Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gnr35

Damarlanma

Önerilen İletiler

gnr35    32

Selam arkadaşlar bir sorum olucak bazi sporcular goruyorum vucutlarin cevresinde damarlanma oluyor nasil saglaniyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

interfectum    44

yukarıdaki arkadaşların da dediği gibi düşük yağ oranı,yüksek karbonhidrat,sodyum-potasyum dengesi vb. başlıca etkenlerdir.fakat boldenon’un da damarlanmaya etkisi olduğu söylenir ki kendi izlenimim de o yöndedir.buna ek olarak (asla kullanımını özendirmek istemediğimi belirtmekle beraber) clenbuterol,ventolin ve bricanyl tarzı beta2agonistlerin de dehşet bir damar görünümü kazandırdığını söylemeden geçemeyeceğim.fakat yan etkileri hiç de tahammül edilir türden değil.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27

Hem ağır az, hem hafif yüksek tekrarlar içeren idman sistemleri de yardımcı olur buna fakat en önemli etken ne yazık ki genetik 🙂 ayrıca supplement bazında düşünürsek L sitrulin ya da sitr malat bir de yurt dışı piyasasinda bulabileceğin Agmatin Sülfat damarlarin genişlemesine yardımcı olur

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Düşük yağ oranı ve kortikosteroid aktivitesi üzerinden çalışarak kan şekerini yükselten steroidler (wins ox tren) ile birlikte yapılan yüksek karb + tuz alımı.. 

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
interfectum, 10 saat önce yazdı:

yukarıdaki arkadaşların da dediği gibi düşük yağ oranı,yüksek karbonhidrat,sodyum-potasyum dengesi vb. başlıca etkenlerdir.fakat boldenon’un da damarlanmaya etkisi olduğu söylenir ki kendi izlenimim de o yöndedir.buna ek olarak (asla kullanımını özendirmek istemediğimi belirtmekle beraber) clenbuterol,ventolin ve bricanyl tarzı beta2agonistlerin de dehşet bir damar görünümü kazandırdığını söylemeden geçemeyeceğim.fakat yan etkileri hiç de tahammül edilir türden değil.

anladim dostum 2 kurumdede boldenon kullandim damarlanma yapmadı bende belki yag oranimdan kaynakli olabilir bilmiyorum artik nedense

Equipoise

Tessekkurler winstrol 6 inci haftadan sonra resoptor kapatiyormu

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

Damarlanmaya basladi vucudum winstrol ,masteron, testosterone cypionate , kurundeyim 1 inci ay bitti göğüs kaslarinda kollarda aşırı oldu

Bulk kurunde yakalayamadim damarlanmayi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    417
gnr35, 24.12.2020 - 06:29 yazdı:

Damarlanmaya basladi vucudum winstrol ,masteron, testosterone cypionate , kurundeyim 1 inci ay bitti göğüs kaslarinda kollarda aşırı oldu

Bulk kurunde yakalayamadim damarlanmayi

Son durumun nasıl dostum ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Ironmann, 19 saat önce yazdı:

Son durumun nasıl dostum ?

Devam ediyorum halen bitirmedim kurdeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Feng, 13 saat önce yazdı:

Boldenonu bırakınca damarlanma gidiyor mu kalıcı mı etkisi

Boldenon iştah açmaktan başka birşeye yaramıyor bunu öğrendim boşuna alıpta yorma vücudunu denemek istersen o ayri benden tavsiye kullanacak olanlara kişiden kişiye değişir mi bilmem belki sende başka tepki verir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
gnr35, Şimdi yazdı:

Boldenon iştah açmaktan başka birşeye yaramıyor bunu öğrendim boşuna alıpta yorma vücudunu denemek istersen o ayri benden tavsiye kullanacak olanlara

