Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

muratilhaan10

Kürde iken marka değişikliği

Önerilen İletiler

Şuan bir kürdeyim fakat kullandığım ilaçlarda çok fazla ödem"topallayacak düzeyde" ve kullandığım günlerde üşüme yüksek ateş gibi etkiler görüyorum bunlar 30 dk kadar sürüyor sadece 5. hafta sonunda markada değişiklik yaptığımda herhangi bir problem yaşarmıyım bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pek durumum olmadığını belirttim beslenme supplementler spor salonu fln derken Blace Labs ürünlerine başvurmak zorunda kaldım maalesef

Asaletim, 8 dakika önce yazdı:

İlaçların markası nedir ve hangi ürünleri kullanıyorsun hocam

Asaletim, 8 dakika önce yazdı:

İlaçların markası nedir ve hangi ürünleri kullanıyorsun hocam

pek durumum olmadığını belirttim beslenme supplementler spor salonu fln derken Blace Labs ürünlerine başvurmak zorunda kaldım maalesef

tarihinde muratilhaan10 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
muratilhaan10, 54 dakika önce yazdı:

Şuan bir kürdeyim fakat kullandığım ilaçlarda çok fazla ödem"topallayacak düzeyde" ve kullandığım günlerde üşüme yüksek ateş gibi etkiler görüyorum bunlar 30 dk kadar sürüyor sadece 5. hafta sonunda markada değişiklik yaptığımda herhangi bir problem yaşarmıyım bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Üşüme yüksek ateş yan etki dostum bu ilaçların  iyi veya kötü olduğunun anlamına gelmiyor vücudun direncsiz vitamin ve beslenme programını gözden geçir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35, Şimdi yazdı:

Üşüme yüksek ateş yan etki dostum bu ilaçların  iyi veya kötü olduğunun anlamına gelmiyor vücudun direncsiz vitamin ve beslenme programını gözden geçir.

hocam ödem konusunda sıkıntılıyım onlar 30 dk kadar sürüyor sıkıntım yok 3 gün kadar topal geziyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
muratilhaan10, Şimdi yazdı:

hocam ödem konusunda sıkıntılıyım onlar 30 dk kadar sürüyor sıkıntım yok 3 gün kadar topal geziyorum

Nereden enjeksiyon yapıyorsun hangi ilaçlar kaç ml vuruyorsun tek seferde ve iğne uçları enjektörler neler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35, 2 dakika önce yazdı:

Nereden enjeksiyon yapıyorsun hangi ilaçlar kaç ml vuruyorsun tek seferde ve iğne uçları enjektörler neler

hocam eczacıya yaptırıyorum enjektörü o ayarlıyor testo e 1ml boldenon 1 ml aynı şırıngaya deltoitten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

hocam eczacıya yaptırıyorum enjektörü o ayarlıyor testo e 1ml boldenon 1 ml aynı şırıngaya deltoitten

Eczacina iğne uçlarını sor deltoid biraz sıkıntı enjeksiyon için bence iğne ucu değiştiriyor mu enjeksiyon sırasında.

Kalçadan enjeksiyon deneyebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35, Şimdi yazdı:

yanlış yazdım hocam deltoid olsa daha mı iyi olur diyecektim kalçadan vurduruyorum yanlış yazmışım iğne ucunu değiştiriyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
abuzerkömürcü, Şimdi yazdı:

Konuyla alakası yok affınıza sığınıyorum ama eczacı tanıdık mı yoksa rastgele yapıyorlar mı

çok yakın tanıdığım birisi kendisi normal bir eczası zaten yanaşmıyor hocam

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
muratilhaan10, 4 dakika önce yazdı:

yanlış yazdım hocam deltoid olsa daha mı iyi olur diyecektim kalçadan vurduruyorum yanlış yazmışım iğne ucunu değiştiriyor

çok yakın tanıdığım birisi kendisi normal bir eczası zaten yanaşmıyor hocam

Mantiken hangi iğne ucunun kasa gireceğini  bilir diye düşünüyorum geriye ilaçlarla ilgili sorun kalıyor net olarak bu sorun demek doğru olmaz hangi iğne ucunu kullandığını sor ona göre yorum yapmak daha doğru olur 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

soruyorum hemen

yeşil 2 lik iğne ucu kullanıyormuş

hocam evigen e vitamini karıştırsam kür ün yapıldığı şırıngaya ödemi engellediğini söyledi eczacı etkisi olurmu

yeşil 2 lik şırıngaymış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    426
muratilhaan10, Bir saat önce yazdı:

soruyorum hemen

yeşil 2 lik iğne ucu kullanıyormuş

hocam evigen e vitamini karıştırsam kür ün yapıldığı şırıngaya ödemi engellediğini söyledi eczacı etkisi olurmu

yeşil 2 lik şırıngaymış

2 lik 5 lik 10 Luk farketmiyor zaten uçları hep aynı yeşil uçlu ilk haftalarda ödem olması normal ancak sonradan sürekli ödem olması ilaç ile alakalı bir durum bence mesela sustanonda yapıyor.Marka değişikliğine gelince blace yerli bir ürün diye biliyorum ben sp boldenon kullanmıştım hiç ödem filan yaşamadım geçişte bir sıkıntı olmaz yani sana kalmış.

Evigen deneyebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Blacede bende aynı şeyleri yaşıyorum hocam.Omuz bacak kalça hepsini denedim.Salonda kullanan 2-3 abim daha var 2si sorun yaşamıyorken 1i benim gibi yan etkileri yaşıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247
muratilhaan10, 5 saat önce yazdı:

ilaç veya marka değişikliği yapabilirsin hiç bir sakınca oyk bunda ama şhinden inip torosa binme bari bir kere o hatayı yapmışsın bir daha yapma :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şişkobiri    40

Blace Labs kullanan arkadaşlarımda tümör gibi ödem yapıyor resmen tümör ya almayın abi o markayı, değiştir markayı zaten daha kötüsü yok 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T, 48 dakika önce yazdı:

ilaç veya marka değişikliği yapabilirsin hiç bir sakınca oyk bunda ama şhinden inip torosa binme bari bir kere o hatayı yapmışsın bir daha yapma :D

teşkkürler hocam Balkan,Pro v3,elysian bu markaların üzerinde incelemedeyim hocam şuan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
muratilhaan10, 7 dakika önce yazdı:

teşkkürler hocam Balkan,Pro v3,elysian bu markaların üzerinde incelemedeyim hocam şuan

Pro v3'ü ilk defa duyuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
akaemre    12

Blace Labs bu antalya tafyasının malı M.Y adlı şahısın. Kesinlikle almayın zehir abi zehir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle, Bir saat önce yazdı:

Pro v3'ü ilk defa duyuyorum

elysian hakkında bir bilgin varmıydı hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.