Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

okanytgn

Boldenon /testo ent / winstol ?pct

Önerilen İletiler

okanytgn    31
Semih Erarslan, 26.10.2021 - 02:03 yazdı:

Kardeşim fruma hoşgeldin konunu yeni gördüm arkadaşlar okan benim alanyadan yakın arkadaşım kanki 4 haftadan sonra enantadın açılmasıyla ufakdan değişim başlar boldenon 12 14 de yolu var çok iyi görünüyorsun boldenoun klidi motivasyonunu bozmadan antreman beslenmeyi sıkı tut gerisi gelir. gelir gelmez de dudak uçaklatacaktır çünkü ben senin bundan 10 yıl önceki alt yapının ne kadar sağlam ve iyi form tutabildiğini biliyorum kas hafızan devreye ufak ufak girmeye başlamıştır antremanlar şiddetlendikçe açılacaksın sana söyleyebileceğim şey aslında psikolojik tarafı ürünleri kullandıkca sürekli kendini dinleme çok büyük sıkıntı çıkmadığı sürece ürünlerin etkisini sanacağın okadar ço şey oluyorki bazısının ürünle alakası olmuyor ama yinede tedirginlik veriyor rahat ol stres yapma bol kaz kanımları merakla takip ediyorum. 🙂 👌

Semih Kanka ! Sağol ! Beni bu forma çeken sen oldun kanka ! 

aynen küre devam , ama hala klasik hepimizde olan stres ve düşünce var , ilaçlar çalışıyor mu ??

3. Hafta 4.gün , bakalım az az hissediyorum .  

Birde ,  kalçadan mavi uç ile yapıyorum , Semih dediğin gibi baya bastırarak . Kasa iniyor , giriyor yan kalça kası benim ço açık net biceps gibi belirgin çıkıyor ayakta yana bükülürsem,

ama gene de tribe giriyoruz , 

yeşile gö.tm yemiyor :D ,, ama mavi ile yeşilin arasında pek acı farkı yoktur galiba , bu sefer yeşille deniyecem..

Son olarak , kasa enjekte değil de yağa , deri altına enjekte yapmış olsak nasıl anlarız ?

kas da ağrı be ödem oluşması , kasılması

sonraki gün ağrı olması kasa enjekte olduğu anlamına gelir mi ?

tarihinde okanytgn tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    637
okanytgn, 02.10.2021 - 14:58 yazdı:

# rastlantısal :  Anladım , o zaman kür içi test sonuçları ve üzerimdeki etkiye göre bakıcaz. 1.parti ilaçlar geldi . 2. Parti yi sipariş geçerken araya arimidex ekleyim. 

#Rdm. :  Küre başlıcam . Herşey tam takır hazır olsun istiyorum , şırınga ve iğneleri de sipariş ettim ,  burada resimler ile de sizlere paylaşayım..

Bu Arada ! Yurtdışında İsveçte yaşıyorum ! 
Arkadaşlar Burada bu işler ÇOK zor !  Size ilaçlara verdiğim parayı göstericem ! Yuh diyeceksiniz ! 
Bu 2 flakon ve winstrola TL ile desem: 1600TL !!
Test keza ! Kafama göre gidip yapamam! Kayıtta doktor Total test. Tavan yapmış doping kullanıyor diye Şikayet edebilir ! Hatta kafama göre gidip test bile yapamam .  Ama halledicem özelden felan..

Boldenon: Phenom Pharma /Test Enan: MediPharma/ Stanazol da MediPharma .

6AC90B69-BD33-4F8A-BB22-942A9FC6A46E.thumb.jpeg.79bb0cb66dbb4fe2c890e42e9fd7a3a4.jpeg 64F429C5-AB99-45AE-91C3-D6596CB6C8E0.jpeg 8B88FFCD-4787-494F-8054-28F332DA5C18.jpeg BC3D5A9B-264F-4B13-8DC4-9DD391E33373.jpeg

7F5FCE13-5CBE-46CD-85E3-024BCBF249C7.jpeg C37B312F-FCD4-472E-A9E3-3B4F601CDA25.jpeg 8F93B390-D289-4E9B-BCF4-58D1B362B631.jpeg

Kür Planlamasını Değerlendirip güzel bir şekilde yazıp çizip strateji planlayıp yakın bir zamanda giricem . 16 hafta Olarak planlıyorum . 

