Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nisay67

Pharm-tec marka

Önerilen İletiler

Blitz    7

evet bu sekilde aynen. pek cok site var hangisinde kontrol ettiniz adresi atarmisiniz yasak degilse

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Greblan    98
Blitz, 1 saat önce yazdı:

evet bu sekilde aynen. pek cok site var hangisinde kontrol ettiniz adresi atarmisiniz yasak degilse

Kutu arkasında yazan sitede kontrol ettim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sekmet5151    11

ilk kürümde kullanmayı düşünüyorum orjinal olduğunu söylüyorlar çoğu yarışmacı da bunu kullanıyormuş bir DR un ürünü olduğunu falan öğrendim, yeni marka sanırsam kimse yanaşmıyo gibi gördüm alınır mı ürünleri sizce

sekmet5151, 4 saat önce yazdı:

ilk kürümde kullanmayı düşünüyorum orjinal olduğunu söylüyorlar çoğu yarışmacı da bunu kullanıyormuş bir DR un ürünü olduğunu falan öğrendim, yeni marka sanırsam kimse yanaşmıyo gibi gördüm alınır mı ürünleri sizce

Boldenone 750 tl
Testo enantat 700 tl
Danabol 50 tb 10 mg 600 tl
güncel fiyatları 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
sekmet5151, 4 saat önce yazdı:

Boldenone 750 tl
Testo enantat 700 tl
Danabol 50 tb 10 mg 600 tl
güncel fiyatları 

rakamlardan da anlaşılacağı gibi testosteron şişesine vurulmuş boldenon etiketi :D :D :D :D

Alın alın miileti zengin zamanınızı ve sağlığınızı rezil edin alınnn.......

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Vural2, 8.04.2023 - 16:28 yazdı:

Forumda konumu takip edenler varsa bilirler.Ben genel olarak güvendiğim kişilerden fiyata pek takılmadan ürünleri alırım.Fakat Pharmtec çok övüldü denemek istedim daha önceden deca kullanmıştım.Pharmtec in decasını kullandıktan sonra anladım ki ben önceden deca kullanmamışım :D Kimseyi yanıltmak istemem ben beğendim,ama treninin boş olduğunu bir hocam söylemişti.Tren kullanacaksan başka marka yollayım demişti hatta.

Hocam deca enjeksiyonda iran testoya göre çok daha akışkan geldi. Vurduktan sonra da 5-6dk vurduğum bölge alev aldı sanki. Traş sonrası yüzüme kolonya vurmuş gibi oldum. Testo e. Göre daha akışkan, daha az yoğun olması normal mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sekmet5151    11

pharmanın orjinal olup olmadığını nasıl anlarız (kan testi hariç) piyasada sahtesi yok diye biliyorum fakat bi satıcı yine sokmuştur belli mi olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
sekmet5151, 6 dakika önce yazdı:

pharmanın orjinal olup olmadığını nasıl anlarız (kan testi hariç) piyasada sahtesi yok diye biliyorum fakat bi satıcı yine sokmuştur belli mi olur 

Sahtesi üretilecek bi marka değil. Kendisi zaten ucuz. Bence yoktur sahtesi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitz, 07.04.2023 - 11:27 yazdı:

1 ay oluyor 3 gun sonra artik cok net soyleyebilirim ki bu markanin treni tirt baya etkisiz.

zaten yarismaci bir hoca soylemisti cok etkisiz diye.

