Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

egemennn

egemennn bulk beslenme&antrenman günlüğü

Önerilen İletiler

egemennn    1
PAŞA DAHA NE KADAR BÜYÜYECEKSİN EKRANA SIĞMAMAYA BAŞLADIN FARKINDA MISIN :mrgreen:

Hehe tesekkurler subata kadar devam bacaklar sikinti olmaya basladi ama bol pantolon giymeyi sevmem asiri darda sevmemde yani yirtildi gecen tek sikintim bacaklar buyuk ve sekilsiz onun disinda büyümeye devam :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252

O yırtıklar olan pantolonların olmayışı doğru yolda olduğunu gösterir aynı zamanda motivasyon olarakta geri döner .)

Bakalım şubatta neler ile karşılaşacağız sana dair..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
O yırtıklar olan pantolonların olmayışı doğru yolda olduğunu gösterir aynı zamanda motivasyon olarakta geri döner .)

Bakalım şubatta neler ile karşılaşacağız sana dair..

Teşekkürler abi sağol sadece pantolon degil üst için giydiklerimdede sıkıntı oluyo arada kanat bölgesinden falan koldan vs gerçekten motivasyon oluyo :D

---

Göğüs&tek hareket triceps

Bench press 5x8 (50kg,55kg)

Inclıne bench press 5x8 (40kg)

Inclıne dumbell fly 4x8(12.5kg)

dips 4x8

Revers pushdown 3x12 son set drop 12 12 12

arkadaşlar bişey sormak istiyorum kür le alakası olmayan jinoyu azaltmak için arimidex veya tamoksifen işe yarar mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
Steroide bağlı olmayan jinekomastide etkili olmaz o ilaçlar.Egemen bu arada sırt ciddi manada genişlemiş tebrikler :D

teşekkürler gurbuz hem bilgi hem tebrik için

---

bikaç antrenman yazamadım onları ekliyorum göğüs yazmıştım en son

salı

Sırt

Deadlift 5x8 (80kg)

Pulldown 4x8+8 (40kg+40kg)

Bar row 4x8 (50kg)

Lat pulldown 4x8 son set drop 8 8 8

One arm dumbell row 3x8 (25kg)

Row machine 3x8

----------------

perşembe

muz&kalf

Seated dumbell lateral raises 5x12 (7.5kg)

Wide grip upright row 3x12 (15kg bar haric)

Shoulder press machine 4x8 (15+15kg)

Rear delt raise 4x12 (7.5kg)

Seated calf raise 2x 25 son set drop 30 30 30

cuma bugün :

Triceps&biceps

Close grip bench press 4x8 (45kg)

French triceps ext lying 4x8 (15kg bar haric)

pushdown 3x10

Rope pushdown 3x8

Piramit z bar curl 3x7+7+7+(15kg bar haric)

Incline alternative dumbell curl 3x8 son set drop 6+6+6 (12.5kg)

Hammer curl 3x8 (12.5kg)

-bu sefer ilk triceps ile basladim

-bi arkadaşın tavsiyesiyle z bar curl hareketini piramit seklinde yaptim 7 tekrar az kaldiriyoruz 7 tekrar ortadan baslayip sona sonra 7 tekrar hareketin tamami anlatamadim pek sanırım ama neyse :Dcok iyi hissettim ama her hafta yapmak bana gore degil bence hacim icin ama gercektne biceps leri bitirdi diyebilirim

-incline dumb curl yaptim bu hafta birde degisik olarak

Soru yorum tavsiye varsa dinlerim,herkese iyi aksamlar:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

FULL body geçiyormusun haftada 1 gün ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1
FULL body geçiyormusun haftada 1 gün ?

Yok hocam 5 gun antrenman 2 gun off yapiyorum split suan

ama 1 2 aya fullbody deniycem sanirim progrsm hazirlamaya çalışıyorum da hala splitten kopamiycsm gibi geliyo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1

bugün göğüs çalıştım gym fail oluyoduk yav agirligin altinda kaliyodum 1 tekrar daha yaparim diye erkeklik yaptim siz yapmayin :D benchte kg arttiramamak cok canimi sıkıyo ama sabir gerek savas cebecinin programinami gecsem fullbody mi gecsem hem guc hem hacim istiyorumda yada splitten devam sabirli davranarak, cok sey istiyorum ama sabir gerek biliyorum

Gogus&tek hareket triceps

Bench press 5x8 (50kg-52.5kg-57.5kg)

Incline barbell bench press 7x8 (40kg)(kafam atti cok 6 yada 7 set yaptim hatirlamiyorum)

Dumbell fly 4x12 (10kg flat 12.5kg incline)

Dips 5x8

Revers pushdown 2x12 son set drop 10 10 10

-dumbell fly hareketini 2 flat 2 incline bench te yaptim

Herkese iyi geceler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1

Sırt

Deadlift 8-8-5-4-2 (70kg-80kg-90kg)

Pulldown 8+8 (42.5kg+42.5kg)

Bent over barbell row 4x8 (50kg)

Lat pulldown 4x8

One arm dumbell row 3x8(25kg)

Row machine 3x8

*bar ile yaptigim hareketlere bar dahil ve bar olimpik bar agirligi 20kg, dumbell ile yaptigim hareketlerde 1 dumbel agirligi yazılı,pulldown iki tarafa takili tek tek yapiyorum..

-guzel bi sirt antrenmaniydi yine sirt antrenmanlarinda tam ''beast mode'' geciyorum, deadlift yapip takip edenlere sorum var sirt icin uyguladiginiz deadliftte plakalari yere degdiriyo musunuz? Farkeder mi degdirip degdirmemek sizce fikriniz?

-bar row hareketinde yine bar kayiyo olimpik barlar ellerime kalin geliyo normal bar ile yapabilirim belki diger antrenman biraz daha agir kaldirma ihtimalim var ozaman diye dusunuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1

bacaklar biraz toparlamış durumda takip edenler bilir sıkıntılıydı baya 4 degişim fotoğrafı koymak istedim herkese iyi günler

DSCF0332-horz-horz.jpg.48d0419204a223f055fd307f3f2adfdc.jpg

legs.jpg.189efa2d697aeefd7f8c63e800eed403.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252

baya baya iyi olmuşssun tebrikler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.