Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Can35

Only testo 5.Hafta kan tahlili

Önerilen İletiler

Can35    30

Evet hocalarım, 5.hafta iran only testo kan tahlili bu şekilde geldi, e2 bekledigimden yüksek düzenli bir arimidex kullanmıyorum yanma batma kaşıntı duydukça yarım tablet aliyo4dum fakat düzenlemek lazım sanıyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum

Screenshot_20220304-113433_Samsung Notes.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.363
Can35, 1 saat önce yazdı:

Evet hocalarım, 5.hafta iran only testo kan tahlili bu şekilde geldi, e2 bekledigimden yüksek düzenli bir arimidex kullanmıyorum yanma batma kaşıntı duydukça yarım tablet aliyo4dum fakat düzenlemek lazım sanıyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum

Güzel çalışmış.

Ben hala yan etki görülmediği sürece E2 hormonuna dokunulmaması gerektiği konusunda ısrarcıyım. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
rastlantisal, 16 dakika önce yazdı:

Güzel çalışmış.

Ben hala yan etki görülmediği sürece E2 hormonuna dokunulmaması gerektiği konusunda ısrarcıyım. 

Abi erkeklerde en iyisi 30-40 bandı bizim isimize fazlasıyla (insülin+ E2 )büyümek için yetiyor. üstü cidden can sıkıyor yorgunluk bitkinlik halsizlik vs vs tabi bu birazda kişisel bazısı hiç böyle şeyler görmüyor ama. Dediğim gibi 30-40 bandı bize yeter fazlasıyla  

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
gönderildi (düzenlendi)
Müfit Can, 2 dakika önce yazdı:

Abi erkeklerde en iyisi 30-40 bandı bizim isimize fazlasıyla (insülin+ E2 )büyümek için yetiyor. üstü cidden can sıkıyor yorgunluk bitkinlik halsizlik vs vs tabi bu birazda kişisel bazısı hiç böyle şeyler görmüyor ama. Dediğim gibi 30-40 bandı bize yeter fazlasıyla  

Hah işte tam o yan etkilerden bahsediyorum :)

Genel olarak 50 geçilmemeli diye bir kanı var. 

İnsülin konusunda ben doğal insülinime yürüyorum. Kür bitti 3 ay geçti şuan son kürlü kilomun üzerindeyim. Normalde kilo alamayan bir yapım var. Bende işe yaradı. İleride belki haricen de testo + insülin kullanabilirim.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

İnsülin konusunda ben doğal insülinime yürüyorum. Kür bitti 3 ay geçti şuan son kürlü kilomun üzerindeyim. Normalde kilo alamayan bir yapım var. Bende işe yaradı. İleride belki haricen de testo + insülin kullanabilirim.

Yok abi insülin kullan demiyorum yanlış anlama bu aralar ne demek istediğimi hiç anlatamıyorum yazamıyorum daha doğrusu 😁 E2 insülin demektir insülin de büyümek demektir bulk küründe E2 candır kısaca 😁 bu arada kesinlikle tavsiye etmem insülin kullanımı eğer kullanacaksan ağır sıklet bı hoca bul parası neyse ver öyle gir bu işe yoksa cidden çok sıkıntı abi dikkat et 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
Müfit Can, Şimdi yazdı:

Yok abi insülin kullan demiyorum yanlış anlama bu aralar ne demek istediğimi hiç anlatamıyorum yazamıyorum daha doğrusu 😁 E2 insülin demektir insülin de büyümek demektir bulk küründe E2 candır kısaca 😁 bu arada kesinlikle tavsiye etmem insülin kullanımı eğer kullanacaksan ağır sıklet bı hoca bul parası neyse ver öyle gir bu işe yoksa cidden çok sıkıntı abi dikkat et 

Biliyorum. O yüzden zaten önce kendi insülinimden yürüdüm ve tepki de verdi. Belki ilerde dozu minimalde tutarak diye düşünüyorum. Ama şuan kilo alabildiğim sürece buna ihtiyacım yok.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can35    30
rastlantisal, 38 dakika önce yazdı:

Güzel çalışmış.

Cok teşekkür ederim hocam.