Bende 4 haftayı geçtim cacık 1500 tl para verdim 76 dolara aldım tren e 

benneyaptımmdd, 18 dakika önce yazdı:

İlk vurduğumdan sonra etkisini yazarım diye söylemiştim 4 hafta olmasına rağmen öksürük vs  yok yemin ederim pamuk gibiyim sinir namına gram etki yok damar vs hiç yok adele sertliği pump vs etki 0 parayı alıp çöpe atın satıcıdan satıcıya göre değişiyor olayı da kimseye güvenemezsiniz ben babamın oğluna güvenmeyeceğimi 1 defa daha anladım siz siz olun eczaneden vazgeçmeyin benim aldığım kişi kendisi de yarışmacı çalıştığı yere kadar biliyorum,masada dönen tüm dümenleri söylememe rağmen çalıştığını idda etti kendi vurduğunla aynı mı diye sordum açık açık evet diyecek kadar bu insanlar para hırsına gözünü döndürmüş şunu bile teklif ettim daha para fazlasını vereyim dedim ama bana gerçeğini çalışanını ver yinede sonuç ortada benimkiyle aynı dedi aklınızda bulunsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
benneyaptımmdd, Bir saat önce yazdı:

İlk vurduğumdan sonra etkisini yazarım diye söylemiştim 4 hafta olmasına rağmen öksürük vs  yok yemin ederim pamuk gibiyim sinir namına gram etki yok damar vs hiç yok adele sertliği pump vs etki 0 parayı alıp çöpe atın satıcıdan satıcıya göre değişiyor olayı da kimseye güvenemezsiniz ben babamın oğluna güvenmeyeceğimi 1 defa daha anladım siz siz olun eczaneden vazgeçmeyin benim aldığım kişi kendisi de yarışmacı çalıştığı yere kadar biliyorum,masada dönen tüm dümenleri söylememe rağmen çalıştığını idda etti kendi vurduğunla aynı mı diye sordum açık açık evet diyecek kadar bu insanlar para hırsına gözünü döndürmüş şunu bile teklif ettim daha para fazlasını vereyim dedim ama bana gerçeğini çalışanını ver yinede sonuç ortada benimkiyle aynı dedi aklınızda bulunsun

140 ila 120mg arası 5cc enjektöre çektiğim için bazen bir tık fazla bazen bir tık az kalıyordu o yüzden ref verdim, her neyse sp tren e kullandım öksürük olmadı gece terlemeleri mevcuttu ilaç 4. haftanın ortalarında yani 3.5 haftada açıldı ciddi bir sertlik ve güç aldım tren ile, ufaktan karbı kesmeye başlamıştım şu kadar söyleyebilirim, 600 carbtan 300 carba düşmeme rağmen gücüm arttı.. Tren cidden anabolizanların babasıdır hiç bir anabolizan etki olarak yanına bile yaklaşamaz tren kullananlar bunu bilir vurduğum doz 200mg olmamasına rağmen aldığım etkiler muazzamdı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitz    7

4. haftada kestim pharmtech treni. 90 dolar bayilip orj e emin oldugum SP tren aldim 4 hafta oldu  ve resmen sahlandim 250g karbo ile bile. ha oksuruk cok az enjeksoyinda oldu oda enjeksiyon hizina gore vs degisiyor onu anladim ama etkilerinden ilacin ucurdugu belli ...

pharmin treni cok etkisiz demislerdi zaten...

nasil olsa tahlilde anlasilmiyor diye dayiyorlar dusuk dozaj yada testoyu bize.

ama cidden orj tren kullaninca formdan anlasiliyor.

225 mg aliyorum definashyonda oldugum icin 150mg bile yeterli olur.

masteron ve trenbolonun ucuzu yok belli oldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Blitz, 1 saat önce yazdı:

4. haftada kestim pharmtech treni. 90 dolar bayilip orj e emin oldugum SP tren aldim 4 hafta oldu  ve resmen sahlandim 250g karbo ile bile. ha oksuruk cok az enjeksoyinda oldu oda enjeksiyon hizina gore vs degisiyor onu anladim ama etkilerinden ilacin ucurdugu belli ...

pharmin treni cok etkisiz demislerdi zaten...

nasil olsa tahlilde anlasilmiyor diye dayiyorlar dusuk dozaj yada testoyu bize.

ama cidden orj tren kullaninca formdan anlasiliyor.

