Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrah

Mk677 vs yk11

Önerilen İletiler

metinav    4.768
gönderildi (düzenlendi)
Emrahtkty, 28 dakika önce yazdı:

Anabolizan etkisi zaten vermez o konuda haklısın fakat myostatin en güçlü sarms bilgin olsun.Yabancılar bol bol kullanmışlar bir ton video izledim araştırdım ilk defa kullanan adama 5 mg düşük doz da bile etki yapar.Mk677 deseydin anlardım çünkü o vücudun kendi üretimini arttırıyor vücudunda az üretiliyorsa çok arttırmaz myostatin başka olay.

Sen bilinçlisin, düzgün kullanınca faydasını göreceğine inanıyorum.Mk677 sabah tek seferde al, yk11 ikiye bölersen daha iyi olur.Bu süreçte insülini arttıracak şekilde karbonhidrata ağırlık vererek beslenirsen gelişim daha belirgin olur.Yk11 dozu günlük min. 10 mg olsun...30 ml var şişede bildiğim kadarıyla.1ml dozu 20 damlaya eşdeğer.1ml de 20 mg olduğu anlaşılıyor şişeden...Birden etki bekleme, yavaş yavaş hissedersin.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.420
metinav, 9 dakika önce yazdı:

Sen bilinçlisin, düzgün kullanınca faydasını göreceğine inanıyorum.Mk677 sabah tek seferde al, yk11 ikiye bölersen daha iyi olur.Bu süreçte insülini arttıracak şekilde karbonhidrata ağırlık vererek beslenirsen gelişim daha belirgin olur.Yk11 dozu günlük min. 10 mg olsun...30 ml var şişede bildiğim kadarıyla.1ml dozu 20 damlaya eşdeğer.1ml de 20 mg olduğu anlaşılıyor şişeden...Birden etki bekleme, yavaş yavaş hissedersin.

Bilgim var Metin abi teşekkürler güzel yorumların icin dediğin gibi yüksek karbonhidrat besleniyorum 2.5 haftadan sonra açılacak zaten ilaç bilgim var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420
Leepriest35, 41 dakika önce yazdı:

Dostum yanlış anlama ama o videoları araştırmaları ve internetteki araştırmaları okudum kesinlikle pazarlama stratejisi yani Google görsellerde ki genetiğiyle oynanmış inek gibi olmayı beklemiyorsun umarım 😀😀

Yabancı youtuberlerdan bahsediyorum yalnız.Türkiyede ki sarmaların hepsi boş bu işin kralını Amerikalılar yapıyor.Bende Amerikan ürünü kullanıyorum bizzat Burak abiden alınma sarms.Kortizollarla karıştırma yani 6 hafta sonunda görüşürüz Türkiye’de bulabileceğin en dolu sarms.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420
metinav, 20 dakika önce yazdı:

Metin abi diamicron kullanmak istiyorum bu kürle beraber fakat yardımına ihtiyacım var sence değer mi kullanmama?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.768
Emrahtkty, 1 saat önce yazdı:

Metin abi diamicron kullanmak istiyorum bu kürle beraber fakat yardımına ihtiyacım var sence değer mi kullanmama?

Bence gerek yok, mk677 gherelin reseptörü yoluyla çalışan bir madde.Benzer ve daha doğal bir şey tavsiye edebilirim ama, coriander seed oil...Yapılan araştırmalara göre en az sulfonürler kadar kan şekerini düşürebiliyor ve insülin salınımını arttırıyor.Bir dene istersen, faydası olabilir...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420
metinav, 4 dakika önce yazdı:

Bence gerek yok, mk677 gherelin reseptörü yoluyla çalışan bir madde.Benzer ve daha doğal bir şey tavsiye edebilirim ama, coriander seed oil...Yapılan araştırmalara göre en az sulfonürler kadar kan şekerini düşürebiliyor ve insülin salınımını arttırıyor.Bir dene istersen, faydası olabilir...

Türkiye’de kişniş yağı diye geçiyor galiba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.768
Emrahtkty, 6 dakika önce yazdı:

Türkiye’de kişniş yağı diye geçiyor galiba 

Evet

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emrahtkty, 5 dakika önce yazdı:

3.hafta doldu.Bugunden sonra doz arttırımına geciyorum.videoda sıfır pump var.Kardiyo sonrası çekildi.Diamicron kullanmaya da başladım bu sabah suanlık bir sıkıntı yapmadı.

https://streamable.com/6ouiaj

@Asaletim @metinav

Formun harika knk , güç artışı yaşadın mı , 1 şişe mi kullancan YK-11 iki şişe mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420
Asaletim, 4 dakika önce yazdı:

Formun harika knk , güç artışı yaşadın mı , 1 şişe mi kullancan YK-11 iki şişe mi 

Yaşadım pump hissi de arttı suan 15 mg kullanıyorum artıracağım duruma göre , eyvallah güzel düşüncelerin için @Loving getiriyor bizede hakkını vermek düşüyor :) 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    640
Emrahtkty, 37 dakika önce yazdı:

3.hafta doldu.Bugunden sonra doz arttırımına geciyorum.videoda sıfır pump var.Kardiyo sonrası çekildi.Diamicron kullanmaya da başladım bu sabah suanlık bir sıkıntı yapmadı.

