Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Marimain

Fsh yükselmiyor

Önerilen İletiler

Marimain    53

Deca disk sonrası 2 kere pct yaptım son pctden sonra vücudun kendini toparlaması için 3-4 ay bişi kullanmadım sonra tahlil yaptırdım sonuçlar aşagıdaki gibi çıktı @metinav abimin akıl vermesiyle klomene başladım 25 gün günlük 2 tane proviron 65 gün boyunca 25 mg klomen kullandım 1 haftadır kullanmıyorum göz agrılarım baya arttı şuan çinko alıyorum ama hala testisler üretim yapmıyor gibi hissediyorum peniste 3 cm civarı bi küçülme oldu hala ereksiyon olmada sıkıntı yaşıyorum pt aldıgım hocama söyledim bana zamana bırak fsh kendini toparlayacak dedi napmam lazım artık testislerin düzelmesi için herşeyden vazgeçtim yine yok yumurtalar küçüldü eski haline dönmeyecekmi 

Irakta askerim hormon tahlili yaptıramıyorum 2 ay sonra Türkiye ye döncem ancak o zaman yaptırcam

E27690A0-69EE-4C45-B12E-0C1A32AB0F64.png

081212E5-12E2-4226-9DA1-3824D028518A.png

tarihinde Marimain tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, gönderini gördüm yardım etmek açısından yazayım istedim.

Decadisk dediğimiz problemin ana sebebi genelde FSH düşüklüğünden kaynaklanmaz, FSH ve diğer tüm değerleriniz normal olsa da bu sorunu yaşamanız muhtemel. 

Şimdi bildiğiniz üzere sağlıklı ereksiyon için sağlıklı kan akışı, damarların gerektiğinde olması gerektiği gibi daralması ve genişlemesi, bununla birlikte bu mekanizmanın sağlıklı çalışması için de sağlıklı bir ''nitrikoksit'' aktivitesi gerekli. Bizim NOX diye bildiğimiz madde.

2018 de yapılmış bir araştırmada Nandrolone maddesinin yani deca'nın, yoğun direnç (genelde bizim yaptıklarımız) antrenmanlarıyla birleştirildiğinde kan ve lenf damarları içerisinde nitrik okside duyarlı damarların yapısını bozduğu ve dolayısıla ereksiyon sorunlarına yol açtığından bahsedilmiş. Sadece ereksiyon sorununa değil nandrolone maddesi vücudun heryerindeki nitrikoksite duyarlı damar yapılarının nitrikoksit kullanabilirliğini azaltıp kan basıncı ve kardiyovasiküler sorunlara yol açabilmekteymiş. Bu damar yapıları ve nitrikoksit mekanizması arka arkaya pct yaparak düzeltilir mi ya da ne zaman düzelir yorum yapmayayım.

Nitrikoksite duyarlı damar yapılarının ereksiyon sağlığı için ne kadar öneme sahip olduğunu şu cümleyle anlatayım; DHT yani ereksiyon olmanızı sağlayan androjen hormon, nitrikoksit aracılığıyla penis ereksiyonunu sağlatır. Araştırmalarım doğrultusunda decadick denilen olayın uzun vadede devam etme nedenlerinden biri bu.

Decadisk'in tek sebebi tabii ki bu değil ama bu decadisk yaşayıp da bu sorununa hiçbir hormonsal sebep bulunamayan (binlerce) kişilerin sorununun altında yatan sebep, herkesin yaşadığı bu sorunu FSH değerleri referans aralıktakta olan insanlar da yaşayabiliyor ve bu tarz hormonsal değerleri normal kişileri psikolojik deyip evlerine yolluyorlar, kişi uzun bir aradan sonra yavaş yavaş normale dönmeye başladığını söylüyor çünkü bahsettiğim bozulan yapıları normale dönmeye başlıyor.

