Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

requ.

requ. Antrenman Günlüğü

Önerilen İletiler

Loving    9.196

Detaylar her geçen gün artıyor artık egemenle ikinizden show fotoğrafları bekleme kıvamına getirdiniz herkesi .. Bir hareket görelim yavaş yavaş bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

requ.    0

evet arkadaşlar bugünkü Abs-Sırt idmanı da bitmiştir. Başım çok kötü ağrıyordu idmandan önce ve idman esnasında, ateşim de var yaz sıcağında hasta olduk. Buyrun detaylar;

Abs

Crunch 4*30 -

Lying Leg Raise 4*10 -

Lying Knee Raise 4*10 -

Bottoms Up 4*10 -

Twist 4*50 - Hepsi Ardarda Süperset

Sırt

Bent Over Barbell Row 5*12 (54 kg)

One Arm Dumbell Row 4*10 (34 kg)

Old School T-Bar Row 4*12 (40-47-47-47 kg)

Bent Arm Barbell Pullover 4*12 (25 kg)

Deadlift 8-8-6-6 (70-70-75-75 kg)

Barbell Shrug 4*12 (83 kg)

- Hasta oldum diyorum, ilk defa bugün duş aldıktan sonra üşüdüğümü hissettim. Ama dondurma yiyiyorum alakaya bakın.

- Squat Rack iptal, acaip bir şekilde kesti amcam, ve saçma sapan bir şey oldu hiç bir işlev görmüyor şu anda.

- Mekik sehpası ve twist geçti elime, bugün crunch'ı mekik sehpasında yapacaktım ama başım çok fena ağrıdı decline pozisyonda, normal benchte yaptım ben de.

- Ayrıntılar bu kadar, hastayım, annem nazar değmiştir diyor dün yanımda duran bir teyze yüzünden, kardeşlerime de nazarı dokunmuştu.

- Sağlıcakla kalın :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
requ.    0
Detaylar her geçen gün artıyor artık egemenle ikinizden show fotoğrafları bekleme kıvamına getirdiniz herkesi .. Bir hareket görelim yavaş yavaş bence.

fotograf yükleyemiyorum buraya, kabul etmiyor, mobilden de atılacak program yok tapatalk tarzı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
requ.    0

evet Omuz-Triceps idmanını geride bıraktım. Mide bulantısı ve baş ağrıları eşliğinde geçen bir idmandı. Buyrun detaylar;

Omuz

Neck Press 4*12 (30 kg)

Wide Grip Upright Row 3*12 (44 kg) Son Set Drop 12-12-12 (44-34-28 kg)

Seated Dumbell Press 4*12 (12 kg)

Single Arm Lateral Raise 4*12 (10 kg) Son Set Drop 12-12-12 (10-6-3 kg)

Rear Delt Raise 4*12 (12 kg) Son Set Drop 12-12-12 (12-8-4 kg)

Triceps

Ez-Barbell Skullcrusher 4*12 (32-33-33-34 kg)

Bench Dips 4*12 (27.5 kg)

Close Grip Ez-Bar Press 4*8 (45 kg) & Triceps Kickback 4*12 (12 kg) - Süperset

- İdmana 17.30 civarı başladım ama sabahtan çok uykusuzdum dün gece sürekli uyudugumdan dolayı. 14.30 da uyuyup 16.30 da uyandım.

- Hepinize iyi günler, sağlıcakla kalın :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.196

fotograf yükleyemiyorum buraya, kabul etmiyor, mobilden de atılacak program yok tapatalk tarzı.

Bir yanlışlık vardır tüm üyeler yükleyebiliyorken senin yükleyememen anormal bir durum bilgisayardan girip yüklemeyi denersen belki daha sağlıklı olabilir.

Özellikle avatar ve imzanı düzenlemeni tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
requ.    0

evet arkadaşlar tatil öncesi son idmanımı yaptım. Buyrun detaylar;

Fullbody

Incline Dumbell Bench Press 3*12 (22 kg)

Dumbell Bench Press 10-10-9 (26 kg)

Bent Over Barbell Row 3*12 (56 kg)

One Arm Dumbell Row 3*10 (34 kg)

Neck Press 12-12-10-10 (32 kg)

Ez-Barbell Curl 3*12 (27 kg)

Ez-Barbell Skullcrusher 3*12 (31-33-33 kg)

Dumbell Walking Lunge 4*10 (10 kg)

Romanian Deadlift 4*12 (56 kg)

Finger Curl 4*12 (26 kg)

- Bench Press'in son setinde 7. tekrardan sonra son 2 tekrar tamamen fiyaskoydu, hatta fiyaskolu 10. tekrarı bile çıkaramadım. Sebebi ise aldıktan sonra ilk 3 tekrarı çok aşırı indirmemden dolayı omzumda müthiş bir ağrı hissetmemdi.