Müfit Can, 18 dakika önce yazdı:

Hocam teşekkürler peki sizce 30 40 bandına çekmek için nasıl bir yol izlenmeli kaç mg ne sıklıkla arimidex kullanilmali

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucozade    17

Haftalık kaç mg testo alıyorsunuz ? Kür içi prolaktin düşürücü bir ilaç kullanıyor musunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Can35, 17 dakika önce yazdı:

Cok teşekkür ederim hocam.

Hocam teşekkürler peki sizce 30 40 bandına çekmek için nasıl bir yol izlenmeli kaç mg ne sıklıkla arimidex kullanilmali

Bunu birazda test yaparak görmen lazım ama şöyle başlayalım , bu sonucunu baz al 1 tane armidex yut 3-4 gün sonra tekrar test ver bakalim kaç bandında geziyor yani net birşey söylemek zor istediğin dilime geldi mi yan etki gördükçe at 1 tane fazlada düşürme sakın prolaktin ise dostinex yeterli 20 günde 1 tane 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can35    30
gönderildi (düzenlendi)
lucozade, 57 dakika önce yazdı:

Haftalık kaç mg testo alıyorsunuz ? Kür içi prolaktin düşürücü bir ilaç kullanıyor musunuz ?

Hayır kullanmıyorum.

Haftalık 500mg test e.

Omega3, zma, milk thistle, multivitamin, c vit, d vit alıyorum hocam 

Müfit Can, 44 dakika önce yazdı:

Bunu birazda test yaparak görmen lazım ama şöyle başlayalım , bu sonucunu baz al 1 tane armidex yut 3-4 gün sonra tekrar test ver bakalim kaç bandında geziyor yani net birşey söylemek zor istediğin dilime geldi mi yan etki gördükçe at 1 tane fazlada düşürme sakın prolaktin ise dostinex yeterli 20 günde 1 tane 

Anladım hocam teşekkür ederim kursuz dönemde de prolaktin çok düşük olmadığından müdahale etmek istemedim, dün cinsel aktivitede bulundum bu yükseltmiş olabilir prolaktini diye düşündüm.

tarihinde Can35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can35, 2 saat önce yazdı:

kür gidişatından memnun musun aldığın verim etkiler nasıl şuanlık paylaşırsan sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Can35, 1 saat önce yazdı:

Hayır kullanmıyorum.

Haftalık 500mg test e.

Omega3, zma, milk thistle, multivitamin, c vit, d vit alıyorum hocam 

Anladım hocam teşekkür ederim kursuz dönemde de prolaktin çok düşük olmadığından müdahale etmek istemedim, dün cinsel aktivitede bulundum bu yükseltmiş olabilir prolaktini diye düşündüm.

Alkol ve sex prolaktin yükseltir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can35    30
Feng, Bir saat önce yazdı:

Ilaclar hangi marka? Overdose

İran aburaihan

ardaulucay1111, Bir saat önce yazdı:

kür gidişatından memnun musun aldığın verim etkiler nasıl şuanlık paylaşırsan sevinirim

İlk kurumde test p yapmıştım 2 sene önce balkan ile bu kürde iran kullandım açıkçası 5.haftadayim daha yeni görüntü olarak etki etmeye başladı biceps damarları vs özellikle güç ciddi seviyede yükseldi verim durumuna göre kur sonu ufak bir defineye baglayabilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can35, 04.03.2022 - 11:37 yazdı:

hocam bu testi sağlık ocağında mı yaptırdınız yoksa normal hastanede bir bölüme giderek mi ? öyleyse hangi bölüme gittiniz acaba.. Bir de testi yaptırırken doktora ne söylüyorsunuz bu testi almak için ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
genotropin000, 3 dakika önce yazdı:

hocam bu testi sağlık ocağında mı yaptırdınız yoksa normal hastanede bir bölüme giderek mi ? öyleyse hangi bölüme gittiniz acaba.. Bir de testi yaptırırken doktora ne söylüyorsunuz bu testi almak için ?

