Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nisay67

3500-4000 kcal hacim diyeti

Önerilen İletiler

Nisay67    40

Arkadaslar selam  10 haftalik testo bolde kürü için 3500- 4000 kcal hacim beslenme programi elinde olan var mi? Liste gibi  tesekkurler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    888
Can4212, 42 dakika önce yazdı:

16 hafta uygunmudur bolde için

en az 16 hafta kullan imkan varsa kontrollü şekilde 20 hafta öneririm.  kalori alımıda kişiden kişiye göre değişir yağ oranı şuan kaç kilosun boyun vs vs sebepler etkiler ama ortalama 4000 den başla derim 1-2 hafta sonunda eger yağlanma varsa haftada 2-3 gün 10-15 dk kardiyo eklersin öyle devam edersin sonrasında kaloriyi tekrar artırman gerekir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    888
Nisay67, 10 dakika önce yazdı:

Ne soruyoruz konu nereye geliyor arkadaş. Elinde 3500 4000kcal diyet olan var mi?

Dostum Sana Yanlış yapma diye doğru tavisye sunuyoruz. Bolde Konusunda ama sen takmıyorum illa kendi bildigim doğrudur diyorsan bence kendi beslenmeni de yazabilirsin. Makro Mikro Hesabı yapmaya hakim olmadan küre girmen ayrı bi konu am herşey biyana insanlık yapıp sana 4000 kl için uygun makro yazarım gerisi sen ayarla;

Ortalama 80-90 Kilo arası Birey için veriuorum.

620 Gr Karb (2480 kalori yapar ) Karb Değeri Piriç olarak yiyeceksen 780 Gr Pirinç yapar
160 Gr Protein ( 640 Kalori yapar ) 640 Gr Tavuk Yapar
100 Gr Yağ (900 Kalori yapar)

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Makro mikro hesabı yapmayı bilmiyorsun küre giricem diyorsun süre az diye tavsiye veriyoruz bi de azar yiyoruz olacak is değil :) 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Arkadaslar ben yarismaci degilim. Haftalik 500 mg testo vuracak kadarda bilgisiz degilim. Haftalik 250 şer testo bolde 10 , 12 ya da 16 haftaya uzatabileceğim bir beslenme programi ariyorum. Universitede yuksek lisansta sprocu beslenmesi dersi aldim. Makro mikro hesaplari biliyorum  ben sadece elinde hazir 4000 kcal diet listesi olan varsa yazabilir mi dedim . Öğün öğün. Bunun için konu neden dağilıyor anlamak güç. 68 kililo 1.74 boy. Yuzde 13 yag orani. Yas 38. Gunluk 12 bin adim atan biriyim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67, 3 saat önce yazdı:

Arkadaslar ben yarismaci degilim. Haftalik 500 mg testo vuracak kadarda bilgisiz degilim. Haftalik 250 şer testo bolde 10 , 12 ya da 16 haftaya uzatabileceğim bir beslenme programi ariyorum. Universitede yuksek lisansta sprocu beslenmesi dersi aldim. Makro mikro hesaplari biliyorum  ben sadece elinde hazir 4000 kcal diet listesi olan varsa yazabilir mi dedim . Öğün öğün. Bunun için konu neden dağilıyor anlamak güç. 68 kililo 1.74 boy. Yuzde 13 yag orani. Yas 38. Gunluk 12 bin adim atan biriyim.

500 testo vuran neden bilgisiz oluyor merak ettiğimden soruyorum 

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    888

Dostum İnan 250 testo 250 bolde vurmak ve 10 hafta kullanmak asıl bilgisizlik 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
symbol    16