Yazımda tıbbi bir öneride bulunmadım bir kaç bilimsel makale doğrultusunda çıkarımlarımı paylaştım, sağlıklı günler dilerim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
Marimain, 8 saat önce yazdı:

Deca disk sonrası 2 kere pct yaptım son pctden sonra vücudun kendini toparlaması için 3-4 ay bişi kullanmadım sonra tahlil yaptırdım sonuçlar aşagıdaki gibi çıktı @metinav abimin akıl vermesiyle klomene başladım 25 gün günlük 2 tane proviron 65 gün boyunca 25 mg klomen kullandım 1 haftadır kullanmıyorum göz agrılarım baya arttı şuan çinko alıyorum ama hala testisler üretim yapmıyor gibi hissediyorum peniste 3 cm civarı bi küçülme oldu hala ereksiyon olmada sıkıntı yaşıyorum pt aldıgım hocama söyledim bana zamana bırak fsh kendini toparlayacak dedi napmam lazım artık testislerin düzelmesi için herşeyden vazgeçtim yine yok yumurtalar küçüldü eski haline dönmeyecekmi 

Irakta askerim hormon tahlili yaptıramıyorum 2 ay sonra Türkiye ye döncem ancak o zaman yaptırcam

E27690A0-69EE-4C45-B12E-0C1A32AB0F64.png

081212E5-12E2-4226-9DA1-3824D028518A.png

Kafana takma, klomene devam. Gerekiyorsa günde 12,5 mg olarak kullan. Katarakt ve diger yan etkiler icin daha olumlu olur.Yeni bir test yaptirman lazim. Durumu görmeden hislerle yorumlamak cok dogru olmaz. Fsh libido ereksiyonla ilgili degil.Onun icin total testo, e2, prolaktin, progesteron gibi degerler önemli.

Penisteki kücülme gercek bir sey değil. Nitrik oksit artinca eski ebatlarina grlir. Basincla ilgili bir durum.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benimde trenbolone yüzünden alt taraf çöktü. Uyanmıyor ereksiyon %30-40 civarlarında biraz sabredicez :) Testisler için preglyn kullanman gerekiyor. Eger 500-1500 civarı kullanıp verim alamadıysan direk 5000 iu kullan tek seferde

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
fwefwef
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
phDinSportSciences, 4 saat önce yazdı:

Merhaba, gönderini gördüm yardım etmek açısından yazayım istedim.

Decadisk dediğimiz problemin ana sebebi genelde FSH düşüklüğünden kaynaklanmaz, FSH ve diğer tüm değerleriniz normal olsa da bu sorunu yaşamanız muhtemel. 

Şimdi bildiğiniz üzere sağlıklı ereksiyon için sağlıklı kan akışı, damarların gerektiğinde olması gerektiği gibi daralması ve genişlemesi, bununla birlikte bu mekanizmanın sağlıklı çalışması için de sağlıklı bir ''nitrikoksit'' aktivitesi gerekli. Bizim NOX diye bildiğimiz madde.

2018 de yapılmış bir araştırmada Nandrolone maddesinin yani deca'nın, yoğun direnç (genelde bizim yaptıklarımız) antrenmanlarıyla birleştirildiğinde kan ve lenf damarları içerisinde nitrik okside duyarlı damarların yapısını bozduğu ve dolayısıla ereksiyon sorunlarına yol açtığından bahsedilmiş. Sadece ereksiyon sorununa değil nandrolone maddesi vücudun heryerindeki nitrikoksite duyarlı damar yapılarının nitrikoksit kullanabilirliğini azaltıp kan basıncı ve kardiyovasiküler sorunlara yol açabilmekteymiş. Bu damar yapıları ve nitrikoksit mekanizması arka arkaya pct yaparak düzeltilir mi ya da ne zaman düzelir yorum yapmayayım.

Nitrikoksite duyarlı damar yapılarının ereksiyon sağlığı için ne kadar öneme sahip olduğunu şu cümleyle anlatayım; DHT yani ereksiyon olmanızı sağlayan androjen hormon, nitrikoksit aracılığıyla penis ereksiyonunu sağlatır. Araştırmalarım doğrultusunda decadick denilen olayın uzun vadede devam etme nedenlerinden biri bu.

