Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

speath

Salonların kapanmasıyla küre bu şekilde devam etmek kürün verimini düşürür mü testo bolde

Önerilen İletiler

speath    1

Arkadaşlar haftalık 500 testo 400boldenon alıyorum 3. haftasındayım kürün salonların kapanmasıyla boldeyi kesip haftalık 250 testo ile devam edicem salonlar açılana kadar salonlar açıldıktan sonra eski dozajlara dönücem eski dozajlara döndüğümde kürün verimi düşer mi sizce yoksa eski dozajlara döndümde ilk başladığım şekilde verim almaya devam eder miyim kürden ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mickey    790

Aslinda su anda hicbir sey yapmadan ilaclari kesebilirsin. Yasak sonrasi tekrar baslarsin. Kaybin olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
speath, 12 saat önce yazdı:

Arkadaşlar haftalık 500 testo 400boldenon alıyorum 3. haftasındayım kürün salonların kapanmasıyla boldeyi kesip haftalık 250 testo ile devam edicem salonlar açılana kadar salonlar açıldıktan sonra eski dozajlara dönücem eski dozajlara döndüğümde kürün verimi düşer mi sizce yoksa eski dozajlara döndümde ilk başladığım şekilde verim almaya devam eder miyim kürden ?

Şahsen fikrin mantıklı geliyor, salonlar açılana kadar 250 testo gidip açıldıktan sonra kaldığın yerden devam et ancak salonlar ne zamana kadar açılır bilinmez ki bence bayram sonrasına kadar kapalı kalır gibime geliyor, salonların açılacağı tarih net olmadığı için arkadaşın dediğini gibi direk kürü de kesebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
speath    1

peki kürü kestikten sonra pct yapmam gerekicek bu durumda hem doğru düzgün antrenman atamıyoruz kütle kaybım fazla olur mu kürü kestikten sonra sonuçta sistem baskılanmıştır bile 3 haftada 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790
speath, 14 dakika önce yazdı:

peki kürü kestikten sonra pct yapmam gerekicek bu durumda hem doğru düzgün antrenman atamıyoruz kütle kaybım fazla olur mu kürü kestikten sonra sonuçta sistem baskılanmıştır bile 3 haftada 

Yukarıda söyledim pct ye gerek yok direkt kesebilirsin ilaçları. Eğer üç haftada ciddi form aldıysan ki sanmıyorum bunun tamamı sudur hadi bir ihtimal biraz kas kazandın diyelim bunu korumak istiyorsan haftalık 150mg testo ve 100mg boldeyle (hatta boldeyi de almayabilirsin sadece testo yeter aslında) 4 haftalık geçiş yapabilirsin. Yasak sonrası normal dozlara dönersin ama ben senin yerinde olsam şu anda kürü kesip yasak sonrası sıfırdan tekrar başlardım. Çünkü bu süreçte doğru düzgün antrenman yapamayacaksın ve ayrıca yasakların ne kadar süreceğini kimse kestiremiyor. Beklemen daha mantıklı geliyor bana. Acele etme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Ben direkt kesilmesi taraftarı değilim vücut testosteron boşluğuna düşecektir ve kayıp çok daha fazla olacaktır.Kademeli olarak azaltmak kaybı en az seviyeye indirir .

tarihinde Surrender tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790
Surrender, 49 dakika önce yazdı:

Ben direkt kesilmesi taraftarı değilim vücut testosteron boşluğuna düşecektir ve kayıp çok daha fazla olacaktır.Kademeli olarak azaltmak kaybı en az seviyeye indirir .