Hocam 250 testo ve Bolde ile tam olarak ne gibi bir etki bekliyorsunuz acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Peki abi sizin kafaniza bu 500 nerden yazildi? Baslangic kuru diyosun 500 mg. Orta seviye diyosun 500mg. Hangi yas hangi kilo hangi yag orani? Yasam sekli? Mecvut hormon durumu ? Neye gore kime gore 500 normalde 250 anormal? Ya bu isleri daha endikronoloji uzmanlari cozememis ilk okul terk adamdan almis 500mg olmus sana butun kurler 500 mg. Niye 500 cunku satici daha cok ilac satsin. Bana 2017 de ilk kurumde 500 testo 500 bold 600deca 5 hafta dianabol verdiler ve gh teklif ettiler. Bunu yapan hala milli takim vucut gelistirme hocasi. Teknik kurul uyesi ve ayni zamanda steroid saticisi . Butun tuccarlar mal satmak ister fazla fazla. Ben burda desemki haftalik 750 deca boldenon sarma peptid allah verdiyse alicam bir tane satici demezki abi fazla olur. Ama ne hikmetse 250 ml olunca. Bi cildiriyor herkes. Avrupa dusuk doz uzun kurler yapiliyor. Ben 10 hafta baslayip etikye gore 16 ya cikarmayi planladim zaten. Yarismaci degilim. 38 yasidnyatim. Biraz sertlik biraz hacim versin yeter kafasindayim. Yanetki almakta istemiyorum. Kolum 40 cm olup prostatim buyucegine kolum buyumesin abi. Bu sene kac tane prpf vucutcu pldu. Hani o doktoru yaninda olan ozel ilaclae kullaniyor ozel labaratuarlari var dediginiz adamlar acin bakin 2021 de kimler ölmüş şak diye. Bunlari yazmazlar forumda. Kime ilac satacak??

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
Nisay67, 24 dakika önce yazdı:

Peki abi sizin kafaniza bu 500 nerden yazildi? Baslangic kuru diyosun 500 mg. Orta seviye diyosun 500mg. Hangi yas hangi kilo hangi yag orani? Yasam sekli? Mecvut hormon durumu ? Neye gore kime gore 500 normalde 250 anormal? Ya bu isleri daha endikronoloji uzmanlari cozememis ilk okul terk adamdan almis 500mg olmus sana butun kurler 500 mg. Niye 500 cunku satici daha cok ilac satsin. Bana 2017 de ilk kurumde 500 testo 500 bold 600deca 5 hafta dianabol verdiler ve gh teklif ettiler. Bunu yapan hala milli takim vucut gelistirme hocasi. Teknik kurul uyesi ve ayni zamanda steroid saticisi . Butun tuccarlar mal satmak ister fazla fazla. Ben burda desemki haftalik 750 deca boldenon sarma peptid allah verdiyse alicam bir tane satici demezki abi fazla olur. Ama ne hikmetse 250 ml olunca. Bi cildiriyor herkes. Avrupa dusuk doz uzun kurler yapiliyor. Ben 10 hafta baslayip etikye gore 16 ya cikarmayi planladim zaten. Yarismaci degilim. 38 yasidnyatim. Biraz sertlik biraz hacim versin yeter kafasindayim. Yanetki almakta istemiyorum. Kolum 40 cm olup prostatim buyucegine kolum buyumesin abi. Bu sene kac tane prpf vucutcu pldu. Hani o doktoru yaninda olan ozel ilaclae kullaniyor ozel labaratuarlari var dediginiz adamlar acin bakin 2021 de kimler ölmüş şak diye. Bunlari yazmazlar forumda. Kime ilac satacak??

Abi döngüyü kapattığına değsin diye 500 öneriyorlar,burada kimsenin bir art niyeti olmadığına emin olabilirsin.

İstediğin şeyi istediğin dozajlarda kullanmak tabiki sana kalmış.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Nisay67, 33 dakika önce yazdı:

Tüm yazdıklarınıza katılıyorum, ama sizin özelinizde katılıyorum. Zaten en başta gerekli açıklamayı yapmışsınız. Biz orta yaş kişiler için haftalık 250 testo karaciğer ve dolaşım sistemi sağlığını çok fazla bozmadan yavaş ve temkinli ilerlemek için yeterli bir doz. Diğer yazan genç arkadaşlarda ise, uzun süreli düşük doz kürler yapmak pek sağlıklı değil hormonal sistemi geri döndürebilmek adına. En kısa sürede vücuttan tepki alıp pct sürecine geçmek için ortalama kabul görmüş değerleri uygulamaları gerekli.

