Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Efeedd    105

20210120_115159.jpg.230762177bbc9faf339d19fe1c7d9103.jpg

Selam herkese. Kürdeyken (test deca) 4. haftada başlayan bir halsizllik, depresyon ve ağır cinsel sorunlar başladı. pct vs hiçbir şey kar etmedi.

pct sonrası tahlillerde total testo 750 estrojen 27 ayrıca lh fsh prolaktin herşey normal, kime göstersem psikolojiktir takma zamana bırak dedi.  Bende zamana bıraktım fakat sıkıntı olduğunu çok net seziyordum, gidip bir dht testi verdim. Veee sonuçlar geldi dht dibe vurmuş nerdeyse YOK. En alt sınırın dibinde biryerde. Zaten vucudum yağlandı kaslarım güçsüzleşti sertleşme sıkıntısı var, önceden saçlarım çok dökülürdü şimdi dökülmüyor (dht ye bu ipucu verdi). 

Şimdi bu vucuda nasıl tekrar eski haline getirip dht ürettirmeye başlatabilirim var mı bilen bu durumu yaşayan? Cidden felaket bir durum insanda yaşama isteği bırakmıyor.

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zZac    13

Benim vucuttada asiri fazla DHT var, dusurmeye calisiyorum. Demir dikeni deneyebilirsin belki azda olsa faydasi olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
Efeedd, 2 saat önce yazdı:

20210120_115159.jpg.230762177bbc9faf339d19fe1c7d9103.jpg

Selam herkese. Kürdeyken (test deca) 4. haftada başlayan bir halsizllik, depresyon ve ağır cinsel sorunlar başladı. pct vs hiçbir şey kar etmedi.

pct sonrası tahlillerde total testo 750 estrojen 27 ayrıca lh fsh prolaktin herşey normal, kime göstersem psikolojiktir takma zamana bırak dedi.  Bende zamana bıraktım fakat sıkıntı olduğunu çok net seziyordum, gidip bir dht testi verdim. Veee sonuçlar geldi dht dibe vurmuş nerdeyse YOK. En alt sınırın dibinde biryerde. Zaten vucudum yağlandı kaslarım güçsüzleşti sertleşme sıkıntısı var, önceden saçlarım çok dökülürdü şimdi dökülmüyor (dht ye bu ipucu verdi). 

Şimdi bu vucuda nasıl tekrar eski haline getirip dht ürettirmeye başlatabilirim var mı bilen bu durumu yaşayan? Cidden felaket bir durum insanda yaşama isteği bırakmıyor.

@metinav

Eski yorumlara bir göz at özellikle deca dickle ilgili paylaşımlara.Dht seviye düşük bu bariz belli fakat, düşmesine sebep olan faktörler belirsiz.Bir şey baskılıyor olabilir, geçici olarak dışarıdan proviron alabilirsin...Progesteron baskısı varsa dhea 50-100 mg olumlu etkiler.Creatinin de zayıf da olsa faydası olduğu söyleniyor ne derece araştırmak lazım...Östrojenin yükseldiyse doğal olarak shbg de yükselir ve vucudunda östrojen baskınlığı olur.Dht ve free testo düşükse testonun çoğu östrojene dönüşüyor yada ara enzimlerle yok ediliyor demektir.Stres yükün fazlaysa kortizol yükselir ve testo baskılanır.Dht dönüşüm enzimi progesteron ve prolaktinden etkileniyor negatif anlamda...Detaylı test yaptırmadan anlamak zor.Şuan kürdemisin veya bu yazdığın testler ne zaman hangi durumda yapıldı bilgi yok.Yanlış yönlendirmek de istemem...

zZac, 40 dakika önce yazdı:

Benim vucuttada asiri fazla DHT var, dusurmeye calisiyorum. Demir dikeni deneyebilirsin belki azda olsa faydasi olabilir.

Progesteron veya aldakton işe yarar...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
zZac, 2 saat önce yazdı:

Doğal olarak düşürmek için saw palmetto işe yarar.Ayrıca 50 mg çinko ve üzeri + 25-100 mg b6 vitamini de 5 ar enzimini yani testonun dht ye dönüşüm enzimini azaltır...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zZac    13
metinav, 37 dakika önce yazdı:

Doğal olarak düşürmek için saw palmetto işe yarar.Ayrıca 50 mg çinko ve üzeri + 25-100 mg b6 vitamini de 5 ar enzimini yani testonun dht ye dönüşüm enzimini azaltır...