Ürolojiden randevu al hastaneden doktorla görüşeceğin zaman anabolik steroid kullanıyorum tedavimi yapmak için hocam benden bu testleri istedi o yardımcı olucak bana de sıkıntı yapmazlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can35    30
genotropin000, 22.03.2022 - 23:44 yazdı:

Hocam geç gördüm, 

Bu sefer özelde yaptırdım, yeni isim dolayısıyla özel sağlık sigortasına geçtim rahat oldu tabii ama eskiden hep devlette yaptirirdim genelde üroloji hatta bir dönem endokrinolojiye randevu alma açtirmıştım dahiliyeye gidip, açıkça şu testleri istiyorum derdim sıkıntı yapmadılar hiç şu zamana kadar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
rastlantisal, 4.03.2022 - 12:08 yazdı:

50 den fazlası aşırı duysal yapıyor adamı abi :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can35    30
Feng, 29.03.2022 - 04:41 yazdı:

Hocam siz 500 testo mu vuruyorsunuz daha mi yuksek? Bu sonuclar 500 icin fazla yuksek ilacin dozunun normal olmadigini dusunuyorum 

Evet 500 iran aburaihan enanthate

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rauthos    5

Anladığım kadarıyla laboratuvara göre bu test sonuçları çok değişiyor. Herkes ovedose demiş ama bence değil. Aşağıya daha önce hiç küre girmemiş olmama rağmen total testo. değerimi ekliyorum. Birimler aynı; ng/mL ama referans aralığı arkadaşın sonucundaki tahlile hiç örtüşmüyor. Eğer bende doğal 26 çıkıyorsa kürdeyken 40 küsür çıkması mantıklı gibi geldi bana.

0262fb44-3eda-4aa3-a033-10fd190f6efc.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rauthos    5
Feng, 1 saat önce yazdı:

Kendin söylüyorsun referans aralıkları farklı diye. Senin testinde üst sınır 32 26 sonucun. Arkadaşın testinde üst sınır 8 sonuç 46. 46/8 yap çıkan sonucu 32 ile çarp oran orantı :D  Ben 500 test alıp üst sınırın 5 katından fazla sonuç alan görmedim genelde 3.5 4 katı çıkıyor testlerde.Arkadaşın neredeyse 6 katı.

Sen 32 üzerinden 40 çıkmasından bahsediyorsun ama arkadaşın 8 üzerinden 47 çıkıyor

Orantı mantığıyla haklısınız ona bir şey demiyorum :D Doktor arkadaşımdan öğrendiğime göre, laboratuvar teknisyeni değilim bilemiyorum, bu tarz testlerde kullanılan kitler, ölçüm ve hesaplama mantığı çok değişkenlik gösteriyormuş. Bu süreç çok değişken olduğundan dolayı farklı testlerde farklı referans aralıkları kullanılabiliyor ve karışıklık ortaya çıkabiliyormuş. Muayene olduğun doktor genelde ölçüme ve birime bakar dedi. Zaten testimi gösterdikten sonra testo. seviyen çok yüksek, agresiflik, birden sinirlenme ve aşırı cinsel istek oluyor mu diye sordu. Ben de fazlasıyla oluyor dedim. Bu konudaki tecrübem şudur ki doğrudan testleri dikkate almak yanıltıcı olabiliyor. En iyisi bizzat doktorun söyledikleri.

Benim de sonucumu paylaşmamdaki sebep şuydu aslında, birimler aynı ve referans aralıkları farklı. Aynı hesaplama ile ölçüm yapıldıysa kürde olan birisinde 46 çıkması çok anormal değil demek istemiştim. Dediğim gibi referans aralıkları çok değişken olduğundan birime bakarak söyledim. Sonuçta mililitre başına düşen nanogram evrenseldir herhalde diye düşündüm :D Yanılıyor da olabilirim tabi ki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can35    30

10.haftadan tahlil güncellemesi 

Lh tamamen 0 olması tehlikeli midir? 

@metinav hocam 

Tahlil geçen sefer 46 iken tabi enjeksiyondan sonraki gün girmiştim.

Bu sefer enjeksiyon olmadan yani son enjeksiyonu 4 gün önce oldum 12 bandında geldi.

Screenshot_20220404-103655_Drive.jpg

Son 6 hafta için winny ve clen ekledim winstrol testo baskılamis olabilir mi?

tarihinde Can35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
Can35, 4 saat önce yazdı:

Bu sefer enjeksiyon olmadan yani son enjeksiyonu 4 gün önce oldum 12 bandında geldi.

