Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gnr35

Tren kürü

Önerilen İletiler

gnr35    32

2 kür geçmişim var bir dahaki kurume tren eklemeyi düşünüyorum tren ileri düzeyde denildiği için çekiniyorum form yeterli mi tren kullanmak için kilom 80 lerde şuan daIMG_20210124_002306.thumb.jpg.7dbb0f81542d91fadf015d5224345848.jpgIMG_20210124_002334.thumb.jpg.fa0199ace56007b50160bcb689868f3e.jpgIMG_20210124_002433.thumb.jpg.31b8675c2de0cab6f5016d27a0053cdc.jpg

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    993

Yetersiz.Ayrıca tren değil başka anabolikte kullanmam ben fiziğimi daha ileriye taşımadan.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Bro oturup bekleyerek olacak birşey değil, bu zamanla alakalı değil, bence yağ oranını düşürmeye çalışmalısın. %10 altına inmen gerek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

2.5 ay bulk kürü yaptim kilo almaya yönelik biraz yağ aldi vücut ama çokda yüksek yağ oranım yokdur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Beklemek yerine harakete geçmelisin hocam , tren en ağır streoiddir , eminim kimse sana önermeyecektir , bende önermem zaten .

İlla kanıma sokacam diyorsan enatathe yerine acetate kullan en azından . Acetate enatata göre daha hafif .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Asaletim, 10 dakika önce yazdı:

Bulk kürü mu yapıcaksın reis definisyon mu

Kararsızım ara vericem küre vucudu dinledirmek için 4-5 ay sonra girerim küre definasyon

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Trapez genetiğin diğer yerlerine göre zayıf ya da hiç trapez çalışmıyorsun gibi duruyor, trapezlere ağırlık verirsen çok daha iyi durursun usta

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
gnr35, 12 saat önce yazdı:

2 kurle arnoldmu olunuyor

2 kürle Arnold olunmuyor ama bu altyapıyla çıkman senin çok verimsiz geçirdiğini gösteriyor doğal bir şekilde ilerlemeni tavsiye ederim en az 1 yıl.... Başarılar

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

Bende yağ orani var yoksa biradaha estetik olurdum yağ orani olcturmem gerek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

3 gunluk resim Kurdeyim halen test propiyonat masteron 2 hafta sonra bitecek gogus kaslarinda damarlanma var cok bellirgin olmuyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35, 6 dakika önce yazdı:

3 gunluk resim Kurdeyim halen test propiyonat masteron 2 hafta sonra bitecek gogus kaslarinda damarlanma var cok bellirgin olmuyor 

Bu paylaşımdaki resmi 3 gün önce çektin ve 2 hafta sonra bitecek kürün doğru mu ? yani şu an definisyon kürünün sonuna geliyorsun; toplamda kaç haftadır bu kürdesin ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
NamasteGodDamnİt, 9 dakika önce yazdı:

Bu paylaşımdaki resmi 3 gün önce çektin ve 2 hafta sonra bitecek kürün doğru mu ? yani şu an definisyon kürünün sonuna

; toplamda kaç haftadır bu kürdesin ? 

2.5 ay bulk 2.5 ay define diyet dikkat etmedim aşiri 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35, Şimdi yazdı:

2.5 ay bulk 2.5 ay define diyet dikkat etmedim aşiri 

80 kg'da yağsız, define duruyorsun ama halen kürdesin yani bu ilaçlar vücudundan çıktıktan sonra görüntün değişecektir. Diyet yapmadığın halde kimyasallar olduğu için vücudun tolere ediyor onlar olmadan daha sulu ve biraz yağlı görüneceksin. Kürler için yanlış zamanı seçmişsin bana göre. Kışın ortasındayız ama definisyon küründesin.. öncesinde bulk yapmışsın, kür sonu pct gerekecek mi.. hormonlarının durumu ne çok fazla gri alan var. Hangi markayı, ne dozlarda kullandın.. belki ilaçlar çalışmadı belki de hakkını veremedin. Bu paylaşıma yazmadığın bütün bu cevapları verebileceğin profesyonel bir destekçi bulmanı öneririm. Ya forumu okuyup bilgi edineceksin ya da prof destek alacaksın.. tren küründen önce bunu düşünmelisin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
NamasteGodDamnİt, 34 dakika önce yazdı:

Bu paylaşımdaki resmi 3 gün önce çektin ve 2 hafta sonra bitecek kürün doğru mu ? yani şu an definisyon kürünün sonuna

; toplamda kaç haftadır bu kürdesin ? 

