Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

RMSuman

Sahte ilaç sonrası kür.

Önerilen İletiler

RMSuman    0

Herkese merhaba, biraz uuzn olacak fakat yardımlarınızı rica ediyorum;

36 yaşındayım 4 yıldır bu sporla iligileniyorum sadece 3 ay ara vermek zorunda kaldım. (Pandemi sırasında ki eve alet alıp evde devam ettiğim için saymadım)
98 KG'den 80-83KG arası seyreden bir kiloya düştüm. oldukça titiz bir beslenme planım var Şeker Beyaz un Sağlıksız yağlardan uzak duruyorum, her şeyi denedim inanın haftada 2 gün çalıştım  PT aldım benden çok daha iyi  görünen herkesten daha fazla çalıştım daha nizamı davrandım fakat Fit bir görünümün üzerine çıkamadım; Omuzlar Göğüsler tamam ama Kollar ve karın bölgesi yerinde sayıyor.

Kür önerdiler Haftada 1 Enantate 1 Bolde ve danabol kürü uyguladım
Özelde test yaptırdım 3 defa
1. TH hormonunda problem çıktı Testo normal değerlerde
2. testte Testo yükelmişti ama TH yine problemliydi
3. Testte her şey normal denedi. (tüm testlerde küre devam ettim, 8 hafta kullandık.)

ilaçlar sahte olduğu kanısına vardık ve PCT vs yapmadım zaten bir değişim de olmadı, sanıyorum Enantade orijinaldi (veya ham madde azdı 2. testte testo artışı görüldü) ama çok düşük doz kullandık. 2 arkadaş diğer arkadaşıta da değişen bir şey olmadı.

Yakın zamanda Evlendim evlilik için kan değerlerim oldukça iyi çıktı hafif demir ekisk ama normal değerlerde, öncesinde D vitamini az demişlerdi d vitamini kullanmıştım.

Kür konusunda her kafadan bir ses çıkıyor kimseye de güvenim kalmadı zaten ilaçların orijinalliği şaibeli en son buraya üye oldum 1,5 yıl oldu sahte kürüm biteli. Ailede Troit sorunumuz var kız kardeşim komple adırdı ben de bir çok test tahlil yaptırdım ufak bir nodül olduğu ama normal seviyede olduğu söylendi.

Only Sustanon veya Enantate düşünüyorum yanına her hangi bir hap vs kullanmak istemiyorum sanıyorum testo seviyem düştü. Ne yapalı ne etmeli ianın kafam çok karıştı.

@metinav

Şimdidien yardımı dokunan dokunmayan herkese teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.578

Geçmiş olsun.

Bu durumlar maalesef çok sık yaşanıyor bu ortamlarda.Fakat tecrübe kazandıkça neyin doğru neyin yanlış olduğunu daha iyi anlıyor insan.

Troid sorunları çok ilerlemediyse basit haplarla aşılabiliyor.Bu konuda internette bir çok doktorun videosu ve bilgi paylaşım siteleri var.

Biz de şahsen arada gerektiği zamanlarda troid ilaçlarından destek alıyoruz.Herhangi bir sorun yaşanmıyor bırakıldığında, doğal üretim çabuk toparlanıyor.

Test yaptırabilirseniz son durumu görmüş oluruz.En azından yorum yapmak mümkün olur.Libido ve testosteron seviyesi birbiriyle doğru orantılı değil.Belki östrojen seviyesiyle ilgili bir sorundan kaynaklanıyor olabilir.

Bu arada yaptığınız kür ve dozajları uygun değil, etki görmeme durumu fake olmasının yanında bundan da kaynaklanıyor olabilir.Boldenon kürleri 14 haftadan az olmamalı.Testosteron dozajı min.500 mg olmalı.Kilo arttıkça dozun da artması gerekiyor...

Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız hariçten testosteron almak hipofizi kapatır.Sperm üretimini de durdurur.Bunu önlemek için aynı steroid gibi pregnyl kullanmak gerekiyor.Fakat bayadır bulmak zor ülkede...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YmnUcr    3
metinav, 13.02.2021 - 15:14 yazdı:

Geçmiş olsun.

Bu durumlar maalesef çok sık yaşanıyor bu ortamlarda.Fakat tecrübe kazandıkça neyin doğru neyin yanlış olduğunu daha iyi anlıyor insan.

Troid sorunları çok ilerlemediyse basit haplarla aşılabiliyor.Bu konuda internette bir çok doktorun videosu ve bilgi paylaşım siteleri var.

Biz de şahsen arada gerektiği zamanlarda troid ilaçlarından destek alıyoruz.Herhangi bir sorun yaşanmıyor bırakıldığında, doğal üretim çabuk toparlanıyor.

Test yaptırabilirseniz son durumu görmüş oluruz.En azından yorum yapmak mümkün olur.Libido ve testosteron seviyesi birbiriyle doğru orantılı değil.Belki östrojen seviyesiyle ilgili bir sorundan kaynaklanıyor olabilir.

