Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hardbody888

Rimabolon sustanon anapolon

Önerilen İletiler

hardbody888    1

183 boy 95 kilo yas 32 bulk yagsiz ama buyumek istiyorum 2 kere kur yaptim hem bulk hem define prima susta anapolon kuru dusunuyorum kollar 41 cm 10 sene bu sporu yaptim son 3 senedir yapmiyorum.kutlemden pek bsy kalmadi yag oranimda var ama cok saglam yapmak istiyorum kuru kac kac prima susta anapolon kullanim ve kurde baska vitanim koruyucu ne kullanim 8 hafta dusunuyorum sonrasindaki ptcdeyide yazarsaniz sevinirim tesekkurler baktim genelde dozlar dusukdu ondan size sorum dedim

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrahtkty    1.394
hardbody888, 4 dakika önce yazdı:

183 boy 95 kilo yas 32 bulk yagsiz ama buyumek istiyorum 2 kere kur yaptim hem bulk hem define prima susta anapolon kuru dusunuyorum kollar 41 cm 10 sene bu sporu yaptim son 3 senedir yapmiyorum.kutlemden pek bsy kalmadi yag oranimda var ama cok saglam yapmak istiyorum kuru kac kac prima susta anapolon kullanim ve kurde baska vitanim koruyucu ne kullanim 8 hafta dusunuyorum sonrasindaki ptcdeyide yazarsaniz sevinirim tesekkurler baktim genelde dozlar dusukdu ondan size sorum dedim

TestoE rimobolan ve Danabol veya anapolın kullanabilirsin bence.Dozajlar 500 testo 300 rimo 30-40 mg danabol olabilir klasik bulk kürü gibi.Benim tercihim bu olurdu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Son 3 senedir spor yapmıyorsanız tahminlerime göre çok yaglisiniz hocam , bence doğal olarak yağ oranınızı en azından %13-14 lere çekin , hem kaslariniz da adapte olurlar bu süreçte , ondan sonra küre başlarsanız eminim alacağınız verim daha çok olacaktır .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11

Ben bugün başladım. 3 günde 1 1ml sustanon ve rimo kullanacağım. Anapolon günde 50mg. Koruyu milk tiistle aldım nac600 aldim d vitamini ve multi vitamin aldım. Beslenmeye roka maydonoz ekledim. 2 hafta anapolon kullanmayacağım toplam 10 haftada bitecek. Daha sonra pct yapmadan deca winstrol test e kürüne geçeceğim. Daha sonra tren test p ox. bu şekilde yaza kadar devam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
hardbody888, 2 saat önce yazdı:

Form görmeden bir şey söylemek çok zor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
hardbody888, 15 saat önce yazdı:

Sustanon ve rimabolan kürü başlangıç için tavsiye edilen en hafif kürlerden biridir, steroid kullanımına hafif ve zararsız bir giriş yapmak istiyorsan bu kür senin için uygundur. Kür boyunca güç artışı, libido artışı, kütle ve kas artışı beklenmeli. Kazanacağınız kütle tamamen genetik ve beslenme faktörüne göre değişiklik göstermektedir. Kas kütlesi kazanmak için kür boyunca kaliteli ve temiz beslenin, ihtiyacınız olan kaloriden 200-300 kalori fazla alın.

Kür sonrası tedavi için, kür bittikten 10 gün sonra 1 adet pregnyl 5000iu, pregnyl den 1 hafta sonra tamoksifen veya nolvadex ile pct yapmanız tavsiye edilir.

Kür Süresi: 10 hafta

Sustanan: 1-10 hafta 500mg

Rimabolan: 1-8 hafta 200 mg

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

Şahsi kanaatim primonun en az 600mg kullanılması yönünde, daha azıyla çok da etki göstermeyecektir, boldenone gibi yüksek doz girmek lazım. En az 10-12 hafta kullanılsa daha iyi olur, yavaş salınımlı bir ilaç çünkü.

Ha bana soracak olsan, madem anapolon var girdin bi su tutma yoluna, fazla doz istemiyorsan bile 400mg deca gir geç derdim, primo masraflı geliyor hep bana.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Bende aynı şekilde düşünüyorum yabancılar minimum 400mg+ efektif olarak 600 mg civarında kullanıyorlar,200 mg'ler israf olucaktır diye düşünüyorum.