NamasteGodDamnİt, 8 dakika önce yazdı:

80 kg'da yağsız, define duruyorsun ama halen kürdesin yani bu ilaçlar vücudundan çıktıktan sonra görüntün değişecektir. Diyet yapmadığın halde kimyasallar olduğu için vücudun tolere ediyor onlar olmadan daha sulu ve biraz yağlı görüneceksin. Kürler için yanlış zamanı seçmişsin bana göre. Kışın ortasındayız ama definisyon küründesin.. öncesinde bulk yapmışsın, kür sonu pct gerekecek mi.. hormonlarının durumu ne çok fazla gri alan var. Hangi markayı, ne dozlarda kullandın.. belki ilaçlar çalışmadı belki de hakkını veremedin. Bu paylaşıma yazmadığın bütün bu cevapları verebileceğin profesyonel bir destekçi bulmanı öneririm. Ya forumu okuyup bilgi edineceksin ya da prof destek alacaksın.. tren küründen önce bunu düşünmelisin.

Kür bittikten sonra pct mi yapicam belki ilerleyen zamanda baska kurler denerim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

Definasyon thaiger pharma bulk test enant caspian  ve bold meditech , generic danabol euro generic pharm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
gnr35, 10 dakika önce yazdı:

Definasyon thaiger pharma bulk test enant caspian  ve bold meditech , generic danabol euro generic pharm

Tr de ki thaigerlerin %98 i sahte hocam , thaiger el değiştirdi artık orjinali tr de yok diye biliyorum . Diğer markaların da çok sahtesini duydum , aldığın ilaçlar bence sahte olabilir değilse bile underdosage diye düşünüyorum.

Bir dahaki kürünü Burak hocayla yap , bi Balkan , sp kalitesini gör , eminim farkı anlayacaksın .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Asaletim, 5 dakika önce yazdı:

Tr de ki thaigerlerin %98 i sahte hocam , thaiger el değiştirdi artık orjinali tr de yok diye biliyorum . Diğer markaların da çok sahtesini duydum , aldığın ilaçlar bence sahte olabilir değilse bile underdosage diye düşünüyorum.

Bir dahaki kürünü Burak hocayla yap , bi Balkan , sp kalitesini gör , eminim farkı anlayacaksın .

Thaigerdan cok memnun kaldim kullaninca belli ediyor kendini pump hissiyati olsun diger markalardanda caspian bir tek iyidi arap markasimi herneyse sp hiç denemedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Asaletim, 24.01.2021 - 13:48 yazdı:

@Lovingi tenzih ederek söylüyorum.Kendisi ile zaten bu konuyu whatsappdan da konuştuk.hocadan ilaç almadan yada hoca hariç birinden ilaç almadan nasıl hocanın farkını anlıyorsun bilmek isterim doğrusu.Ama kendi deneyimlerini istiyorum.Yoksa bende görüyorum bir sürü yorum hoca iyi ilaçları sağlam alınır diye.Ama bunlar 1. kullanıcı yorumları.Sen hiç kullanmadın ki öneriyorsun... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Vural2, 27 dakika önce yazdı:

@Lovingi tenzih ederek söylüyorum.Kendisi ile zaten bu konuyu whatsappdan da konuştuk.Burak hocadan ilaç almadan yada Burak hoca hariç birinden ilaç almadan nasıl Burak hocanın farkını anlıyorsun bilmek isterim doğrusu.Ama kendi deneyimlerini istiyorum.Yoksa bende görüyorum bir sürü yorum Burak hoca iyi ilaçları sağlam alınır diye.Ama bunlar 1. kullanıcı yorumları.Sen hiç kullanmadın ki öneriyorsun... 

Kullanan arkadaşlarım var , kendim şahidim , evet kullanmadım ama şahitliğim var . Üstüne forumda da bir sürü konu mevcut . 

Salonumda da arkadaş olmadığım ama sohbetim olmuş kütlesi biraz büyük bir abi var , şuan yurtdışından getirtiyor ama önceden peptidturkiye den aldigini söylemişti , kendisine ilaçları nerden alıyorsun diye sorduğumda .

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Kardeşim beni yanlış anlama.Seni forumda görüyorum,Burak hocamla da 2017den beri ara ara konuşuruz.Ne zaman küre girmek istesem yazarım bıkmadan bana cevap verir, her seferinde açıklamalarda bulunur.Fakat bu yaptığın yanlış anlaşılabilir.Ben seni tanıyorum art niyetli biri olmadığını biliyorum.Ama yeni gelen üyeler dediğim gibi farklı düşünebilir.Sana yüksek perdeden konuştuğumu düşünme sadece dile getirmek istedim her konuda yazıyorsun diye.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.