Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nisay67

Pharm-tec marka

Önerilen İletiler

forbit    850
melikgngr, 1 dakika önce yazdı:

Bu yorumu sadece iş bilmezliginize yoruyorum burda kendi deneyimlerimizi paylaşıyoruz baktığımız kan değerleri elbet bize fikir verecek yoksa ilaçları labaratuara gönderip test edemiyoruz maalesef burda attığım şeyler sadece size fikir versin diye paylaşıyorum benim de bir çıkarım yok iki fotoğraf arasında 9 kilo fark var ürünlerin resimlerinin hepsi bana ait toplu bir alım yaptım demek istediğim 1000 liraya zhpc testo aldım ama bunun ondan aşağı kalır yanı yok ürün dozajlari hepsi bu şekilde hiç birinde bir oynama veya azaltma yok 

iş bilmezlik kısmına kadar okudum teşekkürler. 9 kiloluk bir şey bırakıyorum alta. Başarılar.

ikisi arasında 9kg fark var. Su tutmayı adele kazanmakla bir tutacak kadar profesyonel olduğunu düşünüyorum aynı zamanda.

pet1lt_urunlist.pngdamacana.png

6 haftada güzelleme yaptığın şeyle ne kadar iş bilir olduğun ortada zaten :D 

• Beğen 2
  • ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

melikgngr    32
forbit, 1 dakika önce yazdı:

iş bilmezlik kısmına kadar okudum teşekkürler. 9 kiloluk bir şey bırakıyorum alta. Başarılar.

ikisi arasında 9kg fark var. Su tutmayı adele kazanmakla bir tutacak kadar profesyonel olduğunu düşünüyorum aynı zamanda.

pet1lt_urunlist.pngdamacana.png

6 haftada güzelleme yaptığın şeyle ne kadar iş bilir olduğun ortada zaten :D 

Kardeş sen necisin bilmiyorum ama senin gibi boşluklara ben çok ders verdim ben bu iisn okulunu okuyup 3. Kademe antrenörum senin internette videolarını izlediğin adamlarla bilgi alışverişim var sana yazmam bile senin için nimet sen kendi çapında takıl bursa demek istediğimi anlayan arkadaşlar olur onlara yardımcı olsak yeter 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
melikgngr, 13 dakika önce yazdı:

Kardeş sen necisin bilmiyorum ama senin gibi boşluklara ben çok ders verdim ben bu iisn okulunu okuyup 3. Kademe antrenörum senin internette videolarını izlediğin adamlarla bilgi alışverişim var sana yazmam bile senin için nimet sen kendi çapında takıl bursa demek istediğimi anlayan arkadaşlar olur onlara yardımcı olsak yeter 

7 senedir bu forumdayım kimler geldi kimler geçti böyle kibir görmedim.:D Nimet için sağ ol. Okuyanlar karar verir kademe kısmına. Başarılar.

• Beğen 4
  • ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr    32

17 sene sonrada bu forumda kalırsın sıkıntı yok benim burda yazdığım hiç bir şeyden çıkarım yok bunları para ile satıyorum yaşadığımız tecrübeleri paylaşıyoruz bu işin kitapdaki teori bilgilerimizle harmanlayarak paylaşım yapıyorum senin gibiler hep oldu olacak ben stereoid satıcısi değilim ama çalıştığımız insanlar ve kontak kurduğumuz kişilerle bu ürünleri Türkiye'ye getirebiliyoruz Türkiye'de oluşan bu pahalı ise kalitelidir anlayışını yıkamiyoruz şöyle bir şeyde var sizin burda zhpc diye aldığınız ürülerin yarısı da sahte ki nitekim ben kalkıp size 6 haftada 9 kilo Adele kazandım demedim hiç bir ürün kimseye böyle bir etki sunmaz minimal dozajlarla ilaçtan aldığım verimi paylaştım yerici yorumlarınız sizi kapsar, 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serto56    0
melikgngr, 14.10.2022 - 23:11 yazdı:

Arkadaşlar satıcı buldum ben toplu alım yaptım 

Ben testo bolde danabol tren 5 haftalık 2400 e aldım 

Alp_K, 27.08.2022 - 03:12 yazdı:

hocam arıyorum satıcı bulamadım bi türlü ya

Ben yeni aldım 

20221020_204116.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu marka yanlış bilmiyorsam zamanında thaiger pharmayı getiren ekibin yeni getirdiği marka, thaigerın döneminde nasıl bi adı olduğunu hatırlayanlar vardır ben güvenip alırım. Ama piyasa ortada insanlar isim yapıp kaliteyi düşürüyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Bu markanın tren enanth arkadaşıma 50 Euro fiyat vermişler kullanan var mı memnun mu beyler? Ben sp ve Balkan’dan şaşmam kendisine önerdim fiyatı yüksek geldi bu markayı bulmuş burda bi sorayım dedim oluru var mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serto56    0
Emrahtkty, 22 saat önce yazdı:

Bu markanın tren enanth arkadaşıma 50 Euro fiyat vermişler kullanan var mı memnun mu beyler? Ben sp ve Balkan’dan şaşmam kendisine önerdim fiyatı yüksek geldi bu markayı bulmuş burda bi sorayım dedim oluru var mı? 

50 euro pahalı vermişler ürün temiz gibi geliyor çalışmasında sıkıntı yok hissettiriyor kendini ama 50 çok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omer34    0
Emrahtkty, 25.10.2022 - 00:43 yazdı:

ben 27 euro fiyat aldım takımı olan bir hocadan enanthat için.2 yerden daha fiyat aldım rakamlar 600 tl civarı.zaten zphc 45 dolar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
Nisay67, 38 dakika önce yazdı:

Pharm-tec kraldır. Tertemiz eczane ürünü gibi ilac.

Aklımda kalsın 2. Kürde olmadı tercih ederim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
assault11    2
Nisay67, 10.11.2022 - 16:58 yazdı:

Pharm-tec kraldır. Tertemiz eczane ürünü gibi ilac.

Hocam bu pharmteci şuan nereden temin edebiliriz acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
melikgngr, 17.10.2022 - 16:45 yazdı:

TESTO E 650

DECA 800

TREN A 800

MASTEREON 800

BOLDENON 700

DBOL 50 TABLET 10 MG 350

PARABOLAN  900

TESTO C 650

TESTO P 650

PHARMTECH BU FİYATLARDAN ALDIM 

tarihinde Kerem kurt tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19

Fiyatları uygun. Tertemiz ürünler. Steril ve ödem yapmıyor ve kesinlikle çalışıyor. Zaten çoğu yarışmacı hatta bir takımın tüm yarışmacıları bu ürünü kullanıyor. Önceki thaiger labsı tedarik edenlerle aynı kişiler. 

En basitinden boldesine kadar tüm ürünleri ampullere basılmış olan bir firmanın sahte ürün üretmesi saçma olurdu. Ampul basma makinaları ucuz şeyler değil. Basar flakona geçerdi

11BB9FBD-ACB2-48E6-8191-69711432885E.thumb.jpeg.34c905fbf4ca5cf11c7f65b617113c6d.jpeg 74AC6DFC-A277-4781-821E-DD9841B10E96.thumb.jpeg.6253a70c9d9487963d4cd6cf3d916b16.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Vural2, 7 dakika önce yazdı:

Fiyatlara baya bi zam gelmiş diye duydum.

Aynen öyle abi geldi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gönderildi (düzenlendi)

Bu fiyatlara ben kaçarım yurtdışında 50eur dan alta ilaç bulmak çok zor bunu ülkeye soktun tırcıya para verdin adam risk alıyor ülkeye toptan getirdin min 2 x karını koydun bağlantılarını kullandın, 1. elsin ki bunlar 1. el mi tartışılır ben risk almam kullanmam..  Artık bazı şeyleri alırken doların 20tl ye yaklaştığını düşünerek hareket edin orijinal bir tren 100usd den alta ise bulaşmayın yerli dolu trenlere 1500tl çekiyorlar aklınızın bir köşesinde olsun sağlıklı sporlar.. 

tarihinde galicik tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    992
Yunusemrre8, Şimdi yazdı:

arkadaşlar pharm tec satıcı var mı en uygun biçimde toplu alıcam

Satıcı bilgi paylaşımı yasak artık isim kodlamak bile yasak dostum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tritren89    16

Zaten bu ürünü satanlar sürekli bulgardan ürün getiriyorlar her iki ayda bir marka değişiyor adamların elinde Bir ay sonra bu markayı da göremezsiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
exsaquiz    1
Tritren89, Bir saat önce yazdı:

Zaten bu ürünü satanlar sürekli bulgardan ürün getiriyorlar her iki ayda bir marka değişiyor adamların elinde Bir ay sonra bu markayı da göremezsiniz 

Kim bunlar ya bi bulamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.