Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrahtkty

Mk677 vs yk11

Önerilen İletiler

hectordoyle    632

Mk-677 sarm değildir aslında Growth Hormone Secretagogue olarak geçer, vücudun kendi içindeki (endojen) ürettiği growth hormonunu arttıran bir üründür. Yk11 ise sarm grubuna girer ve diğer sarmlara kıyasla (LGD-4033, RAD140, Ostarine) daha güçlüdür, bunun için de yan etkileri diğer sarmlara göre daha güçlü hissedilir. Benim tercihim mk677 den yana olurdu açıkçası

• Vayyyy!! 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
hectordoyle, 8 saat önce yazdı:

Mk-677 sarm değildir aslında Growth Hormone Secretagogue olarak geçer, vücudun kendi içindeki (endojen) ürettiği growth hormonunu arttıran bir üründür. Yk11 ise sarm grubuna girer ve diğer sarmlara kıyasla (LGD-4033, RAD140, Ostarine) daha güçlüdür, bunun için de yan etkileri diğer sarmlara göre daha güçlü hissedilir. Benim tercihim mk677 den yana olurdu açıkçası

Dediğin doğru fakat yk11 myostatin baskıkandıfında hayvanlarda bile büyük farklar ortaya çıkıyor kısa sürede.Benim kafamı karıştıran kısım o.Yoksa ben de mk677 düşünüyordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Emrahtkty, 13 saat önce yazdı:

Tek bir sarms seçme hakkınız olsa seçiminizi hangisinden kullanırdınız?Mk677(gh) mi yoksa Yk11(myostatin) mi?

Steroidlerin yanına kullanacaklar güçlü olan sarmları eklesinler.

Hormonel anlamda vucutlarına etki eden bir şey almayı düşünmeyenler, hafif ve vucudun kendi hormonlarını arttıran sarm ve peptidlere yönelsinler.

Mk 677 doğal üretimi arttıran bir çeşit hgh sekretoloğu.Etkisi, vucudunuzdaki sentez yüksekse görülmeyebilir...Yk 11 daha önde bir sarm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
metinav, 49 dakika önce yazdı:

Hormonel anlamda vucutlarına etki eden bir şey almayı düşünmeyenler, hafif ve vucudun kendi hormonlarını arttıran sarm ve peptidlere yönelsinler.

Mk 677 doğal üretimi arttıran bir çeşit hgh sekretoloğu.Etkisi, vucudunuzdaki sentez yüksekse görülmeyebilir...Yk 11 daha önde bir sarm.

Bilgilendirme için teşekkürler hocam, 2 ay kadar 20mg/ml Mk677 kullanımı karaciğere yük bindirir mi, ayrıca tavsiye ettiğiniz bir kullanım zamanlamasi/biçimi var mıdır 

tarihinde d3lici tarafından düzenlendi
Edit

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
hectordoyle, 15 saat önce yazdı:

MK-677 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
d3lici, 3 saat önce yazdı:

Bilgilendirme için teşekkürler hocam, 2 ay kadar 20mg/ml Mk677 kullanımı karaciğere yük bindirir mi, ayrıca tavsiye ettiğiniz bir kullanım zamanlamasi/biçimi var mıdır 

Hayır vucudu zorlayan bir madde değil.Kullanım şekli olarak, günde bir veya iki sefer alınabiliyor.Sabah tek seferde alındığında açlığı daha fazla arttırdığı söyleniyor, tabii herkeste görülen bir yan etki değil.8-16 hafta ideal kullanım süresi olduğundan, etkisi yavaş ve uzun sürede ortaya çıkıyor...Doz olarak günlük 20-30 mg arası alınabilir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
metinav, 18 saat önce yazdı:

Metin abı ikisinden biri yalnız basına kullanıcam tekli olarak tercihin yk11 yani doğru mudur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Emrahtkty, 38 dakika önce yazdı:

Metin abı ikisinden biri yalnız basına kullanıcam tekli olarak tercihin yk11 yani doğru mudur?

Steroid kürüne ekleyeceksen evet yk11 daha doğru seçim olur bence...Sadece bu sarmı kullanacaksan pct gerekebilir kullanım süresi uzun olursa...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
metinav, 4 saat önce yazdı:

Steroid kürüne ekleyeceksen evet yk11 daha doğru seçim olur bence...Sadece bu sarmı kullanacaksan pct gerekebilir kullanım süresi uzun olursa...

5-6 hafta arası düşünüyorum abı pct gerek yok diye biliyorum 8 hafta altına günde 15-20 ml kullanmayı düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Emrahtkty, 20 saat önce yazdı:

5-6 hafta arası düşünüyorum abı pct gerek yok diye biliyorum 8 hafta altına günde 15-20 ml kullanmayı düşünüyorum 

Açıkçası bizim yok dememizle yok olmuyor :)

Herkesin vucudu farklı ve ona göre konuşmak lazım. 15-20 mg yeterli doz.Daha üstü yan etkileri arttırabilir...Kullanmaya başlarsan konu başlığı açarsın ve yaşadığın durumları yazarsın.Elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz...