Nihayetinde düşüncenizde haklısınız, ama başta dediğiniz gibi öncelikle hangi yaş, sonrasında boy kilo vb. kısımları çoğumuz atlıyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

750 mg yazan bütün konulara ben 500 ü geçmeyin diye uyarı yaptım zaten defalarca burda size de aynı şekil zaman ve mg az diye uyarı yaptık burda kimsenin kötü bir amacı yok merak etmeyin steroid camiası pislik bir camia doğru ama burda ki ortam kadar bu konuları konuşabileceğiniz temiz bi yer bulamazsınız o yüzden alınganlık yapmayın herkes birbirine yardımcı olmak icin çalışıyor burda yanlıs anlamayın yazdıklarımızı 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Nisay67, 1 saat önce yazdı:

Öncelikle ve altını çizerek belirtmeliyim ki burada art niyetli insanlar barınamıyor. Er geç eleniyor. Lütfen bunu aklınızdan çıkarmayın.

Yine insanlar tecrübe ettikleri dozlara dayanarak size tavsiyede bulunuyor. Yani o istediğiniz "biraz" etkiyi 250mgda görmeyebilirsiniz veya tam tersi görebilirsiniz de. Aynı şekilde yan etki içinde geçerli bu. Lakin seneyi geçti buradayım, 250mg testoya girip döngüsü kapanmamış kimseye denk gelmedim. 500mg bu işin optimumu. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Döngü kapanma muhabbeti de tamamen satici uydurması. Bir ilacin zehir mi yoksa sifa mi olmasina DOZ karar verir. Ne kadar yuksek doz okadar zehir. Orhan Tezisci yillardir soyluyor trenbolan zehirdir diye. Dinleyen var mi?. Adam ifbb hakemi. Hepiniz yardimci olmaya calisiyorsunuz tesekkur ederim. Ancak biraz daha dusunmemiz gerek. Kar zarar fayda oranı. Biriniz bana desin ki abi kg basina su kadar mg alinmali  buna gore atiyorum sen haftada 348mg testo 218mg bold almalisin. 60 kilo adama 500 90 kilo adama 500 120 kilo adama 500mg bas gitsin. Sen vucuduna ne kadar testo alirsan al bunun kaci kas hucrene baglanacak kaci androjen reseptorune baglanacak . Reseptor arttirici suplementleri konusalim. Onlari tartisalim. Asetil l carnitine den kac kisinin haberi var? Steroidler ile ilgili bilgim kisitli. Bunlarla ilgili bilimsel calismalarda kisitli denek bulmak etik kurul izinleri vs zaten yasakli madde. Bu nedenle kulaktan dolma ya da bu is boyledir mantigiyla segil olbildigince mantik dahilinde bilgi paylasalim. Forumun eski uyelerindenim . Burda bu kadar bilgili adam var. 1 sene deca dicki cozemediler. Gittim iki anpul sustanon oldum ne deca kaldi ne dick. Ama bu kimsenin aklina gelmedi metinav disinda. Dedigim gibi hormon isi isin profesor dr.si icin bile zor konu. Hormon kullanimina ciddi karsiyim fakat. 174 boy 67 kilo ve cok iyi antrenman yapan biri olarak kutle ekleyemiyorum. Kaslarimda dirilik yok. Hafif bir destek olsun diye 250 mg uzun kur dusundum. Hangi saticiya sorsam yok diyor. İci bos 500 mg ilac alacagima. İci dolu calisan 250 mg ilac almak mantikli. Yarismacilara kur satan birinden 10 ampul 250 testo 250 bold icin 430 ve 450 tl fiyat aldim . Taksim Flash gym tayfasindan da fiyat alicam. O furkan ne olmuş oyle.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
Nisay67, 02.02.2022 - 12:17 yazdı:

İci dolu calisan 250 mg ilac almak mantikli. Yarismacilara kur satan birinden 10 ampul 250 testo 250 bold icin 430 ve 450 tl fiyat aldim . Taksim Flash gym tayfasindan da fiyat alicam.

