Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tolgaa006

Kür sonra ne yapmalıyım siz değerli büyüklerimin bilgilerine ihtiyacım var l

Önerilen İletiler

Tolgaa006    0

Selamin aleyküm abierim kardeşim bu streoid  konusunda çok yeniyim  deneyimim  ve çok acemiliğe gelerek yaptığım hatalardan bahsedeyim  size ben yağ oranımı düşürmek için bir başlatıldığım kürden bahsedeyim. Unigen marka ile başladık testo masteron enejekllor winstrol hap oxandrolne  ilk 5 haftam bunlarla geçti sonra pek verim alamadığım için hormon değerlerime bakıp ürün değişikliği yaptım masteron kullanmama rağmen östrojen seviyem yükseldi 2.ci 5 haftamda ise sp marka trenbolone masteron iran marka testo ile devam ettim 10 haftalık kürde hıc bekledigim gibi sonuçlar olmadı 2.inci  5 haftalığa başlarken arimidex  ve cabaser takviyeli gittim ve kürüm bu hafta itibariyle bitti ne hayallerle ne umutlarla girdiğim bu yolda çok hayal kırıklığı yaşadım sizinde deneyimlerinizden yararlanmak istiyorum vücudumu eski haline getirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim herkesin yorumu için çok teşekkür ederim.

20210420_203017.jpg

20210420_203017.jpg

IMG-20210319-WA0002.jpg

IMG-20210319-WA0007.jpg

IMG-20210319-WA0003.jpg

IMG-20210322-WA0012.jpeg

IMG-20210319-WA0005.jpg

IMG-20210319-WA0006.jpg

IMG-20210209-WA0010.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    993

Hocam şuan için yaşadığınız sorunlar neler ? Sorun sizi kürün tatmin etmemesi mi ? Şundan muzdaribim yazın ki en iyi şekilde cevap alın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tolgaa006    0

Kürden menmun kalmadım. Şuan ki tek endişem vücudumu hormonlarımı en kısa sürede eski haline getirebilir miyim  trenbloneden sonra yan etkilerini yaşamaya başladım ve bu çok moral bozucu bir durum erkek olarak üzücü bir durum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
Tolgaa006, 5 dakika önce yazdı:

Kürden menmun kalmadım. Şuan ki tek endişem vücudumu hormonlarımı en kısa sürede eski haline getirebilir miyim  trenbloneden sonra yan etkilerini yaşamaya başladım ve bu çok moral bozucu bir durum erkek olarak üzücü bir durum 

Daha açık anlatır mısınız?

Yaşadığınız sorunlar nedir?

Yaşınız kilonuz boyunuz spor geçmişiniz nedir?

Kür öncesi ve kür sonrası fotoğraflarınızı atar mısınız?

Kür sonrası hormon testlerine girdi iseniz onların resimleri?

vs vs vs.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tolgaa006    0

25 yaşındayım 2 ay spor yaptıktan sonra başladım küre geçmiş yıllarda yaplışlığım var 2 sene hıc durmadan 1.72 boyum 76.300 kilo küre baslamadan kürün ortasında 81 kilo oldum kürün ortasın da girdim hormon testine paylaştım 10.cu haftadayım 5 haftalık daha var kullanmasam mı diye düşünüyorum faydadan çok zarar verecek korkusu var  vucudum kurumaya geçmiyor diyet uyguluyorum kardiyo yapıyorum biryerlerde birşeyler eksik gidiyor 

20210331_143312.jpg

20210128_193110.jpg

tarihinde Tolgaa006 tarafından düzenlendi
Yazım hatası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Tolgaa006, 30 dakika önce yazdı:

25 yaşındayım 2 ay spor yaptıktan sonra başladım küre geçmiş yıllarda yaplışlığım var 2 sene hıc durmadan 1.72 boyum 76.300 kilo küre baslamadan kürün ortasında 81 kilo oldum kürün ortasın da girdim hormon testine paylaştım 10.cu haftadayım 5 haftalık daha var kullanmasam mı diye düşünüyorum faydadan çok zarar verecek korkusu var  vucudum kurumaya geçmiyor diyet uyguluyorum kardiyo yapıyorum biryerlerde birşeyler eksik gidiyor 

2 ayda Arnold mu olacaksın bro. Youtubedaki,instadaki değişim videoları gerçek değil. Millet boşuna mı yazıyor en az 2 yıl natürel gidin sonra kür yapın diye. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Trlakf    4

Sanıyorum ki ereksiyonda bi sıkıntı yaşıyorsunuz,deka ve tren kürlerinde herkesin yaşadığı bi problemdir zaten bu küre girenler genelde cinsel hayatını bi köşeye bırakır.Yuksek libidodan dolayı deli gibi istek olabilir ama deka ve tren shbg grubunda bunulan bütün bağlı testesteronu serbest bırakır bunu dengelemek için cinsel aktiviteden önce proviron ya da sildenafil kullanabilirsin kardeşim.