Decadisk'in tek sebebi tabii ki bu değil ama bu decadisk yaşayıp da bu sorununa hiçbir hormonsal sebep bulunamayan (binlerce) kişilerin sorununun altında yatan sebep, herkesin yaşadığı bu sorunu FSH değerleri referans aralıktakta olan insanlar da yaşayabiliyor ve bu tarz hormonsal değerleri normal kişileri psikolojik deyip evlerine yolluyorlar, kişi uzun bir aradan sonra yavaş yavaş normale dönmeye başladığını söylüyor çünkü bahsettiğim bozulan yapıları normale dönmeye başlıyor.

Yazımda tıbbi bir öneride bulunmadım bir kaç bilimsel makale doğrultusunda çıkarımlarımı paylaştım, sağlıklı günler dilerim.

Teşekkür ederim çok doğru söyledin 1-2 kutu arginine kullancam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
metinav, 4 saat önce yazdı:

Kafana takma, klomene devam. Gerekiyorsa günde 12,5 mg olarak kullan. Katarakt ve diger yan etkiler icin daha olumlu olur.Yeni bir test yaptirman lazim. Durumu görmeden hislerle yorumlamak cok dogru olmaz. Fsh libido ereksiyonla ilgili degil.Onun icin total testo, e2, prolaktin, progesteron gibi degerler önemli.

Penisteki kücülme gercek bir sey değil. Nitrik oksit artinca eski ebatlarina grlir. Basincla ilgili bir durum.

Abi bi kutu kaldı elimde o zaman 4/1 devam edim 30-40 gün kadar götürür dedigin gibi fsh liido ile alakalı degil fsh 5 olup ereksiyon sıkıntısı yaşayanlar gördüm ama abi şarz olmuyorum dolum yapmıyor mastürbasyon yapınca biraz dolum yapmaya başladıgını hissediyorum 1-2 gün boşalmasam gerçekten hiç içimden gelmiyor aslında tam tersi olmalı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
steroidnediryahu, 4 saat önce yazdı:

Benimde trenbolone yüzünden alt taraf çöktü. Uyanmıyor ereksiyon %30-40 civarlarında biraz sabredicez :) Testisler için preglyn kullanman gerekiyor. Eger 500-1500 civarı kullanıp verim alamadıysan direk 5000 iu kullan tek seferde

Pregnyli ile alakalı olması için neler vermezdim kullandıgım pregnyli 10 u bulmuştur 1500x3 denedim 2500x2 denedim 5000 tek seferde bi kaç kere vurdum yinede düzelme yok malesef teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain, 1 dakika önce yazdı:

Pregnyli ile alakalı olması için neler vermezdim kullandıgım pregnyli 10 u bulmuştur 1500x3 denedim 2500x2 denedim 5000 tek seferde bi kaç kere vurdum yinede teşekkür ederim 

Fsh için demedim ben fakat testis kücüldü demiştin onun içni dedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
steroidnediryahu, 7 saat önce yazdı:

Fsh için demedim ben fakat testis kücüldü demiştin onun içni dedim

Üretim yapmayan yumurtlar küçülüyor naptıysam eski haline gelmedi pregnyli ile alakalı degil bendeki rahatsızlık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Favorit    39

selam ne kadar bilimsel bilmiyorum ama ben mastürbasyonu sıklaştırdığım zaman yaptığım testlerde fsh değerim normalden iki üç tık yüksek çıkıyor. mastürbasyonu artırabilirsin her gün 1 kez gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
Favorit, 10.11.2020 - 16:58 yazdı:

selam ne kadar bilimsel bilmiyorum ama ben mastürbasyonu sıklaştırdığım zaman yaptığım testlerde fsh değerim normalden iki üç tık yüksek çıkıyor. mastürbasyonu artırabilirsin her gün 1 kez gibi

