Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Harunduman

Steroide başlarsam spor düzenliliğim olurmu ?

Önerilen İletiler

Harunduman    15

1 buçuk senedir ara ara salona gidiyorum fakat genelde Max 2 ay sonra bırakıyorum. Vücudum çok hızlı tepki veriyor gömülmüş kanatlarım direk çıkıyor keza kol ve omuzlar olsun bacak olsun şekil hacim cidden seri geliyor.Fakat zayıfım dahası yağ oranım fazla ve biraz yüksek(sınır civarlarında) prolaktin ve kortizol değerlerim yüzünden yağların istemediğim yerlerde biraz kemiklerinde ince yani kilomu göstermeyen bir insanım.

Ayrıca bazı günler cidden ne dermanım ne gücüm oluyor o gün hissediyorum yani bazı hormonların az yada fazla olduğunu (tabi üstüne gidip idmanı çıkarsam toparlanıyorum)

Genel anlamda bu yüzden pes ediyorum sinirleniyorum yada bazen sallamıyorum her türlü bırakıyorum :)

Steroid almak bana bu konuda ön ayak oluşturabilir ve devamlılığımı sağlayabilir mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    992

Sizin ihtiyacınız olan şey süreklilik ve disiplin.Kim size işe yarar derse sizi tokatlamak için söylüyordur bunu.Dolaylı yoldan disiplin ve süreklilik sağlar mı bilemem.Gelişimi göreceksiniz oo herşey güzel gelişim durunca sporu geri mi bırakacaksınız.Bu hafta sizin gibi düşünen bir sürü kişi konu açtı.Steroid kullanıcam kesin kararlıyım diyor.Eee kullan sonra ağla burda deca dick oldum yardım diye.Biz burda boşuna berlirli kütle kazanıp öyle girin diye boşuna bas bas bağırmıyoruz.Belirli kütleyi disiplin süreklilik ile kazanırsın yani bu işin bilincinde olursun yoksa bizene kullanın.Artik salona ilk giren adam bile ilaç vuruyor.Sizi tenzih ederek söylüyorum üstünüze almayın.Herseyi okudum biliyorum diyip burda şunun yanında ne kullanayım diyenlere sözüm.Arastirdim diye ahkâm kesiyorsanız  genç kardeşimiz kadar bilgi edinin. @Asaletim

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Harunduman, 1 saat önce yazdı:

1 buçuk senedir ara ara salona gidiyorum fakat genelde Max 2 ay sonra bırakıyorum. Vücudum çok hızlı tepki veriyor gömülmüş kanatlarım direk çıkıyor keza kol ve omuzlar olsun bacak olsun şekil hacim cidden seri geliyor.Fakat zayıfım dahası yağ oranım fazla ve biraz yüksek(sınır civarlarında) prolaktin ve kortizol değerlerim yüzünden yağların istemediğim yerlerde biraz kemiklerinde ince yani kilomu göstermeyen bir insanım.

Ayrıca bazı günler cidden ne dermanım ne gücüm oluyor o gün hissediyorum yani bazı hormonların az yada fazla olduğunu (tabi üstüne gidip idmanı çıkarsam toparlanıyorum)

Genel anlamda bu yüzden pes ediyorum sinirleniyorum yada bazen sallamıyorum her türlü bırakıyorum :)

Steroid almak bana bu konuda ön ayak oluşturabilir ve devamlılığımı sağlayabilir mi ?

Merhaba, bu sorunu en sağlıklı çözüm yollarından biri olarak kendini detaylı anlatan spor geçmişin boy kg vs, vücudun en çıplak haliyle fotoğrafı ve en önemlisi lh, hsf, hassas e2, total/free testosteron, prolaktin yaptırabilirsen diğer hormon tahlillerini paylaşabilirsen senin sorununa bir çözüm yolu bulunabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15

Çarşamba günü randevum var zaten hormonlara baktırıcam.

Hsf derken FSH kasteddiniz sanırım.

Ben dediğiniz hormonların yanında bir de büyüme hormonu ve kortizole baktırmak istiyorum.

Umarım devletteki doktor bakar.

Özelde kaç TL'ye bakıyorlar bilmiyorum varmı bilginiz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Disiplinli olmak ve devamlılık eğerki bu iki özelliği şartlar koşullar ne olursa olsun sağlayamıyorsanız hiçbir zaman istediğiniz düzeylere gelemezsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15

@Vural2 doğru diyorsunuz.Her geçen gün daha da bilinçleniyorum bu sitede.

Ben oldum öğrendim diyemez insan 10 senedir araştırsın genede yarın karşısına yeni bir şey çıkabilir.

Belki şu forumda geçireceğim 1 ayın sonunda çok daha farklı fikirde birisi olucam teşekkürler yorumlarınız için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

@Harunduman 

Kaç yaşındasın bilmiyorum ama sana biraz hikaye ve tecrübe anlatabilirim.

Ben 2017-2018 yılları arasında tam 365 gün antreman yaptım aralıksız ve çok iyi bir formum oldu. Naturaldim çok bilgi edindim ve çok fazla kas hafızası aldım her neyse ozamanlar Dayımın spor salonu uzak olduğu için Ben başka salonda idman yapardım.:D

Sonrasında 2018'de askerlik hizmetine başladım 2019'da döndüm tam 365 gün. Tabiki adaleler yerini göt göbeğe değiştirdi.

