Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

hectordoyle    633
slymnplt, 2 dakika önce yazdı:

şahsen trenbolon'u overrated buldum (en azından uzun esterini). test deca iyidir ya ekimde girerim. genel olarak memnuniyetim %70 diyeyim. birkaç özel durum oluştu taşınmam gerekti ilişkim bitti anlarsın. en çok 83-85 kgye ulaştım şuan 76 temiz haldeyim. sonraki sefere +90 kg olma hedefim var. senin durum nedir form postu vs. var mı?

Temmuzda atıcam formumu büyük ihtimal ama kürüm ağustos civarı biticek, genel olarak kürüm bittiğinde atarım. Bu arada acetate esteri ile enanthate esteri arasında yaşadığım tek fark, acetate esterinde enjeksiyondan sonra kaşıntı basması, çene kaslarına ağrı ve ciğerlerde büzülme hissi oldu. Enanthate taki tüm enjeksiyonlarım sorunsuz geçti. Bahsettiğim yan etkiler genelde damara denk gelip damarı deldikten sonraki yaptığım enjeksiyonlarda oldu. Ayrıca birim başına tren acetate daha pahalı, 1 ml 75 mg var ve 20 gün civarı gidiyor, 2 günde 1 enjeksiyon yaptığını varsayarsak.

İleride olur da tren acetate denemek istersin diye aklında kalsın. En son parabolan kaldı denemem gereken, onu da bulamıyom maalesef :D  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

slymnplt    18

Merhabalar. Son enjeksiyon ustunden 1.5 ay geçti. Ekte dün çektiğim push gunu sonrası form var. Sırt için iyi açı bulamadım  fjdkdk

IMG_20220731_222409_187.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    840
slymnplt, 21 dakika önce yazdı:

Merhabalar. Son enjeksiyon ustunden 1.5 ay geçti. Ekte dün çektiğim push gunu sonrası form var. Sırt için iyi açı bulamadım  fjdkdk

IMG_20220731_222409_187.jpg

Dostum. Form güzel. Tren öyle bir ilaç ki kullanmayı bırakıp temiz beslenmeye devam edersen vücudun bozulmasına izin vermiyor ve hala vücutta tren varmış gibi lif lif duruyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Bende 40 ml test e. 30 ml tren e. Sipariş verdim 

Test E 1 ml / 250 mg

Tren E. 1ml / 200 mg 

Normalde 

0-20 500 test e.

0-20 300 tren e. 

Yapıcaktım , test e. 250 vursam daha mı az yan etki görürüm ürünlerim novalife ne kadar dolu bilmiyorum 250 test e. vursam az olup kürü mü baltalar yoksa yan etkiler azalır rahat mı ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl, 1 saat önce yazdı:

Bende 40 ml test e. 30 ml tren e. Sipariş verdim 

Test E 1 ml / 250 mg

Tren E. 1ml / 200 mg 

Normalde 

0-20 500 test e.

0-20 300 tren e. 

Yapıcaktım , test e. 250 vursam daha mı az yan etki görürüm ürünlerim novalife ne kadar dolu bilmiyorum 250 test e. vursam az olup kürü mü baltalar yoksa yan etkiler azalır rahat mı ederim.

Novalife 1ml tren 100mg değil mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18
hectordoyle, 7 saat önce yazdı:

Usta sen halletmişsin işi, tebrik ederim :D 

Teşekkür ederim hocam. Nedense formum içime pek oturmadı şuan 73kg cut takılıyorum yaz boyu. Sonraki kış uzun bi test deca yapmayı düşünüyorum. Ama tren ace denemek istemiyor değilim djdkdkdk. Şubata kadar hedef 90 kg olmak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
slymnplt, 43 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim hocam. Nedense formum içime pek oturmadı şuan 73kg cut takılıyorum yaz boyu. Sonraki kış uzun bi test deca yapmayı düşünüyorum. Ama tren ace denemek istemiyor değilim djdkdkdk. Şubata kadar hedef 90 kg olmak.

Tren ace de gorecegin tek yan etki tren oksurugu olur buyuk ihtimal. Sp tren e de hic oksuruk ve cigerde sıkısma hissi yaşamazken ace de 3-4 enjeksiyondan 1 inde yaşıyordum

Suan pct doneminde misin?

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
slymnplt    18
hectordoyle, 14 saat önce yazdı:

Tren ace de gorecegin tek yan etki tren oksurugu olur buyuk ihtimal. Sp tren e de hic oksuruk ve cigerde sıkısma hissi yaşamazken ace de 3-4 enjeksiyondan 1 inde yaşıyordum

Suan pct doneminde misin?

Evet tamoksifen kullaniyorum 20mg/gün. Nolvadex bulamadım eczanelerde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
slymnplt, Bir saat önce yazdı:

Evet tamoksifen kullaniyorum 20mg/gün. Nolvadex bulamadım eczanelerde.

Klomen kullanıyor musun? Nolvadex tamoksifen zaten :D 

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: byreal22
      Merhabalar dün SP LABS Parabolon enjeksiyonumu yaptım.
      İlaç hakkında biligiliyim fakat ilk Tren deneyiyim olacağı için meraklıyım açıkçası.
      Ne kadar sürede ilaç aktif olur? Bacağımdan enjeksiyon yaptım ve hiç bir öksürük olmadı normal mi ?
    • Yazan: derbaran
      Arkadaşlar merhaba, yaklasik 15 16 gündür tren acetat kullanmaktayım 2 günde bir enjeksiyon yapıyorum. Aslında 4 5 yıllık spor geçmişim var fakat son bir senedir spor yapamadım bundan dolayı fazlasıyla yağlandım. Sadece prop ile yağ oranımı azalatmaya çalışıyordum araya 2 kutu kadar tren eklemek istedim. Daha önce tren enantat deneyimim var. Normalde tren bende gece terlemesi agresiflik vs vs yapar. Fakat hala bir şey hissetmedim.
      Bu trenin çalıştığını nasıl hissederiz.
      Sağlıklı günler dilerim.
    • Yazan: Kado
      Herkese selamlar 4 aydan fazladır testo primo gidiyorum 2 hafta önce haftada 200 mg tren e ekledim, ilk enjeksiyon sonrası aynı haftada etkisini de yan etkisinide hissettim sonra yan etkiden eser kalmadı (ter basması vs hariç)  gayet güzel etkiyle ve  sertlikte takılırken 3-4 günde bir hafif göğüs batması başladı kafamın  dalgınlığından tren kullandığımı
      aklıma gelmeyip göğsüm battıkça tamoksifen içtim , dün şiddetli batınca daha yeni jeton düştü ve dostinex içtim hemen bi tane dün gece, şimdi test vericem de bu gün mü vereyim yoksa pazartesi mi? Dostinex İçtiğim için hangi gün daha uygun olur? Bir de bundan sonra sizce 4 günde 1 dostinex veya 14 günde 1 olacak şekilde içsem mi? Yoksa yine etkiye tepki batma vs olunca test verip teste göre mi kullanalım?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.