Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Gordo

Supplement ne kadar gereklidir?

Önerilen İletiler

Gordo    67

Herkese iyi günler, sizce takviye almak formumuza, antreman kalitemize ne kadar katkıda bulunuyor? Uzun zamandır bu sporla haşır neşirim, uzun bir aradan sonra tekrar başladım ve daha önce çok da önemli olmadığını düşündüğüm takviyelere şans vermek istedim, Whey Protein, Creatine, BCAA ve Glutamin aldım. Henüz üçüncü gün o yüzden etki beklemek doğru değil ancak tecrübelerinize dayanarak sizce takviye gerçekten bariz derecede faydalı oluyor mu?

Ikisi çok farklı şeyler ancak BCAA'yı iade edip Clenbuterol almayı düşündüm vücudumda bel kısmımdaki yağı yakmak için, tecrübelerinizi/düşüncelerinizi yazarsanız çok sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    401

Son söylediğin saçma baştan onu soyliyim bu clenbuterol winstrol artık supplement gibi olmaya başladı macte filanda hocalar kadın öğrencilerine yapıştırıyor hemen bunun için tavsiye yohimbine kullanabilirsin bir de düzenli beslen yohimbine için @Loving ulaş turkiyede 2 3 kişide var zaten boşuna arama yani garanti hem.Suplement konusuna gelince de Türkiye'deki suplementler 3.sinif üretim suplementler bu yüzden yurt dışı ürünler öneririm paran varsa mutant,Universal,muscletech vb.urunler olabilir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    94

Sokağa atacak nekadar paran varsa okadar gereklidir supplementler  . Keyfiidir . Bi elin parmağını geçmeyecek ürünler dışında yani çoğu para israfı . Kreatin Maltodekstrin Arjinin-Sitrülin bide yağ yakma dönemi kas kaybını azaltmak için Bcaa Glutamin bunlara bile gerek yokta enazından birazcık bi haltara yarıyorlar  .

Clenbuterolde kullanma kesinlikle önermem oda yağ yakıcı değil sadece kalp ritmini hızlandırıp yağ yakımına geçmeni kolaylaştıran kalbi yoran bozan  bi kalp pompacısı , kardiyo diyet en güzeli kalp önemli riske değmez .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
Gordo, 38 dakika önce yazdı:

Herkese iyi günler, sizce takviye almak formumuza, antreman kalitemize ne kadar katkıda bulunuyor? Uzun zamandır bu sporla haşır neşirim, uzun bir aradan sonra tekrar başladım ve daha önce çok da önemli olmadığını düşündüğüm takviyelere şans vermek istedim, Whey Protein, Creatine, BCAA ve Glutamin aldım. Henüz üçüncü gün o yüzden etki beklemek doğru değil ancak tecrübelerinize dayanarak sizce takviye gerçekten bariz derecede faydalı oluyor mu?

Ikisi çok farklı şeyler ancak BCAA'yı iade edip Clenbuterol almayı düşündüm vücudumda bel kısmımdaki yağı yakmak için, tecrübelerinizi/düşüncelerinizi yazarsanız çok sevinirim.

Kardeşim ben deca disk geçirdim onun için öncelikle ne olursa olsun steroide karşıyım ama kullanana saygım var kendim kullandım benim sana tavsiyem 6 haftalık 2 tane güzel bi antrenman programı bitir 3 ay civarı güzel bi diyet yap sonrasında 2 kutu yohimbee alabilirsin burak abiden ben libido için aldım kardiyo yapmadım diyetle bile güzel yag yaktım libidoya etkisi çok iyi eger yohimbee seni kesmezse 5 aylık bi süre geçirmiş olcaksın o zaman dopinglere yönelmeni önerrim clenbuterol kullanmak yerine 6 haftalık definasyon kürü yap eger gerçekten istiyorsan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Türkiye'de fiyat / performans açısından düşünürsek creatine harici gereksiz buluyorum. Piyasadaki lor peynirleri bile whey,casein karışımı.. ayran haline getiriyorum antremandan sonra içiyorum. Bende şişkinlik yapmıyor eve geldiğimde öğünümü yiyebiliyorum. Almanya'da yaşıyor olsaydım bütün supplementleri mutfağa dizerdim ama burada o lükse sahip değilim. Bütün supplementler parasının karşılığını verdiği için değil tüketmesi rahat olduğu için alırdım. Yine de bir supplement kombini istiyorsan.. Creatine - kaliteli bir BCAA ( sadece spor sonrası ) bu ikisi bence yeterli.. onun harici proteinini, carb, yağ bir de kafein alabileceğin bir içecek eklersin gayet yeterli olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
_NEMO_    12
Gordo, 5 saat önce yazdı:

besin destekleri koruyucu sağlık önlemlerinin olmazsa olmazıdır. supplamentletler de bu amaca paralel bir amaca hizmet eder.

ortalama üzeri verim almak için içeriklerini ve dozlarını dikkate alarak kontrollü kullanılmalıdır. besinlerinizden aldığınız toplam kolestrol, şeker, sodyum, potasyum, kalsiyum ve temel vitaminlerin takibi ile kullanımı optimum sonuç verir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.