Askerde ufak bir ameliyat oldum varis ameliyatı neysaaa xD

Bu arada dayım old schoolun,old school'u lakabı - Rambo.

Askerden geldikten bir kaç ay sonra salona gittim ama bu işi beceremedim ameliyat ağrıları devam etti. Küstüm döndüm arkamı gittim.

2 ay daha geçti tekrar gittim ve tekrar başarısız olup geri döndüm. :D Ve anladım ki en önemli şey sağlık.

3 ay geçti tekrar gittim yine başarısız olup 3 günde eve geri döndüm.

Şuan yıl 2021 ve ben bomba gibiyim ama nasıl başladım salona girdim bench press yaparken yardımcım olmadığı için 15 kg plakalarda barın altında kaldığımı birilerinin bana koşarak yardıma geldiğini biliyorum. :D 

Her zaman naturaldim şuan elimin altında overdose % 100 çalışan (ticaret söz konusu değildir) sadece bana ait ilaçlarım var ama kullanmıyorum zamanını bekliyorum yatıyorlar güvence gibi Gençlik pınarları.

Ama 23 yaşındayım ve Testosteron dolu ve libido canavarıyım. Şuanki formumdan bahsedecek olursak salona girdiğimde bench press'i parçalıyorum onuda geçelim. Geçenlerde işi vardı dayımın çıktı gitti göğüs antremanımı yaptım bitirdim  4 set 5 hareket  4*5=20 ve 10-12 tekrar - 10*20 - 200 tekrar göğüs antremanını bitirdim. Dayım gelene kadar temizlik işi bitirdim.

Ve kendisi geldi ilaçta kendisi Genelde anabolik kullananlar pump üzerine çalışır ve Gaint set çalışıyor bende ileride küre gireceğim için Gaint seti öğrenmek bahabına onun ile aynı antremanı yaptım ve o benden daha fazla yoruldu ve daha fazla dinlenme süresine ihtiyaç duydu.

Anlata biliyormuyum dostum isteyebilirsin ama yeterince istemediğin sürece bu iş bulmaz. Tazekansın bende öyle  yaş genç tadını çıkar yaş belli bir seviyeye geldiğinde ilaçlı adamdan daha iyi performansın oluyor. Şunuda ekliyim ben salona girdiğimde şuan çalışan ilaçlı,ilaçsız insanların piskolejisini bozuyorum yaptığım antremanlar ile. Bu ne be diye bakıyorlar çünkü ben onlardan daha fazla istiyorum ve inanılmaz bir piskolejim var. 

Tabiki bir kaç unsurda eklenmeli Göğüslerim tank gibi olduğu için bayanlar aşırı etkileniyor ve fuck buddy sayım arttı evet bu hoşuma gidiyor ve antremanlara daha fazla motive ediyor Sana şunu diyorum hastayken kızlar beni terk ediyordu şuan libido dolu ve kocaman göğüslere sahip meyak uyandıran bir canavarım çevremden kızlar ayrılmıyor verdiğin ayarda önemli tabi buda beni idmana itiyor İlerleyen ekim aylarında profesyonel bir kürüm olacak. Şunu unutma steroidler kaslıyı daha kaslı güçlüyü daha güçlü yapar.

Antremanlara alışmadan, beslenme düzenini kurmadan ve belirli bir kas kütlesine ulaşmadan bu işe girme.

Şuan ne yapıyorsam kürde 10 katını yapacam saygılar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15

@Surrender @Vural2 

Hocam bide şöyle bı durum var ufakta olsa kalori fazlası yaratmadan kas cidden pek yapamıyorum test de ettim kendimde çok farkı oluyor.

Benim en büyük amaçlarından birisi yağ/kas oranıma oynamak spora gidiyorum e tamam kas kütlesi koyuyorum gelişimimde hızlı oluyor bundan şikayetçi değilim ama yüzüm incelesin,simidim oluşmasın ,gövdemde doluluk oluşsun, kalçam erisin bu vücuda bu kalça bir erkeğe göre fazla tarzında istekleri olan birisiyim koyduğum o kas kütlesi beni memnun ediyor fakat bı fotoğrafta kendime baktığımda zaten tombul olan yanaklarımın daha da tomluştığını görmek yani beni yansıtmayan bir görüntü oluşuyor anlatabildim mi yoksa tembellik değil yaptığımda gerçekten kalori hesabı yapıyorum antrenmana gittiğimde cidden hakkını veriyorum.Spor sonrası shakere calkalarken titreyen zorlandığım kollarım oluyor fakat kendime göre cidden oldukça dezavantajlı bir durumdayım götümü yırtıp aynada görmek istemediğim bir surat, adam akıllı yağ eritememem ve o şekilde hicbirseye aldırış etmeden 1 sene spor yapmam benim ve eminim ki insanların en az yüzde 90 ının yapamayacağı birşey.

Yani herkes aynı şansa(sadece şans değil yaşam tarzı ergenliği nasıl geçirdiği vs) sahip değil birisi geliyor salona ömrü boyunca dumbell tutmamış yada saçma sapan antreman yapıyor ben götümü yırtarken o telefonla oynuyor tek Adele çalışıp gidiyor ama vücudu benim 1 sene götümü yırtsam olacağım vücut.Hadi bunların birisi Steroid alıyor olsun bir diğeri almıyordur yani.

