Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Leepriest35

Ilk kür başlangıcı

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.369
Leepriest35, 1 dakika önce yazdı:

Yok mu kür önerileri veya daha önce deca girmiş ve nasıl bir beklentim olmalı ne kadar hafta Max deca kullanabilirim teşekkürler.

İlk kürü deca hem de karambole girmiş biri geldi :)

7 haftayı geçme. Deca dick lanet bir şey. Süre uzadıkça tedavi uzayabiliyor. Eğer Burak hocanın danışmanlığında girdi isen korkma. Hocanın bu konuda künyesi çok temiz. Ama eğer decaya giriyorsan prolaktini kontrol altında tutman çok önemli. Bence işin püf noktası bu. 

Beklentine gelince sen trenbolondan çıktın. Bir tren etkisi bekleme. Kaslar tren kadar keskin olmuyor bunu aklından hiç çıkarma. 

Yerinde olsam üst üste iki tane NOR19 grubu yerine kesinlikle 25 hafta Testo + Boldenon gidip hem vücudu rahatlatır hem de Bulkta kalırdım. Sonrasında 6-8 hafta only testo ve deca.

NOR19lar zaten sıkıntılı steroidler. Üst üste almak çok opsiyonel gelmiyor. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

İlk kürü deca hem de karambole girmiş biri geldi :)

7 haftayı geçme. Deca dick lanet bir şey. Süre uzadıkça tedavi uzayabiliyor. Eğer Burak hocanın danışmanlığında girdi isen korkma. Hocanın bu konuda künyesi çok temiz. Ama eğer decaya giriyorsan prolaktini kontrol altında tutman çok önemli. Bence işin püf noktası bu. 

Beklentine gelince sen trenbolondan çıktın. Bir tren etkisi bekleme. Kaslar tren kadar keskin olmuyor bunu aklından hiç çıkarma. 

Yerinde olsam üst üste iki tane NOR19 grubu yerine kesinlikle 25 hafta Testo + Boldenon gidip hem vücudu rahatlatır hem de Bulkta kalırdım. Sonrasında 6-8 hafta only testo ve deca.

NOR19lar zaten sıkıntılı steroidler. Üst üste almak çok opsiyonel gelmiyor. 

Mantıklı abi kafamın bir yerine yazdım teşekkürler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Leepriest35, 9 saat önce yazdı:

Mantıklı abi kafamın bir yerine yazdım teşekkürler.

@rastlantisal dost 25 hafta boldenonla vücudu rahatlatmak diyor ama biz unu eledik eleğimizi astık :) 

Araya bir pct sıkıştırsan mı acaba ? Veya TRT dozda 2-3 ay devam edip sonrasında HCG ile bir durum değerlendirmesi mi yapsan ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Rdm, 18 dakika önce yazdı:

@rastlantisal dost 25 hafta boldenonla vücudu rahatlatmak diyor ama biz unu eledik eleğimizi astık :) 

Araya bir pct sıkıştırsan mı acaba ? Veya TRT dozda 2-3 ay devam edip sonrasında HCG ile bir durum değerlendirmesi mi yapsan ?

Şuan TRT şeklinde gidiyorum abi hcg de yaptım zaten her şey normal şuan için sadece planlama yapıyorum abi bilmiyorum biraz daha TRTyi uzatıp tren ent- bolde- test ent gitmek gibide bir fikrim var ilk kurumdu ve gerçekten güzel geçtiğini düşünüyorum. Bakalım düşünüyorum 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

Şuan TRT şeklinde gidiyorum abi hcg de yaptım zaten her şey normal şuan için sadece planlama yapıyorum abi bilmiyorum biraz daha TRTyi uzatıp tren ent- bolde- test ent gitmek gibide bir fikrim var ilk kurumdu ve gerçekten güzel geçtiğini düşünüyorum. Bakalım düşünüyorum 

