Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MORAXUS

Only testesteron

Önerilen İletiler

MORAXUS    3

Selamlar , öncelikle buraya yazdıysam bu kürü kullanacağımı bilmenizi isterim , aranızda ''kullanmamanı tavsiye ediyorum'' şeklinde yorum atan iyi niyetli insanlar olacaktır ve onlara şimdiden teşekkür ediyorum.

İsmim Gökhan ve 29 yaşındayım , boy: 1,78  - kilo: 75 .  

3-4 senedir kendi çapımda gerek hobi gerek kendimi iyi hissetmek adına bb sporunu yapıyorum. Tabi bir fil değil ara ara mecburiyetten gitmediğim zamanlar oldu. Asıl konuya gelirsem aylardır bir çok yerden ( forum-youtube-makale ) bu ilaçlar hakkında bilgiler edindim. Zaten yabancı olduğum ve ilk defa duyduğum bir muhabbet değil bu.

Testleri yaptırdıktan sonra kısacası ilk defa kullanacağım ve ilk kürün genellikle en verimli kür olduğunu biliyorum(duydum) fakat ben sadece Testosteron Enathate ile yapmak istiyorum ve kesinlikle kick start sağlayacak her hangi bir ilave madde eklemeyi düşünmüyorum.

Kür esnasında sorun olmadıkça Nolvadex - Pregnyl - Arimidex almayı düşünmüyorum.

Merak ettiğim eğer aranızda sadece Testosteron Enathate kullanan var ise 6-8 haftalık kullanımlarda nasıl bir getirisi oldu ve ya oldu mu ?  (fiziksel-ruhsal).  Beni biraz aydınlatırsanız sevinirim.

Ayrıca hazırda bekleyen ve kullanacağım ürünler ; 

Creatine Creapure 
Bcaa 4:1:1 
Glutapure 

Nature's Supreme Omega 3 1000 Mg 
Nature's Supreme Multivitamin 
NCS ZMA Magnesium Bisglisinat Çinko Folic Acid Vitamin B6

Eksiklerim olmuş olabilir , kusuruma bakmayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409

6 haftalar vs kullanımları düşünüyorsanız boştan boşa kullanıp hormonlarınızı bozmayın uzun ester olduğu için 5.haftada açılmış olacak ilaç siz ilaç açıldığı zaman ilacı kesiyorsunuz verim alacağınız zamanda kullanım süresi arttırılmalı bana göre.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MORAXUS    3

peki ona 12-16 hafta diyelim.  Ayrıca 5.haftadan sonra ne gibi değişimler meydana geliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Only testo doğal gelişimini 3-4 vites arttırıp öyle devam ettirmek , basamakları yavaş yavaş çıkmak isteyenler için .

Çok bir şey bekleme , şuanki doğal gelişim hızını 4-5 kat daha hızlı yapacak .

Nasıl verim alırsın konusu ise tamamen senin antrenman ve beslenmene en çok da genetigine,vücudunun ilaca nasıl tepki vereceğine bağlı .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26
MORAXUS, 3 saat önce yazdı:

peki ona 12-16 hafta diyelim.  Ayrıca 5.haftadan sonra ne gibi değişimler meydana geliyor.

ilk kürümün 6. haftasındayım 500 testo 200-300 rimo. kaynaklarda 4. haftada spesifik bir takım etkiler geldiği yazıyor ancak testo enanth esterin pik noktası 6-7 hafta arası sürüyor 500mg tarzı dozajlarda. tabii ki bu etkiye girme mevzusu kişiden kişiye değişir. öncelikle söylemek isterim ki only testo küründe ecnebilerin deyimi ile "on" yani ilaç etkisindeyim tarzı bir his bekleme (doğal olarak düşük testoya sahipsen orası ayrı) o tarz etkiler oral steroidlerden veya daha ağır enjekte edilebilen ilaçlardan geliyor. ben psikolojik ve fiziksel olarak aşırı bir beklenti ile girmedim küre 2 ay önce nasılsam hala öyleyim ruh hali olarak. forumlardan gördüğüm kadarıyla da ilk 3 hafta psikolojik olarak dramatik değişim yaşayanlar (mod yükselmesi, iyi hissetme) doğal olarak düşük testo seviyesine sahip kişiler. rimo istediğim gibi e2'nin yükselmesini engelliyor hatta bir tık düşük gibi hissediyorum. libidom güzel ama küre girmeden önce %50 daha fazlaydı kesinlikle bu da düşük östrojen ile ilgili. ancak bu durumdan da hoşnutum şahsen yüksek östrojen ile uğraşmak istemiyorum ve 20 hafta boyunca umarım arimidex kullanmam gerekmez, 10. haftadan sonra rimoyu kesmek yerine 100mg ile devam edeceğim bir nevi östrojeni kontrol etmesi için.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
jamesdean, 7 dakika önce yazdı:

ilk kürümün 6. haftasındayım 500 testo 200-300 rimo. kaynaklarda 4. haftada spesifik bir takım etkiler geldiği yazıyor ancak testo enanth esterin pik noktası 6-7 hafta arası sürüyor 500mg tarzı dozajlarda. tabii ki bu etkiye girme mevzusu kişiden kişiye değişir. öncelikle söylemek isterim ki only testo küründe ecnebilerin deyimi ile "on" yani ilaç etkisindeyim tarzı bir his bekleme (doğal olarak düşük testoya sahipsen orası ayrı) o tarz etkiler oral steroidlerden veya daha ağır enjekte edilebilen ilaçlardan geliyor. ben psikolojik ve fiziksel olarak aşırı bir beklenti ile girmedim küre 2 ay önce nasılsam hala öyleyim ruh hali olarak. forumlardan gördüğüm kadarıyla da ilk 3 hafta psikolojik olarak dramatik değişim yaşayanlar (mod yükselmesi, iyi hissetme) doğal olarak düşük testo seviyesine sahip kişiler. rimo istediğim gibi e2'nin yükselmesini engelliyor hatta bir tık düşük gibi hissediyorum. libidom güzel ama küre girmeden önce %50 daha fazlaydı kesinlikle bu da düşük östrojen ile ilgili. ancak bu durumdan da hoşnutum şahsen yüksek östrojen ile uğraşmak istemiyorum ve 20 hafta boyunca umarım arimidex kullanmam gerekmez, 10. haftadan sonra rimoyu kesmek yerine 100mg ile devam edeceğim bir nevi östrojeni kontrol etmesi için.

Aslında burada bir düzeltme yapmam gerek. Yapılan araştırmalarda çoğu sosyopatın doğal olarak yüksek testosterona sahip olduğunu gösteriyor. Aynı sosyopatlarda düşük mod vs gibi durumları bol bol gözlemleyebilirsiniz. Testosteron da bir neden ama tek neden değil bunu unutmamak gerek. Kendi üretiminizle kıyas dahi yapılamayacak düzeyde testosteronu vücudunuza enjekte ediyorsunuz. Yine burada döngünün kapanması, testosteronun östrojene dönüşmesi vs kişiden kişiye değişiyor. Sizin testosteron seviyeniz doğal sınırların üst sınırında dahi olsa kür ile eriştiğiniz testosterona yaklaşamayacağınız için mod muhakkak yukarı çıkacaktır. Bu kaçınılmaz. Yine forumda bazı yazılarda doğal olarak düşük testosterona sahip kişilerin yüksek dozda testosteron alsa dahi kandaki serbest testosteronun çok yükselemediğine dair yazılar var. Yani genelleme yapmak çok uygun değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26
rastlantisal, 17 dakika önce yazdı:

Aslında burada bir düzeltme yapmam gerek. Yapılan araştırmalarda çoğu sosyopatın doğal olarak yüksek testosterona sahip olduğunu gösteriyor. Aynı sosyopatlarda düşük mod vs gibi durumları bol bol gözlemleyebilirsiniz. Testosteron da bir neden ama tek neden değil bunu unutmamak gerek. Kendi üretiminizle kıyas dahi yapılamayacak düzeyde testosteronu vücudunuza enjekte ediyorsunuz. Yine burada döngünün kapanması, testosteronun östrojene dönüşmesi vs kişiden kişiye değişiyor. Sizin testosteron seviyeniz doğal sınırların üst sınırında dahi olsa kür ile eriştiğiniz testosterona yaklaşamayacağınız için mod muhakkak yukarı çıkacaktır. Bu kaçınılmaz. Yine forumda bazı yazılarda doğal olarak düşük testosterona sahip kişilerin yüksek dozda testosteron alsa dahi kandaki serbest testosteronun çok yükselemediğine dair yazılar var. Yani genelleme yapmak çok uygun değil.