- Skullcrusher da formu gözlemlemek için 31 le başladım, gayet düzgün oldugunu görünce tekrar 33'e döndüm. Ama son 2 sette 1 tekrar daha çıkaramayacağıma adım gibi eminim, hatta son tekrarlarda biraz cheat de vardı.

- Bu son idmanımdı tatilden önce, 1 haftalık ara veriyoruz. Bu arada ben yatılı okuyorum, dolayısıyla 1 haftalık tatilden sonra okul başlayınca hafta içi 3 idman okulun dandik salonunda, cuma ve cumartesi idmanlarımı evde yapmayı planlıyorum. Okulun salonu ne derece dandik derseniz, ayarlı sehpa yok, en fazla 12.5 kg dumbell çifti var o da sadece 1 çift. Lat Pulldown orda da yok. Yani kanatlar bir süre daha boş kalacak. Beslenmenin ne kadar zor oldugunu düşünebilirsiniz zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bugün müthiş bir karın ağrısı ve ishal durumu vardı. İdman esnasında 6-7 kez dolu dolu istifra ettim. Mahvoldum diyebilirim. Özellikle son hareket Spider Curl de karnımı sehpaya yaslayınca daha da kötüleştim, Allahtan son hareketti. Sonra direk uzandım duş bile alamadım o kadar kötüydü midem. Neyse buyrun detaylar;

Göğüs

Dumbell Bench Press 8-8-10-10 (28-28-26-26 kg)

Dumbell Fly 4*12 (15 kg)

Incline Dumbell Press 4*10 (20 kg)

Incline Dumbell Fly 4*12 (13 kg)

Biceps

Barbell Curl 4*12 (27-27-29-29 kg)

Hammer Curl 4*12 (15 kg)

Ez-Barbell Spider Curl 4*12 (20 kg)

- Ez-Barbell Spider Curl kaldırıp, Reverse Barbell Curl koymayı planlıyorum. Incline Dumbell Fly da çıkaracağım. İzole hareketleri definisyon dönemine bırakacağım kısaca şu an compound hareketler

Göğüs programın çok güzel 2 tane fly olması dikkati mi çekti. Neden 2 fly hareketi tercih ediyorsun? Sebebi nedir merak ettim!

Setlerin de piramit set uygulamak daha mantıklı değil mi? Gelişim açısından. 12 setin altından düşmüyorsun!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229

benchten bahsetmişsin üstat zaten doğru olan şudurki bence setlerde her zaman ilk 3,4 tekrar kasa ciddi gelişim yapar sonrakilerinde yorgunlukve ağrı oluşumları doğrultusunda atılan tekrarların pek fayda getirdiğini ne duydum ne gördüm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
requ.    0
benchten bahsetmişsin üstat zaten doğru olan şudurki bence setlerde her zaman ilk 3,4 tekrar kasa ciddi gelişim yapar sonrakilerinde yorgunlukve ağrı oluşumları doğrultusunda atılan tekrarların pek fayda getirdiğini ne duydum ne gördüm.

anlayamadım ama :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
requ.    0
bugün müthiş bir karın ağrısı ve ishal durumu vardı. İdman esnasında 6-7 kez dolu dolu istifra ettim. Mahvoldum diyebilirim. Özellikle son hareket Spider Curl de karnımı sehpaya yaslayınca daha da kötüleştim, Allahtan son hareketti. Sonra direk uzandım duş bile alamadım o kadar kötüydü midem. Neyse buyrun detaylar;

Göğüs

Dumbell Bench Press 8-8-10-10 (28-28-26-26 kg)

Dumbell Fly 4*12 (15 kg)

Incline Dumbell Press 4*10 (20 kg)

Incline Dumbell Fly 4*12 (13 kg)

Biceps

Barbell Curl 4*12 (27-27-29-29 kg)

Hammer Curl 4*12 (15 kg)

Ez-Barbell Spider Curl 4*12 (20 kg)

- Ez-Barbell Spider Curl kaldırıp, Reverse Barbell Curl koymayı planlıyorum. Incline Dumbell Fly da çıkaracağım. İzole hareketleri definisyon dönemine bırakacağım kısaca şu an compound hareketler

Göğüs programın çok güzel 2 tane fly olması dikkati mi çekti. Neden 2 fly hareketi tercih ediyorsun? Sebebi nedir merak ettim!