2 ay kadar günlük 2 kere yaptım sonra 3 gün boşalmadım çok fena bi boşalma istegi olması lazımken hiç olmadı ereksiyon köklü gitti sıkıntı şurda dolum yapıp boşalmak için beni sıkıştırmıyor yumurtalar ben boşalırsam çalışıyolar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
Marimain, 12.11.2020 - 15:15 yazdı:

2 ay kadar günlük 2 kere yaptım sonra 3 gün boşalmadım çok fena bi boşalma istegi olması lazımken hiç olmadı ereksiyon köklü gitti sıkıntı şurda dolum yapıp boşalmak için beni sıkıştırmıyor yumurtalar ben boşalırsam çalışıyolar 

Kardeşim merhaba testislerin eski boyutlarına döndü mü acaba bendede aynı promblem devam ediyor çünkü senelerdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
Ahmet1212, 11 saat önce yazdı:

Kardeşim merhaba testislerin eski boyutlarına döndü mü acaba bendede aynı promblem devam ediyor çünkü senelerdir.

Kardeşim eski boyutuna gelmiyor gelmesinden ümidi kestim yumurtalar ceviz gibiyken fındık gibi kaldı torba hiç sarkmıyor normalde çok fazla sarkıyo niye felan diyodum üretimim iyi oldugu içinmiş tamam hiç kullanmamış haline dönmesin ama üretim birazda bana hadi bugün boşal diye beni sıkıştırsın yeter  çok iyi bir pct yaptık burdaki hocalarla pct sonrası 2-3 ay gibi bi süre sonra fsh 1.13 çıktı bu sefer sadece klomen ile devam ettim 3 ay kadar 1-10 gün arası 50 mg 10-60 gün arası 25 mg 60-90 gün arası 12.5 mg klomen kullandım klomeni keselim 3 aya yaklaştı herhalde 10 gün sonra tekrar tahlil yaptırcam 3 gün hiç bi türlü boşalma olmadan sabah erkenden aç karnına vermeye çalışıcam bakalım ne sonuç verecek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
Marimain, Bir saat önce yazdı:

Kardeşim eski boyutuna gelmiyor gelmesinden ümidi kestim yumurtalar ceviz gibiyken fındık gibi kaldı torba hiç sarkmıyor normalde çok fazla sarkıyo niye felan diyodum üretimim iyi oldugu içinmiş tamam hiç kullanmamış haline dönmesin ama üretim birazda bana hadi bugün boşal diye beni sıkıştırsın yeter  çok iyi bir pct yaptık burdaki hocalarla pct sonrası 2-3 ay gibi bi süre sonra fsh 1.13 çıktı bu sefer sadece klomen ile devam ettim 3 ay kadar 1-10 gün arası 50 mg 10-60 gün arası 25 mg 60-90 gün arası 12.5 mg klomen kullandım klomeni keselim 3 aya yaklaştı herhalde 10 gün sonra tekrar tahlil yaptırcam 3 gün hiç bi türlü boşalma olmadan sabah erkenden aç karnına vermeye çalışıcam bakalım ne sonuç verecek

Ejekülasyon miktarını arttırmak için doğal destekler kullan.Fruktoz içeren gıdalar (bal, pekmez), sitrik asit içeren gıdalar (greyfurt-limon suyu), l carnitin (3000 mg), Q10 (100 mg), Alfa lipoik asit (600 mg), C vitamini (500 mg), Çinko (15 mg), E vitamini (400 iü), Selenyum (200 mcg)...Günlük olarak bunları mix yaparak tüketebilirsin.Bunların benzeri maddeleri birleştirip suplement haline getirimiş firmaların ürünleri de var....