İki haftalık testo kimseyi boşluğa düşürmez. Bolde zaten iki haftada çok etkisiz. Hani 5-6 hafta ilaçlı olsa tamam diyeceğim düşük doz devam et ama bu miktar için kesinlikle değmez. Boşuna dört hafta boyunca reseptörleri meşgul edecek sistemi kapalı tutacak. Antrenman da yok. Antrenman olmayınca disiplin bozuluyor öğünler kirleniyor vesaire.. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105
Mickey, 56 dakika önce yazdı:

İki haftalık testo kimseyi boşluğa düşürmez. Bolde zaten iki haftada çok etkisiz. Hani 5-6 hafta ilaçlı olsa tamam diyeceğim düşük doz devam et ama bu miktar için kesinlikle değmez. Boşuna dört hafta boyunca reseptörleri meşgul edecek sistemi kapalı tutacak. Antrenman da yok. Antrenman olmayınca disiplin bozuluyor öğünler kirleniyor vesaire.. 

Kısa vadeli bir ara olacaksa olabilir ama yinede yavaş yavaş kesilmesi en mantıklısı yada sizin dediğiniz gibi yapılabilir bu vadede neler ile karşılaştığını bildirirse yol gösterici olur.

tarihinde Surrender tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Hastaneye gidip 

Lh FSH Total testo e2 değerlerine baktırıp , ona göre haraket etmeni öneririm .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
speath, 15.04.2021 - 22:09 yazdı:

İllaki negatif yani olacak ama yapacak birşey yok ya kesmiceksin yada testoyla devam edip süreç bitince yeniden  boldenona başlıcaksın ben hiç kesmeden devam ediyorum mesela bol su alımına dikkat et hepimiz etkilenicez motivasyon kaybı yok yapıcamız bişi yok elimiz ayamız bağlı evdeki 10 kg dambıl bile sinirimi bozmaya yetiyor sadece düşünmemeye çalışıyorum çocuk olunca oda kurma seceneğimde yok boş odam yok yani beklicez tüm temennim verilen süre kısalması adına veya verilen tarihin uzamaması adına

Yada kesebilirsin sana kalmış

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zuhn91    4

Bro, yerinde olsam hiç kesmezdim. 1 Ay boyunca mı kapalı olacak yoksa ilk 2 hafta mı emin değilim ama zaten bolde kürü yaklaşık 15-16 hafta devam edilmesi gereken bir kür. Etkisini de aşağı yukarı 6. haftadan sonra göstermeye başlıyor çünkü bolde uzun esterli bir ilaç. Senin yerinde olsam hiç kesmezdim, sevgiler.

tarihinde zuhn91 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
zuhn91, 15 dakika önce yazdı:

Bro, yerinde olsam hiç kesmezdim. 1 Ay boyunca mı kapalı olacak yoksa ilk 2 hafta mı emin değilim ama zaten bolde kürü yaklaşık 15-16 hafta devam edilmesi gereken bir kür. Etkisini de aşağı yukarı 6. haftadan sonra göstermeye başlıyor çünkü bolde uzun esterli bir ilaç. Senin yerinde olsam hiç kesmezdim, sevgiler.

Genelgede bayram sonuna kadar kapalı yazıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Vural2, 5 saat önce yazdı:

Genelgede bayram sonuna kadar kapalı yazıyor.

Bu ilk etapta. Kapatmanın devamı gelecek mi bilmiyoruz. En az bayram sonuna kadar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Bu ilk etapta. Kapatmanın devamı gelecek mi bilmiyoruz. En az bayram sonuna kadar.

Yazın açarlar reis senaryo belli klasik artık ;

Yaz olacak açacaklar gene her yeri turizmden paraları almak için , zenginler gezecek her yeri yayacak coronayı tekrar.

Biz garibanlar tatili bırak tavuk pilav parasını düşünüyoruz her gün .

Ertesi sene tekrar kapanma yazın tekrar açma .. senaryo böyle devam eder senelerce

Gittikçe orta kesim yok oluyor , zenginler daha zengin fakirler daha fakir oluyor .

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaay    10

ilaçlar zaten doğru düzgün çalışmaya başlamamıştır , maddi anlamdaki gider önemli değilse kes ilacı  , sonra tekrar başlarsın . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.