225 mg aliyorum definashyonda oldugum icin 150mg bile yeterli olur.

masteron ve trenbolonun ucuzu yok belli oldu.

sp nin treni iyidir tren a mı kullanıyorsun e mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitz    7

evet testo prop 300 ukrayna mali eczane kendim aldim ozbekistanda eczaneden.

sp tren a 225mg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

uzun süre yoktum. konuyu açan benim. arkadaşlar pharm tec olağanüstü kaliteli birinci sınıf bir markadır. güncel fiyatları bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408

Bu ilacı ben hep instada görüyorum en son gördüğümde 40.000 ilaç ile stoktayız demişti 40.000 ilacı kim nasıl sokuyor anlamadım adamlar sp zphc xeno gibi markaları zor sokuyorlar hatta bazen dönem içinde stok sıkıntısı yaşıyor bu ilaçların hiç stok sorunu yok ve kırk bin stok nedir yani çok mantıksız geldi.İkinci konu ise gördüğüm bütün kutular ampul dü ampul bildiğim en basit yapılan sistem bu da biraz şüphelendirdi tabi kullananlara sormak lazım en iyisi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
Ironmann, 3 saat önce yazdı:

Bu ilacı ben hep instada görüyorum en son gördüğümde 40.000 ilaç ile stoktayız demişti 40.000 ilacı kim nasıl sokuyor anlamadım adamlar sp zphc xeno gibi markaları zor sokuyorlar hatta bazen dönem içinde stok sıkıntısı yaşıyor bu ilaçların hiç stok sorunu yok ve kırk bin stok nedir yani çok mantıksız geldi.İkinci konu ise gördüğüm bütün kutular ampul dü ampul bildiğim en basit yapılan sistem bu da biraz şüphelendirdi tabi kullananlara sormak lazım en iyisi.

ampül maliyetli değilmiydi flakona göre

STALOB, 15.03.2023 - 21:10 yazdı:

pharma group bolde kullandım fiyat performans olarak iyiydi 

reis hala kullanıyonmu pharmagrouptan hangi ürünler kullandın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93

Fiyatlar güncellenmiş bolde 200mg/10ml 580 tl, deca 630 tl, tren acetat 660tl gibi bu fiyatlar piyasaya göre düşük daha önce bu fiyatlardan alıp kullanan verim alan oldu mu? Satan kişilerde sağlam insanlar çünkü o yüzden merak ettim..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
quacky, 3 dakika önce yazdı:

Fiyatlar güncellenmiş bolde 200mg/10ml 580 tl, deca 630 tl, tren acetat 660tl gibi bu fiyatlar piyasaya göre düşük daha önce bu fiyatlardan alıp kullanan verim alan oldu mu? Satan kişilerde sağlam insanlar çünkü o yüzden merak ettim..

Bu fiyatlara ilaç çok çok zor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
galicik, 5 dakika önce yazdı:

Bu fiyatlara ilaç çok çok zor.

Hocam fiyat üzerinden yola çıkarsak piyasaya göre düşük olan her ilaca sahte diyebiliriz tabi ki, bence bu anlayış değişmeli tamam ucuz etin yahnisi yavan olur riski fazladır ama böyle yapa yapa da ilaçlardan elde edilen kâr marjı tepemize çıktı resmen. Evde sterilizasyonu sağlayıp hammaddeyi temin etsek resmen 100de 1 maliyet oluyor. Dediğim gibi satıcıları kendini boş ürün satarak riske atmayacak türden üne sahip insanlar. Bu fiyatlar bazında pharm-tech ilacını kullanıp deneyimleyen var ise yorum yaparsa sevinirim arkadaşlar

tarihinde quacky tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
quacky, 3 dakika önce yazdı:

Hocam fiyat üzerinden yola çıkarsak piyasaya göre düşük olan her ilaca sahte diyebiliriz tabi ki, bence bu anlayış değişmeli tamam ucuz etin yahnisi yavan olur riski fazladır ama böyle yapa yapa da ilaçlardan elde edilen kâr marjı tepemize çıktı resmen. Evde sterilizasyonu sağlayıp hammaddeyi temin etsek resmen 100de 1 maliyet oluyor. Dediğim gibi satıcıları kendini boş ürün satarak riske atmayacak türden üne sahip insanlar. Bu fiyatlar bazında pharm-tech ilacını kullanıp deneyimleyen var ise yorum yaparsa sevinirim arkadaşlar

