Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

fatman    28
gönderildi (düzenlendi)

Suatanon tren e küründeyim cidden guzel ilac ama esteri cok uzun burak hocadan iran testo e. Almak daha mantikli geliyor arada pek bi fiyat yok sustanonun 35tl 1 ampulu 

tarihinde fatman tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ozgur511    38
Vural2, 07.07.2021 - 00:58 yazdı:

Konuyu güncellemeyeli epey zaman olmuş.Malum tam kapanmada mecbur hepimiz sporu saldık.3-4 kere bir salona gittim günlük giriş usulü.Kapanma bitmeden 1-2 hafta önce propionat ve masteron başladım.Kapanma bitince de yanına clen ekledim.3 haftadır diyetteyim.Uzun bir süre cheat görünmüyor,istediğim formun çok ötesindeyim.Malum blaces marka ürünler kullanıyordum.Gözüm biraz yükseklerde olduğu için blacesi bırakıp,Spye geçiş yaptım.Bundan sonra @Lovinge emanetiz.Yarın küre treni de ekleyince sonuçları çok merak ediyorum.Yine ara ara konuyu güncellerim..

forum.jpeg forum1.jpeg forum2.jpeg

Usta senin ilk kürünse ben böyle genetik görmedim 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Ozgur511, 53 dakika önce yazdı:

Usta senin ilk kürünse ben böyle genetik görmedim 

Estağfurullah.Cok daha iyi genetikler var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Ekleme yapalım.Bulkta 3.hafta bitiyor.Bildiginiz gibi Mart yarışına hazırlanıyordum.Bazı aksaklıklar oldu hazırlığı kestim.Vücudumun çok hızlı su tutup yağlandığı için yavaş yavaş carb arttırıyorum.Bu hafta 550 pirinç alırken yetmedigini hissettim açlıktan.600e çıktım.Şu an nppden mi bilmiyorum ama adelem hiç olmadığı kadar dolu ve sert.300npp+testo mix ile devam.Keşke erken görseydim dhb denemek istiyordum.Hala eklenebilir mi bilmiyorum.Eylüle hazırlanma durumum da var.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 17.03.2022 - 01:12 yazdı:

Sustanon piyasada yok gibi bir şey bulamadım :( Ben de bunu temin ettim.. 

Bulkun en iyisi mix kesinlikle büyümemi mix testoya borçlu olduğumu düşünüyorum tek sorun östrojen dengesini sağlamak olabilir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

Bulkun en iyisi mix kesinlikle büyümemi mix testoya borçlu olduğumu düşünüyorum tek sorun östrojen dengesini sağlamak olabilir. 

Deneyelim,senin dediklerinin ve çevrenin etkisi büyük mixe geçmem de :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

Sustanon yerine ileriki kürümde bende mix tercih ettim. Ezberimde değil ama markasının da aynı olması lazım. Eve gidince bakar foto atarım. 1ml / 350mg dozda.

Bir çok yazımda da benim metabolizmamda sustanonun çok daha tesirli olduğunu yazmıştım. Sustanon çok cilt yağlanması yapmıştı. Testo mix üründe de olacak mı göreceğim. 

Leepriest35, 5 saat önce yazdı:

Bunu spora gönül vermiş dostlarımdan son yıllarda çok duyar oldum. Ki bazısı sustanon düşmanı idi. Genelde anabolizansız süreci komple testo mix ile geçiriyorlar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Form Update Bulk 5.hafta

İlk 4 hafta canım ne isterse yedim.Mental olarak rahatlamak istedim.Temiz beslenmeye geçip devam.

623a1f394d394_WhatsAppImage2022-03-22at22_09_14.thumb.jpeg.28c860ecfb39d473c61edc349be8dee9.jpeg 623a1f307dad3_WhatsAppImage2022-03-22at22_09.14(1).thumb.jpeg.6e0cf28f93dbe83e3b2128cdebf2ba3b.jpeg

• Beğen 8

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
Vural2, 22.03.2022 - 22:11 yazdı:

Form Update Bulk 5.hafta

İlk 4 hafta canım ne isterse yedim.Mental olarak rahatlamak istedim.Temiz beslenmeye geçip devam.

Maşallah maşallah 🔥🔥

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104

Form Update Bulk 5.hafta

Kardiyolarimiz ne durumda kardeşim ? Ayrıca günlük beslenmeniz ? Kaç Gr ne alıyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Form Update Bulk 5.hafta

Yüzden belli hardcore yiyorum 😂👍🏽

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Feng, 8 saat önce yazdı:

Vural kur nasil gidiyor evogenden memnun musun? @Vural2

Kür güzel gidiyor bulkta adelem hiç bu kadar sert olmamıştı.Evogen novadan 1-2tık iyi diyebilirim.

Müfit Can, 7 saat önce yazdı:

Kardiyolarimiz ne durumda kardeşim ? Ayrıca günlük beslenmeniz ? Kaç Gr ne alıyorsun

Günde 20-30dk.100 yulaf 4 yumurta 1i tam 400 tavuk 650 pirinç.Yağ vitaminlerin emilimini sağlayacak kadar alıyorum.Düşük yağ yüksek carb gidicem.