Çalışan bir 250 bulursan beri gel,kardeşim.Umarım satıcın güvenilirdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Nisay67, 02.02.2022 - 12:17 yazdı:

Döngü kapanma muhabbeti de tamamen satici uydurması. Bir ilacin zehir mi yoksa sifa mi olmasina DOZ karar verir. Ne kadar yuksek doz okadar zehir. Orhan Tezisci yillardir soyluyor trenbolan zehirdir diye. Dinleyen var mi?. Adam ifbb hakemi. Hepiniz yardimci olmaya calisiyorsunuz tesekkur ederim. Ancak biraz daha dusunmemiz gerek. Kar zarar fayda oranı. Biriniz bana desin ki abi kg basina su kadar mg alinmali  buna gore atiyorum sen haftada 348mg testo 218mg bold almalisin. 60 kilo adama 500 90 kilo adama 500 120 kilo adama 500mg bas gitsin. Sen vucuduna ne kadar testo alirsan al bunun kaci kas hucrene baglanacak kaci androjen reseptorune baglanacak . Reseptor arttirici suplementleri konusalim. Onlari tartisalim. Asetil l carnitine den kac kisinin haberi var? Steroidler ile ilgili bilgim kisitli. Bunlarla ilgili bilimsel calismalarda kisitli denek bulmak etik kurul izinleri vs zaten yasakli madde. Bu nedenle kulaktan dolma ya da bu is boyledir mantigiyla segil olbildigince mantik dahilinde bilgi paylasalim. Forumun eski uyelerindenim . Burda bu kadar bilgili adam var. 1 sene deca dicki cozemediler. Gittim iki anpul sustanon oldum ne deca kaldi ne dick. Ama bu kimsenin aklina gelmedi metinav disinda. Dedigim gibi hormon isi isin profesor dr.si icin bile zor konu. Hormon kullanimina ciddi karsiyim fakat. 174 boy 67 kilo ve cok iyi antrenman yapan biri olarak kutle ekleyemiyorum. Kaslarimda dirilik yok. Hafif bir destek olsun diye 250 mg uzun kur dusundum. Hangi saticiya sorsam yok diyor. İci bos 500 mg ilac alacagima. İci dolu calisan 250 mg ilac almak mantikli. Yarismacilara kur satan birinden 10 ampul 250 testo 250 bold icin 430 ve 450 tl fiyat aldim . Taksim Flash gym tayfasindan da fiyat alicam. O furkan ne olmuş oyle.

Ayni ilac ayni dozda benzer kiloda 2 kiside bambaska etkiler yaratabiliyor. O kadar cok degisken var ki. Kiloya gore de tavsiyede bulunulacaksa bu bile optimum degere gore olmus oluyor. Cunku hormonel altyapisini bilmiyoruz. Ben 10 ay 500mg testo kurunde kalip 1 ay pct ile 41 yasimda 700 total testo olarak kuru tamamladim. Benle ayni kilolarda bir baskasi ise 250mg testosteron ve daha kisa sureli kullanima ragmen bu degerin yarisini yakaladi. Ustelik cok daha genc. Simdi ona da bana da kiloya gore ayni dozu tavsiye etmek optimum degere gore konusmak oluyor. 

Sahsen yerinizde olsam kur yerine neden kilo alamadigim konusuna egilirdim. Belki basit bir tiroid ilaci ile veya insulini daha faydali kullandiracak ilac ile rahat rahat kilo alabilirsiniz. Cunku eger temelde kili almakta zorlanan biri iseniz kur bitiminde aldiklariniz hizla eriyecek. Yani kur sadece iluzyon olarak kalacak. Nereden biliyorum? Dogustan yuksek testosteron, dusuk ostrojen, dusuk insulin, yuksek tiroid sahibi biriyim. Yani cok iyi anliyorum seni. Oyle ki 50 kilo basladigin spor hayatima 80 kilo olarak devam ediyorum. 