Yani bir şeyler geriye atmış ama uyuşturcu, uyarıcı yüksek alkol tüketimi veya anormal sinir halleri anti depresan kullanımı oldu mu? Veya teste girmeden ne kadar önce cinsel ilişki, ereksiyon hali yaşadın? Bu yazdıklarımdan bir tanesi olma ihtimalini yüksek görüyorum. Son olarak enjeksiyonu yaptıktan 2 gün sonra olman testi en doğru sonucu çıkarır propionatta 1 gün sonra uzun esterde 2 gün sonra misal çarşamba ent. vurdunuz cuma aç karna 1 haftalık ereksiyon perhizi ile girersen en doğru sonuçları görsün Can.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565

10.haftadan tahlil güncellemesi 

Lh tamamen 0 olması tehlikeli midir? 

@metinav hocam 

Screenshot_20220404-103655_Drive.jpg

Lh ve fsh sıfırlanması olması gereken bir durumdur.Olmadığında kullanılan steroidde ki etken maddenin ya yetersiz yada tamamen boş olduğunu düşünürüz genelde.

Ölçümü yapan kimyagerin veya kullandığı aletin kalibrasyon hatası olabilir.Onun için böyle tuhaf ölçümler çıktığında başka bir yerde testi tekrarlatmak iyi olur...

8<20 genelde çıkan değer...Normal sayabilirsin.

Son 6 hafta için winny ve clen ekledim winstrol testo baskılamis olabilir mi?

Doğal üretimin olsa böyle bir ihtimal bulunsa da, kürde hariçten testosteron alımını baskılayacabilecek pek bir madde yok..

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
metinav, 24 dakika önce yazdı:

Lh ve fsh sıfırlanması olması gereken bir durumdur.Olmadığında kullanılan steroidde ki etken maddenin ya yetersiz yada tamamen boş olduğunu düşünürüz genelde.

Ölçümü yapan kimyagerin veya kullandığı aletin kalibrasyon hatası olabilir.Onun için böyle tuhaf ölçümler çıktığında başka bir yerde testi tekrarlatmak iyi olur...

8<20 genelde çıkan değer...Normal sayabilirsin.

Doğal üretimin olsa böyle bir ihtimal bulunsa da, kürde hariçten testosteron alımını baskılayacabilecek pek bir madde yok..

Hocam winstrol testosteronsuz kürlerde mi baskılıyordu veya her halde baskılıyor ama testosteron kürlerinde bu hissedilmez mi oluyor?

Böyle bir kaynak okumuştum zamanında.

Alıntı

Stanozolol, testosteron üretim eksenine karşı oldukça baskılayıcıdır., HTP ekseni olarak bilinir. Stanozolol büyük olasılıkla LH, FSH üretimini bastıracak ve testosteron üretimi için uyarılmış gonadlara sahip olmayacağız.Kadınlarda bile hormonal eksenlerin baskılanması meydana gelebilir ve buna dikkat etmek gerekir.Spesifik olarak erkeklerden bahsedecek olursak, stanozolol testosteronu testiküler atrofiye ve hatta östrojen seviyelerinde artışa neden olacak şekilde baskılayabilir. Bakınız: Stanozolol aromatize OLMAYACAKTIR, ancak testosteron üretiminin baskılanması varsa, o zaman östrojen yükselmiş olabilir. İşte bu yüzden Stanozolol'ün bir tür testosteron olmadan birlikte kullanılması önerilmez.Stanozolol döngüsünden sonra, iyi bir döngü sonrası terapiHTP eksenini yeniden canlandırmak ve vücudun doğal testosteron üretimini yeniden canlandırmak için. PCT'ler (Döngü Sonrası Terapi) kişiden kişiye çok değişken olabilir ve döngüden döngüye çok farklı kalıpları takip edecektir. Böylece, yok TPC özellikle stanozolol için, ancak gerçekleştirdiğiniz döngüye uyan ve bireysel ihtiyaçlarınıza uygun bir PCT.

tarihinde forbit tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
forbit, 3 saat önce yazdı:

Hocam winstrol testosteronsuz kürlerde mi baskılıyordu veya her halde baskılıyor ama testosteron kürlerinde bu hissedilmez mi oluyor?

Böyle bir kaynak okumuştum zamanında.

Evet doğal hipofiz-testis aksını baskılıyor, aynen diğer steroidlerde olduğu gibi...Onun için kür dışında kullanımı önerilmez.

Eklediğin alıntı da da aynı konu dile getirilmiş...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.