Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Asaletim

Müsaitseniz anketi doldurur musunuz

Önerilen İletiler

Asaletim    645

Merhaba hocalarım kendimce anket oluşturdum müsaitseniz doldurabilir misiniz ?

1) İlk kürünüz neydi ? Verimi nasıldı ?

2) İlk kürden önce doğal olarak nereye geldiniz (örnek 42 cm kol , 100kg Bench vs.)

3) Sene de kaç kür yapıyorsunuz 

4) İki kür arasındaki ilaçsız döneminizde ki psikolojiniz nasıl ?

5) Steroid ile alakalı keşke yapmasaydım dediğiniz hatalar nelerdir?

Dolduran herkese teşekkür ederim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

isacorek    8

1.prımobolon sustalon

2.39-40 cm kol 

3.sene de  bu yıl ıcın 2 kur planım var.

4.psıkolojısı cok kotu hem agırlıklarda kı dusus hem vucut formunu ıstedıgımız gıbı muhafaza edmıyorum.ara vermek durumun da kalıyorum.

5.bu soru cok derin bır konu ):)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnlyTesto    2

1- Testo enanthate bolde deca kürüydü. Çok iyi verim aldım fakat dozajların planlamasını daha iyi yapsam daha da uzun bir kür dönemi yaşayıp daha verimli geçirebilirdim.

2- Lise zamanında 2 yıl vücut geliştirmeyle doğal olarak uğraşıp kollarım maksimum 38cm olmuştu ekto yapıdayım. 5 yıl sonra spora direkt olarak kürle başladım.

3- Henüz 1 kür yaptım ama yaklaşık 2 maksimum 3 kür düşünüyorum yıl içerisinde.

4-Psikolojik olarak biraz güç düşüşü hissediyoruz ki o da kür sonrasındaki beslenme ve antrenman düzeniyle beraber kürde kazanılanları ne kadar tuttuğunuza bağlı, ayriyeten kürler arası dönemde genellikle beslenmeyi biraz salıyoruz kür zamanındaki disiplini maalesef devam ettiremiyoruz.

5- İlk kürden deca kullanmayabilirdim veya ilaçları temin ettiğim arkadaşın planlamasına uymak yerine bilgili bir hocadan gerekirse uzaktan eğitim almalıydım. Kas kütlesi 0 ayarında olan bir insana 500mg testo 500-750mg deca öneren bir arkadaşın planlamasına uyduğumda yaklaşık 5 hafta sonra LH değerim 0a düşmüştü ve bu yaşta kısır kalma hissini yaşamıştım :) Mutluyum ki kontrol ederek hormon değerlerimi belirli aralıklarla ölçtürerek gittim ve gerektiği yerde kürü kesip güzel bir pct ile hormon değerlerimi olması gereken değerlere çekebildim. :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194

1.Öncesini kür sandım burak hocadan ilaç temin edip kullanana kadar

2.doğal olarak 36 cm kol benc 60kg şuan 45 cm kol 80 bech ama genetik bir durumda oabilir tam 14 cm omuzlarım genişledi. Zaten fotoraflarım var frumda.

3.max 2 kür düşünüyorum yıl içinde o da her yıl şeklinde deil amaç burada büyük faktör 

4.ilaçsızlık deilde idmansızlığın verdiği piskoloji bence daha vahim kür bitimi sporuda bırakmak bunu büyüttüğüne derinleştirdiğine inanayorum

5.Net söyliyeyim çevremde bu işi sigarayla alkol alıp diyet olmadan ve uyku düzeni bozuk sürdürenler bir grm yol gdemedi

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnlyTesto, 3 saat önce yazdı:

1- Testo enanthate bolde deca kürüydü. Çok iyi verim aldım fakat dozajların planlamasını daha iyi yapsam daha da uzun bir kür dönemi yaşayıp daha verimli geçirebilirdim.

2- Lise zamanında 2 yıl vücut geliştirmeyle doğal olarak uğraşıp kollarım maksimum 38cm olmuştu ekto yapıdayım. 5 yıl sonra spora direkt olarak kürle başladım.

3- Henüz 1 kür yaptım ama yaklaşık 2 maksimum 3 kür düşünüyorum yıl içerisinde.

4-Psikolojik olarak biraz güç düşüşü hissediyoruz ki o da kür sonrasındaki beslenme ve antrenman düzeniyle beraber kürde kazanılanları ne kadar tuttuğunuza bağlı, ayriyeten kürler arası dönemde genellikle beslenmeyi biraz salıyoruz kür zamanındaki disiplini maalesef devam ettiremiyoruz.