Witcher, 8 saat önce yazdı:

Şişmiş yanaklar,tehlikenin habercisi...

Ahahahah bu sefer biraz daha kontrollü definasyonda kafayı yiyorum sonra.

Leepriest35, 5 saat önce yazdı:

Yüzden belli hardcore yiyorum 😂👍🏽

Hafiften gözüm doydu haftada 1-2 cheat ile hallediyorum brom xD 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Feng, 8 saat önce yazdı:

Iyi gitmesine sevindim. Enova kullanmis miydin? Spye gore fark ediyor mu hic denemedim

Enova kullanmadım.Spyi kısa bir süre kullandım yorum yapamam,spnin prop,tren esini denedim zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
Vural2, 26.03.2022 - 00:21 yazdı:

Enova kullanmadım.Spyi kısa bir süre kullandım yorum yapamam,spnin prop,tren esini denedim zaten.

npp Hangi marka vuruyorsun birde neler hissediyorsun acaba etki olarak büyüdüğünü sertlik vs kattımı npp etkilerinde yazıyor da ondan soruyorum 

Vural2, 26.03.2022 - 00:21 yazdı:

Birde neden bolde değilde npp bulktasın ? 2 side bulk ilacı sayılır evet ama sonuçta bolde daha iyi gibi sanki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Darknessot, 20 saat önce yazdı:

npp Hangi marka vuruyorsun birde neler hissediyorsun acaba etki olarak büyüdüğünü sertlik vs kattımı npp etkilerinde yazıyor da ondan soruyorum 

Evogen,sertlik ve doluluğu şu anlık güzel hissediyorum.Birde aşırı terletiyor uyurken,idmanda.

Darknessot, 20 saat önce yazdı:

Birde neden bolde değilde npp bulktasın ? 2 side bulk ilacı sayılır evet ama sonuçta bolde daha iyi gibi sanki

Npp denemek istedim prolar tarafından çok kullanıyor.Boldenon biraz geç açılan etkilerini geç hissettiren bir ilaç.10-12 hafta npp gidip ondan sonra bolde mg yükseltip 20 haftaya uzatmayı düşünüyorum.Mg yükseltme dediğim de 200den 400e çıkıcam :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
Vural2, 28 dakika önce yazdı:

Evogen,sertlik ve doluluğu şu anlık güzel hissediyorum.Birde aşırı terletiyor uyurken,idmanda.

Npp denemek istedim prolar tarafından çok kullanıyor.Boldenon biraz geç açılan etkilerini geç hissettiren bir ilaç.10-12 hafta npp gidip ondan sonra bolde mg yükseltip 20 haftaya uzatmayı düşünüyorum.Mg yükseltme dediğim de 200den 400e çıkıcam :D

Şuan bolde da mı kullanıyorsun birde definasyonda konun başlarını okudum da tren enatdan sonra hemen ace mi geçtin ben mi yanlış okudum totalde ikiside 10 ar hafta kullansan 20 hafta totalde tren kullanmak çok olmadımı ? Definsyonda ne kullandın birde 

tarihinde Darknessot tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Darknessot, Bir saat önce yazdı:

Şuan bolde da mı kullanıyorsun birde definasyonda konun başlarını okudum da tren enatdan sonra hemen ace mi geçtin ben mi yanlış okudum totalde ikiside 10 ar hafta kullansan 20 hafta totalde tren kullanmak çok olmadımı ? Definsyonda ne kullandın birde 

Güncel kürü yazayım genel konu için:

3 ML NPP

2 ML TESTO MIX

1 ML BOLDE

Tren enanthı 4 hafta filan kullandım ardından acetata geçtim.Ne kadar tren kullandım tam bilmiyorum.Klasik define kürü tren acetat,propionat,masteron,winstrol.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
Vural2, 2 saat önce yazdı:

Güncel kürü yazayım genel konu için:

3 ML NPP

2 ML TESTO MIX

1 ML BOLDE

Tren enanthı 4 hafta filan kullandım ardından acetata geçtim.Ne kadar tren kullandım tam bilmiyorum.Klasik define kürü tren acetat,propionat,masteron,winstrol.

Anladım çok teşekkür ederim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75

vural hocam şuan kürün nasıl gidiyor özellikle NPP nasıl? çalışıyor mu? ben de evogen marka NPP buldum da eğer sendeki çalışıyorsa ben de almayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
gönderildi (düzenlendi)
Vural2, 05.02.2022 - 16:50 yazdı:

Evet beraber çalışıyoruz.Nova kullanıyorum.Oxygen ile hemen hemen aynı kalitede olduğunu düşünüyorum.Önceki hazırlığımda oxygen kullanmıştım.

