Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Merhaba helix labs aldım F.K. hocadan ve birinci elden izmirden direkt geldi. Ürün tamamen merdiven altı çoğu üye zaten biliyor bende biliyordum ama bu kadar kötü koşullarda üretildiğini bilmiyordum taaki forumda ki videoyu görene kadar. T.esto e deca kürü 5. hafta test yaptırdım ve gördüklerim sasırttı ondan 1 hafta sonrada ilacı tamamen kestim pectoral kasta zedelenme oldu antrenman yapamıyordum . Sonra markayı araştırırken bu sitede gördüm ve sizide bilgilendirmek uzak durmanızı sağlamak amacıyla böyle bir yazı yazmak istedim . İLAÇ AŞIRI ÖDEM YAPIYOR KESİNLİKLE STERİL DEĞİL.

Testo e si çalışıyor ama ne kadar çalışıyor bilemeyiz ama kütle artısı gercekten oldu bu helix in mükemmel oldugunu göstermiyor . Ama deca gelirsek cacık içi tamamen bos çünkü prolaktin düşmüş teste göre ki deca kullanırken böyle bir konu söz konusu olmaması lazım.  Büyük ihtimalle deca hammeddesi yerine ona da testodan koymuslar. Hammede testo e nin  ucuz diye sanırım. Kısaca ucuz bir markada değil uzak durun. Kendimde kullanıyorum diyip başkalarına satan insanlar çok bu piyasada. İyi forumlar.

Test sonuclarımı paylastım.

WhatsApp Image 2021-02-10 at 22.32.42 (1).jpeg WhatsApp Image 2021-02-10 at 22.32.42.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.239

dostum geçmiş olsun zaten herkes biliyordu yerli üretim olduğunu ama hep diyoruz dünyada zeytin yağlı bilmem ne özlü ilaç yok dünyada steril olan ve olmayan ilaçlar var buda onlardan biriydi ya bundan hatta bunu üreten adamdan çok yakın elden ürün alan bir çocukla konuştum ona diyormuşki bizim üretim alanlarımız da kafalarımızda bone ayaklarımızda galoş olurdu sterilizasyon için özel makineler getirttik diye :D gördük makineleri kuş yemi kovasında çamur içinde tablet ürünler bir odada print edilmiş bakı ürünleri diğer oda pislik içinde şişeler toz içinde yazık şimdiye kadar iyi biri ölmedi.

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Feng, 57 dakika önce yazdı:

Ben de ilk kurumu helixle yapmistim tahlil degerlerine gore calisiyor olsa da low dose oldugunu dusunuyorum testo ve tbol kullanmistim tbol ast alt degerleriji ziplatti ama hicbir etki hissetmedim ayrica helix cok ucuz testosu 150 tl idi kacinci elden aldiginiz da onemli elimde testosu nppsi ve tbolu duruyor ama hepsini aticam cope

Bana pahalıya satıldı o zmn yarısmacı tarafından ama çöpe atmanız iyi seçim benim elimde daha 1 kutu testo ve deca var bende hepsini çöpe atıcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Feng, 20 saat önce yazdı:

hangi yarışmacı

F.K. macfitte falan aynı zamanda antrenör ismini tam vermem kurallara aykırı sanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şişkobiri    40
ekmekarasıbadi, 2/11/2021 - 21:15 yazdı:

F.K. macfitte falan aynı zamanda antrenör ismini tam vermem kurallara aykırı sanırım.

F.k'nin verdiği helixler çalıştı bende. 

Tabii ki yerli üretim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şişkobiri, 7 saat önce yazdı:

F.k'nin verdiği helixler çalıştı bende. 

Tabii ki yerli üretim 

Bende sadece testosu çalıştı ama ne kadar çalıştı bilemeyiz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
ekmekarasıbadi, 2 saat önce yazdı:

Bende sadece testosu çalıştı ama ne kadar çalıştı bilemeyiz.

Yerli üretim testolarda bi sıkıntı var, bi şekilde libidodan hissiyat geliyor ama kas kazanımı olarak bi etkisi yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
hectordoyle, 6 dakika önce yazdı:

Yerli üretim testolarda bi sıkıntı var, bi şekilde libidodan hissiyat geliyor ama kas kazanımı olarak bi etkisi yok

Senin kür noldu kanka hala etki yok mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Asaletim, 21.02.2021 - 22:42 yazdı:

Senin kür noldu kanka hala etki yok mu

Geç gördüm biraz yazını kusura bakma, kürümü bazı nedenlerden dolayı 16.haftada sonlandırmak zorunda kaldım, yarın pct ye başlıyorum sonrasında da 6-7 ay ara verip sonrasında küre gireceğim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
hectordoyle, 2 dakika önce yazdı:

Geç gördüm biraz yazını kusura bakma, kürümü bazı nedenlerden dolayı 16.haftada sonlandırmak zorunda kaldım, yarın pct ye başlıyorum sonrasında da 6-7 ay ara verip sonrasında küre gireceğim

Hayırlısı olsun knk , bir sonraki kür de deca düşünüyor musun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Asaletim, Şimdi yazdı:

Hayırlısı olsun knk , bir sonraki kür de deca düşünüyor musun 

Zamanı gelince bakarız :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle, 21.02.2021 - 22:33 yazdı:

Libidoya yansıması hakkında pek bi yorum yapamıcam fazla etkilendiğimi düşünmeyerekten. Ama kas kütlesi açısından şöyle fotoğraflarla göstereyim.

degisim.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Bay-T
      biraz önce ofiste tv açtım zap yaparken bir de ne göreyim Yer izmir arkadaşlar hangi markaya ait olduklarını bir kaç yere sordum tel ile dönüş yapacaklar kimindir neyindir gibi öğreneyim onuda paylaşırım.
      güncelleme : MARKA HELIX LABS kullananlara geçmiş olsun nerede nasıl üretildiğini görün paranıza zamanınıza hadi hepsini geçtim sağlığınıza yazık.
      http://www.gazetevatan.com/turkiye-sampiyonu-gozaltina-alindi-yurtdisindan-turkiye-ye-getir-1367228-gundem/

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.