Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nisay67

Pharm-tec marka

Önerilen İletiler

galicik    762
kartalfitness, 12 saat önce yazdı:

yeni serileri nasıl acaba optimumun ☺️

İnan bilgim yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janbertozen    338

Güncel kullanan yokmu son 2-3 aydır pharmtec alıp bu fiyatlardan,konuyu güncel tutmaya çalışıyorum görmeyenler varsa diye ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
janbertozen, 1 dakika önce yazdı:

Güncel kullanan yokmu son 2-3 aydır pharmtec alıp bu fiyatlardan,konuyu güncel tutmaya çalışıyorum görmeyenler varsa diye ...

Hangi küre girecekşin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

test-bolde  bolde alıcam sadece bu markadan, zphc düşünüyorum 52$  pharmtecin 27-28$ baya fiyat farkı var ondan zorluyorum yani 2 flakona 1 flakon alınıyor aynı paraya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
janbertozen, Şimdi yazdı:

test-bolde  bolde alıcam sadece bu markadan, zphc düşünüyorum 52$  pharmtecin 27-28$ baya fiyat farkı var ondan zorluyorum yani 2 flakona 1 flakon alınıyor aynı paraya 

Bolde için gözüm kapalı sp öneririm, eğer bu ilaç sana yarıyorsa etrafında bu işi prof yapan sporcular varsa yıllanmış, onlara da sorabilirsin en iyi bolde balkan gruplarında, bir çok prof sporcu balkanın trenini aman aman övmez ama boldesinin top seviye olduğunu söylerler ki çok erken açılıyor. Bolde yarayan adama nimet ilaç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
galicik, 1 dakika önce yazdı:

Bolde için gözüm kapalı sp öneririm, eğer bu ilaç sana yarıyorsa etrafında bu işi prof yapan sporcular varsa yıllanmış, onlara da sorabilirsin en iyi bolde balkan gruplarında, bir çok prof sporcu balkanın trenini aman aman övmez ama boldesinin top seviye olduğunu söylerler ki çok erken açılıyor. Bolde yarayan adama nimet ilaç 

hocam son fiyatlarını duydum o paraları boldeye vermem ya param yok değil ama boldeye vermem yani zphc den köpek gibi verim alanlar var hani fiyatta uygun olsuna gitmezsem gideceğim taraf o 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
janbertozen, 1 saat önce yazdı:

hocam son fiyatlarını duydum o paraları boldeye vermem ya param yok değil ama boldeye vermem yani zphc den köpek gibi verim alanlar var hani fiyatta uygun olsuna gitmezsem gideceğim taraf o 

O fiyatlar değil dostum 

Burak hoca ile iteşime geç alacağın makul bir fiyatta insanlar fazla uçmuşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam ben zphc bolde aldım 50 dolara 4 hafta bitti pzt 200 mg pers 200 mg alıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
kartalfitness, 43 dakika önce yazdı:

hocam ben zphc bolde aldım 50 dolara 4 hafta bitti pzt 200 mg pers 200 mg alıyorum 

Nasıl etkisi herhangi bişey yaşadın mı, bende pharmtechi.merak ediyorum verim alan hiç.yok.mu cidden ya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
KlasikFizik, 14 dakika önce yazdı:

Nasıl etkisi herhangi bişey yaşadın mı, bende pharmtechi.merak ediyorum verim alan hiç.yok.mu cidden ya

verim alan baya var aslında 1 yıl  8-9 ay öncesine kadar fiyatlar aynı orda da 27 dolar civarı güncel yakın zamanda verim alan varsa alıcam ben de. Adam sporcularına bunu veriyor çünkü kendi reklamını yapan sporculara boş veya zayıf ilaç vermez 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MARİO29    0

arkadaşlar merhaba

pharm tec parabolan propionate ve boldesini kullanıyorum 3,haftadayım içiniz rahat olsun ilaç çalışıyor özellikle parabolonu çok iyi çalışıyor.. Güneşli de salon hocam vasıtasıyla .... dan aldık 

parabolonını çok övmüşlerdi balkan kadar iyi bilginiz olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
MARİO29, 1 saat önce yazdı:

arkadaşlar merhaba

pharm tec parabolan propionate ve boldesini kullanıyorum 3,haftadayım içiniz rahat olsun ilaç çalışıyor özellikle parabolonu çok iyi çalışıyor.. Güneşli de salon hocam vasıtasıyla .... dan aldık 

parabolonını çok övmüşlerdi balkan kadar iyi bilginiz olsun

Kimden almıştın hocam anlatabilir misin takımı olan hocadan mı yoksa direkt farklı birinden mi

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
janbertozen, 6 dakika önce yazdı:

Kimden almıştın hocam anlatabilir misin takımı olan hocadan mı yoksa direkt farklı birinden mi

Adamı engelletmek mi amacın? :D kimden aldığını yazdığı an veya kodladığı an banlanır veya dolaylı yoldan anlatmaya çalışırsa yazık 2014 de kayıt olmuş çok eski profil yazık olmasın derim. :) :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
forbit, 29 dakika önce yazdı:

Adamı engelletmek mi amacın? :D kimden aldığını yazdığı an veya kodladığı an banlanır veya dolaylı yoldan anlatmaya çalışırsa yazık 2014 de kayıt olmuş çok eski profil yazık olmasın derim. :) :D 

Kodla veya isim ver demedim hocam bildiğini düşünerek kodlamaz dedim zaten ….

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MARİO29    0

şöyle söylüyeyim zaten konu içinde herkez aldığım kişiden bahsetmiş 

prop bolde parabolan ve tablet wisntrolu gayet iyi diğer ürünlerini kullanmadım geçen yıl bu markayla evrim geçiren bir kaç kişiyi tanıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
aybo59, 26.05.2023 - 00:51 yazdı:

Pharma group ile tec satıcıları aynı oluyodu ikiside iyi galiba

Decasını kullanıyorum haftalık 200mg tam dolu değil. Çok az bir doluluk oranı var bende %40 gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
Greblan, 7 saat önce yazdı:

Decasını kullanıyorum haftalık 200mg tam dolu değil. Çok az bir doluluk oranı var bende %40 gibi

pharmagroup testo bolde kullanıyom bende testosu erkendnen etki etmeye başladı bolde için bişey diyemem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
aybo59, 7 dakika önce yazdı:

pharmagroup testo bolde kullanıyom bende testosu erkendnen etki etmeye başladı bolde için bişey diyemem

Bence geç sende phartec ilaçların bitince fiyatları da makul en azından kullanan ve tecrübe eden kişi sayısı daha fazla tabi tüm kürü satın aldıysan bir şey diyemem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
galicik, 7 dakika önce yazdı:

Bence geç sende phartec ilaçların bitince fiyatları da makul en azından kullanan ve tecrübe eden kişi sayısı daha fazla tabi tüm kürü satın aldıysan bir şey diyemem

ben Pharma Group kullanıyom ay sonu teste göre bakacağım burak hocaya ulaşabilirim bittiğinde ilaçlar ama en garanti  o geliyor şu an

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
aybo59, Şimdi yazdı:

ben Pharma Group kullanıyom ay sonu teste göre bakacağım burak hocaya ulaşabilirim bittiğinde ilaçlar ama en garanti  o geliyor şu an

Hohoho temiz ne kelime sırtın yere gelmez, sana prof birisinden reçete lazım zaten bütçen varsa kesinlikle öneririm. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
galicik, Şimdi yazdı:

Hohoho temiz ne kelime sırtın yere gelmez, sana prof birisinden reçete lazım zaten bütçen varsa kesinlikle öneririm. 

Onun fiyatları yüksekmi piyasaya göre hangi markalarla çalışıyo mesela

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
aybo59, Şimdi yazdı:

Onun fiyatları yüksekmi piyasaya göre hangi markalarla çalışıyo mesela

sp ve balkan grubu fiyatlar evet yüksek ama ilaçlar avrupa uglysi değil, orijinal balkan veya balkan hammaddesi ilaçlar, tuzludur ama iyidir bütçe dostu değildir, sağlık dostudur, tercih meselesi anlayacağın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
galicik, Şimdi yazdı:

sp ve balkan grubu fiyatlar evet yüksek ama ilaçlar avrupa uglysi değil, orijinal balkan veya balkan hammaddesi ilaçlar, tuzludur ama iyidir bütçe dostu değildir, sağlık dostudur, tercih meselesi anlayacağın. 

Mesela iran testo veya SP Bolde tam olarak tahmini ya da net bir fiyat nekadardır 5haftalık kutu olarak msela hocam

tarihinde aybo59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
aybo59, 1 dakika önce yazdı:

Mesela iran testo veya SP Bolde tam olarak tahmini ya da net bir fiyat nekadardır 5haftalık kutu olarak msela hocam

Hocam adam aşağıya buton koymuş, ona danışman en doğrusu olacaktır ben güncel fiyatları bilmiyorum, 2022 sonunda tüm ürünlerimi temin ettim ilaç defterimi kapattım hala kullanıyorum ne oldu ne bitti fiyatlarda fikir sahibi değilim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
aybo59, 36 dakika önce yazdı:

Pharm-tec icin bahsettim ben

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.