Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Leepriest35

Ilk kür başlangıcı

Önerilen İletiler

Leepriest35    736

Evet gerçekten 15 yaşından beri takip ediyorum Lee priesti bana göre inanılmaz bir genetik teşekkürler bu arada sende istediğin fiziğe en sağlıklı doğru şekilde ulaşırsın umarım. @Asaletim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645
Leepriest35, 33 dakika önce yazdı:

Evet gerçekten 15 yaşından beri takip ediyorum Lee priesti bana göre inanılmaz bir genetik teşekkürler bu arada sende istediğin fiziğe en sağlıklı doğru şekilde ulaşırsın umarım. @Asaletim

Sağol hocam inşallah :)

Sanırım kürünüz de en ağır streoid olan tren var , siz de etkileri nasıl oldu ? Sinirlenme,cok terleme, unutkanlık vs.

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Asaletim, 8 saat önce yazdı:

Sağol hocam inşallah :)

Sanırım kürünüz de en ağır streoid olan tren var , siz de etkileri nasıl oldu ? Sinirlenme,cok terleme, unutkanlık vs.

Bahsettiğin yan etkiler dönemsel gece terlemeleri  sinirlenme ama şunu söyleyebilirim ki bendeki en büyük yan etkisi sadece trene bağlamak olmaz ani ruh hali değişiklikleri bir anda süper mutlu olup 1 saat sonra sinir küpü gibi ortalıkta gezmek :) en zorlandığım kısım bu çünkü insanları kirabiliyorsinuz ister istemez buna çok dikkat etmeye çalışıyorum elimden geldiğince..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Güzel form kral.Spor salonunda senin benim gibi insanları görüp bunlar steroid kullanıyor diyip 3 ay spor yapıp direk küre giren insanların sözlerine aldırış etme.Aksine sana doğal değilsin diyenler seni motive etsin, beni öyle motive ediyorlar sadece :D.Güncel kilo kaç ve kaç kilo aldın bende küre giricem konuma yorum atmıştın bulk yapma diye ama Lee Priestin göbekle gezdiği resimleri ile ünlüdür:D.Birde boy kaç seninle yan yana yarışmak isterim :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Boyum 1.69 kilom 75 şuan 6.8 kilo aldım diyeten çıkıp beslenmeyi artirinca hızlı kilo aldım ilk haftalar çünkü çok sıkı bir diyete girmiştim 

Vural2, 8 dakika önce yazdı:

Güzel form kral.Spor salonunda senin benim gibi insanları görüp bunlar steroid kullanıyor diyip 3 ay spor yapıp direk küre giren insanların sözlerine aldırış etme.Aksine sana doğal değilsin diyenler seni motive etsin, beni öyle motive ediyorlar sadece :D.Güncel kilo kaç ve kaç kilo aldın bende küre giricem konuma yorum atmıştın bulk yapma diye ama Lee Priestin göbekle gezdiği resimleri ile ünlüdür:D.Birde boy kaç seninle yan yana yarışmak isterim :)

Boyum 1.69 kilom 75 şuan 6.8 kilo aldım diyeten çıkıp beslenmeyi artirinca hızlı kilo aldım ilk haftalar çünkü çok sıkı bir diyete girmiştim şuanda kilo artis hızım sabitlendi yavaş yavaş ilerlemeyi düşünüyorum günde 350 carb alıyorum bacak sırt günü Max 400 oluyor.Diger konuya gelicek olursak kendimi çok fazla yaglandirmadan ve sulandırma dan ilerlemek istiyorum tabikide bu bir tercih sonra diyet kısmı çok zor ve sancılı oluyor teşekkürler yorumun için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
MenPowers, 11/22/2020 - 14:56 yazdı:

Kasların %73 ü zaten su olmakla beraber bu spora yıllarını vermiş insanların size neresiyle güldüğünü tahmin bile edemezsiniz, bunlar benim kendi fikirlerim teşekkürler.