Bu arada yaptığınız kür ve dozajları uygun değil, etki görmeme durumu fake olmasının yanında bundan da kaynaklanıyor olabilir.Boldenon kürleri 14 haftadan az olmamalı.Testosteron dozajı min.500 mg olmalı.Kilo arttıkça dozun da artması gerekiyor...

Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız hariçten testosteron almak hipofizi kapatır.Sperm üretimini de durdurur.Bunu önlemek için aynı steroid gibi pregnyl kullanmak gerekiyor.Fakat bayadır bulmak zor ülkede...

Pregnly e eş değer bi isim var mı piyasada @metinav abi. Bulamayan arkadaşlar napıcak?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
YmnUcr, 13 dakika önce yazdı:

Pregnly e eş değer bi isim var mı piyasada @metinav abi. Bulamayan arkadaşlar napıcak?

chromium 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
YmnUcr, 40 dakika önce yazdı:

Eşdeğer ilaç Choriomon kullandım geçen Ekim ayında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ibx.power    12
Loving, 08.02.2017 - 23:30 yazdı:

viewtopic.php?f=4&t=1938

SATIŞ VE GAYRİ RESMİ SATICILAR

Saygı değer peptidturkiye.com üyeleri platformumuz'da sadece ama sadece '' peptid hizmetiverilmelktedir. ''

Özel mesaj yolu ile size ulaşan yada ulaşmaya çalışan satıcıları lütfen yönetime bildiniz ve itibar etmeyiniz.

Forumda kimse kimseye satıcı tavsiyesinde bulunmamalı bu platformu bir satış gücü olarak görmemelidir.

Her birey satış konusundaki araştırmasını ve tercihini kendi özgür ve hür iradesi ile yapmalıdır tesir altında kalmamalıdır.

Peptidturkiye'den ürün bilgisi almak için facebook sayfamızdan https://www.facebook.com/peptidturkiyeonline/ veya info@peptidturkiye.com mail atarak ulaşabilirsiniz.

RMSuman, 13.02.2021 - 04:48 yazdı:

Herkese merhaba, biraz uuzn olacak fakat yardımlarınızı rica ediyorum;

36 yaşındayım 4 yıldır bu sporla iligileniyorum sadece 3 ay ara vermek zorunda kaldım. (Pandemi sırasında ki eve alet alıp evde devam ettiğim için saymadım)
98 KG'den 80-83KG arası seyreden bir kiloya düştüm. oldukça titiz bir beslenme planım var Şeker Beyaz un Sağlıksız yağlardan uzak duruyorum, her şeyi denedim inanın haftada 2 gün çalıştım  PT aldım benden çok daha iyi  görünen herkesten daha fazla çalıştım daha nizamı davrandım fakat Fit bir görünümün üzerine çıkamadım; Omuzlar Göğüsler tamam ama Kollar ve karın bölgesi yerinde sayıyor.

Kür önerdiler Haftada 1 Enantate 1 Bolde ve danabol kürü uyguladım
Özelde test yaptırdım 3 defa
1. TH hormonunda problem çıktı Testo normal değerlerde
2. testte Testo yükelmişti ama TH yine problemliydi
3. Testte her şey normal denedi. (tüm testlerde küre devam ettim, 8 hafta kullandık.)

ilaçlar sahte olduğu kanısına vardık ve PCT vs yapmadım zaten bir değişim de olmadı, sanıyorum Enantade orijinaldi (veya ham madde azdı 2. testte testo artışı görüldü) ama çok düşük doz kullandık. 2 arkadaş diğer arkadaşıta da değişen bir şey olmadı.

Yakın zamanda Evlendim evlilik için kan değerlerim oldukça iyi çıktı hafif demir ekisk ama normal değerlerde, öncesinde D vitamini az demişlerdi d vitamini kullanmıştım.

Kür konusunda her kafadan bir ses çıkıyor kimseye de güvenim kalmadı zaten ilaçların orijinalliği şaibeli en son buraya üye oldum 1,5 yıl oldu sahte kürüm biteli. Ailede Troit sorunumuz var kız kardeşim komple adırdı ben de bir çok test tahlil yaptırdım ufak bir nodül olduğu ama normal seviyede olduğu söylendi.

Only Sustanon veya Enantate düşünüyorum yanına her hangi bir hap vs kullanmak istemiyorum sanıyorum testo seviyem düştü. Ne yapalı ne etmeli ianın kafam çok karıştı.

@metinav

Şimdidien yardımı dokunan dokunmayan herkese teşekkür ederim.

Merhaba . Benim sahte ilaç konusunda çok sıkıntılarm oldu ve uğraşıyordum orijinal ilaç bulmaya . San tavsiyem  hocayla ulaşın ondan alınca kafan rahat olur onun markalar orijinaldir. Saygılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
YmnUcr, 6 saat önce yazdı:

Pregnyl nin eşdeğeri, stoklarda geçen choriomon adlı ilaçtır.Fakat eczanelerde ikisi de bulunmuyor uzun zamandır.Bir ikinci benzer etkide diyebileceğimiz "ovitrelle" var, onu kullanabilirsiniz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.