Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gonzokemal

Tozdan kendi kürümü yapmak

Önerilen İletiler

gonzokemal    2

Merhaba ben Kemal

Arkadaşlar hem güvenilmez ortamdan hem de TR şartlarında uyguna ürün arayışından sıkıldım. Bir firma buldum 50-100gr gibi miktarlarda toz olarak gönderim yapıyor, 100gr bana bir kaç kür boyunca yetecek ürün demek. Şimdi soruyorum aramızda daha önce kendi ürününü kendi yapmış olan var mı? Yalnızca tecrübeli olanlar yazabilir mi? Steril bir ortamda distile su ile karıştırmak yeterli mi yoksa erime sıcaklığında mı karıştırmak gerek? Başka kaynaklarda henüz araştırma yapmadım direkt buraya yazıp bilgi sahibi olanlardan bilgi almak istedim sonra araştırma yapacağım.

tarihinde gonzokemal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Genç ben sana diyim mct yağı ya da üzüm çekirdeği yağı alıp onunla karıştır vur gitsin onuda temin edebilirsinn aynı yerde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287

Bı konulara yorum yapmayayım diyorum ama kendimi tutamıyorum. En başta Türkiye de orijinal ürün var kardeşim adam buraya platform kurmuş. Mis gibi bir eczane ürünü satıyor. Aas var overdose Black dragon satıyor. Yerli Watson satıyorlar çatır çatır çalışıyor. Eczane de susta prima var. Neyi aradınız da bulamadınız kendi ürününüzü yapıyorsunuz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Tozdan bir ölçek alıp shakerin içine at istersen su istersen süt kat , antrenman sonrası içebilirsin , ben öyle yapıyorum . :D

Reis aman diyim bu arada öyle bir şeye bulaşma gir streoid markalarının internet sitelerine adamlar kaç tane kimya mühendisi çalıştırıyor.

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Onursnmz    25

Forumda bu konu hakkında daha önceden başlıklar vardı. Kısa bir arastirmayla bilgi edinebilirsin. Yabancı forumlar var daha detaylı bilgiler için...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Cramatoria06, 11 saat önce yazdı:

Genç ben sana diyim mct yağı ya da üzüm çekirdeği yağı alıp onunla karıştır vur gitsin onuda temin edebilirsinn aynı yerde

Bu iş sanıldığı gibi mct yağı üzüm çekirdeği yağının içine hammaddeyi katıp vurmakla olsaydı neden o zaman yurtdışındaki hem underground laboratuvarlara hem de devlet onaylı laboratuvarlara ilacı yapmak için binlerce hatta onbinlerce dolar yatırım yapılıyor? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Onursnmz    25
hectordoyle, Bir saat önce yazdı:

Bu iş sanıldığı gibi mct yağı üzüm çekirdeği yağının içine hammaddeyi katıp vurmakla olsaydı neden o zaman yurtdışındaki hem underground laboratuvarlara hem de devlet onaylı laboratuvarlara ilacı yapmak için binlerce hatta onbinlerce dolar yatırım yapılıyor? 

Evde kullanacağın ürünün hijyeni senin problemindir. Fakat bu ürünü piyasaya sürüp para kazanmak istersen eğer belirli kriterler olmazsa olmazdır. Şöyle dusun evde şarap üretip içmek serbest, fakat siz o şarabı siseleyip satmak isterseniz iş ticarete dönüşeceği için işin içine yasal zorunluluklar girecektir. Birde bu zorunlulukları denetleyen denetim mekanizmaları girecektir. Evde Steroid üretmek o kadar da zor bir durum değil, o kadar zor olsa yüzlerce xxx labs ürünü piyasada olmazdı...

Merdiven altı yerli uretimlerin kimya mühendisi çalıştırdıklarini mi zannediyorsunuz ??

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gonzokemal, 18.11.2020 - 00:37 yazdı:

Merhaba ben Kemal

Arkadaşlar hem güvenilmez ortamdan hem de TR şartlarında uyguna ürün arayışından sıkıldım. Bir firma buldum 50-100gr gibi miktarlarda toz olarak gönderim yapıyor, 100gr bana bir kaç kür boyunca yetecek ürün demek. Şimdi soruyorum aramızda daha önce kendi ürününü kendi yapmış olan var mı? Yalnızca tecrübeli olanlar yazabilir mi? Steril bir ortamda distile su ile karıştırmak yeterli mi yoksa erime sıcaklığında mı karıştırmak gerek? Başka kaynaklarda henüz araştırma yapmadım direkt buraya yazıp bilgi sahibi olanlardan bilgi almak istedim sonra araştırma yapacağım.

....@gmail.com bana bir mail atar mısın. Yıllardan beri araştırıyorum kendim yapamadım edindiğim bilgileri bari sizinle paylaşayım umarım bi yardımım olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409
Mhmt38, 8 saat önce yazdı:

Bı konulara yorum yapmayayım diyorum ama kendimi tutamıyorum. En başta Türkiye de orijinal ürün var kardeşim adam buraya platform kurmuş. Mis gibi bir eczane ürünü satıyor. Aas var overdose Black dragon satıyor. Yerli Watson satıyorlar çatır çatır çalışıyor. Eczane de susta prima var. Neyi aradınız da bulamadınız kendi ürününüzü yapıyorsunuz. 

O da birakti galiba blacki iki üç kişi yazmış instadan dönüş alamamış.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
Ironmann, 16 saat önce yazdı:

O da birakti galiba blacki iki üç kişi yazmış instadan dönüş alamamış.

Herkese dönüş yapmıyor zaten bende alalı çok oldu gerçi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozinosky    5

Dünya genelinde binlerce insan bunu yapıyor,şu anda çin'den hammadde olarak gerekli bağlantılarınız var ise getiremeyeceğiniz şey yok kaldı ki youtube da bile onlarca video var benzil alkol ile steril bir şekilde toz testosteronu karıştırıp flakonlara koyup yıllardır kullanan adamlar var,adam bir soru sormuş yapan eden var mı fikir alışverişi yapayım diye,siz adama laf sokuyorsunuz? adam laf yemek için mi açmış bu başlığı ? yada bu konuda fikir alabileceği başka bir platform mu var ? herkese iyi ''forumlar''..

tarihinde ozinosky tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kendin yapman da pek güvenilir olmayacak çünkü o toz hammadelerin ne kadarı gerçek bilemezsin, adam pudrayı hammadde diye satar. Ya da testo aldıysan aldığın hammaddenin yarısı testo yarısı başka birşey olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.