Böyle bi genelleme yapman pekte doğru değil çünkü boldenon her bünyeye aynı etkiyi etmeyebilir. Özünde farkedilmesi çok zor bir ilaçtır çünkü çoğu zaman boldenonu testosteronla beraber alırız testosteron da damarlanma ve iştah yapabilir boldenon da. Ben haftalık 400 mg alıyorum arada hafif baş ağrıları yapıyor onun dışında omuz ve kol bölgesinde damarlanma yaptı, Ortalama bir iştahım vardı boldenon bunu etkilemedi. Belki 400 mg kullandığım içindir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

Ben 2 kere demedim boldenonu 2 Side hüsran bende 400 mg kullanmistim definasyondayim  şuanda memnunum güzel tekpiler alıyorum , boldenondanda kurtuldum bidaha asla sokmam vücuduma herkesin kendi vücudu  isteyen kullanır ben goruslerimi söyledim *

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
gnr35, 2 dakika önce yazdı:

Ben 2 kere demedim boldenonu 2 Side hüsran bende 400 mg kullanmistim definasyondayim  şuanda boldenondanda kurtuldum bidaha asla sokmam vücuduma herkesin vücudu kendine isteyen kullanır ben girişlerini söyledim 

Gördüğüm çoğu yabancı kaynakta boldenonun anksiyeteye yol açtığını okudum. Sizde böyle bişey oldu mu?

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
hectordoyle, 2 dakika önce yazdı:

Okuduğum çoğu yabancı kaynakta boldenonun anksiyeteye yol açtığını okudum. Sizde böyle bişey oldu mu?

Olmadı bir tek oksuruk yapıyordu enjekte ettikten sonra, kur bitimine doğru

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
hectordoyle, Bir saat önce yazdı:

Böyle bi genelleme yapman pekte doğru değil çünkü boldenon her bünyeye aynı etkiyi etmeyebilir. Özünde farkedilmesi çok zor bir ilaçtır çünkü çoğu zaman boldenonu testosteronla beraber alırız testosteron da damarlanma ve iştah yapabilir boldenon da. Ben haftalık 400 mg alıyorum arada hafif baş ağrıları yapıyor onun dışında omuz ve kol bölgesinde damarlanma yaptı, Ortalama bir iştahım vardı boldenon bunu etkilemedi. Belki 400 mg kullandığım içindir 

Boldenon kürlerinde tansiyona dikkat edin.Alında ensede ağrı oluştuğunda boldenon küründeyseniz buna neden olduğunu ilk anda düşünün.Antrenmanlarda özellikle bacak hareketleri yapılırken, aşırı basınç ve zorlanmadan sorunlar yaşanabilir.Önlemi en basitinden 2-3 diş sarımsak yemek, yada tansiyonu dengeleyecek omega 3 veya arb tarzı ilaçlar kullanmaktır.Yan etkiler herkesde olmaz ama tedbirli olmak da lazım...İştah bir yan etkidir, tansiyon yan etkidir, ereksiyon kaybı yan etkidir...

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
metinav, 57 dakika önce yazdı:

Boldenon kürlerinde tansiyona dikkat edin.Alında ensede ağrı oluştuğunda boldenon küründeyseniz buna neden olduğunu ilk anda düşünün.Antrenmanlarda özellikle bacak hareketleri yapılırken, aşırı basınç ve zorlanmadan sorunlar yaşanabilir.Önlemi en basitinden 2-3 diş sarımsak yemek, yada tansiyonu dengeleyecek omega 3 veya arb tarzı ilaçlar kullanmaktır.Yan etkiler herkesde olmaz ama tedbirli olmak da lazım...İştah bir yan etkidir, tansiyon yan etkidir, ereksiyon kaybı yan etkidir...

ben de tansiyon yan etkisi oluyor çözümünü siyah çayda buldum nedense benim tansiyonumu çok düşürüyor hatta fazla içtiğimde üşütüyor bile :)  dozunu iyi ayarlıyorum uyumaya yakın içiyorum açık bi çay rahatça uyuyorum. bazıları çayın tansiyon arttırdığını söyler herkeste öyle etki olmuyormuş bariz örneğiyim denemelisiniz bence

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.