Aynen kimse kimseyi kandırmasın. Doğal vücüt öyle olmaz..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

Guzel gelisim dostum kollar hacim almiş birsey sorucam, tren enanthate ağir mi ?kullanmaya degermi yan etki olarak nelerle karşilaştin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
gönderildi (düzenlendi)
gnr35, 8 dakika önce yazdı:

Guzel gelisim dostum kollar hacim almiş birsey sorucam, tren enanthate ağir mi ?kullanmaya degermi yan etki olarak nelerle karşilaştin

İlerde amacına yönelik değer diye umuyorum ama benim hatam olarak ilk kür tren biraz ise hızlı girmek gibi oldu ama altyapimin gerçekten sağlam olduğunu düşündüğüm için girdim.Yan etki olarak dönemsel uyku sorunları gece terlemeleri ve genel steroidlerin yan etkisi olan karmaşık duygu halı bir çok mutlu olup bir anda çok mutsuz olmak.

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Leepriest35, 47 dakika önce yazdı:

IMG_20210105_194144.jpg

Ön mükemmel hocam :) hiç sırt vermiyorsun sırt da isteriz :D

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Asaletim, 14 dakika önce yazdı:

Ön mükemmel hocam :) hiç sırt vermiyorsun sırt da isteriz :D

Hem poz vermeyi bilmiyorum daha doğrusu deniyorum ++ tek başımayım sırt pozu zor ama ilerde haledecegim sana şimdilik bacak pozunu atıyım eksik gördüğüm yerim 2-3 haftaki önceki hali sabah 

IMG_20210103_143356.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Leepriest35, 2 dakika önce yazdı:

Hem poz vermeyi bilmiyorum daha doğrusu deniyorum ++ tek başımayım sırt pozu zor ama ilerde haledecegim sana şimdilik bacak pozunu atıyım eksik gördüğüm yerim 2-3 haftaki önceki hali sabah 

IMG_20210103_143356.jpg

İlk kür böyleyse 5-6 yı düşünemiyorum , Classic fizikte yarışacak mısın reis ileride , düşünüyor musun yarışma 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Asaletim, 6 dakika önce yazdı:

İlk kür böyleyse 5-6 yı düşünemiyorum , Classic fizikte yarışacak mısın reis ileride , düşünüyor musun yarışma 

Yarışma düşünüyorum ama en az 1 sene sonra o anki formuma boyuma en uygun yarışmaya katılmak amacım ama trde her şey çok Amator geliyor 😀

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
gönderildi (düzenlendi)

Buda bugün ki beslenme programındi bacak günü ++ dipnot pilav ve tavuk öğünlere bölünmüştür tek seferde yemedim tabikide 😀 salata sebze eklenmemiştir brokolili vs her türlü sebzeyi tüketiyorum meyve tüketmiyorum

Asaletim, 4 saat önce yazdı:

CollageMaker_20210106_213050517.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
gönderildi (düzenlendi)
Leepriest35, 11 dakika önce yazdı:

Buda bugün ki beslenme programındi bacak günü ++ dipnot pilav ve tavuk öğünlere bölünmüştür tek seferde yemedim tabikide 😀 salata sebze eklenmemiştir brokolili vs her türlü sebzeyi tüketiyorum meyve tüketmiyorum

CollageMaker_20210106_213050517.jpg

Reis her şey aynı senden 200 Gr fazla carb alıyorum ama gel gelelim vücutlar arasında dağlar var :D

Bide reis fıstık ezmesinden kısıp o kistigini tavuk pilava zeytinyağı katabilirsin pilav çok lapa geliyorsa.

Ama yemin ederim kendimi zorlamiyorum , aciktikca yiyorum , herhalde ben ilerde küre girince günlük 1000 Gr carb falan almam lazım olcak ..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
gönderildi (düzenlendi)
Asaletim, 1 dakika önce yazdı:

Reis her şey aynı senden 200 Gr fazla carb alıyorum ama gel gelelim vücutlar arasında dağlar var :D

Ama yemin ederim kendimi zorlamiyorum , aciktikca yiyorum , herhalde ben ilerde küre girince günlük 1000 Gr carb falan almam lazım olcak ..