Haftalik beslenmemi toparlayip aksam bu basliga atacagim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Yukarıdaki mesajda da belirttiğim gibi açlık kan şekeri 72-73 arası olan biri olarak (tokluk 100 civarı) kan şekerimi yukarda tutup katabolik etkiyi olabildiğince anabolikte tutacak kadar protein alarak, hormon sistemimin sağlıklı çalışmasını sağlayacak kadar da yağ alarak bana kür sonrası da kilo aldırmaya devam ettiren beslenme biçimimdir. 

Kahvaltı: Sabah 7 civarı

image.png.b2d5eda892409e24dfad2ec3b44dc9ba.png

Sabah - Öğlen arası: pilav ve hindi / tavuk bir seferde. Muz yada o ayarda haşlanmış patates 11:30 gibi. Bu sayede öğlen yemeğine aşırı aç giriyorum.

image.png.cd0c64d18642865ddb24677a45af14bc.png

Öğlen yemeği: Bu kadar yemeği yemesi yaklaşık 30-40 dakika sürüyor. Ev yapımı kapya biber + acı biber + baharat karışımı acı sos çok faydalı oluyor. 

Buradaki hindi, bazen tavuk olabiliyor. Bazen de kavurma getiriyorum. Salata yerine zeytinyağlılarda karnabahar, brokoli gibi seçenekler varsa direk tercih ediyorum.

image.thumb.png.074f020be4da5c350720ef2ce5677710.png

Akşam yemeğine kadar beni çok acıktıracak olabildiğince sağlıklı bitter, fıstık ezmesi, fındık ezmesi, tadelle vb gibi kan şekerimi yükseltecek şeylerden ufak parçalar halinde 2 ila 3 kere arasında yiyorum. Antrenmana da akşam yemeğinden önce bu şekilde çok aç hissederken gidiyorum.

image.png.6368c4e4ca6b801ae2e3b4780740d7e6.png

Akşam yemeği: Aile babası olarak genelde evde pişen şeylerden yiyorum. Eğer o gün sebze var ise yanında muhakkak proteini tamamlayacak kadar haşlanmış tavuk göğsü yiyorum. Mesela bu akşam yiyeceğim yemeği de dahil ettim.

image.png.f8bdb45716c81b693d607ac8a7611dad.png

Ve böylece her gün ortalama aşağıdaki değerlere ulaşmış oluyorum.

image.png.76438a8cadf755482b94889de3c6cd60.png

Bu düzen benim hiper hızlı diye nitelendirdiğim metabolizmama bile kürsüzken kilo aldırabiliyor. 

Dediğim gibi yerinde olsam (ki vücut tipimiz aynı) Tiroid, kan şekeri, östrojen miktarı vs vs gibi metabolizma hızı ile alakalı şeylere ve taşıyıcı hormonlara muhakkak baktırırım.

Saygılarımla.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Yukarıdaki mesajda da belirttiğim gibi açlık kan şekeri 72-73 arası olan biri olarak (tokluk 100 civarı) kan şekerimi yukarda tutup katabolik etkiyi olabildiğince anabolikte tutacak kadar protein alarak, hormon sistemimin sağlıklı çalışmasını sağlayacak kadar da yağ alarak bana kür sonrası da kilo aldırmaya devam ettiren beslenme biçimimdir. 

Kahvaltı: Sabah 7 civarı

image.png.b2d5eda892409e24dfad2ec3b44dc9ba.png

Sabah - Öğlen arası: pilav ve hindi / tavuk bir seferde. Muz yada o ayarda haşlanmış patates 11:30 gibi. Bu sayede öğlen yemeğine aşırı aç giriyorum.

image.png.cd0c64d18642865ddb24677a45af14bc.png

Öğlen yemeği: Bu kadar yemeği yemesi yaklaşık 30-40 dakika sürüyor. Ev yapımı kapya biber + acı biber + baharat karışımı acı sos çok faydalı oluyor. 