Sizlerin Tavsiye ve fikirleri nedir ? 

Saygılar..

Şu an ki formuda atayım

772F7151-4D41-45BE-894D-1860941AEC8D.jpeg 2D4445C4-8A1E-47EB-86D8-EE65B4DBD1E5.jpeg 9F4A913F-FD13-4C13-B0B3-24B436334C63.jpeg

İsveçte anabolik steroid kullanmak illegal diye biliyorum, doğru mu bu?

Ayrıca isveçteki anabolizan fiyatlarıyla türkiyedekiler arasında fiyat karşılaştırması yapman doğru değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
okanytgn    31

#HECTOR

- usta dünyanın heryerinde yasak zaten.

burda ehliyetten olursun. Cezası var para cezası felan filan..

- yok ya karşılaştırma yapmak değil, mesajla bi ürün var , aynısını TR de arkadaşım kullanıyor , 

300 TL diyor ,  ben burda 1000 TL ye bulamıyorum.  TR sende gidip gelene getirtemedik.

gerçi TR geliri ile burasının gelirine baktınmı 

sende haklısın yani.

şu an bi düşündüğümden var Orda kimsenin bilmediği ,  phenom pharma, ve Medipharma kullanıyorum , çalışıyormu 3. 4 hafta sonra anlıcaz.

tarihinde okanytgn tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
tiestosteron, 26.10.2021 - 11:27 yazdı:

200 için 0,5 ml geçerli değil mi 200 testo+200 bolde yapmak istiyorum haftalık o zaman örnekten gidecek olursak 400 mg için 1 ml= 1 cc. baby insülin iğnesini doldurmak demek oluyor sanırım? Birde bu baby insülin iğnesiyle kalçadan enjeksiyon yapılabilir mi?Omuzdan enjeksiyon niyetiyle 100lü paket almıştım.Sanırım omuzdaki etkilerden tırsıp kalçadan kendim vurmak istiyorum.

Omuzdan düşük CC vurucaksan sorun olmaz 1 CC ideal bence omuz için

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
okanytgn    31
Leepriest35, 13 saat önce yazdı:

Omuzdan düşük CC vurucaksan sorun olmaz 1 CC ideal bence omuz için

Kalçacan Ne baby iğnesi Moruk ! 😀. Ben mavi ile yapıyorum , şüphem var , yeşil de kocaman götüm yemiyor ,  yeşil ile yapıcam,  bacaktan yaptım mavi ile kasa ulaştı sıfır acı , ama ödem oluştu , 

kalçadan yukarı yandan bi bölge var resmini atıyorum oraya mavi ile giriyorsun acısız löppp diye giriyor ,  Gluteus medius kası, fazla ğalı değil isen yana esmedim mi lap çıkıyor.  YouTube da bi prof BBuilder izlemiştim adam ordan yapınca keşfettim , 

E5511099-6EB2-425F-8956-ACB79BE3B2A1.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: balbo
      Selamlar,
      6ay boyunca:
      testo enantat boldenon Kürüne girdim gayet iyi verim aldım 6ncı ay sonunda 1 ay ilaçların kandan silinmesini bekleyip pct yapmaya başladım.
      klomen100 tamox20 Şeklinde 2 ay sonunda güncel olarak kan tahlillerimi ekledim.
      ilk fotoğraf kürde değerlerim:

ikinci fotoğraf pct sonu tahliller:

Sıkıntım aktif olarak cinsel isteksizlik yaşıyorum herhangi bir ereksiyon problemim yok fakat istek sıfır sebebi ne olabilir?
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.