teşekkür ederim düzeltme için özellikle yüksek testo/mod olayı kısmında haklısın. elbette her bireyin hormonal yapısı ve bu sentetik maddelere vereceği tepki farklıdır ancak ben özellikle forumlarda bu iğneyi vurdum hayatım değişti (psikolojik) tarzı anlatımlara katılmıyorum. tabii ki belli bir güruh gerçekten farklı şeyler yaşıyordur ama çoğunluğunun abartı olduğunu düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
jamesdean, 25 dakika önce yazdı:

teşekkür ederim düzeltme için özellikle yüksek testo/mod olayı kısmında haklısın. elbette her bireyin hormonal yapısı ve bu sentetik maddelere vereceği tepki farklıdır ancak ben özellikle forumlarda bu iğneyi vurdum hayatım değişti (psikolojik) tarzı anlatımlara katılmıyorum. tabii ki belli bir güruh gerçekten farklı şeyler yaşıyordur ama çoğunluğunun abartı olduğunu düşünüyorum.

Provironun insanı çok yükselttiğini söyleyebilirim. Testosteronun bir kafası var ama seninde söylediğin gibi göklere çıkarmıyor. Kendi adıma daima pozitif ve öz güvenli biriyim. İlk kürde enhantat, şimdiki kürde sustanon bunu bir tık üste taşıyor. Bende de duygusal dalgalanma vs yapmadı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Provironun insanı çok yükselttiğini söyleyebilirim. Testosteronun bir kafası var ama seninde söylediğin gibi göklere çıkarmıyor. Kendi adıma daima pozitif ve öz güvenli biriyim. İlk kürde enhantat, şimdiki kürde sustanon bunu bir tık üste taşıyor. Bende de duygusal dalgalanma vs yapmadı. 

Ben ilaçların psikolojik olarak etkisini sadece yüksek östrojenden dolayı aşırı duygusallık olarak gördüm.En son sevmediğim bir kadına çiçekler yolluyordum 😂 Söylenen gibi sinir filan yaşamadım.Aşırı dinç enerjik filanda olmadım.12 hafta deca testo kullandım.Benim tecrübelerim şu yönde insanların kendilerini şartlandırdığını düşüyorum.Testo seviyem yüksek sinirli olucam gibi.Uzun süredir forumda hemen hemen her konuyu okurum.En çok yaşanan sorun deca dick ve bu sorunların asıl kaynağı kendini şartlandırma.Sen daha küre başlamadan deca alırsam deca dick olurum dersen olursun.

Konu sahibi arkadaşa da ayıp olmasın.Ona da yardımcı olalım.Eğer 16 haftaya çıkarsan boldenon kullanabilirsin.Testo vurunca zaten hipofiz kapanacak hadi decadan çekinirsin anlarım.Ama boldenon kesinlikle eklenmeli.Araştırma yapmışsın zaten en zararsız anaboliklerin başında gelir.Eğer ki ben 4-5kilo temiz alsam vücudum kaslarım daha canlı görünsün diyorsan sana only testo yeter.Ama bunu natural olarak da 1 yılda yaparsın.İlaç kullanmayı kafama koydum, sorumluluğu aldım demişsin.O zaman boldenon da ekle almış olduğun riske değsin.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MORAXUS    3

Deneyimlerinizi ve bilgilerinizi aktardığınız için öncelikle hepinize teşekkür ediyorum.

O zaman sizlere bir sorum daha olacak , only testesteron mu daha iyi olacaktır sustanon mu ? (Gelişim vb açısından)

Onun dışında açıkçası  şu kafada olan bir insan değilim , 12-16 hafta Testosteron Enathate kullanıpta devasa parçalı bir vücuda sahip olayım. Kesinlikle böyle değil.