Konuda ismi geçen kişi ile alakam kalmamıştır.Bir konuda gördüm insanlar Novalife yüzünler mağduriyetler yaşamış.Ben de bir çok kez yaşadım defalarca da kendisine ilettim,tartışmalar oldu.Kardeşim dediğin kişinin sağlığını düşünürsün.Yarışmadan yapacağı başarı ile prim kasmak için haftalık 15-16ml ilaç verilmez.İlacın boş olduğunu bildiği için bu kadar yüksek dozlara çıkıyor.Haftalık 3ML Masteron,gün aşırı arimidex almama rağmen östrojen seviyem ''165'' çıkmıştı.Paranız yoksa bu işi yapmayın.Ben öyle yapıyorum artık.2 aydır sadece 1ml testo vuruyorum,en azından başım ağrımıyor.Kanımda bunlar yüzünden enfeksiyon oluştu,yarışma hazırlığım çöp oldu.Bu süreye kadar susmamın sebebi kişiyi korumak kesinlikle değildir.Kimsenin ekmeğine taş koymamak istememdendir.Ama insanların sağlığını umursamayan biri para kazanamamalı.Bu süreç içinde ara sıra konuştuğum abimde bunlara şahitlik edecektir.Kimsenin ekmeğiyle oynamak istemezdim :/

@rastlantisal

fert, 18.04.2022 - 16:32 yazdı:

vural hocam şuan kürün nasıl gidiyor özellikle NPP nasıl? çalışıyor mu? ben de evogen marka NPP buldum da eğer sendeki çalışıyorsa ben de almayı düşünüyorum.

Kusura bakma hocam görmemiştim.Evogen npp beğenmiştim.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Vural2, 3 dakika önce yazdı:

Konuda ismi geçen kişi ile alakam kalmamıştır.Bir konuda gördüm insanlar Novalife yüzünler mağduriyetler yaşamış.Ben de bir çok kez yaşadım defalarca da kendisine ilettim,tartışmalar oldu.Kardeşim dediğin kişinin sağlığını düşünürsün.Yarışmadan yapacağı başarı ile prim kasmak için haftalık 15-16ml ilaç verilmez.İlacın boş olduğunu bildiği için bu kadar yüksek dozlara çıkıyor.Haftalık 3ML Masteron,gün aşırı arimidex almama rağmen östrojen seviyem ''165'' çıkmıştı.Paranız yoksa bu işi yapmayın.Ben öyle yapıyorum artık.2 aydır sadece 1ml testo vuruyorum,en azından başım ağrımıyor.Kanımda bunlar yüzünden enfeksiyon oluştu,yarışma hazırlığım çöp oldu.Bu süreye kadar susmamın sebebi kişiyi korumak kesinlikle değildir.Kimsenin ekmeğine taş koymamak istememdendir.Ama insanların sağlığını umursamayan biri para kazanamamalı.Bu süreç içinde ara sıra konuştuğum abimde bunlara şahitlik edecektir.Kimsenin ekmeğiyle oynamak istemezdim :/

@rastlantisal

Düzenli olarak sosyal medyadan görüşürüz. 

Gerek definasyon küründe su toplayıp balon gibi şişmesi, gerekse başka emarelerden kendisini teste göndertmiştim. Definasyon küründe bu denli yüksek ödem ilk kez görmüştüm çünkü. En nihayetinde E2 tüm baskılayıcılara rağmen 165 çıkınca geriye bir kaç ihtimal kalmış oluyor. Kullanılan anabolizanların hepsinde ağırlık testosteron içerikli. Tabi ki tutup ilaçları laboratuvara gönderecek halimiz yok. Buna gerek de yok keza bir daha almazsın olur biter. Yanlış hatırlamıyorsam ilacı satan bu konu ile alakalı doğru dürüst savunma da yapamamıştı. Benzer durum forumda başkasının da başına geldi. Aynı marka rimabolon almıştı. Only rimabolon ile testo 1500+ çıkmıştı testlerinde :D.

Her "çalışıyor" görünen de doğru çalışmıyor arkadaşlar. Dün redditte dolandım biraz. Orada da markalar hakkında böyle şikayetler olabiliyor. Çılgın dozlarda ne idüğü belirsiz ürünler kullanacağına, makul dozlarda kesin çalışan markalara yönlenmenizi tavsiye ederim.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Hiçbir sorun yokmuş ilaçlarda gibi suçu bana ve kullandırdıgım diğer arkadaşlarıma attı.Evogeni örnek gösterip o da ödem yapıyor ama çalışıyor dedi,hatta hastanelik oluyor onlar bizim marka yine iyi dedi.Ödemi de görebilirsiniz fotoğraftan bu çektigim sadece 1 tanesi :) 633d633392ca8_WhatsAppImage2022-10-05at13_56_40.jpeg.b1c9b2b74fb15747adcd363e91716958.jpeg 633d633150856_WhatsAppImage2022-10-05at13_58_10.jpeg.b46c291e44ec784da924c3738a50d9b9.jpeg633d6336ae185_WhatsAppImage2022-10-05at13_54_18.jpeg.02eb5f92a609a0fc4fe62bf4eb01a954.jpeg

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.