Doştum gümrükten ilaç geçirmek sanıldığı kadar kolay değil, trenin hammaddesi pahalı, bu işin kim ne dersi desin tedarik zincirinde kendin üretim yapıyorsan bir çok riski mevcut sandığınız kadar basit bakmayın, ilacı sattığın kişinin bir suça karışması durumunda detaylı soruşturmada evinden alınırsın bir gece ansızın bu işin risk boyutunu da hesaba katın. Bak en ucuz erişilebilir iran testonun ülkedeki fiyatı 350tl sen treni 660tl ye temin edemezsin. Bu durumda bu denklemlerin dışında kalıp az para verip arkana yaslanmak istiyorsan kendin üreteceksin. Kaldı ki bu ürünleri pazarlayan kişiler yurtdışı olduğunu iddia ediyor :D Valla dostum benim de içim acıyor para verirken sana hak veriyorum yadırgamıyorum, bende uygun iyi ilaç olsun istiyorum ama çok karanlık bir market . Şu zamana kadar temiz çalışıp doğru kişiden alınma, çevremden de kullanıp tecrübe etmiş yerli üretim ama harbiden dolu optimum ürünlerine rastladım sadece. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, 6 dakika önce yazdı:

Doştum gümrükten ilaç geçirmek sanıldığı kadar kolay değil, trenin hammaddesi pahalı, bu işin kim ne dersi desin tedarik zincirinde kendin üretim yapıyorsan bir çok riski mevcut sandığınız kadar basit bakmayın, ilacı sattığın kişinin bir suça karışması durumunda detaylı soruşturmada evinden alınırsın bir gece ansızın bu işin risk boyutunu da hesaba katın. Bak en ucuz erişilebilir iran testonun ülkedeki fiyatı 350tl sen treni 660tl ye temin edemezsin. Bu durumda bu denklemlerin dışında kalıp az para verip arkana yaslanmak istiyorsan kendin üreteceksin. Kaldı ki bu ürünleri pazarlayan kişiler yurtdışı olduğunu iddia ediyor :D Valla dostum benim de içim acıyor para verirken sana hak veriyorum yadırgamıyorum, bende uygun iyi ilaç olsun istiyorum ama çok karanlık bir market . Şu zamana kadar temiz çalışıp doğru kişiden alınma, çevremden de kullanıp tecrübe etmiş yerli üretim ama harbiden dolu optimum ürünlerine rastladım sadece. 

yeni serileri nasıl acaba optimumun ☺️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
galicik, 3 saat önce yazdı:

27-28 dolar bandında pharmtec ler de alıp kullanıp gayet verim alanlar var hocam üreten firmadan direkt almak çok ucuza getiriyor ilacı toplu alımlarda, bu fiyatlara  satıldığında  %100 karlı satılabilecek fiyatlar bunlar. İç pazar dengesinde genelde çalışan steril temiz ürün 50$ civarı oluyor ondan şüpheli ama satan takım güvenilir ve sağlam bir takım o da insana bi güven verdiriyor  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kartalfitness, 7 saat önce yazdı:

yeni serileri nasıl acaba optimumun ☺️

yeni serisi güzel çalışıyor ama özel yarışmacı serisi daha dolu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Besiktaslibeko67, Bir saat önce yazdı:

yeni serisi güzel çalışıyor ama özel yarışmacı serisi daha dolu

ödem sorunu var mı acaba kullandın mı brom sen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kartalfitness, 3 saat önce yazdı:

ödem sorunu var mı acaba kullandın mı brom sen

yok hocam ödem sorunu yalnızca enjeksiyonu yanlış yaptığımda oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.