Yanlış anlaşılmasın tembel birisi değilim Steroid konusunda cahilim ama diğer konularda değil.

Senelerdir uğraşıyorum 

Anti aromataz etkisi için çinkosu, brokolosi, yeşil çayı zerre uykum olmamasına rağmen gidip zorla uyumaya çalışıyorum.

Düzenli spor harbi hakkını veriyorum.

Kortizol düşsün diye c vitamini ant öncesi sonrası alıyorum.

Makro mikro ihtiyacını alıyorum.

Kalori fazlası oluşturuyorum.

Kas da koyuyorum ama eve geldiğimde aynada tombulluktan hiç kaybetmemiş bir surat görmek ? 

Tüm motivasyonumu s*k*p atıyor.

Diğer bir motivasyonumu kıran olayda salondaki hoca ( Steroid aldığını biliyorum )

Geliyor yarım saat idman adam terlemiyor bile ama bakıyorsun vücut şahane karılar etrafında.

Bende kenarda baktığın zaman herşeyi profosyonel yapan ama spora o gün başlamış bibok bilmeyen birisi gibi gözüküyorum.

Yanıma geliyor 17 yaşında çocuk Kardeşim işin bittimi o makinede diyor hdkxhxkxh.

Koyuyor be reis.

Tüm bu saydığım sayamadığım herşeyi göz ardı edip çalışıp çabalasam 1 senemi versem şuan olduğum noktadan çok daha iyi noktada olurum ama hayat geçip gidiyor zaman en önemli şeylerden birisi.

Ayrıca anlattığım zorluk motivasyon kıran vs şeyler ile mücadele edecek gücüm olmayabilir olsada buna ne kadar gerek var ?

Steroid alınca yatarak yapmıycam ama motivasyonum tavan yapacak ve ben gaz ile çalışan insanlardanım kimisi böyledir yani motive olmadan hiçbir şey yapamayan ama motive olursa gazı alırsa çoğu kişinin yapamayacaklarını yapanlar vardır.Bende onlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

Sadece motivasyon da değil artılarından bahsetmeye gerek yok streoidin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15

@ByChoes ismini etiketleyemedim hacı.

Neyse benim yaşta 22 anlıyorum çoğu dediğini bir üstteki mesajımda baya açtım kendimi hemen hemen mesajına karşılık olmuş gibi denkgeldi sanırım aynı anda yazıyordum dostum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

@Harunduman Ben 23 yaşındayım her neyse bunu normalde pek paylaşmam işte bu nedir biliyormusun senin 2 ay antreman yapıp bırakmanın bedelidir.

479724ff-1c3c-4719-92f3-2a2ea6199aa6.thumb.jpg.bcff119e997ba9cafd9c9a191d3728e5.jpg

54c91bca-4a7a-4b5f-97ce-bdc2f534b99c.thumb.jpg.8b697cc0406857acf6345aed5f9ff23e.jpg

Bunu bir çok kişi bilmez evet o gün o hafta göğüs günü atlarsan 1 ileri 1 geri yaptığın gün o gün dostum :D Kas çok yavaş gelişir ama yavaş,yavaş geliştiğinde bir gün tank gibi dolar. 

Sana tavsiyem senin piskolejin bozuk sen biraz fuck buddy yap yapamıyorsan temiz eskort felan takıl ve anabolik steroit kullan. Ben kullanmıyorum zamanı gelmedende kullanmam. 

Mesela şuan bir çok kişi antreman yapmıyor ama benim evimde old school metal demir döküm tarihi eser barlar plakalar ve dumbellar mevcut ve şu salonlar açıldığında millete 5 KG ağırlık zor gelirken ben içinden geçiyor olacam buda tabiki insanlarda bir hayret ve piskolejik sıkıntı yaratacaktır.

Başka bi boku yolu yok yani sürekli çalışacaksın ve gerçekten istediğinden emin olacaksın canın yanacak 12,13 tekrarlarda devam edeceksin Arnold'un dediği gibi o acı eşiğinden geçemiyorsan bu işi unut ama. Acı eşiğini geçmeye başlarsan zamanla o plakalar sana lastik gibi gelir şuan bana olduğu gibi. İnan bana vücut olunca bayanlar buna çok bayılıyor ve çevremdeki hatun fuck buddy sayısı % 90 oranında arttı çünkü güçlü ve testosteron dolu erkeklerden hoşlanıyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15

@ßyC# 

Birde şunu eklemek istiyorum.

Karısında kızında çok değilim evet herkes gibi bende isterim.

Fakat karı kız olayı belki 3. belki 4. onemi arzediyor benim için ondan önce olan önceliklerim var.

Aynaya baktığımda kendimi daha iyi yansıtan  bir surat ve vücut.

Aileden akrabalar geldiğinde yaşıma ve bana yakışır bir vücut görmelerini istiyorum.

