Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zZac

Kan degerlerim - naturel spor

Önerilen İletiler

zZac    13

Merhaba herkese oncelikle forumu yaklasik 2 aydir takip ediyorum. Kisaca kendimden bahsetmek gerekirse, Yas 23 boy 189, kilo 100 (gobegim yok, karin kasi icin ugrasiyorum)

Kendim, naturel olarak evde spor yapiyorum, hergun 300 sinav ve 1 dumbella birkac onemli gordugum hareketleri yapiyorum 2 3 gunde bir. (300 sinav gunluk biraz garip gelebilir ama senelerce yaptigim icin yapmadan duramiyorum diyebilirim, aliskanlik oldu artik)

Hicbir ilac kullanmadim suana kadar. Acikcasi kullanmayida dusunmuyorum ama sadece kan degerlerimi siz degerli ve tecrubeli kisilerin yorumlamasini istiyorum, hicbir saglik sorunum yok. Sizce dogal bir kisi icin yeterlimi? Sonuclarimi bugun aldim. (Son 2 aydir multivitamin almaya basladim birde whey protein.)

@metinav siz ve diger degerli hocalarim yorum yaparsa cok memnun olurum, herkese cok tesekkurler, iyi gunler dilerim.

000212.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.590
zZac, 2 saat önce yazdı:

Merhaba herkese oncelikle forumu yaklasik 2 aydir takip ediyorum. Kisaca kendimden bahsetmek gerekirse, Yas 23 boy 189, kilo 100 (gobegim yok, karin kasi icin ugrasiyorum)

Kendim, naturel olarak evde spor yapiyorum, hergun 300 sinav ve 1 dumbella birkac onemli gordugum hareketleri yapiyorum 2 3 gunde bir. (300 sinav gunluk biraz garip gelebilir ama senelerce yaptigim icin yapmadan duramiyorum diyebilirim, aliskanlik oldu artik)

Hicbir ilac kullanmadim suana kadar. Acikcasi kullanmayida dusunmuyorum ama sadece kan degerlerimi siz degerli ve tecrubeli kisilerin yorumlamasini istiyorum, hicbir saglik sorunum yok. Sizce dogal bir kisi icin yeterlimi? Sonuclarimi bugun aldim. (Son 2 aydir multivitamin almaya basladim birde whey protein.)

@metinav siz ve diger degerli hocalarim yorum yaparsa cok memnun olurum, herkese cok tesekkurler, iyi gunler dilerim.

000212.png

Gayet sağlıklı ve ideal değerlerdesin...Testosteronun ve östrojenin de çok iyi seviyede...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zZac    13
metinav, Bir saat önce yazdı:

Gayet sağlıklı ve ideal değerlerdesin...Testosteronun ve östrojenin de çok iyi seviyede...

cok tesekkurederim hocam yorumunuz icin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zZac    13
Asaletim, 15 saat önce yazdı:

Maşallahın var hocam

tesekkurler hocam, dogal olarak birseyler yapmaya calisiyorum diyelim. hedefim azda gozukecek kadar karin kasi :) clen kullanmak aklima geliyor ama pek cesaret edemiyorum acikcasi :) yeni yeni macrolarimi takip ediyorum 200c 150p 50y tarzinda bakalim nasil bir sonuc olacak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
zZac, 6 saat önce yazdı:

tesekkurler hocam, dogal olarak birseyler yapmaya calisiyorum diyelim. hedefim azda gozukecek kadar karin kasi :) clen kullanmak aklima geliyor ama pek cesaret edemiyorum acikcasi :) yeni yeni macrolarimi takip ediyorum 200c 150p 50y tarzinda bakalim nasil bir sonuc olacak.

Clenbuterol yağ yakımına doğrudan etki eden bir ilaç ancak sanıldığı kadar yağ yakan bir ilaç değil ve bana göre en 'overrated' ilaçlardan biridir

Kalp kasına zarar veren bir ilaç ve clen kullananların çoğu piramit şeklinde yapıyor ki bu çok daha kötü bana göre

Bu ilaçla ve ventolin ile ilgili kötü bir geçmişim var bu yüzden bana para verseler yine de kullanmam, zararı yararından fazla bir ilaç onu alacağına l-carnitine almak çok daha mantıklı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mrjoe    11

Değerler gayet normal,clen veya ventolin falan kullanma ,clen tek basına kullanıldıgında evet yağ yaktırıyor ama o nabızlarda katabolik etkide oluşturduğunu düşünüyorum..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Full natural devam edeceksen big joyun thermonator var , 1 litrelik şişe olanını almıştım zamanında 1-1.5 ölçek içip antrenmana gidiyordum üstüne kapşonlu kalın sweat giyiyordum sauna etkisi yapıyordu kardiyo yaparken , ama efedrin gibi bir zaman sonra vücut adapte oluyor etkisi azalıyor baya .. kullanacaksan 3-4 hafta çok güzel nabzı arttırıyor ama dediğim gibi bir zaman sonra etkisi aşırı azalıyor .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zZac    13
Asaletim, 2 saat önce yazdı:

Full natural devam edeceksen big joyun thermonator var , 1 litrelik şişe olanını almıştım zamanında 1-1.5 ölçek içip antrenmana gidiyordum üstüne kapşonlu kalın sweat giyiyordum sauna etkisi yapıyordu kardiyo yaparken , ama efedrin gibi bir zaman sonra vücut adapte oluyor etkisi azalıyor baya .. kullanacaksan 3-4 hafta çok güzel nabzı arttırıyor ama dediğim gibi bir zaman sonra etkisi aşırı azalıyor .

Tesekkurler inceleyecegim :)

hectordoyle, 3 saat önce yazdı:

Clenbuterol yağ yakımına doğrudan etki eden bir ilaç ancak sanıldığı kadar yağ yakan bir ilaç değil ve bana göre en 'overrated' ilaçlardan biridir

Kalp kasına zarar veren bir ilaç ve clen kullananların çoğu piramit şeklinde yapıyor ki bu çok daha kötü bana göre

Bu ilaçla ve ventolin ile ilgili kötü bir geçmişim var bu yüzden bana para verseler yine de kullanmam, zararı yararından fazla bir ilaç onu alacağına l-carnitine almak çok daha mantıklı

Oncelikle yorumuz ve tecrubeniz icin tesekkur ederim. L-carnitine bakacagim. 

mrjoe, 2 saat önce yazdı:

Değerler gayet normal,clen veya ventolin falan kullanma ,clen tek basına kullanıldıgında evet yağ yaktırıyor ama o nabızlarda katabolik etkide oluşturduğunu düşünüyorum..

Oncelikle yorumuz icin tesekkur ederim. Buyuk ihtimalle dogal devam edecegim, clen hakkinda cok bilgim ve tecrubem yok. Zaten amacimda yarisma veya cok buyuk kutle degil sadece az karin kasi gozukmesi senelerdir hayalim diyebilirim, is guc vs ara vermistim, sadece sinav cekiyordum simdi korona vesilesi ile evdeyken karin kasi hayallerim geri geldi :) vucudum kucuk degil boyumda uzun oldugu icin biraz iri duruyorum, ama karin cevrem az yagli :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.