Güzel laf değil. Mükemmel geçti görüntün itibari ile. :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Uzun bir hazırlık sürecindeyim diye foruma yeni bakabildim.Ben de decadan aman aman verim almadım fakat ürünlerim boştu.Gercek dolu bir deca ile bir bulk nasıl olur ben de merak ediyorum doğrusu.Benim de aklımda şöyle bir bulk planı var.Ben de senin düşüncelerini alayım.1-20 bolde 1-20 testo enan 1-8 deca 14-20 tren enanth.Bu arada form bomba devamm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 5 dakika önce yazdı:

Uzun bir hazırlık sürecindeyim diye foruma yeni bakabildim.Ben de decadan aman aman verim almadım fakat ürünlerim boştu.Gercek dolu bir deca ile bir bulk nasıl olur ben de merak ediyorum doğrusu.Benim de aklımda şöyle bir bulk planı var.Ben de senin düşüncelerini alayım.1-20 bolde 1-20 testo enan 1-8 deca 14-20 tren enanth.Bu arada form bomba devamm.

Bence kür kombini olabilecek en iyi kombinlerden buradaki asıl sorun bence kür içi denge buna mental olarak hazirsan gir kesinlikle çok yıpratıcı olabiliyor zaten artık sana diğer aşamaları söylemeye vs gerek yok ant beslenme düzen ve istikrar sende fazlasıyla var 😁😁

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Birisi geçiyor birisi çıkıyor 

nac900 bol yeşillik 

Beta glukan 

OMEGA 

Milk thistle 

Çinko 

Multivitamin

C vitamini 

Biotin 

Keten tohumu vs antikosidan olabildiğince tüketiyorum 

Bugünde collagen kullanmaya başladım 

Daha önceden yaşamış kişilerden tavsiye bekliyorum 

Bunu çok terleme bağladım son zaman spor sırasında havluda kullanıyorum gerçi sadece yuzumde çıkmasınin nasıl bir mantığı var çözemedim 

Spor sonrası düzenli duş vs her şeyi yapıyorum. 

Biraz daha izliyecegim kendimi 

Screenshot_2021-09-16-22-16-14-338_com.miui.gallery.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

Bunlar ister istemez olacak. Vücut kendine detoks yapıyor gibi düşün. Diğer yandan fazla supplementte bunu yapabiliyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Bunlar ister istemez olacak. Vücut kendine detoks yapıyor gibi düşün. Diğer yandan fazla supplementte bunu yapabiliyor.

Abi 1 kaşık elma sirkesi suyla karıştırıp önerdi peeling şeklinde bunlar dahada azdırır mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Leepriest35, 9 dakika önce yazdı:

Abi 1 kaşık elma sirkesi suyla karıştırıp önerdi peeling şeklinde bunlar dahada azdırır mi

Hiç böyle bir uygulama duymadım.

Sana tavsiyem sivilceyi temizleyince muhakkak açık yarayan pansuman yapar gibi yap. Önce kolonya ile dezenfekte et. Sonra enfeksiyondan koru.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

Diş macunu sürmeyi deneyebilirsin.Daha hızlı kurutur.Tabi ki herkesin de diyeceği gibi sivilceye ve yüzüne fazla dokunmamak.Kız arkadaşımın önerisi ile bir kaç ürüne başladım.Tavsiye ederim.Gratiste satılan yüz yıkama jeli celenes marka.Bir de yağlı ve sivilceye yatkın ciltler için nemlendirici(neutrogena) ikisi 50-60 lira tutuyor.Ve her şeyden önce stres.Mental olarak iyi değilim demiştin.Her şeyi ilaçlara bağlamayalım.Mental,stres bunlar en az ilaçlar kadar tehlikeli.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 25 dakika önce yazdı:

Diş macunu sürmeyi deneyebilirsin.Daha hızlı kurutur.Tabi ki herkesin de diyeceği gibi sivilceye ve yüzüne fazla dokunmamak.Kız arkadaşımın önerisi ile bir kaç ürüne başladım.Tavsiye ederim.Gratiste satılan yüz yıkama jeli celenes marka.Bir de yağlı ve sivilceye yatkın ciltler için nemlendirici(neutrogena) ikisi 50-60 lira tutuyor.Ve her şeyden önce stres.Mental olarak iyi değilim demiştin.Her şeyi ilaçlara bağlamayalım.Mental,stres bunlar en az ilaçlar kadar tehlikeli.