Girdiğim işyerinde yada sürekliliğim olacak bir ortamda bana biraz daha fazla saygı gösterilmesini istiyorum en azından hakettiğimi alamadığını düşünüyorum bazı yerlerde,daha yaşımı gösteren bir fizik yani.Vucutla saygı olmaz diye düşünüyorsan sana yanıldığın konusunda yemin edebilirim iyi kavga eden iyi dövüşen birisiyim ama fizik yok sürat da küçük duruyor o yüzden artistlik yapan cidden fazla bu durumdanda bıktım kendimi kanıtlamak için genelde göz morartmam falan gerekiyor kankam.(ciddiyim bu arada şaka yapmıyorum yani)

Belki bunların sonuna kadın mevzusunu koyabiliriz belki öncesine daha koyacağım şeyler de olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Allah sana bir yüz ve surat vermiş sen bunu beyenmiyorsun öylemi dostum vücut geliştirme ayrı bir olay yüz ve surat ayrı bir olay takıntıların var piskoloğa görün ve şu videoyu bir izle. Saçma takıntıları bırak genetiğin iyi değilse yarışman gereken kişi sensin bunu kabullen ve yoluna bak. Çok kalın yüz istiyorsan ozaman karbonhidratı göm 100 kilo ol ne diyim zaten karbonhidrat ve kilo artışı olmadan bu iş olmuyor.

tarihinde ßyC# tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15

Atrofinin o kadar kısa sürelerde oluşacağını düşünmüyorum.

2 ay yapıp 6 ay bırakınca eski halime dönüyorum ama 2 ye 2 yapıp eski halime döndüğüm hiç olmadı dostum.

Ayrıca ben kadınlara yeri geldi kanka olarak yaklaşan yada sevimli çocuk kimliğini alıp işimi gören.

Yada psikolojik olarak bir alfa gibi davranıp istediğimi elde eden birisi oldum hani dışarda görürsün ve dersin ulan bu kız bu çocuğa nasıl bakmış işte ben o çocuklardanım.

Olay karı kız değil zaten bunlar geçici motivasyonlar ki bu spor için geçerli değil her neye başlarsan başla motivasyonla başlarsan o yakıt tükenir yada bir kaç hafta yada ayda motivasyonun sürekli şarj olucak mesela aynada kendini baya gelişmiş görmek yada hormonlar vs baya sayılabilecek şeyler.

Veyahut olumsuzlukları kabullenip mutsuz olsanda bunu bilip heyecanlı sevinçli değilde gerekirse soluk bir ruh haliyle hedefine başlamak başarı getirir.

Ben ikincisini de denedim ilkinide 2.sini yapmak istemiyorum sadece bu kendime 1 sene eziyet etmek istemiyorum diyemem ama eziyet edeceksem arada bir deşarj edici şeyler gerekiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15

@Surrender @Vural2 

Hocam bide şöyle bı durum var ufakta olsa kalori fazlası yaratmadan kas cidden pek yapamıyorum test de ettim kendimde çok farkı oluyor.

Benim en büyük amaçlarından birisi yağ/kas oranıma oynamak spora gidiyorum e tamam kas kütlesi koyuyorum gelişimimde hızlı oluyor bundan şikayetçi değilim ama yüzüm incelesin,simidim oluşmasın ,gövdemde doluluk oluşsun, kalçam erisin bu vücuda bu kalça bir erkeğe göre fazla tarzında istekleri olan birisiyim koyduğum o kas kütlesi beni memnun ediyor fakat bı fotoğrafta kendime baktığımda zaten tombul olan yanaklarımın daha da tomluştığını görmek yani beni yansıtmayan bir görüntü oluşuyor anlatabildim mi yoksa tembellik değil yaptığımda gerçekten kalori hesabı yapıyorum antrenmana gittiğimde cidden hakkını veriyorum.Spor sonrası shakere calkalarken titreyen zorlandığım kollarım oluyor fakat kendime göre cidden oldukça dezavantajlı bir durumdayım götümü yırtıp aynada görmek istemediğim bir surat, adam akıllı yağ eritememem ve o şekilde hicbirseye aldırış etmeden 1 sene spor yapmam benim ve eminim ki insanların en az yüzde 90 ının yapamayacağı birşey.

Yani herkes aynı şansa(sadece şans değil yaşam tarzı ergenliği nasıl geçirdiği vs) sahip değil birisi geliyor salona ömrü boyunca dumbell tutmamış yada saçma sapan antreman yapıyor ben götümü yırtarken o telefonla oynuyor tek Adele çalışıp gidiyor ama vücudu benim 1 sene götümü yırtsam olacağım vücut.Hadi bunların birisi Steroid alıyor olsun bir diğeri almıyordur yani.

Yanlış anlaşılmasın tembel birisi değilim Steroid konusunda cahilim ama diğer konularda değil.

Senelerdir uğraşıyorum 

Anti aromataz etkisi için çinkosu, brokolosi, yeşil çayı zerre uykum olmamasına rağmen gidip zorla uyumaya çalışıyorum.

Düzenli spor harbi hakkını veriyorum.

Kortizol düşsün diye c vitamini ant öncesi sonrası alıyorum.

Makro mikro ihtiyacını alıyorum.

Kalori fazlası oluşturuyorum.

Kas da koyuyorum ama eve geldiğimde aynada tombulluktan hiç kaybetmemiş bir surat görmek ? 

Tüm motivasyonumu s*k*p atıyor.

