Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

havabukucu

Ilk kür - 250 mg haftalık enjeksiyon ile gelişemiyorum ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

havabukucu    0

Herkese merhaba,

9 haftadır 250 mg iran testo kullanıyorum ancak henüz ciddi bir etki görmedim dozajmı az yanına eklemem gereken bir şey mi var bilmiyorum bu benim ilk kürüm pek fazla bilgiye sahip değilim ağırlıklar bile doğru dürüst artmadı dozaj arttırmama gerek var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ufukbelli.06    74

Küre girmeden ve kür içinde test verdin mi? Only Testo ile uzun vadede etki görürsün yanına anabolizan ekle.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
havabukucu    0
ufukbelli.06, Şimdi yazdı:

Küre girmeden ve kür içinde test verdin mi? Only Testo ile uzun vadede etki görürsün yanına anabolizan ekle.

Hayır test vermedim hocam rimabolon işimi görür mü?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    74
havabukucu, Şimdi yazdı:

Hayır test vermedim hocam rimabolon işimi görür mü?

Rimobolan maliyetli olur bütçen uygunsa kafam rahat olsun diyorsan kullanabilirsin. 4 ile 8 ampul kullanman gerekir. Prostatı da tetikler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
havabukucu    0
gönderildi (düzenlendi)
ufukbelli.06, 2 dakika önce yazdı:

Rimobolan maliyetli olur bütçen uygunsa kafam rahat olsun diyorsan kullanabilirsin. 4 ile 8 ampul kullanman gerekir. Prostatı da tetikler

O kadar bütçemde yok maelesef testoyu 750 mg çıkarsam fazlaya mı kaçmış olurum elimde 20 ampül kadar var

tarihinde havabukucu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    74

Anapolon yada Danabol ekle dozu yükseltme biraz su tutumunu olur tatmin olursun. Kürü kestiğinde hepsi gidecek bununda bilincinde ol 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Synthbody    15

Hocam bu işler bütçe meselesi. Benim önerim forumda biraz daha vakit geçirin kür örneklerini, before afterları inceleyin. 
250mg only testo size uzun vadede belirli kazanımlar yapacaktır ama bu kazanımlar kişiden kişiye değişmektedir.
Burada bir çok etken var, mesela antrenman geçmişiniz, antrenman hacminiz, beslenmeniz, dinlenmeniz.
Bu iş maliyetli bir iştir sadece ilacın parasını vermekle gelişmek için yeterli değildir. En baştan beslenme işi apayrı bire maliyet mesela.

Kendinize iki soru yöneltin;
1) Bütçem ne kadar?
2) Hedefim ne?
Ardından bu sorulara vereceğiniz cevaplardan sonra işini iyi bilen hocadan profesyonel bir destek almanız yararınıza olacaktır.

Bizlere kendiniz hakkında daha fazla detay verirseniz daha detaylı yardımcı olabiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

500 mg testo yeterli olur gibi  eğer beslenme antreman tam ise 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
havabukucu    0
Testocu, 10 saat önce yazdı:

500 mg testo yeterli olur gibi  eğer beslenme antreman tam ise 

Evet beslenme ve antrenmanım tam beslenmede arada kaçamaklar oluyor tabii 500 mg testodan ne zaman verim almaya başlarım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
havabukucu, 14 saat önce yazdı:

Herkese merhaba,

9 haftadır 250 mg iran testo kullanıyorum ancak henüz ciddi bir etki görmedim dozajmı az yanına eklemem gereken bir şey mi var bilmiyorum bu benim ilk kürüm pek fazla bilgiye sahip değilim ağırlıklar bile doğru dürüst artmadı dozaj arttırmama gerek var mı?

Ciddi etkiden kasıt? Yanına danabol ekle devam et 3. Hafta hacim almazsan tekrar konuşuruz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74

250mg dan ne gibi gelişim bekleniyor buda önemli ha bende şuan 250mg kullanıyorum ama yanında 3tane ilaç daha var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
havabukucu    0
rıza333, Bir saat önce yazdı:

Ciddi etkiden kasıt? Yanına danabol ekle devam et 3. Hafta hacim almazsan tekrar konuşuruz 

Hocam demek istediğim kas kütlesi kazanır mıyım 500 mg ile yoksa danabol alacağım dediğiniz gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
havabukucu, 16 saat önce yazdı:

Herkese merhaba,

merhaba,

iran testo enanthe piyasada bulup bulabileceğin en iyi enanthe'dir.  ben 500 vurduğumda sivilceler coştu, idmanlarda nefessiz kaldım öyle etkili bir ilaç korktum bıraktım onu ancak ondan sonra kullandığım ilaçlarda böyle bir etki görmedim. dostum herşey zamanla yavaş yavaş. bu ilacı vurdun vücut zamanla tepki verecektir. adı üstünde uzun esterli bir ilaç . ayrıca tahlil tahlil tahlil asla ama asla ihmal etme kontrollü git, bu forumda sana yol gösterecek bilgili insan çok fazla ama tahlillerini öncesi sonrası gibi doneler olmalı.

kolay gelsin.

• Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
havabukucu    0
onur41_38, 12 dakika önce yazdı:

merhaba,

iran testo enanthe piyasada bulup bulabileceğin en iyi enanthe'dir.  ben 500 vurduğumda sivilceler coştu, idmanlarda nefessiz kaldım öyle etkili bir ilaç korktum bıraktım onu ancak ondan sonra kullandığım ilaçlarda böyle bir etki görmedim. dostum herşey zamanla yavaş yavaş. bu ilacı vurdun vücut zamanla tepki verecektir. adı üstünde uzun esterli bir ilaç . ayrıca tahlil tahlil tahlil asla ama asla ihmal etme kontrollü git, bu forumda sana yol gösterecek bilgili insan çok fazla ama tahlillerini öncesi sonrası gibi doneler olmalı.

kolay gelsin.

Anladım hocam çok teşekkür ederim herkese bilgileri için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaskh    13

İlaç zaten 4 haftada bağlanıyor, bide only testo minimum 4 5 ay yapılmalı

• Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    14
havabukucu, 20 saat önce yazdı:

Herkese merhaba,

Selam hocam, kan tahlili verdiniz mi çünkü ilacı kullansanız bile 250 mg testosteron kiminde 1500, kiminde ise bunun belki 1/3'ü bile etmeyecek kadar testosteron artışı sağlar. Hatta bazı genetikler var ki bu dışarıdan alınan testosteronu idrar yolu ile hızlıca dışarıya atar.

Bilgilenmek için şu gönderiye bakabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
havabukucu, 22.04.2024 - 14:22 yazdı:

Hocam demek istediğim kas kütlesi kazanır mıyım 500 mg ile yoksa danabol alacağım dediğiniz gibi

@onur41_38 in de dediği gibi bu işin temeli zaman  kür günkürlerinde konum var 3 hafta gibi bir sürede 5+ kilo ekledim 250testo 250rimo 50anapolon ile  üstelik anapolon kullanımı düzensizdi  zamana bırak çok acele etme bir an önce büyümek istersen de bunun çoğu su olacaktır onuda unutma 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.