Hiç bir şey yapamıyorsan sabah akşam iki yemek kaşığı balın içine yarım limon suyu sıkıp ılık suyla içmeyi dene...Yanına l carnitin ve ala tüketirsen on numara olur :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
Marimain, 1 saat önce yazdı:

Testisin aldığı kayıp kalıtsal ozaman benim kür 2015 deydi 6 sene geçti testisler birdaha hiç eski haline dönemedi bende seni merak ettim teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
metinav, 9 saat önce yazdı:

Ejekülasyon miktarını arttırmak için doğal destekler kullan.Fruktoz içeren gıdalar (bal, pekmez), sitrik asit içeren gıdalar (greyfurt-limon suyu), l carnitin (3000 mg), Q10 (100 mg), Alfa lipoik asit (600 mg), C vitamini (500 mg), Çinko (15 mg), E vitamini (400 iü), Selenyum (200 mcg)...Günlük olarak bunları mix yaparak tüketebilirsin.Bunların benzeri maddeleri birleştirip suplement haline getirimiş firmaların ürünleri de var....

Hiç bir şey yapamıyorsan sabah akşam iki yemek kaşığı balın içine yarım limon suyu sıkıp ılık suyla içmeyi dene...Yanına l carnitin ve ala tüketirsen on numara olur :)

Abi teşekkür ediyorum verdigin her bilgi için şuanda bi takviye kullanamıyorum ama 10 gün sonra bi tahlil yaptırcam bakalım sonuç ne vercek bu takviyeleride haftaya kullanmaya başlıycam elimden geldiğince 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
Ahmet1212, 9 saat önce yazdı:

Testisin aldığı kayıp kalıtsal ozaman benim kür 2015 deydi 6 sene geçti testisler birdaha hiç eski haline dönemedi bende seni merak ettim teşekkür ederim 

Hocam bi hormon tahlili yaptırırsan daha dogru konuşabiliriz herkesin bünyesi vücut yapısı farklı ama bahsettigin süre uzun bi süre şimdiye düzelmesi lazımdı testis usg yaptırdınmı hiç yumurtaların küçüldügü kesinmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
Marimain, 17 dakika önce yazdı:

Abi teşekkür ediyorum verdigin her bilgi için şuanda bi takviye kullanamıyorum ama 10 gün sonra bi tahlil yaptırcam bakalım sonuç ne vercek bu takviyeleride haftaya kullanmaya başlıycam elimden geldiğince 

En dogrusunu yapacağından eminim.

Hazır mix olarak piyasada bulunan bir kac isim yaziyorum, internette aratir bakarsin.Bir çok erkek, cocuk sahibi olmak icin klomenin yanina kullanmis ülkemizde de.

Proxeed plus, Promen K, Promotil men

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
metinav, 5 saat önce yazdı:

En dogrusunu yapacağından eminim.

Hazır mix olarak piyasada bulunan bir kac isim yaziyorum, internette aratir bakarsin.Bir çok erkek, cocuk sahibi olmak icin klomenin yanina kullanmis ülkemizde de.

Proxeed plus, Promen K, Promotil men

Valla abi nedim özelden adresini yaz antepden bi tepsi baklavamı istersin bir çuval fıstıkmı valla yollim Allah razı olsun abi bu ilaçlar 30 kutu sabah akşammı alim yoksa günde bi keremi anladıgım kadarıyla sperm sayısını kalitesini fazlasıyla arttıran bişi peki benim şuan çocuk yapma gibi bi sıkıntım yok kullansam ejekülasyon artışında yumurtaların çalışmalarında bana faydası olurmu

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
Marimain, Bir saat önce yazdı:

Valla abi nedim özelden adresini yaz antepden bi tepsi baklavamı istersin bir çuval fıstıkmı valla yollim Allah razı olsun abi bu ilaçlar 30 kutu sabah akşammı alim yoksa günde bi keremi anladıgım kadarıyla sperm sayısını kalitesini fazlasıyla arttıran bişi peki benim şuan çocuk yapma gibi bi sıkıntım yok kullansam ejekülasyon artışında yumurtaların çalışmalarında bana faydası olurmu

Canım kardeşim, estağfirullah. Bir beklentiyle yorum yazmiyorum :)

Bizim ki sadece öneri vermek, yardımcı olmaya çalışmak.