Diğer bir motivasyonumu kıran olayda salondaki hoca ( Steroid aldığını biliyorum )

Geliyor yarım saat idman adam terlemiyor bile ama bakıyorsun vücut şahane karılar etrafında.

Bende kenarda baktığın zaman herşeyi profosyonel yapan ama spora o gün başlamış bibok bilmeyen birisi gibi gözüküyorum.

Yanıma geliyor 17 yaşında çocuk Kardeşim işin bittimi o makinede diyor hdkxhxkxh.

Koyuyor be reis.

Tüm bu saydığım sayamadığım herşeyi göz ardı edip çalışıp çabalasam 1 senemi versem şuan olduğum noktadan çok daha iyi noktada olurum ama hayat geçip gidiyor zaman en önemli şeylerden birisi.

Ayrıca anlattığım zorluk motivasyon kıran vs şeyler ile mücadele edecek gücüm olmayabilir olsada buna ne kadar gerek var ?

Steroid alınca yatarak yapmıycam ama motivasyonum tavan yapacak ve ben gaz ile çalışan insanlardanım kimisi böyledir yani motive olmadan hiçbir şey yapamayan ama motive olursa gazı alırsa çoğu kişinin yapamayacaklarını yapanlar vardır.Bende onlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

Sadece motivasyon da değil artılarından bahsetmeye gerek yok streoidin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15

@ßyC#Ben kendime yaptım bunu anlıyormusun düzensiz yaşam,alkol,sigara,yetersiz dengesiz beslenme ve sporsuzluk.

Tanrının verdiği şeyi beğenmemek konusunda bişey diyemem kendi görüşün ben inançsızım.

Suratımı benden daha iyi bilemessin kilo verdiğim dönemlerde (egzersiz ile) suratımın daha canlı daha beni yansıtan bir biçime dönüştüğünü biliyorum bundan bahsetmiştim. Vücut geliştirme ayrı bir olay falan değil senin nasıl bacak çalışman üst vücudunu da etkiliyorsa suratın da etkileniyor tabi bunların gözle görülür şekilde olması için uzun süreler bişeyleri tekrar tekrar yapman gerekir.

Ama sen o kadar kendinden emin konuşuyorsun ki anlayamadım bu konuda cidden.

Bak dostum en basitinden şöyle düşünebilirsiniz.

Düzenli spor (steroidli veya natürel)=kas kütlesi=düşük yağ oranı = daha güzel bir fizik 

Ve suratında senin bir parçan aynı kilo aynı fizik aynı DNA iki insan düşün birisi yüzde 25 yağ oranında birisi yüzde 15 

Bu iki insanın götü göbeği nasıl farklı olursa o suratta farklı olur.

He belki sende suratında pek bir değişiklik olmaz çünkü genlerinde yoktur yani suratında kolay yağlanma vs herkes de bunun eşiği farklı.

Ama ne kadar farklı olursa olsun yukarda verdiğim örnek net bir gerçek.

Ayrıca ben burada gerçeklerimi paylaşıyorum ve sorunlarımın üzerine gidiyorum bu ne zamandır bir psikolojik rahatsızlık ? 

Ki sen bana psikolokların bile koymadığı teşhisi koyuyorsun.

Ben bu sorun dert yada çözüm arayışında olduğum bilgi sahibi olmak istediğim durumları yazarken ağlamıyorum dert yamıyorum birçok şeyin farkında ve bilinçli bir durumdayım kardeşim. teşekkür ederim fakat 2 paragraf yazan insanın psikolojik sorunu olup olmadığını sende anlayamazsın bende anlayamam.

tarihinde Harunduman tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Merhaba, yüzünüzün incelmesi için massater botoks uygulaması yapabilirsiniz. Çok basit bir işlem ve çok etkili. 6 ay arayla 2-3 dozdan sonra yüzünüz hatri sayılır derecede incelir. Tabi bunun için önce bir ön muayene gerekir. Her durumda uygulanmıyor çünkü. Fiyat aralığı 1-2 bin TL aralığında değişir.

Yağ oranı düşürmek için kurallar bellidir. Un, şeker,hazır gıdalardan uzak durmak. Gün içinde 3-4 litre su içmek, sabah aç karna kardiyo, düzenli uyku, kalori takibi.

Tüm yağları 1 günde almadınız. Yılların birikimi var. Yağlarınızı yakarken de sabırlı bir şekilde adım adım ilerleyin. Yıllarca aldığınız yağı 1 haftada,1 ayda yakamazsınız. 

Sureci hızlandıracak şey; bir diyetisyenden yardım almanız olur. Diyetisyen eşliğinde düzenli takiple istediğiniz hedefi yakalarsınız.

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
ßyC#, 1 saat önce yazdı:

@Harunduman 

Kaç yaşındasın bilmiyorum ama sana biraz hikaye ve tecrübe anlatabilirim.

Ben 2017-2018 yılları arasında tam 365 gün antreman yaptım aralıksız ve çok iyi bir formum oldu. Naturaldim çok bilgi edindim ve çok fazla kas hafızası aldım her neyse ozamanlar Dayımın spor salonu uzak olduğu için Ben başka salonda idman yapardım.:D

Sonrasında 2018'de askerlik hizmetine başladım 2019'da döndüm tam 365 gün. Tabiki adaleler yerini göt göbeğe değiştirdi.