1000 Gr carbi iffbb pro adam+100 kiloda yarışan alıyor herhalde inanılmaz gerçekten 😀😀😋

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
gönderildi (düzenlendi)
Leepriest35, 5 dakika önce yazdı:

1000 Gr carbi iffbb +100 kiloda yarışan alıyor herhalde inanılmaz gerçekten 😀😀😋

Valla bende anlamadım hocam :D

Açıklamasını merak ediyorum ama , sizden 200 Gr fazla carb alıyorum hatta 9 aydır falan , ama vücut bu .. inşallah dediğiniz gibi 1000 Gr carb falan almam gerekmez ilerleyen senelerde kür yapmaya başlarken ..

IMG_20201219_233504.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testotaylan    2
Asaletim, 6.01.2021 - 22:23 yazdı:

Valla bende anlamadım hocam :D

Açıklamasını merak ediyorum ama , sizden 200 Gr fazla carb alıyorum hatta 9 aydır falan , ama vücut bu .. inşallah dediğiniz gibi 1000 Gr carb falan almam gerekmez ilerleyen senelerde kür yapmaya başlarken ..

IMG_20201219_233504.jpg

Bence alma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 2 dakika önce yazdı:

@Leepriest35 knk benimde ilk kürüm ilk enjeksiyonu dün yaptırdım.İnanılmaz bir acı içerisindeyim.Montumu zor giyiyorum.Taktik var mı ?

Nereden enjeksiyon yaptın hangi iğne ucuyla bir de ilaçlar neler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Vural2, 2 saat önce yazdı:

@Leepriest35 knk benimde ilk kürüm ilk enjeksiyonu dün yaptırdım.İnanılmaz bir acı içerisindeyim.Montumu zor giyiyorum.Taktik var mı ?

Bu durumun oluşmasına birçok sebep var. İlk olarak enjeksiyon hatası, eğer enjeksyondan eminseniz ikinci sebep steril olmayan ilaçlar..

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Leepriest35, 3 saat önce yazdı:

Nereden enjeksiyon yaptın hangi iğne ucuyla bir de ilaçlar neler

Omuzdan insülin iğnesi ile knk perşembe bacaktan yapıcaz.İlaçlar deca+enanth

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Vural2, 5 dakika önce yazdı:

Omuzdan insülin iğnesi ile knk perşembe bacaktan yapıcaz.İlaçlar deca+enanth

İlacın markası ne hocam , tr merdiven altı üretimse muhtelemen steril olmadığı için ödem yapıyordur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Asaletim, 26 dakika önce yazdı:

İlacın markası ne hocam , tr merdiven altı üretimse muhtelemen steril olmadığı için ödem yapıyordur. 

JokerJoker, 1 saat önce yazdı:

Bu durumun oluşmasına birçok sebep var. İlk olarak enjeksiyon hatası, eğer enjeksyondan eminseniz ikinci sebep steril olmayan ilaçlar..

Blaces.Kendi konuma yazmıştım satın aldığım abi yapıyor enjeksiyonu kendim iğneden korkan biriyim zaten.Yoksa başka birinden alacaktım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Dostum ilacı hızlı enjekte etmesinden tut yaptığı bölge bir çok faktör var ben ne zaman kalçadan vurmaya başladım 0 ağrı 0 ödem kalçadan vurmayı dene kesinlikle. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

• Yazan: alicengiz
      Hiç steroid veya sarms kullanmadım. 7 aydır naturel bir şekilde vücut geliştirme sporu yapıyorum. Geciktirici sprey ve kremlerin kullanımının testosteron üzerinde olumsuz yaratabileceğini okudum yukarıda. Bu tür ürünleri ilişki öncesi kullanıyorum ve total testosteronum 4.8 çıktı. En azından tavan seviyesi olan 8 bölgesinde olmasından memnun olurdum. @rastlantisal @metinav @Askabar @Diver @otopsicikedi @GHOST
      1. Testosteronu yükseltmem için geciktirici kullanmayı bırakmalı mıyım?
      2. Yükseltmek için önerebileceğiniz bir takviye var mıdır?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.