Setlerin de piramit set uygulamak daha mantıklı değil mi? Gelişim açısından. 12 setin altından düşmüyorsun!

o programı değiştirdim, bence izole hareketlerde 12 tekrarın altına inilmemeli. Bicepste ise son 1-2 tekrar cheat oldugu için 4*12 yapıyorum. Ama okulun salonunda bench oldugu için piramit sistemini uygulayacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229

Sen nerelerdeydin ya gözükmüyordun :D neyi anlayamadın ? :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
requ.    0

tatildeydim, internet yoktu ondan giremedim :D demek istediğinizi anlayamadım :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egemennn    1

tatildeydim, internet yoktu ondan giremedim :D demek istediğinizi anlayamadım :D

komik bi muhabbet olmuş :D kimse birbirini anlamamış yav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
requ.    0

evet, salıdan itibaren yurda yerleşiyorum. Beslenmeyi kara kara düşünüyorum. Backloadinge bir süre ara vereceğim. Karbonhidrat sıkıntı değil de protein çok sıkıntı olacak gibi duruyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    13

Yurtta beslenmek imkansız gibi bir şey moralini bozmayayım ama zamanında bende denemiştim başaramamıştım paraya kıyıp her gün tam tavuk kızarmış alacaksın anca öyle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
requ.    0

ilk haftayı geride bıraktık. Salonun sorumluluğu ben ve bir arkadaşa verildi, onun da vücudu benden kat kat iyi. Yalnız yeni liseliler bir doluşuyor, sormayın benim evdeki odamın 2 katı kadar yerde 20 kişi var düşünün artık. Beslenme sıkıntılı. Şu an backloadingi de bıraktım, diyetim bariz bir şekilde iifym şeklinde. Yani önemsediğim tek şey karb., protein, ve yağ makroları. Hangi besinlerden geldigine dikkat edemiyorum, yapacak bir şey yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
requ.    0
Requ backloading before after ı çok iyi olurdu toplamda kaç gün yapabilmiştin diyeti ve ölçülerdeki değişim nasıl olmuştu ?

10 günlük prep phase ile birlikte totalde 48 gün yaptım. Okulda beslenme sıkıntı çıkarmayacak olsaydı, backloadinge devam ederdim. Ölçü hiç bir zaman almadım daha spora başladıgımdan beri. Before after da tam başlangıç ve bitiş olarak değil de 12. günden falan ve yine 35-36. günden fotograflar var, fotograf cekmek de huyum değildir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.196

Fotoğraf ve tartı bu işin son celsesi zaten pek gerekte yok. Ama çok bariz emek harcıyorsun ve herkes bunun farkında bende dahil olmak üzere muhtemelen arkadaşların merakıda o yüzden gelişimine dair.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
requ.    0

yaptıgım ne kadar dogru bilmem, ama benim önceliğim maksimum gelişim değil. Yani sizlere göre daha geç gelişmem gerek çünkü kendi üzerimde sürekli farklı sistemleri deniyorum. Nedeni ise keşke yapsaydım dememek için. O yüzden şu aralar maksimum gelişim hedeflemiyorum, ama dediğim gibi carb backloading gerek gelişim gerek kilo artışı gerekse süreklilik açısından bence en iyisi denediklerim içinde. Büyük ihtimal bir süre daha böyle farklı sistemleri deneyeceğim üzerimde, zevk alıyorum kendimi kobay olarak kullanmaktan :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mantıklı tabi senin şu yurt durumlarınıda düşününce farklı sistemleri denemek en iyi yolu aramak müsait olduğun zamanda verim aldığın sistemi uygulayarak maksimum gelişimi elde edebilmeni sağlar.Ama şu backloading before afterını merak ettim özelden yollasana :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
requ.    0
Mantıklı tabi senin şu yurt durumlarınıda düşününce farklı sistemleri denemek en iyi yolu aramak müsait olduğun zamanda verim aldığın sistemi uygulayarak maksimum gelişimi elde edebilmeni sağlar.Ama şu backloading before afterını merak ettim özelden yollasana :D

zaten avatarı zor yükledim de bakayım atabilirsem atayım diğer yerde de iki kişiye attım zaten. :D Yalnız backloading'in yüklemeden itibaren 3. gününden, ve yüklemeden itibaren 27-30 arası bir günden fotograf var yani tam olarak baş son yok :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
requ.    0

şu an iifym mantığıyla hareket ediyorum. İdmanlar süre sıkıntısı hariç sıkıntı yok 1 saatte bitirmem lazım tek olumsuz yön o. Beslenmede sadece makrolara bakıyorum, hatta bakmıyorum bile. Karb. olarak ha bulgur yemişim, ha poğaça, ha bisküvi şu anki beslenme mantığım bu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.