5- İlk kürden deca kullanmayabilirdim veya ilaçları temin ettiğim arkadaşın planlamasına uymak yerine bilgili bir hocadan gerekirse uzaktan eğitim almalıydım. Kas kütlesi 0 ayarında olan bir insana 500mg testo 500-750mg deca öneren bir arkadaşın planlamasına uyduğumda yaklaşık 5 hafta sonra LH değerim 0a düşmüştü ve bu yaşta kısır kalma hissini yaşamıştım :) Mutluyum ki kontrol ederek hormon değerlerimi belirli aralıklarla ölçtürerek gittim ve gerektiği yerde kürü kesip güzel bir pct ile hormon değerlerimi olması gereken değerlere çekebildim. :) 

abi bende ektomorf yapıdayım 1.seneme giricem 3 4 ay sonra. kol ölçüm şuan 37 cm soğukken.sendemi ilk senende bu ölçülere ulaştın ulaştıysan bende 1 senede kendimi 1 cmlik bir kol büyümesine hazır tutayım :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnlyTesto    2

Yaklaşık olarak ben de öyleydim belki daha az gelişmiş bile olabilirim :) ama şu an ilk kürüm 2.5 ay sürdü ve kollarım kür sonu vücut fazla suyu attıktan sonra 41cm. 

Poyraz Babayiğit, 10 saat önce yazdı:

abi bende ektomorf yapıdayım 1.seneme giricem 3 4 ay sonra. kol ölçüm şuan 37 cm soğukken.sendemi ilk senende bu ölçülere ulaştın ulaştıysan bende 1 senede kendimi 1 cmlik bir kol büyümesine hazır tutayım :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790

1. Testo E, GHG, IGF-1, MGF, CJC İlk kürüm gördüğünüz gibi full peptit idi ve müthiş verim aldım.

2. 37-42 Kol 50-90kg bench

3. İlk başlarda 2 veya 3 kür yapıyordum artık temel bazı ilaçlarla daha uzun kürler yapıyorum. Sistemi sürekli kapatıp açmak zarar veriyor verimi düşürüyor.

4. Genelde kürlerimi only testo ile birleştiriyorum. Çok uzun süre kürlerde kalabiliyorum. Bu sayede psikolojim artık alıştı ancak ilk zamanlar çok zorlanıyordum. Özellikle güçlü anabolikler ruh halini çok etkiliyor.

5. Genelde ciddi hatalarla karşılaşmadım çünkü şansıma ilaç seçimlerimde ve diğer konularda bana yol gösterecek milli sporcu bir arkadaşım vardı. Zaten o olmasaydı asla bunlara girmezdim. Tek çekingem TREN ile ilgili. Bu ilaca giren arkadaşlar dikkatli olsunlar benim psikolojimi çok etkilemişti. Özellikle yakın çevredeki sevdiklerinizi mutlaka uyarın acayip şeyler yapabiliyorsunuz.  

1 Şubat 2019 78kg // 10 Ağustos 2019 85kg

Yukarıda verdiğim küre 15 Nisan 2019'da başlamışım. Şubat-Nisan arası ilaçsız idman yaptım. Bu çok önemli. Metabolizmayı hızlandırıp sistemi disiplinize ettim. İlaçları vücuda verdiğimde sünger gibi çekti. Haziran ayına geldiğimde adele sertliğinden gece uyku uyuyamadığımı biliyorum. Çok kaliteli bir kas kazanımı olmuştu benim için. Zaten 78kg dan 85kg ya geçişi görebiliyorsunuz. Şu anda 101kg'yum. Boy 185cm. Hedefim 110kg civarına çıkıp 100kg define olmak. Şimdilik sakin ve sabırlı gidiyorum. Bakalım hayırlısı:) Bu arada yaşım 46. 40 yaş üstü arkadaşlara da motive olması açısından özellikle bu paylaşımı yapmak istedim. Tabi bunun altında çok çok ciddi emek var. bayramlarda bile idman yaptım. 3 yıl boyunca sadece 15 gün burun ameliyatımda ara verdim onun haricinde 36 aydır haftanın 5-6 günü sağlam idman yaparım. Mutlaka 5 öğün yemek yerim. İşin arka planı gerçekten zor ve yorucu ancak emeğimin karşılığını alıyorum. En azından kız arkadaşım 20li yaşlarda, bu bile benim için büyük bir motivasyon.

IMG_2497.jpg.eaf4b285663444363134a4f2fc585ba9.jpgIMG_2494.jpg.c692a5747c1a381aca977443bfaf2e8d.jpg

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.