Sadece arkadaşın dediği gibi 1 vitesten 3-4 vitese geçmek istiyorum ( beni tatmin edecektir diye umuyorum )

Plaj vücudunun 1 tık üstü düzgün bir görünüm ve birazda kas kütlesi :)  Eğer yanına bir başka ürün eklemek isteseydim kesinlikle bolderon olurdu ama sizlere dediğim gibi tek ürün kullanacağım. Birazda samimi olmak gerekirse bütçemi bu şekilde ayarladım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
MORAXUS, 3 dakika önce yazdı:

Deneyimlerinizi ve bilgilerinizi aktardığınız için öncelikle hepinize teşekkür ediyorum.

O zaman sizlere bir sorum daha olacak , only testesteron mu daha iyi olacaktır sustanon mu ? (Gelişim vb açısından)

Onun dışında açıkçası  şu kafada olan bir insan değilim , 12-16 hafta Testosteron Enathate kullanıpta devasa parçalı bir vücuda sahip olayım. Kesinlikle böyle değil.

Sadece arkadaşın dediği gibi 1 vitesten 3-4 vitese geçmek istiyorum ( beni tatmin edecektir diye umuyorum )

Plaj vücudunun 1 tık üstü düzgün bir görünüm ve birazda kas kütlesi :)  Eğer yanına bir başka ürün eklemek isteseydim kesinlikle bolderon olurdu ama sizlere dediğim gibi tek ürün kullanacağım. Birazda samimi olmak gerekirse bütçemi bu şekilde ayarladım. 

Neden sadece sustanon küründeyim?

Nacizane bundan bahsedeyim. İlk kür deca - enhantate - danabol idi. İyi geliştim ama iyi de yoruldum. Sonra düşündüm "yahu acelem ne?". Ben müsabık olmaya niyetli biri değilim. Daha iri olmak hoşuma gidiyor hepsi bu. 500mg testo ile 12 haftada tertemiz 6kg almak mümkün ise bu benim için çok yeterli idi. Mesela diyelim ki hedefim 90kg olmak. Bunu 2 kürde hızlıca halledip yorulayım mı? Yoksa 4 kürde yavaş yavas sindirerek halledip hasarı en az ve mümkün ise "hiç" de tutarak yapayım mı? Ben güvenli ve çok eğlenceli gördüğüm 2. yolu seçtim. 5. haftayı da tamamladım. Şuan için 4kg aldım. hedef 17 haftanın sonunda 7kg almak idi. Gidişat itibari ile buna varacakmışım gibi duruyor.

Sustanon konusunda otoritelerin yorumuna göre kandaki erişebildiği max düzey, enhantata göre daha sınırlı oluyor. Yalnız gözden kaçırdıkları şey ester ester inceliyor olmaları. Su götürmez gerçek ise dalgalanma yapacağı. Kendini tart, ölç, biç. Günlük hayatında inişli çıkışlı biri isen bence sustanon yerine enhantate kullan. Üstelik entantat PCT'si ustaların demesine göre daha kolay. Sevgili @metinavhocam bir yazısında sustanon ile başlayıp enhantate ile bitirdiğinden bahsediyordu. Ona göre en etkili testo sustanon. Bende Metin Hocamın yolundan giderek 12 hafta sustanon - 5 hafta enhantate ile kürü bitireceğim. 

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MORAXUS    3

teşekkür ederim  ,  sanırım bir kaç gün içerisinde net olarak karar vereceğim hangisini kullanacağıma.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26
rastlantisal, 10 saat önce yazdı:

Neden sadece sustanon küründeyim?

