Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Holyvodka

Sustanon boldenon dianabol kürü

Önerilen İletiler

Holyvodka    0

Öncelikle iyi forumlar;

4 gün önce bu küre başladım kür içinde nelere dikkat etmeliyim kür sonuna doğru anavar ekliyeceğim bilgi verirseniz sevinirim abilerim🙃🙃

tarihinde Holyvodka tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Holyvodka    0

Yağ oranıma hiç bakmadım ama 172 boy 61 kg var sustanon eczane malı değil 

Sustanon 2ml/ hafta

Boldenon 2ml/hafta

Dianabol 45mg/gün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
agfitness, 23.01.2019 - 23:09 yazdı:

1. onceligim her zaman eczane malidir tertemiz mis
2. takviye olarak alirsam balkan her zaman onceligim ve 1 kere de @Loving den sp bolde aldim pisman olmadim
3. kullanmadigim marka iyi mi kotu bilemem yorum yapamayacagim
4. hayatimda ilk kez bir anabolizan satan markanin yarismaciya sponsor oldugunu duydum gule gule bitiremedim, avrupada dahi yok boyle bir sponsorluk isi
bir arkadasin yorumda soyledigi gibi mali satanlar bir sekilde yayilsin urunun adi ister. Onun disinda hangi sporcu yillardir bu gune kadar cikip da ben
X marka anabolizan ile yarismada 1.oldum diye kotu un yapmis Allah askina ya, illegal bir urunun sponsor oldugu nerede gorulmus :D

Saglikli sporlar...

Carbonu şu sonundaki habire değişen sahte steroid sitelerinde görüyorum . Sahtesi aşırı fazla . Senden önce birisi daha mağdur olmuştu ona da yarışmacı arkadaşı önermişti . 

@agfitness üstad zaten diyeceğini demiş bize susmak düşer .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53

Hikayesinde sürekli russian bio peptid ve carbon pharma paylaşan O.K dan mı bahsediyorsun ? 

Holyvodka, 1 saat önce yazdı:

Carbon marka yarışmacı bir hoca tavsiye etti 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gordo    67

Carbon silinmemiş miydi piyasadan? Sanırım birileri elinde kalan stoğu eritiyor, ya da tekrardan üretim başladı. Her şekilde güven veren bir marka değil, marka hakkında çok fazla olumsuz yorum var, en iyi ihtimalle underdose'dur ürünler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    15
Holyvodka, 3 saat önce yazdı:

Öncelikle iyi forumlar;

4 gün önce bu küre başladım kür içinde nelere dikkat etmeliyim kür sonuna doğru anavar ekliyeceğim bilgi verirseniz sevinirim abilerim🙃🙃

Soru da arkadaş başka birşey sormuş marka sormamış 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.