Buradaki hindi, bazen tavuk olabiliyor. Bazen de kavurma getiriyorum. Salata yerine zeytinyağlılarda karnabahar, brokoli gibi seçenekler varsa direk tercih ediyorum.

image.thumb.png.074f020be4da5c350720ef2ce5677710.png

Akşam yemeğine kadar beni çok acıktıracak olabildiğince sağlıklı bitter, fıstık ezmesi, fındık ezmesi, tadelle vb gibi kan şekerimi yükseltecek şeylerden ufak parçalar halinde 2 ila 3 kere arasında yiyorum. Antrenmana da akşam yemeğinden önce bu şekilde çok aç hissederken gidiyorum.

image.png.6368c4e4ca6b801ae2e3b4780740d7e6.png

Akşam yemeği: Aile babası olarak genelde evde pişen şeylerden yiyorum. Eğer o gün sebze var ise yanında muhakkak proteini tamamlayacak kadar haşlanmış tavuk göğsü yiyorum. Mesela bu akşam yiyeceğim yemeği de dahil ettim.

image.png.f8bdb45716c81b693d607ac8a7611dad.png

Ve böylece her gün ortalama aşağıdaki değerlere ulaşmış oluyorum.

image.png.76438a8cadf755482b94889de3c6cd60.png

Bu düzen benim hiper hızlı diye nitelendirdiğim metabolizmama bile kürsüzken kilo aldırabiliyor. 

Dediğim gibi yerinde olsam (ki vücut tipimiz aynı) Tiroid, kan şekeri, östrojen miktarı vs vs gibi metabolizma hızı ile alakalı şeylere ve taşıyıcı hormonlara muhakkak baktırırım.

Saygılarımla.

Hocam cevabın, ilgin alakan için çok teşekkür ediyorum. Tekrar tekrar ilgi ile okudum. Kilo almamamin sebebini bilmiyorum. Çok iyi antrenman yapan ve iyi beslenen biriyim. Peki bu durumda insulin tiroid olarak nasil bir sorun vardir? Hangi doktora görüneyim?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Nisay67, 10 dakika önce yazdı:

Hocam cevabın, ilgin alakan için çok teşekkür ediyorum. Tekrar tekrar ilgi ile okudum. Kilo almamamin sebebini bilmiyorum. Çok iyi antrenman yapan ve iyi beslenen biriyim. Peki bu durumda insulin tiroid olarak nasil bir sorun vardir? Hangi doktora görüneyim?

Rica ederim.

Mesela insülin azdır veya verimli kullanılmıyordur. Aynı şekilde östrojen az olabilir. Bu ikisi çok iyi taşıyıcı hormonlar. Sırf östrojenim yükselsin diye sustanon tercih ediyorum. 500MG testo enhantate de göğüs ucu hassasiyeti dahi oluşmadı hesap et.

Tiroid fazla ise metabolizman hızlıdır. Vücut katabolik yapıdadır. Yani dünyaları dahi yesen kilo alamazsın vs. Ben bu spora 35 yaşında 50kg civarı başladım. Boyum 175. şimdi 80 kiloyum.

Natural olarak tıpkı senin gibi gidebildiğim yere kadar gittim. Ama ne yaparsam yapayım tam istediğimi bir türlü elde edemedim. O noktada steroidlere başladım.

Tüm bu durumları tersine çevirecek şeyler var. Yanlış bilmiyorsam aile hekimi bu testleri yaptırtabiliyor.

Yine bir örnek vereyim. Bu beslenme ile boldenon küründe iken kurudum baya baya. Yani senin istediğin o keskin görüntü kaslarda doluluk oldu. Aynı beslenme ile PCTde yağlanabildim mesela. PCT sonrası ise bel kalınlığımı artırmadan kilomu koruyabiliyorum ve ufak ufak ekleniyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
rastlantisal, 04.02.2022 - 21:08 yazdı:

Rica ederim.