Nacizane bundan bahsedeyim. İlk kür deca - enhantate - danabol idi. İyi geliştim ama iyi de yoruldum. Sonra düşündüm "yahu acelem ne?". Ben müsabık olmaya niyetli biri değilim. Daha iri olmak hoşuma gidiyor hepsi bu. 500mg testo ile 12 haftada tertemiz 6kg almak mümkün ise bu benim için çok yeterli idi. Mesela diyelim ki hedefim 90kg olmak. Bunu 2 kürde hızlıca halledip yorulayım mı? Yoksa 4 kürde yavaş yavas sindirerek halledip hasarı en az ve mümkün ise "hiç" de tutarak yapayım mı? Ben güvenli ve çok eğlenceli gördüğüm 2. yolu seçtim. 5. haftayı da tamamladım. Şuan için 4kg aldım. hedef 17 haftanın sonunda 7kg almak idi. Gidişat itibari ile buna varacakmışım gibi duruyor.

Sustanon konusunda otoritelerin yorumuna göre kandaki erişebildiği max düzey, enhantata göre daha sınırlı oluyor. Yalnız gözden kaçırdıkları şey ester ester inceliyor olmaları. Su götürmez gerçek ise dalgalanma yapacağı. Kendini tart, ölç, biç. Günlük hayatında inişli çıkışlı biri isen bence sustanon yerine enhantate kullan. Üstelik entantat PCT'si ustaların demesine göre daha kolay. Sevgili @metinavhocam bir yazısında sustanon ile başlayıp enhantate ile bitirdiğinden bahsediyordu. Ona göre en etkili testo sustanon. Bende Metin Hocamın yolundan giderek 12 hafta sustanon - 5 hafta enhantate ile kürü bitireceğim. 

Saygılarımla.

sustanon'da enjeksiyon sıklığın nedir? günlük yapan da var 2 günde 1 yapan da var merak ettim en az dalgalanmayı hangisinde yaşıyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
jamesdean, 12 dakika önce yazdı:

sustanon'da enjeksiyon sıklığın nedir? günlük yapan da var 2 günde 1 yapan da var merak ettim en az dalgalanmayı hangisinde yaşıyorsun

Pazartesi ve perşembe. Bende psikolojik dalgalanma olmuyor. Perşembe gün içi ve pazartesi gün içi her zaman tavan olan cinsel istek normalleşiyor sadece. Hoş o da 5. haftadan itibaren bitti. Sanıyorum uzun esterli testolardan dolayı vücut doygunluğa ulaştı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MORAXUS    3

Sustanon ilk kürümde biraz beni yorabilir kanısına vardım.

Sanırım şu mantık ile ilerleyeceğim , haftalık 250 mg Testosteron E.  ile başlayıp vücudumun alabileceği max verimi alana kadar bu doz ile devam edeceğim. Bir süre sonra illa ki mg yükseltmem gerektiğini vücudum bana söyleyecektir ve o zamanda haftalık ( 2 güne bölerek ) 500 mg Testosteron E. yükseltip yine o şekilde max seviyeye gelene kadar devam edeceğim.

Çünkü bu ilaç ilk defa vücuduma girecek , kendimi tartmak istiyorum. Sabırlı ve emin adımlarla gitmenin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. 

Daha sonra ( belki 1 sene ) boldenon ekleyebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
MORAXUS, 37 dakika önce yazdı:

Sustanon ilk kürümde biraz beni yorabilir kanısına vardım.

Sanırım şu mantık ile ilerleyeceğim , haftalık 250 mg Testosteron E.  ile başlayıp vücudumun alabileceği max verimi alana kadar bu doz ile devam edeceğim. Bir süre sonra illa ki mg yükseltmem gerektiğini vücudum bana söyleyecektir ve o zamanda haftalık ( 2 güne bölerek ) 500 mg Testosteron E. yükseltip yine o şekilde max seviyeye gelene kadar devam edeceğim.

Çünkü bu ilaç ilk defa vücuduma girecek , kendimi tartmak istiyorum. Sabırlı ve emin adımlarla gitmenin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. 

Daha sonra ( belki 1 sene ) boldenon ekleyebilirim.

250 enhantate alırken de haftada ikiye bölerek kullanmanı tavsiye ederim. Böylece günler arası bünyendeki durumu yakın olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MORAXUS    3

Teşekkürler , salonlar açıldığında başlayıp foruma görsel resimler ile kür günlüğü açacağım. Hep birlikte görelim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.