Askerde ufak bir ameliyat oldum varis ameliyatı neysaaa xD

Bu arada dayım old schoolun,old school'u lakabı - Rambo.

Askerden geldikten bir kaç ay sonra salona gittim ama bu işi beceremedim ameliyat ağrıları devam etti. Küstüm döndüm arkamı gittim.

2 ay daha geçti tekrar gittim ve tekrar başarısız olup geri döndüm. :D Ve anladım ki en önemli şey sağlık.

3 ay geçti tekrar gittim yine başarısız olup 3 günde eve geri döndüm.

Şuan yıl 2021 ve ben bomba gibiyim ama nasıl başladım salona girdim bench press yaparken yardımcım olmadığı için 15 kg plakalarda barın altında kaldığımı birilerinin bana koşarak yardıma geldiğini biliyorum. :D 

Her zaman naturaldim şuan elimin altında overdose % 100 çalışan (ticaret söz konusu değildir) sadece bana ait ilaçlarım var ama kullanmıyorum zamanını bekliyorum yatıyorlar güvence gibi Gençlik pınarları.

Ama 23 yaşındayım ve Testosteron dolu ve libido canavarıyım. Şuanki formumdan bahsedecek olursak salona girdiğimde bench press'i parçalıyorum onuda geçelim. Geçenlerde işi vardı dayımın çıktı gitti göğüs antremanımı yaptım bitirdim  4 set 5 hareket  4*5=20 ve 10-12 tekrar - 10*20 - 200 tekrar göğüs antremanını bitirdim. Dayım gelene kadar temizlik işi bitirdim.

Ve kendisi geldi ilaçta kendisi Genelde anabolik kullananlar pump üzerine çalışır ve Gaint set çalışıyor bende ileride küre gireceğim için Gaint seti öğrenmek bahabına onun ile aynı antremanı yaptım ve o benden daha fazla yoruldu ve daha fazla dinlenme süresine ihtiyaç duydu.

Anlata biliyormuyum dostum isteyebilirsin ama yeterince istemediğin sürece bu iş bulmaz. Tazekansın bende öyle  yaş genç tadını çıkar yaş belli bir seviyeye geldiğinde ilaçlı adamdan daha iyi performansın oluyor. Şunuda ekliyim ben salona girdiğimde şuan çalışan ilaçlı,ilaçsız insanların piskolejisini bozuyorum yaptığım antremanlar ile. Bu ne be diye bakıyorlar çünkü ben onlardan daha fazla istiyorum ve inanılmaz bir piskolejim var. 

Tabiki bir kaç unsurda eklenmeli Göğüslerim tank gibi olduğu için bayanlar aşırı etkileniyor ve fuck buddy sayım arttı evet bu hoşuma gidiyor ve antremanlara daha fazla motive ediyor Sana şunu diyorum hastayken kızlar beni terk ediyordu şuan libido dolu ve kocaman göğüslere sahip meyak uyandıran bir canavarım çevremden kızlar ayrılmıyor verdiğin ayarda önemli tabi buda beni idmana itiyor İlerleyen ekim aylarında profesyonel bir kürüm olacak. Şunu unutma steroidler kaslıyı daha kaslı güçlüyü daha güçlü yapar.

Antremanlara alışmadan, beslenme düzenini kurmadan ve belirli bir kas kütlesine ulaşmadan bu işe girme.

Şuan ne yapıyorsam kürde 10 katını yapacam saygılar.

Şu müthiş formu merak ettim açıkçası bir insan nasıl boyle kendini tanımlar 15-16 yaşındaki ergen çocuklar gibi... 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Anladığım kadarıyla öncelikle yüzünün dolgunluğu ve vücudundaki yağlar senin önceliğin kısacası bir değişim yaşamak istiyorsun biran önce olsun istiyorsun buraya kadar hem fikiriz bu senin tabiki hakkın yalnız herşey biranda olmadığı gibi tek bir yöntemlede olmuyor yemek düzeninden, uykuna,motivasyonundan,spor düzenine kadar herşeyi bir zincir gibi düşünmelisin ben takviyemi aldım yüzüm incelsin yağlarım erisin ben daha yakışıklı olayım gibi bir amacın varsa kalıcılığı olmaz amacın vücut geliştirmekten çıkar bu sefer etrafımda kızlar dolanıyormu dolanmıyormu gibi sığ bir düşünceye kapılırsın ki bir önceki örneğinde Ada'm terlemiyor vücut şahane kızlar etrafında gibi bir tabir kullanmıştın emin ol vücut geliştirmek kendini zihinsel olarak geliştirmekle ahenk içinde çalışır kaslarına yatırım yaparken aklınada zihninede yatırım yaparsın çünkü seni disipline eder sabırlı olmanı ve kişisel ilişkilere önem vermeni sağlar.Sen geliştiğinde yine sen olacaksın yoksa bu beni beğenmiş yada beğenmemiş o konular çok başka zaten seni seven sen olduğun için sever.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Harunduman, 26.04.2021 - 02:41 yazdı:

Sorun şu olasydı ben yıllarca uğraştım bu noktadan sonra olmuyor kür beni motive eder mi evet derdim ama 2 ay gdip bırakıyorsan bu senin sporun diil  dermanın kalmaması beslenme programınlada ilgili olabilir yakıt yoksa tükenirsin tabi kür bunu ancak kür bitimine kadar götürür kürde de en fazla   6 ay 1 sene yapmaklada kimseden bi cacık olmaz oldum zannedilir o kadar bu bir yaşam tarzı haline geldiği an verim alırsın.6 ay bi sene beni götürse yeter dersen de saçmalamış olursun çünkü kür bitince bu kafayla büyük ihtimal 2 sene ara vereceksin veya birdaha hiç anmayacaksın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15
Semih Erarslan, 20 dakika önce yazdı:

Sorun şu olasydı ben yıllarca uğraştım bu noktadan sonra olmuyor kür beni motive eder mi evet derdim ama 2 ay gdip bırakıyorsan bu senin sporun diil  dermanın kalmaması beslenme programınlada ilgili olabilir yakıt yoksa tükenirsin tabi kür bunu ancak kür bitimine kadar götürür kürde de en fazla   6 ay 1 sene yapmaklada kimseden bi cacık olmaz oldum zannedilir o kadar bu bir yaşam tarzı haline geldiği an verim alırsın.6 ay bi sene beni götürse yeter dersen de saçmalamış olursun çünkü kür bitince bu kafayla büyük ihtimal 2 sene ara vereceksin veya birdaha hiç anmayacaksın. 

22 yaşındayım 3 senedir falan vücudumu adam akıllı bişeye benzer yapmaya çalışıyorum.

Olmuyor işte o sebep yada bu sebep yapamıyorum gerçekten baya arada kaldım.

Bı yandan diyorum ki kendime bak verim alamazsın diyenler var vs doğal git en azından 6- ay 1 sene hiç bırakmadan.

Sonrada diyorum ki bunca sene yapamadın olmadı işte o sebep yada bu sebep gir artık bı değişiklik olsun kendini bu şekilde dene.

Bu arada beslenme,antreman verimi,yani spora gittiğim zamanlar hakkını veriyorum.

Yaptığım sporu salonda bırakan birisi de değilim.

Dermanım kalmamasınıda biraz işte hormonlara da bağlıyorum.

Son olarak ta zaten yağ oranım yüksek abi birde bulka giriyoruz ister istemez hafifte olsa yani kas koymak için şart.

E sonra yağlı bölgelerimin azalmadığını görmek kırıyor şevkimi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Harunduman, Bir saat önce yazdı:

22 yaşındayım 3 senedir falan vücudumu adam akıllı bişeye benzer yapmaya çalışıyorum.

Olmuyor işte o sebep yada bu sebep yapamıyorum gerçekten baya arada kaldım.

Bı yandan diyorum ki kendime bak verim alamazsın diyenler var vs doğal git en azından 6- ay 1 sene hiç bırakmadan.

Sonrada diyorum ki bunca sene yapamadın olmadı işte o sebep yada bu sebep gir artık bı değişiklik olsun kendini bu şekilde dene.

Bu arada beslenme,antreman verimi,yani spora gittiğim zamanlar hakkını veriyorum.

Yaptığım sporu salonda bırakan birisi de değilim.

Dermanım kalmamasınıda biraz işte hormonlara da bağlıyorum.

Son olarak ta zaten yağ oranım yüksek abi birde bulka giriyoruz ister istemez hafifte olsa yani kas koymak için şart.

E sonra yağlı bölgelerimin azalmadığını görmek kırıyor şevkimi.

Beslenmenle ilgili bir problem olduğuna adım gbi eminim boy külo antreman programın ve beslenmenden bahsederek güncel formunu atarsan yeni bir başlıkda tavsiye istiyerek açarsan bu seni bambaşka bir kafaya sokarak yol almanı sağlar. daha iyi bilgi alabilirisin. önceliğin beslenme programınla birlikde antreman programın gözden geçirilmeli. başlangıç olarakda suplement takviyesi alarak devam etmelisin bu motivasyon açısındanda verim alman adınada keyifli bir süreç olur senin için. daha sonraları illa kullanmak istiyorum dersen steroit takviye edilebilir şuanki yapın verdiğin bilgiler kişisel fikrim uygun deilsin ki uygun olmayan çoğu insan kullandığı için verim alamıyor. Hatta kür sonu derin psikolojik sebeblerin altında yatan büyük faktör bu eti dolaba koyarken pskolojik olarakda en kötüsünde buna hazırım ve baş ederim demelisin şuan ki pandemi süreci vs inan beni bırak profesyönel adamları zorluyor uyuyamıyorum demirin dışında birşey beni yoramıyor yatağa atamıyorum kendimi bi düşün kendini zaten yapsam mı yapmasam mı pat kullandın pat salonlar kapandı herşey dağılıp gdiyor  neyin ne olduğunun farkında olduğun an verim alırsın. bu sporun içinde yer alan olmassa olmazı ama yapmadığın bi takım faktörler var belli ki burdan bariz belli ve steroidi kafanda şu noktaya gelenler kullanır die düşünme sana ulaşılması zor mucizevi gelmesin kullanıcan an basitce ulaşabileceğin bir ürün zor olanı dolandırılmadan gerçeğiyle karşılaşman buradasın az çok konuları okursan zaten seçimin buradan olucak belki başlagıcım senden daha kötüdür fakat öncesinde neyi neden yaptığının farkında olduğun bir sürece girmelisin yapsanda yapmasanda belli başlı bilgiye sahip olmalısın bununda en pratik yöntemi kendin uygulayarak belli süreçleri aşıp izlemen görmenle ilgili bazı zamanlar bildiğinide uygulamıyacaksın belki ama neden yanlış gdiyor dediğinde düğmeye basıp ben şimdi hallederim demelisin kendi kendine. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15
Semih Erarslan, 10 dakika önce yazdı:

Beslenmenle ilgili bir problem olduğuna adım gbi eminim boy külo antreman programın ve beslenmenden bahsederek güncel formunu atarsan yeni bir başlıkda tavsiye istiyerek açarsan bu seni bambaşka bir kafaya sokarak yol almanı sağlar. daha iyi bilgi alabilirisin. önceliğin beslenme programınla birlikde antreman programın gözden geçirilmeli. başlangıç olarakda suplement takviyesi alarak devam etmelisin bu motivasyon açısındanda verim alman adınada keyifli bir süreç olur senin için. daha sonraları illa kullanmak istiyorum dersen steroit takviye edilebilir şuanki yapın verdiğin bilgiler kişisel fikrim uygun deilsin ki uygun olmayan çoğu insan kullandığı için verim alamıyor. Hatta kür sonu derin psikolojik sebeblerin altında yatan büyük faktör bu eti dolaba koyarken pskolojik olarakda en kötüsünde buna hazırım ve baş ederim demelisin şuan ki pandemi süreci vs inan beni bırak profesyönel adamları zorluyor uyuyamıyorum demirin dışında birşey beni yoramıyor yatağa atamıyorum kendimi bi düşün kendini zaten yapsam mı yapmasam mı pat kullandın pat salonlar kapandı herşey dağılıp gdiyor  neyin ne olduğunun farkında olduğun an verim alırsın. bu sporun içinde yer alan olmassa olmazı ama yapmadığın bi takım faktörler var belli ki burdan bariz belli ve steroidi kafanda şu noktaya gelenler kullanır die düşünme sana ulaşılması zor mucizevi gelmesin kullanıcan an basitce ulaşabileceğin bir ürün zor olanı dolandırılmadan gerçeğiyle karşılaşman buradasın az çok konuları okursan zaten seçimin buradan olucak belki başlagıcım senden daha kötüdür fakat öncesinde neyi neden yaptığının farkında olduğun bir sürece girmelisin yapsanda yapmasanda belli başlı bilgiye sahip olmalısın bununda en pratik yöntemi kendin uygulayarak belli süreçleri aşıp izlemen görmenle ilgili bazı zamanlar bildiğinide uygulamıyacaksın belki ama neden yanlış gdiyor dediğinde düğmeye basıp ben şimdi hallederim demelisin kendi kendine. 

Anladım abi teşekkürler tavsiyeleriniz için. Fakat o suplement motive eder falan dediğiniz kısımları 17 yaşındayken yaşadım.

Yanlış anlamayın cidden merak ettiğim için sormak istiyorum siz neden Steroid kullandınız ?

Ciddi soruyorum bunu çünkü oldukça fazla kişi (kendisi kullanan) girmemin doğru olmayacağını söylüyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15

İlla böyle olacak diye başlamıycam steroide fakat belki yağ oranımı yüzde 15 kere cekebilirsem ve toplam kas kütlemi de artırabilirsem belkide ilerleyen zamanlarda küre girsem bile bunu sırf daha da fazla büyümek çok daha iyi olmak için yaparım belkide yapmam diye düşünüyorum.

Fotoğraf konusuna katılıyorum foto olmadan falan bişey söylemek zor ama utanıyorum yani gelip foruma atabileceğimi sanmıyorum o fotoyu pek.

Ben şuan beslenmemi sporu vs herşeyi ayarlasam gene gelişirim gelişemem yapamam demiyorum ki ama kür ile bu hedeflerim daha gerçekçi ve yalan yok daha kolay gözüküyor ve daha kısa sürede yoksa bilincindeyim yapabilirim ki zaman zaman kendimi gerçekten topluyorum hatta bazen kalori açığı yaratıp spor yapıyorum ve yağ oranımın azaldığını enerjinin geldiğini hormonlarımın daha üst noktaya geldiğini de hissediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Harunduman, 1 saat önce yazdı:

Anladım abi teşekkürler tavsiyeleriniz için. Fakat o suplement motive eder falan dediğiniz kısımları 17 yaşındayken yaşadım.

Yanlış anlamayın cidden merak ettiğim için sormak istiyorum siz neden Steroid kullandınız ?

Ciddi soruyorum bunu çünkü oldukça fazla kişi (kendisi kullanan) girmemin doğru olmayacağını söylüyorlar.

Daha iyi olmak için kullandım steroit kullanmana karşı dilim şuan hazır olduğunu düşünmüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15
Semih Erarslan, 15 saat önce yazdı:

Daha iyi olmak için kullandım steroit kullanmana karşı dilim şuan hazır olduğunu düşünmüyorum

Teşekkür ederim öneririniz için.İşin kronik tarafı bende hazır olduğumu düşünmüyorum ama muhtemelen başlıycam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.