Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Muslumbabba

Bulk kürü yarıda kaldı bu göbek neden?

Önerilen İletiler

Muslumbabba    9

Zargana olarak yazıyorum bu göbekten nasıl kurtulurum ve neden var bu göbek küre başlamadan önce 79 kiloydum şuan 87.5 boy 181IMG-20210509-WA0007.thumb.jpg.86a3eed4f2cb797d4112398addfec2d1.jpg ama bu göbek neden şişkin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.331

Merhabalar.

Bunu bulk kürlerine giren tüm arkadaşlara söylüyorum. Girmeden önce ve girdikten sonra yağ oranına muhakkak bakın. Aldığınız kilonun ne kadarı yağ ne kadarı kas görmüş olursunuz. Çok fazla yemekten mide yapmışsın biraz. Sporu kesme zaman içinde toplayacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
JokerJoker, 2 saat önce yazdı:

Yüksek kortizol seviyesi de sebep olabilir

Kan tahliline mi bakmalıyım

Lobster, 3 saat önce yazdı:

Probiyotik takviyesi almanı öneririm.

Deneyeceğim ama nasıl Emin olabilirim

rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Merhabalar.

Bunu bulk kürlerine giren tüm arkadaşlara söylüyorum. Girmeden önce ve girdikten sonra yağ oranına muhakkak bakın. Aldığınız kilonun ne kadarı yağ ne kadarı kas görmüş olursunuz. Çok fazla yemekten mide yapmışsın biraz. Sporu kesme zaman içinde toplayacaktır.

Girmeden önce %19 şuan 21 girmeden önce 79 kilo şuan 87.5

Bu arada çok kötü olan vücudumu az kötü hale getirdim 😂 Allah var elimizi neye atsak kuruyor küre girdik virüsten salona gidemiyoruz dozu düşür kesmeden devam et dediler evde birşeyler yapmaya çalışıyorum ama tabi ne fayda 😂 evde yatıyoruz çocuklar abur cubur yiyor dayanamıyorum dukkandayken aklıma dahi gelmeyen şeyler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Muslumbabba, 37 dakika önce yazdı:

Bu arada çok kötü olan vücudumu az kötü hale getirdim 😂 Allah var elimizi neye atsak kuruyor küre girdik virüsten salona gidemiyoruz dozu düşür kesmeden devam et dediler evde birşeyler yapmaya çalışıyorum ama tabi ne fayda 😂 evde yatıyoruz çocuklar abur cubur yiyor dayanamıyorum dukkandayken aklıma dahi gelmeyen şeyler 

Yanlis hatırlamıyorsam spor salonuna gitmiyorum kaslandim diye başlık atmıştiniz bence bu göbek onun eseri spor yaparak ve düzenli beslenerek böyle bir göbek imkansız...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Bu vucut salona hic ugramamis😂

Kalori acigi yaratman lazim kurtulmak icin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Leepriest35, 9 saat önce yazdı:

Yanlis hatırlamıyorsam spor salonuna gitmiyorum kaslandim diye başlık atmıştiniz bence bu göbek onun eseri spor yaparak ve düzenli beslenerek böyle bir göbek imkansız...

evet ilk ay küre girdim ve spor yapmadım hangi akla hizmet se sonradan yazıldım salona 20 gün gittim oda kapandı şimdi iki dambıl la birşeyler yapmaya çalışıyorum ama yemek kısmında iştahım yok hiç vallahi bı gun sadece 4 yumurta bir ton balığı bir kaç tuzlu kurabiye 150 gram tavuk yedim son öğün tavuk yapicam 250 gram 

Mickey, 6 saat önce yazdı:

Bu vucut salona hic ugramamis😂

Kalori acigi yaratman lazim kurtulmak icin.