Kürden aldığın verim güzel bence,eski yağ oranına denk olacak şekilde kas kütleni arttırmışsın, kürü yarıda kesme bu sana yarardan çok zarar verir.Kür bitiminde güzel bi pct yaparsın diyete girersin c vitamini alırsın 1 ayda toparlar 2 aya normal düzeylere dönmeye başlarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Tolgaa006, 8 saat önce yazdı:

20210331_143312.jpg

20210128_193110.jpg

Ne yiyip ne içiyorsun ? Ne kadar antrenman,cardio yapıyorsun ?

Sertliği arttırmayı dene herşeyi ilaçlardan bekleme ki vücut olarak yetersiz bir konumda girmişsin ilaca.Benim yarışma düşüncem var fakat treni en son koz olarak saklıyorum.Tabi ki bu ilaçları kullanan senden çok sana bunları pazarlayan insanda suç var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tolgaa006    0
Vural2, 24.04.2021 - 05:36 yazdı:

Ne yiyip ne içiyorsun ? Ne kadar antrenman,cardio yapıyorsun ?

Sertliği arttırmayı dene herşeyi ilaçlardan bekleme ki vücut olarak yetersiz bir konumda girmişsin ilaca.Benim yarışma düşüncem var fakat treni en son koz olarak saklıyorum.Tabi ki bu ilaçları kullanan senden çok sana bunları pazarlayan insanda suç var.

Çok erken başladığımın farkına geç var tabi ki karbonhidrat yemiyorum haftada 5 gün spor yapıyorum 3 günü düzenli olarak 1.5 saat kardiyo yapıyorum 

Trlakf, 23.04.2021 - 21:45 yazdı:

Sanıyorum ki ereksiyonda bi sıkıntı yaşıyorsunuz,deka ve tren kürlerinde herkesin yaşadığı bi problemdir zaten bu küre girenler genelde cinsel hayatını bi köşeye bırakır.Yuksek libidodan dolayı deli gibi istek olabilir ama deka ve tren shbg grubunda bunulan bütün bağlı testesteronu serbest bırakır bunu dengelemek için cinsel aktiviteden önce proviron ya da sildenafil kullanabilirsin kardeşim.

Kürden aldığın verim güzel bence,eski yağ oranına denk olacak şekilde kas kütleni arttırmışsın, kürü yarıda kesme bu sana yarardan çok zarar verir.Kür bitiminde güzel bi pct yaparsın diyete girersin c vitamini alırsın 1 ayda toparlar 2 aya normal düzeylere dönmeye başlarsın.

Peki bunu kürün ortasında kullansam sorun olur mu proviron yada provironu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

Kısa ester ürün başlayıp reseptöre bağlanmışken tam verim almaya geçicekken bırakıp uzun ester devam ediyorsun ve bu döngü başa dönüyor o da tam reseptöre bağlanıyor onu bırakıyorsun. 

Ortada kür yok, sadece boşuna ilaç almışssın, bi planlama yok 

standart bi pct yapabilirsin 

Son enjeksiyon Uzun esterse 20-24gün sonra, kısa esterse 11gün sonra 

prengly 1500iu 3 gün arayla 3x. klomen 50mg tomoksifen 40mg(ilk 10gün) sonraki 20 gün 25mg klomen, 20mg tomokfen 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tolgaa006    0

Prengly turkiyeye gelişi yok diye biliyorum kendim baktım manisada bir çok eczaneye artık gelmiyor denildi bana ve de ben kısa esterden uzun estere geçmedim şuan 15 haftalık sadece ilk 5 haftası uzun ester diğer 10 hafta kısa ester kürüm bittikten kaç gün sonra hormon testi yaptırmalıyım ve özellikle hangilerine baktirmam gerekiyor sakinliğilimi koruyorum fakat cinsel hayatım bitmiş durumda 5 hafta daha vurulup ilaçlarım bitecek doğru bir tedavi yolu izlemek istiyorum bu konu da banayardımcı olursanız çok teşekkür ederim yanlış ve bilinçsiz başladım farkındayım ama en azından doğru bir tedavi ile eski halime dönmek istiyorum 

İlk 5 hafta trenblone kullanmadım cinsel hayatımda herhangibir problem yaşamadım 2.ci 5 haftada kulandım yan etkilerini yaşamaya başladım cabeser ve arimidex kullanıyorum 3 günde bir cabeser 1 dolu 1  boş arimidex

Bunlar mi hocam dedikleriniz prenglyi çok zor buldum

IMG-20210427-WA0022.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790

ilaçlar doğru. Pregnyl nasıl buldun şu an karaborsa var eczanelerde bulunmuyor. Genelde çevre ülkelerden alınıp burada satılıyor. Ama sendeki Türkçe kutulu. Eczaneden mi aldın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tolgaa006    0
Mickey, 41 dakika önce yazdı:

ilaçlar doğru. Pregnyl nasıl buldun şu an karaborsa var eczanelerde bulunmuyor. Genelde çevre ülkelerden alınıp burada satılıyor. Ama sendeki Türkçe kutulu. Eczaneden mi aldın?

Evet hepsini eczaneden aldım bir tanıdıkta  varmış ondan aldım açılmış vardı 2 ampul kalmış bu komple kapalı kutu kür bitmesine daha 5 hafta var alayım dursun sonra bulamam bizim burda yokmuş sanırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.