Gecen sene bir soru için biraz arastırma yaptıgımda yabancı sitelerde görmüştüm.Ejekülasyon miktarını arttıran maddelerin nerdeyse çogu bu ilacların içine de konulmuş.Özellikle proxeed plus dan millet memnun kalmıs.Spermin icinde yogun besleyici maddeler var ve bunlari arttirinca bosalma hacmi de artiyor.

Extradan spermin hareket miktarini ve enerjisini de arttirdigi icin çocuk sahibi olmak isteyenlere fayda vermiş.

Eskiler bu konuda tatli cinsi (bal-pekmez) tüketmeyi tavsiye ederlerdi.Altinda yatan fruktoz-sitrik asitin bu mereti beslemesi.

Spermin üretim miktarı stabil degil, bazen cok bazen daha az olur.3-7 gün de birden, sık yapilmaması iyi.Vucut yerine koymak icin zamana ihtiyaç duyar.Steroid kürleri sonrasında veya fsh sorunu olan insanlarda bu noktada eski performans elde edilemeyebilir.Stres önemli bir faktör baskılanması icin.O nedenle hücresel seviyede stresin etkilerini azaltmak icin, l carnitinli ve fruktozlu enerji verici destekler yarayişli...

Tek tek almaktan hesapli mi olur bilmiyorum.Özellikle kullanıcıların yorumlarına göz at.Kullanim sekilleri degisiyor ; günde bir daha ekonomik olur sanırım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
metinav, 20 dakika önce yazdı:

Canım kardeşim, estağfirullah. Bir beklentiyle yorum yazmiyorum :)

Bizim ki sadece öneri vermek, yardımcı olmaya çalışmak.

Gecen sene bir soru için biraz arastırma yaptıgımda yabancı sitelerde görmüştüm.Ejekülasyon miktarını arttıran maddelerin nerdeyse çogu bu ilacların içine de konulmuş.Özellikle proxeed plus dan millet memnun kalmıs.Spermin icinde yogun besleyici maddeler var ve bunlari arttirinca bosalma hacmi de artiyor.

Extradan spermin hareket miktarini ve enerjisini de arttirdigi icin çocuk sahibi olmak isteyenlere fayda vermiş.

Eskiler bu konuda tatli cinsi (bal-pekmez) tüketmeyi tavsiye ederlerdi.Altinda yatan fruktoz-sitrik asitin bu mereti beslemesi.

Spermin üretim miktarı stabil degil, bazen cok bazen daha az olur.3-7 gün de birden, sık yapilmaması iyi.Vucut yerine koymak icin zamana ihtiyaç duyar.Steroid kürleri sonrasında veya fsh sorunu olan insanlarda bu noktada eski performans elde edilemeyebilir.Stres önemli bir faktör baskılanması icin.O nedenle hücresel seviyede stresin etkilerini azaltmak icin, l carnitinli ve fruktozlu enerji verici destekler yarayişli...

Tek tek almaktan hesapli mi olur bilmiyorum.Özellikle kullanıcıların yorumlarına göz at.Kullanim sekilleri degisiyor ; günde bir daha ekonomik olur sanırım.

Çok teşekkür ederim abi sagol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
Marimain, 14 saat önce yazdı:

Hocam bi hormon tahlili yaptırırsan daha dogru konuşabiliriz herkesin bünyesi vücut yapısı farklı ama bahsettigin süre uzun bi süre şimdiye düzelmesi lazımdı testis usg yaptırdınmı hiç yumurtaların küçüldügü kesinmi

Fındık gibi kaldı diye açıkladın ya onun sebebi testislerin uzun süre çalışmayıp yaşadığı kayıp ve o kayıp benim anladığım kadarıyla tekrar geri gelmiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
Ahmet1212, 16 saat önce yazdı:

Fındık gibi kaldı diye açıkladın ya onun sebebi testislerin uzun süre çalışmayıp yaşadığı kayıp ve o kayıp benim anladığım kadarıyla tekrar geri gelmiyor 

Aynen usta

HOPBA01, 15 saat önce yazdı:

Merhabalar geçmiş olsun görevinde allah kolaylık versin abim benim eski testis boyutlarım da iri ve dolgundu insan aşağı yukarı kendini biliyor acaba dedim varikosel mı küçülttü özel ve devlet hastanesi dahil 5 hastanede usg çekildim şuan güncel durum sol da 2.7mm sağda 2.4mm varis ve venöz yapı var  çok ciddi bir durum yok açıkçası boyutlar sağ 41×17 sol 43×16 yanı sende usg de testis boyutlarını olcturerek fikir sahibi olabilirsin sperm testise verebilirsin bu arada metin abinin dediği desteklere ek olarak profortm de öneririm 

Allah razı olsun kardeşim valla testis usg yaptırmadım doktor bi defa eli ile kontrol etti 1.5 yıl önce varikosel yok yumurtalar normal boylarda demişti bu sefer kesin testis usg yaptırcam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
gönderildi (düzenlendi)

Dostlar yeni konu açmak istemedim bu konuya devam etmek istedim 2500x2 pregnyli 5 gün ara ile, 50 mg klomen 25 gün, 40 mg tamoksifen 40 gün kullandım aradan 2 ay sonra test sonucunda tekrar klomen kullandım 1-10 gün arası 50 mg 10-65 gün arası 25 mg klomen 65-90 gün arası 12.5 mg klomen kullandım aradan 4 ay gibi bi süre geçti ama sonuçlar böyle bugün şehir hastanesine gittim endokrinoloji doktoru ile görüştüm hormon tahlili istedi sonuçlar aşagıdaki gibi doktora sonuçları gösteremedim pazartesi gitcem üroloji doktorundan testis usg istedim ultrason çeken kadın sol 38 sag 32 dedi üroloji doktoruylada pazartesi görüşücem ama kadın bence yanlış söyledi çünkü sol büyük sag küçük acaba kadın şaşırmadı dogru söyledide yumurta içerdemi Fsh sorunum bitmiyor hep düşük niye yükselmiyor ve testo düşüşlerde testo düştükçe penisteki sertlik ve boyutta küçülüyor aralık ayından beri kendi halinde bekliyorum benim düşüncem fsh 7 civarlarına testo 550 civarlarını görse hiç bi sıkıntım kalmayacak doktor östrojen istememiş ama östrojen genel olarak bende hep 35 civarları çıkıyor Allah aşkına ben ne yapıcam bi yardımcı olurmusunuz herkesin yorumlarına açıgım.@metinav @Bay-T @phDinSportSciences

7969BB9D-4661-4F6F-833A-862E400DD51E.png

4B49BB7C-8B33-423A-B86F-784C6F67B64F.png

833D739C-B2D2-4A42-98D7-FC84F908AD06.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Marimain, 12.11.2020 - 15:15 yazdı:

Dostum naturel insanlar arasında libidosu yuksek sayılanlar haftada 1-2 eşiyle ilişki yasiyor. Libidosu normal görülenler ayda 1 falan ilişkiye giriyor. Çevremdeki evli arkadaşlarımın çoğu bu şekilde, internet yorumları ve doktor yorumları da genelde böyle. Bu durumda, senin 2 ay boyunca günlük 2 posta atman aslinda; anormal olan. Vücudunda 10 kat fazla testo dolaşırken günde 2 posta atarsın normal ama şuan vücudunda ekstra testo yok. Aslında normallesmişsin ama farkında değilsin... Millet ayda 1 posta atıyor anca...

YouTube da op.dr.berk.karatas var. O doktorun mastürbasyon hakkındaki videolarını izlemelisin...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.