Tesekkurler hocam yorumunuz icin, saw palmetto hergun aliyorum yaklasik 340mg, cinkoda her gun 20mg civari aliyorum. Diger dediklerinize bakacagim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
metinav, 5 saat önce yazdı:

Eski yorumlara bir göz at özellikle deca dickle ilgili paylaşımlara.Dht seviye düşük bu bariz belli fakat, düşmesine sebep olan faktörler belirsiz.Bir şey baskılıyor olabilir, geçici olarak dışarıdan proviron alabilirsin...Progesteron baskısı varsa dhea 50-100 mg olumlu etkiler.Creatinin de zayıf da olsa faydası olduğu söyleniyor ne derece araştırmak lazım...Östrojenin yükseldiyse doğal olarak shbg de yükselir ve vucudunda östrojen baskınlığı olur.Dht ve free testo düşükse testonun çoğu östrojene dönüşüyor yada ara enzimlerle yok ediliyor demektir.Stres yükün fazlaysa kortizol yükselir ve testo baskılanır.Dht dönüşüm enzimi progesteron ve prolaktinden etkileniyor negatif anlamda...Detaylı test yaptırmadan anlamak zor.Şuan kürdemisin veya bu yazdığın testler ne zaman hangi durumda yapıldı bilgi yok.Yanlış yönlendirmek de istemem...

Kürde değilim metin abi pct den sonra düzelmeyince yaptım testi. Herşey normal sadece progesteron 0.96. 

@metinav Abi birde yabancı forumlarda dht sıkıntısı çeken elemanlar, haftada 3 kez 500iü olmak üzere pregnyl kullanmışlar uzun süre (6 ay civarı) ve bu şekilde düzeldim diyen 2-3 eleman var. Yanına aromasin koymayı önerenlerde var pregnyl in estrojen conversionunu baskın hale getirmesini önleyip daha fazla dht ye çevirmesini arttırmak mantığıyla. Bu protokolü duydun ya da biliyor musun, pregnyl aromasin mantıklı mıdır sence?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Efeedd, 20.01.2021 - 18:45 yazdı:

Kürde değilim metin abi pct den sonra düzelmeyince yaptım testi. Herşey normal sadece progesteron 0.96. 

@metinav Abi birde yabancı forumlarda dht sıkıntısı çeken elemanlar, haftada 3 kez 500iü olmak üzere pregnyl kullanmışlar uzun süre (6 ay civarı) ve bu şekilde düzeldim diyen 2-3 eleman var. Yanına aromasin koymayı önerenlerde var pregnyl in estrojen conversionunu baskın hale getirmesini önleyip daha fazla dht ye çevirmesini arttırmak mantığıyla. Bu protokolü duydun ya da biliyor musun, pregnyl aromasin mantıklı mıdır sence?

kardeşim merhabalar , umarım iyisindir . Prengly aldıgın sürece testosteron seviyon artacak dht testi versen yüksek ihtimal dht de yüksek cıkcak . ama sen sonucta doğal değil hpta ya hcg ile daha fazla hormon atıyorsun . DHT için bence sadece proviron kullan kardeşim gerekiyorsa 3 ay 5 ay . Bence hcg kullanma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
Efeedd, 20.01.2021 - 18:45 yazdı:

Baya oldu o konuda arama yapmıyorum.Bir cok tarz denenebilir fakat burada önemli olan herkese yarar mı ? Sorunun nerede ve hangi aşamada ortaya cıktıgını bilmek anlamak lazım. Hcg ile düzeliyorlarsa sorun testislerdedir diye düşünmeliyiz.Dht en son dönüşüm yapılan bir son ürün. Bu aşamaya kadar hersey düzgünse, o zaman sorun enzimdedir.Kisaca ifade etmek istediğim sey şu : herkesin derdi sorunu farklı, benzer gibi olsa da aynı değil. Vucutlarımız hormonel seviyelerimiz reseptörlerimiz yıkıcı dönüştürücü enzimlerimiz hep farklı.Ben bilincli yaklaşıyorum olaya.

Ama sen dene bir zararı olmaz para dışında.Baktın verimli oluyor ve fayda sağlıyorsun ne âlâ..Umutlu olmak ve arastırmak zorundayız...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.