@Asaletim @metinav

Form çok iyi hemşo tam gaz devam

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420
hectordoyle, 16 dakika önce yazdı:

Form çok iyi hemşo tam gaz devam

Sağol hemşoo eyvallah 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

%90 ı karanlık ve gölgelerle kaplı alttan çekilmiş bir videoda formu nasıl anlıyorsunuz anlam veremiyorum. Biz bu işi senelerce boşuna yapıyoruz sanırım

• Beğen 4
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420
Equipoise, 1 dakika önce yazdı:

%90 ı karanlık ve gölgelerle kaplı alttan çekilmiş bir videoda formu nasıl anlıyorsunuz anlam veremiyorum. Biz bu işi senelerce boşuna yapıyoruz sanırım

Teşekkürler 😉

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.768
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

@Asaletim @metinav

Bu haftadan sonra daha fazla artış yaşarsın etkilerde.Diamicron açlığı arttıracaktır ; antrenman performansını olumsuz etkilemez, ama kardiyodan emin değilim.

İyi gidiyorsun bu arada, kutlarım...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420
metinav, 15 dakika önce yazdı:

Bu haftadan sonra daha fazla artış yaşarsın etkilerde.Diamicron açlığı arttıracaktır ; antrenman performansını olumsuz etkilemez, ama kardiyodan emin değilim.

İyi gidiyorsun bu arada, kutlarım...

Teşekkürler Metin abi ne sorarsam sorayım cevap veriyorsun sen olmasan bazı şeylere girişmezdim 🙏🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aspendos    25

8 ocakta yüklediğin video ile bugün yüklediğin video arasında bir fark göremedim ben. yk ve mk geçmi çalışmaya başlıyor. Ölçülerini aldıysan öncesi sonrası için farkı anlayabiliriz ama suan 2 video arasında pek fark yok gibi.

tarihinde aspendos tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420
bozo726, 14 dakika önce yazdı:

@metinav abi bu sarmslarda 1ml degilde misal cardarinede 0.5ml kullanılabilir mi

Ben cevap vereyim, @Loving Burak abiden alırsan içinden ölçek çıkıyor 0.25-0.5-0.75-1ML şeklinde istediğin gibi kullanabilirsin çok basit.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.768
bozo726, 42 dakika önce yazdı:

@metinav abi bu sarmslarda 1ml degilde misal cardarinede 0.5ml kullanılabilir mi

Kullanabilirsin, ama uygun dozda alınırsa etkisi daha iyi hissedilir.10-20 mg günlük kullanım doz aralığıdır...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420
Feng, 7 dakika önce yazdı:

Kaliteli içerik güncelleme için teşekkürler. Formda herhangi bir fark görünmüyor bakalım süreç ilerledikçe nasıl etki alacaksın bol şans

güncellicem bitince, sadece tricepse baksan bile  kıpırdanma olduğunu anlayacaksın iki video arasında 🙏🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaay    10

Hocam iki video arasında fark yok , benim anlamadığım konu şu kusura bakmayın ve kızmayın bana ama arkadaş zaten doğal gelişimini tamamlamamışken böyle ilaçlara yönlendirmesek daha iyi olmaz mı ?  Kreatin protein komplex aminolar ile daha fazla kas koyabilir üstüne . Arkadaşın paylaştığı videolara baktığım zaman , bu işi yıllardır boşuna yapıyormuşum diye düşündüm . Kızmayın bana ama sentetik alacak formda değil henüz . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420
mustafaay, 9 dakika önce yazdı:

Hocam iki video arasında fark yok , benim anlamadığım konu şu kusura bakmayın ve kızmayın bana ama arkadaş zaten doğal gelişimini tamamlamamışken böyle ilaçlara yönlendirmesek daha iyi olmaz mı ?  Kreatin protein komplex aminolar ile daha fazla kas koyabilir üstüne . Arkadaşın paylaştığı videolara baktığım zaman , bu işi yıllardır boşuna yapıyormuşum diye düşündüm . Kızmayın bana ama sentetik alacak formda değil henüz . 

Yk-11 ben kullandım dostum, son Halim için profilime tıklayıp bakabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaay    10

hocam seni tatmin ettiyse sorun yok , ben genelde direkt streoid kullandığım için benim beklediğim etkiler farklı oluyor .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420
mustafaay, 4 dakika önce yazdı:

hocam seni tatmin ettiyse sorun yok , ben genelde direkt streoid kullandığım için benim beklediğim etkiler farklı oluyor .

Sarmstan steroid etkisi beklersen hayal kırıklığına uğrarsın ben sana söyleyeyim :)  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.