Abi vallahi yasaklardan işten salon yalan oluyor hep kim ne derse haklı şimdi bir yola girdim dönmek olmaz evdede olsa son nefesime kadar çalışıyorum ama bu yemekten olmuyor eminim buna yemiyorum çünki

Abi yine eski halime göre şükür ettiriyor ben şimdi bir zarganayim şu salonlar açılsa 3 5 aya toparlarım herlde kendimi 

IMG-20210509-WA0012.jpg

Sindirim sistemi ile alakalı olabilir mi akşam göbek 96 97 sabah kalktığımda tuvalete gitmeden 92 91 çıkıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Muslumbabba, 3 saat önce yazdı:

evet ilk ay küre girdim ve spor yapmadım hangi akla hizmet se sonradan yazıldım salona 20 gün gittim oda kapandı şimdi iki dambıl la birşeyler yapmaya çalışıyorum ama yemek kısmında iştahım yok hiç vallahi bı gun sadece 4 yumurta bir ton balığı bir kaç tuzlu kurabiye 150 gram tavuk yedim son öğün tavuk yapicam 250 gram 

Abi vallahi yasaklardan işten salon yalan oluyor hep kim ne derse haklı şimdi bir yola girdim dönmek olmaz evdede olsa son nefesime kadar çalışıyorum ama bu yemekten olmuyor eminim buna yemiyorum çünki

Abi yine eski halime göre şükür ettiriyor ben şimdi bir zarganayim şu salonlar açılsa 3 5 aya toparlarım herlde kendimi 

Sindirim sistemi ile alakalı olabilir mi akşam göbek 96 97 sabah kalktığımda tuvalete gitmeden 92 91 çıkıyor 

Öncelikle kürde en az 3  4lt  su içiyosun spor öncesi spor sonrası öğünlerin arasında göbeği salarak fotoraf tüm bulk yapan vucutcular neredeyse aynı görüntüye sahip zaten sabah kalktığında neysen osun cok takılma kardiyo devam bulk döneminde özelikle kürdeysen yapacağın en büyük yanlış diete odaklanıp büyümek için gereken karbonhidratı yağı almamak olur  ve su tutumunu azaltman olur motivasyonunu bozmadan devam et daha sonra büyük ve kaslı olacaksın dier türlü ınsta boy seçim senin sadece yağ alımını gözden geçir böyle söyledim die fazlasıda zarar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Semih Erarslan, 14 dakika önce yazdı:

Öncelikle kürde en az 3  4lt  su içiyosun spor öncesi spor sonrası öğünlerin arasında göbeği salarak fotoraf tüm bulk yapan vucutcular neredeyse aynı görüntüye sahip zaten sabah kalktığında neysen osun cok takılma kardiyo devam bulk döneminde özelikle kürdeysen yapacağın en büyük yanlış diete odaklanıp büyümek için gereken karbonhidratı yağı almamak olur  ve su tutumunu azaltman olur motivasyonunu bozmadan devam et daha sonra büyük ve kaslı olacaksın dier türlü ınsta boy seçim senin sadece yağ alımını gözden geçir böyle söyledim die fazlasıda zarar. 

Yorumun için teşekkür ederim 20 gündür kafama takıldı bu göbek yemekten soğudum kilom 100 gram artmadı ve yaptığım yanlışları da söyleyeyim dediğin gibi 3 4 litre su içmiyorum öncelikle bir türlü alışkanlık edinemedim ikincisi cardio yapmıyorum sadece 2 günde bir yarım saat yürüyüş yapıyorum isnta boy olmak ta istemiyorum erkek gibi görünmek istiyorum 😂 vallahi aklî dengemizle oynadılar bu sene insan para kazanmayınca kafasida çalışmıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Muslumbabba, 7 dakika önce yazdı:

Yorumun için teşekkür ederim 20 gündür kafama takıldı bu göbek yemekten soğudum kilom 100 gram artmadı ve yaptığım yanlışları da söyleyeyim dediğin gibi 3 4 litre su içmiyorum öncelikle bir türlü alışkanlık edinemedim ikincisi cardio yapmıyorum sadece 2 günde bir yarım saat yürüyüş yapıyorum isnta boy olmak ta istemiyorum erkek gibi görünmek istiyorum 😂 vallahi aklî dengemizle oynadılar bu sene insan para kazanmayınca kafasida çalışmıyor

Şuan moralerimizi iyi tutmaktan başka çaremiz yok herkes aynı durumda aşağı yukarı yukarıdaki önerileri dikkate alirsan diyafram karın şişkinliği sorunun çözülür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.