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
metinav, 4 saat önce yazdı:

Açıkçası bizim yok dememizle yok olmuyor :)

Herkesin vucudu farklı ve ona göre konuşmak lazım. 15-20 mg yeterli doz.Daha üstü yan etkileri arttırabilir...Kullanmaya başlarsan konu başlığı açarsın ve yaşadığın durumları yazarsın.Elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz...

Hocam mk677 doğal sistemi asla baskılamaz mı ? Yani ömür boyu durmadan kullanılabilir mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Asaletim, 31 dakika önce yazdı:

Hocam mk677 doğal sistemi asla baskılamaz mı ? Yani ömür boyu durmadan kullanılabilir mi ?

Araştırdığımızda sarm dediğimiz niteliklere sahip olmadığını ve vucudumuzdaki normal açlık sürecini geliştirerek işlettiğini görüyoruz.Gherelin hormonu salınımını mideden bağımsız da, uyarıyor ve seviyesini arttırıyor.Uzun yıllar bile kullanılacağını düşünüyorum...Zaten yabancıların forumlarda, yıllık bazda ara vermeden kullandıklarını, yada uzun süreler sonunda ara verip tekrar başladıklarını görebilirsiniz.Etkisinin kişiden kişiye ve kullanılan dozaj göz ardı edilirse, genel olarak 3-4 hafta sonra hissedildiğini söyleyebilirim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Ben açıkçası mk677’nin aham Şaham bir etki yaratacağını düşünmüyorum.Yk11 daha iyi gibi sanki. 

Mk 677 maddesi hala araştırılıyor.Doğuştan büyüme hormonu yetersizliği olan insanlar için kullanım kolaylığı ve min. yan etkilerle kullanılabilirliği önemli bir kolaylık getiriyor.Fakat kas geliştirmek için doz ve kullanım süresi önemli bir etken.Bence kürlerde yancı olarak kullanılabilir, gh'a dünya para vermeye gerek yok...

Yk11 ve s23 en güçlü sarmlar olarak bilinir ve gayet güzel kür tasarlanabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emrahtkty, 21.12.2020 - 16:36 yazdı:

Ne zaman başlayacaksın knk küre , takipteyim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emrahtkty, 44 dakika önce yazdı:

@Asaletim Başladım yk-11 dostum merak ediyorsun diye seni etiketliyorum aşşağıya da link bıraktım 6-7 hafta sonra güncellerim tekrar 😂

https://streamable.com/4hvxhn

Göğüs triceps 10/10 knk , takipteyim :)

Günlük kaç mg alıyorsun bide kaç hafta yapcan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Only testo kürünün yarısi kadar etki edeceğini sanmıyorum genelde enjeksiyondan korkanlar ve steroidlere stack yapılıyor anabolizan etkisi beklemek hayal olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Asaletim, 39 dakika önce yazdı:

Göğüs triceps 10/10 knk , takipteyim :)

Günlük kaç mg alıyorsun bide kaç hafta yapcan

10-15 mg alıcam 6-7 hafta bakalım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Leepriest35, 8 dakika önce yazdı:

Only testo kürünün yarısi kadar etki edeceğini sanmıyorum genelde enjeksiyondan korkanlar ve steroidlere stack yapılıyor anabolizan etkisi beklemek hayal olur. 

Kullandın mı daha önce yk11?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

Kullandın mı daha önce yk11?

Hayır kullanmadım ama anabolizan etkisi beklemek hayal olur genelde atletler kullanıyor yurtdışında performans artırmak için ki sadece tek bir sarms girmen mantıksız bence başka bir ürünle stack yapmalısın bunlar benim fikirlerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Leepriest35, Şimdi yazdı:

Hayır kullanmadım ama anabolizan etkisi beklemek hayal olur genelde atletler kullanıyor yurtdışında performans artırmak için ki sadece tek bir sarms girmen mantıksız bence başka bir ürünle stack yapmalısın bunlar benim fikirlerim.

Anabolizan etkisi zaten vermez o konuda haklısın fakat myostatin en güçlü sarms bilgin olsun.Yabancılar bol bol kullanmışlar bir ton video izledim araştırdım ilk defa kullanan adama 5 mg düşük doz da bile etki yapar.Mk677 deseydin anlardım çünkü o vücudun kendi üretimini arttırıyor vücudunda az üretiliyorsa çok arttırmaz myostatin başka olay.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

Anabolizan etkisi zaten vermez o konuda haklısın fakat myostatin en güçlü sarms bilgin olsun.Yabancılar bol bol kullanmışlar bir ton video izledim araştırdım ilk defa kullanan adama 5 mg düşük doz da bile etki yapar.Mk677 deseydin anlardım çünkü o vücudun kendi üretimini arttırıyor vücudunda az üretiliyorsa çok arttırmaz myostatin başka olay.

Dostum yanlış anlama ama o videoları araştırmaları ve internetteki araştırmaları okudum kesinlikle pazarlama stratejisi yani Google görsellerde ki genetiğiyle oynanmış inek gibi olmayı beklemiyorsun umarım 😀😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.