Bunun yerine ya boldenon illa ki eczane kürü isteniyorsa sadece sustanon anapolon yeterli olucaktır diye düşünüyorum.

sağlıklı sporlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hardbody888    1

eczane kuru dusunuyorum anapolonuda cikarrim su tutmasinida istemiyorum vucudumun kollar en azindan bi 45 cm yapsam iyi olur yemek yemem cok iyidir ozaman 600 primabolon 500 susta girim mi bide vitaminler koruyucu ne alim bi pazartesi caktim persembemi cakicam bayadir unutttum 7 senedir kur yapmiyorum gobek oldu defineyden karin kasilarim vardi bi saldim suan gobek var yag oranim yuzde 24 vardir kardiyoda yapicam saglam asilicam 10 hafta simdi sizden acizane istedigim ptc korucu beslenme nasil olmali goguslerim zayif oluyor kol ve omuz buyuk olyyor bende sirt ve gogus kasim cok iyi olmuyordu gogus sirtda agirlik vermek istiyorum benchi cok tekrar yapmayi dusunuyorum agirligi hafifden agira dogru gidicem vs bildiginiz program varsa beslenme antreman ve kardiyo bide susta prima nasil enjeckte edicem gunleri miligramlari vs tesekkurler cok uzun yazdim ama aslinda ama kalici kasda yapmak antereman ve beslenme kurden sonra devam etsem gidermi veya gitmesin diye kac ayda bir reseptorleri harekete gecirsem susta enjekte ederek zararida olurmu tesekkurler korumayida solerseniz kazandigim kasi cok iyi olur ..size zahmet sayin hocalarim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

su tutmak istemiyorsanız anapolonu çıkarmak mantıklık olur evet. 600 primo 500 sustanon iyi olur deneyebilirsiniz, enjeksiyon sıklığına gelince, özellikle sustanon sık enjeksiyon isteyen bir ilaç ben olsam 4 e bölerdim, yani her ampülü 2ye böler 4 ayrı enjeksiyon yapardım, primoyu da kafanıza göre sustanon olan 3 güne 200er mg olarak bölüp yapabilirsiniz. yani pzt,çrşb,cuma,pazar gibi pzt çrşb cuma günleri primoyu da çakarsınız olur biter. ya da primoyu 2ye böler pzt cuma da yaapbilirsiniz size kalmış.

koruyucu olarak bu kür fazla bişey istemez ama imkan varsa d vitamini, omega3, multivitamin, nac600, magnezyum çinko(magnezinc) gibi takviyeler kullanılabilir. pct için şimdiden bişey söylemek zor, kür sonu kan tahliline göre bir yol izlenebilir.

Bir de yerinizde olsam küre girmeden detaylı test yaptırırdım, bilmiyorum yaptırdınız mı ama, 7 yıldır kür yapmıyorum diyorsunuz yaşınız da 33 sanırım, mesela doğal olarak testonuz düşmüştür bunu bilmeden küre girmişsinizdir sonra kürden sonra 50 tane pct ilacıyla toplarlanmaz suçu küre steroide atarken kendinizi bulabilirsiniz. Belki de en önemli nokta aslında burası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hardbody888    1

hocam yas 32. test olarak ne testi yapmam lazim igneyide kendim yapmak istiyorum bacaktan dusunyorum kucuk igne olurmu buyukle bacaga vurma olmazmi onuda bir solermisiniz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hardbody888    1

hocam o 2 kurumde test yaptirmadim kurden sonrada ptc yapmadim cunku hoca sen cok kure girmedin uzun 6 aylik kur vs de degildi gerek yok ptcyede dedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

sanırım küre başladığınızı söylemiştiniz, artık test işi için geç oldu diyebiliriz ama kafaya takacak bir şey yok sadece aklınızda olsun diye dedim, yani benimki biraz en iyisini düşün en kötüsüne hazırlıklı ol mantığı, oturup kara kara tüh iş işten geçti diye düşünmeye gerek yok. sadece bundan sonra test yaptırmayı kür hayatının bir parçası olarak görün bu yeter. Daha önce pct yapmamış olmanıza da doğru ya da yanlış diyemeyiz, ben de sıfır pct hemen toparlayan biriyim ama herkes öyle olacak diye bir şey de yok, dene yanıl işi bunlar. o yüzden kür sonrası test yaptırıp ona göre konuşmak lazım bunları.

iğneye gelince, çok yağlı bir bacağınız yoksa kahverengi (26g 13mm) olan tüberkülin iğnesi bile işi görür ama biraz daha yağlıysa turuncu(25g 25mm) olanı kullanabilirsiniz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    382