Mesela insülin azdır veya verimli kullanılmıyordur. Aynı şekilde östrojen az olabilir. Bu ikisi çok iyi taşıyıcı hormonlar. Sırf östrojenim yükselsin diye sustanon tercih ediyorum. 500MG testo enhantate de göğüs ucu hassasiyeti dahi oluşmadı hesap et.

Tiroid fazla ise metabolizman hızlıdır. Vücut katabolik yapıdadır. Yani dünyaları dahi yesen kilo alamazsın vs. Ben bu spora 35 yaşında 50kg civarı başladım. Boyum 175. şimdi 80 kiloyum.

Natural olarak tıpkı senin gibi gidebildiğim yere kadar gittim. Ama ne yaparsam yapayım tam istediğimi bir türlü elde edemedim. O noktada steroidlere başladım.

Tüm bu durumları tersine çevirecek şeyler var. Yanlış bilmiyorsam aile hekimi bu testleri yaptırtabiliyor.

Yine bir örnek vereyim. Bu beslenme ile boldenon küründe iken kurudum baya baya. Yani senin istediğin o keskin görüntü kaslarda doluluk oldu. Aynı beslenme ile PCTde yağlanabildim mesela. PCT sonrası ise bel kalınlığımı artırmadan kilomu koruyabiliyorum ve ufak ufak ekleniyor. 

Hoca okadar dogru tespitleriniz varki gercekten sasirdim. Bu yaz 10 haftada haftada 250 sustanon aldim  son igneden 14 gun sonra test yaptirdim. Total testo 11. Östrojen normal sinirda hatta alt sinira takın çıktı. Tiroidle ilgili oldugunu dusunmuyorum cunku genel kan testi vs yaptirdigimda anormallik cikmadi. Ostrojen ve insulin diye dusunuyorum.  Genel bir check up yaptirip baktiracagim tekrar. Sorun insilinun verimli kullanilamamasi ve ostorjende ise nasil bir yol izlemeliyim. İzah edebirseniz çok sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Hoca okadar dogru tespitleriniz varki gercekten sasirdim. Bu yaz 10 haftada haftada 250 sustanon aldim  son igneden 14 gun sonra test yaptirdim. Total testo 11. Östrojen normal sinirda hatta alt sinira takın çıktı. Tiroidle ilgili oldugunu dusunmuyorum cunku genel kan testi vs yaptirdigimda anormallik cikmadi. Ostrojen ve insulin diye dusunuyorum.  Genel bir check up yaptirip baktiracagim tekrar. Sorun insilinun verimli kullanilamamasi ve ostorjende ise nasil bir yol izlemeliyim. İzah edebirseniz çok sevinirim.

Östrojen ise pek hoşuna gitmeyecek ama aldığın sustanon miktarını artırman lazım. 500 sustanon ile göğüs ucu hassasiyetini yaşıyordum. İnsülin için yukarıda verdiğim sık beslenme biçimi işe yarıyor. Yani normal rutininde bile beslensen aralarda azar azar ağzına bir şeyler atman lazım. Ne işe yarar anlamak için 2 saat sonraki açlığına bak. Eğer tavan noktada ise senin için doğru olan besin o dur. Misalen ben bir elma yeyince 2 saat sonra inanılmaz acıkıyorum vs. 

Yani her halükarda kilo almak için gerçekten çok kalori tüketeceksin. Öğün sıklığını artıracaksın. Testosteron miktarını artıracaksın.

Ayrıca bir şeyi belirteyim sustanon ile PCT başlatmak bence çok doğru bir tercih değil. Uzun esterlisi baya uzun esterli. Onun yerine kürün son 1 ay enhantate dönmek, kandaki testosteronu bitirince de PCT başlatmak çok daha avantajlı. Mesela sonraki kürüm için dolabımda iran testo enhantate, testo mix (sustanon), testo propinate hazır bekliyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.