaşlar. Başarı isteniyorsa katı olmak gerekir. 

@Emrahtkty salatalık benim için su gibi bir şey. Ne gaz ne şişkinlik :D

değerli yorumlarınız için çok ama çok teşekkür ederim (yüksek tansiyon kolesterol şeker gibi birtakım rahatsızlıklar doğduğum yıllardan itibaren ara dönemlerde karşıma çıktı ve aile de bu hastalıklar mevcut) onca yıl belki 10 un üstünde diyetisyen endokrinolog dahiliye metabolizma diye diye gezdim yaklaşık 3 kez hastane de kontrol altına alındım sonuç şuydu verilen kalori ile yapılan hesap sonucu o süreç bitince 2 3 kilo vermem gerekiyordu ama kilo aldığım bile oldu(evet bu fizik kanunlarına aykırı) doktorların o anki ne yedin söyle derken ki yüz hallerini hala hatırlıyorum :D ben kendimde ilk defa adam akıllı kiloyu aralıklı oruç ve aynı zamanda ketojenik diyet yaparken verdim ama o 2 ay boyunca (o sırada 120 kiloydum ve bmr 3000 e yakındı) günlük aldığım kalori yaptığım kardiyo ve ağırlık idmanını çıkarınca 500 600 ü geçmez anca öyle 7 8 kilo verebilmiştim yani o diyeti herhangi biri yapsa rahat bunun 3 katı kilo verebilir anladım ki benim metabolizmam hızlı adapte oluyor ve yemeği kesince anında beni yatırıyor yani normal diyetlerdeki gibi alışmadan direk etki veriyor sanki ölüm kalım mücadelesi verirmişcesine her türlü aktiviteden sınırlıyor beni ayağa kalkacak dermanım olmuyor  kaloriyi yakmamak için uğraşıyor o yüzden kilo vermem için diğer insanların kat ettiğinden belki 10 kat daha fazla zorlanıyorum ve bu kadar organlara hasar veren ve mentaliteyi yıkan bir diyeti yapmak aşırı zor çünkü 1 2 ayda da bitmiyor  4 5 ay belki daha fazla sürmesi gerekiyor minimum ve yapım gereği çok ama çok hızlı alıyorum yani şey gibi cimri ve aç gözlü bir vücudum var vermeye gelince etinden et kopuyor almaya gelince hepsi benim :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
meloinler    0

8 haftadır cypionate alıyorum. 400 mg. Bendeki izlenimi de underdose olduğu yönünde. Ünlü bir arkadaş önermişti. Bir daha almayı düşünmüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.