Deniyecegim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Semih Erarslan, 26 dakika önce yazdı:

Başkan saçlar için birşeyler kullanıyomusun peki bende azda olsa seyrelme oldu 

Collagen ve biotin kullanabilirsin abi ama bu olanı korur gibi geliyor collagen alırken içeriğine dikkat edin oranları çok düşük olabiliyor bazı ürünlerde ve hangi tip kolajen olduğunda önemli ben nature supreme beatuy collagen kullandım daha önceden deri kalitesin artirdi bendeki daha canlı durduğunu hisetim vücudun 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Leepriest35, 39 dakika önce yazdı:

Collagen ve biotin kullanabilirsin abi ama bu olanı korur gibi geliyor collagen alırken içeriğine dikkat edin oranları çok düşük olabiliyor bazı ürünlerde ve hangi tip kolajen olduğunda önemli ben nature supreme beatuy collagen kullandım daha önceden deri kalitesin artirdi bendeki daha canlı durduğunu hisetim vücudun 

Bir ara saç dökülmesini kürde önlemek için kullandığın ürünü fotoraflı paylaşırsan sevinirim 2 yıllık bir planlama yapıyorum yarışma için illaki gder olucak ama en azından azda olsa korumak istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Semih Erarslan, 7 saat önce yazdı:

Bir ara saç dökülmesini kürde önlemek için kullandığın ürünü fotoraflı paylaşırsan sevinirim 2 yıllık bir planlama yapıyorum yarışma için illaki gder olucak ama en azından azda olsa korumak istiyorum

Uzun süre kullanılması gerektiğini tavsiye ediyorlar min 2-3 ay gibi 3 ay civarı kullandim hem eklem sağlığı vs içinde gayet iyi oluyor definasyon döneminde şimdi yeniden başladım

Screenshot_2021-09-17-09-09-25-920_com.android.chrome.jpg

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Semih Erarslan, 7 saat önce yazdı:

Screenshot_2021-09-17-09-09-25-920_com.android.chrome.jpg

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Leepriest35, 12 saat önce yazdı:

Birisi geçiyor birisi çıkıyor 

nac900 bol yeşillik 

Beta glukan 

OMEGA 

Milk thistle 

Çinko 

Multivitamin

C vitamini 

Biotin 

Keten tohumu vs antikosidan olabildiğince tüketiyorum 

Bugünde collagen kullanmaya başladım 

Daha önceden yaşamış kişilerden tavsiye bekliyorum 

Bunu çok terleme bağladım son zaman spor sırasında havluda kullanıyorum gerçi sadece yuzumde çıkmasınin nasıl bir mantığı var çözemedim 

Spor sonrası düzenli duş vs her şeyi yapıyorum. 

Biraz daha izliyecegim kendimi 

Screenshot_2021-09-16-22-16-14-338_com.miui.gallery.jpg

Sivilce konusu bende takıntı haline geldi, kollarım ve omuzlarımda sık, göğsümde ve yüzümde tek tek çıkıyorlar. Seninle aynı şeyleri kullanıyoruz hemen hemen. Hayır sen genç adamsın da ben 40 yaşında ergenlere döndüm :) Youtube'da ki videolarını izlediğimiz hiç bir profesyonelde sivilce yok, hepsi sivilce konusunda genetik olarak şanslı olamaz, kesinlikle bir şey kullanıyorlar ve devlet sırrı gibi saklıyorlar ama ne olduğunu çözeceğim :)  

Benzoil Peroksit içeren bir krem alıp deneyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Rdm, 19 dakika önce yazdı:

Sivilce konusu bende takıntı haline geldi, kollarım ve omuzlarımda sık, göğsümde ve yüzümde tek tek çıkıyorlar. Seninle aynı şeyleri kullanıyoruz hemen hemen. Hayır sen genç adamsın da ben 40 yaşında ergenlere döndüm :) Youtube'da ki videolarını izlediğimiz hiç bir profesyonelde sivilce yok, hepsi sivilce konusunda genetik olarak şanslı olamaz, kesinlikle bir şey kullanıyorlar ve devlet sırrı gibi saklıyorlar ama ne olduğunu çözeceğim :)  

Benzoil Peroksit içeren bir krem alıp deneyeceğim.

Adı üstünde profesyonel abi.Adamlarin her şeyi planlı bizim gibi dertleri yok ki full focus bu işi yapıyorlar.Biz ne yiyeceğimizi nasıl alacağımızı düşünmekten sinir stresten kurtulamıyoruz ki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Semih Erarslan, 9 saat önce yazdı:

Minoxil sprey 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Vural2, 22 dakika önce yazdı:

Adı üstünde profesyonel abi.Adamlarin her şeyi planlı bizim gibi dertleri yok ki full focus bu işi yapıyorlar.Biz ne yiyeceğimizi nasıl alacağımızı düşünmekten sinir stresten kurtulamıyoruz ki.

O konuda sonuna kadar sana katılıyorum, tavuk göğsünün bile en hormonlusunu indirim marketlerden alıyoruz, kasapta 40 lira çünkü.

Ama hala iddialıyım, bu sadece hormon dengelemekle, iyi beslenmekle, genetikle alakalı değil, kesin ip var :):) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Rdm, 9 dakika önce yazdı:

O konuda sonuna kadar sana katılıyorum, tavuk göğsünün bile en hormonlusunu indirim marketlerden alıyoruz, kasapta 40 lira çünkü.

Ama hala iddialıyım, bu sadece hormon dengelemekle, iyi beslenmekle, genetikle alakalı değil, kesin ip var :):) 

Maalasef durum öyle abi :( En basitinden mustafa yıldız için tr de top tier vücutculardan diyebiliriz.Adamın kendi özel sporcu doktoru var ayda 1 kontrollerini özel olarak yapıyor,özel olarak serum gibi şeyler alıyor,masaj akapunktur cartu curtu onlarca şey yaptırıyor.Daha görmediğimiz neler vardır kim bilir.Ama bence bu iş çok basic bir iş ama işin içine yarışma cart curt girince dediğin gibi ufak tüyolar onları profesyonel yapan şeyler.Onları da kimse kolay kolay paylaşmaz senin benim gibi adamla.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: havabukucu
      Abilerim hepinize merhabalar
      Yakın zamanda:
      Adlı konuyu açtım 250 mg’den 750 mg’ye çıkmayı istiyorum sizce bu karar mantıklı mı? Biraz sabırsız bir insanım hızlı verim almak istiyorum bu yüzden böyle düşündüm sizlerin fikirlerini çok merak ediyorum? Jinekomastiye yatkınlığım olduğunu düşünüyorum bu yüzden anti-östrojen kullanmam gerekir mi? Kür içerisinde. Şimdiden cevaplarınız için hepinize teşekkür ediyorum (11 haftadır 250 mg kullanıyorum)
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar selam,
      5 haftadır testo bolde küründeydim kan testi sonucu ilaçların çalışmadığını görünce iran testo ve zphc boldeye geçiş yaptım ancak ilk enjeksiyon kalçada ağrı ve ödem yaptı dün sol kalçadan ikinci enjeksiyonu oldum oda enjeksiyon sırasında felaket yaktı ve şimdi bölge ağrıyor bu neden olmuş olabilir acaba sonuçta enjeksiyonları aynı kişi yaptı ilaç değiştirdiğimden beri ikidir sıkıntılı oluyor.
    • Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.