Şu an primo+testo enanthat kurundeyim 

Piramit sistem girdim şu an 500 enanthat 400 primo giriyorum 3.haftadayim 3,5 kilo almışım Adele baya sertlesiyor ve primonun mükemmelliği olan istah etkisi deli gibi yiyorum ;)))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hardbody888    1

hocam bana ileri duzey dozlari solermisiniz bin bin veya daha fazla ben eczane guvenilir diye eczane kuru gidiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
hardbody888, 3 dakika önce yazdı:

hocam bana ileri duzey dozlari solermisiniz bin bin veya daha fazla ben eczane guvenilir diye eczane kuru gidiyorum 

Abim şöyle bir söz vardır hızlı koşan atın b*ku seyrek düşer diye, yazdıklarından anlaşılırsa pek fazla araştırma yapmamışsın. Forumda yüzlerce kür dizaynları ile ilgili açılmış başlıklar var onları incele, nedir ne değildir genel olarak hakim ol öyle küre başla. Yüksek dozlarda gireyim kolum 50 cm olsun diye bir kafayla küre başlarsan sonu iyi olmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hardbody888    1

10 sene yaptimda son 7 senedir yapmiyorum 2 3 senedirde uzagim neler cikmis ne olmus bilmiyorum 96 kilodayim vucudum iyi kilo aliyor verimli spora yag oranim var tabiki arastiriyorum forumu masallah cok guzel begendim bilgiler sustanon anapolonda yapilabiliyor 2 side olabiliyormus rimabolon pahali geliyor kas hafizasi da var ustat en son kollarim 44.5 du aslinda dogal tozla cikarim sonrami kure girsem cikarabildigim kadar acaba ne yapsam kuru giricem o kafamdada yuksek doz girmek istiyorum yardimci olursaniz sevinirim sade susta ile kutlede iyi kazanilirmi

bi abi vardi bana ayda 1 susta cak zarari olmaz surekli yap yil boyu kutleni korumus olursun diyordu yapmanda lazim diyordu dogrumudur bu sekilde hep yapsam ayda 1 susta zarari olurmu buda 2 sorum tesekkurler

son soru olarak hocalarim hastanede steroide hangi doktor bransi bakiyor doktor kontrolunde yapilabilirmi tesekurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Feng hocamızın dediğine katılıyorum , çok bilgi karışıklığı içerisindesiniz , bi abi vardı böyle dedi bir hoca pct gerek yok dedi hangi doktora gitmeliyim vs. 

Bu bilgisizlikle muhtemelen kürden istediğiniz verimi alamayabilirsiniz , tavsiyem maddi durumunuz yetiyorsa Burak hocayla çalışabilirsiniz , ben şuan Burak hocayla çalışıyorum , ne zaman mesaj atsam Max 10-20 dk içinde dönüyor , gerekirse telefonda bile konuşuyor , kendisinin 11 yıllık tecrübesi var bu işlerde , gönül rahatlığı ile Burak hocayla çalışmanı tavsiye ederim , İlaç alırsan yanında bedavaya koçluk yapıyor zaten :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yywz067    1
Asaletim, 30.01.2021 - 17:31 yazdı:

Feng hocamızın dediğine katılıyorum , çok bilgi karışıklığı içerisindesiniz , bi abi vardı böyle dedi bir hoca pct gerek yok dedi hangi doktora gitmeliyim vs. 

Bu bilgisizlikle muhtemelen kürden istediğiniz verimi alamayabilirsiniz , tavsiyem maddi durumunuz yetiyorsa Burak hocayla çalışabilirsiniz , ben şuan Burak hocayla çalışıyorum , ne zaman mesaj atsam Max 10-20 dk içinde dönüyor , gerekirse telefonda bile konuşuyor , kendisinin 11 yıllık tecrübesi var bu işlerde , gönül rahatlığı ile Burak hocayla çalışmanı tavsiye ederim , İlaç alırsan yanında bedavaya koçluk yapıyor zaten :)

Bence konuyu acana arkadas tamamen allöış. Mrçerakından yapmadıklarını yazmıs bilgi almak için, giricek bu işe ama önce bir yokluyor. Yazdıkları cok mantıksız. Daha önce küre girmiş biri nasıl olurda o son yazdıklarını sorar tamamen saçma bence :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.