Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ahmet28277

Doğal test sonuçlari mi yorumlar misiniz ?

Önerilen İletiler

ferhat59    8
Ahmet28277, 12.09.2020 - 16:27 yazdı:

Sorma hocam,sustanon ve provironu veren devlet doktoruydu zaten daha bok ediyo insanı.Dediğini deniycem hcg ile birlikte güzel bi hoca kontrolünde

Provironu nerden buluyorsunuz ya deli olacam hiçbir ezcanede yok üretimden kalktı diyorlar muhadilide yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet28277    3
Yigit3541, Bir saat önce yazdı:

Merhaba 

Bu en son test sonuçlarım 1 hafta boyunca vitamin kullanımını bıraktım. 

5 gün boyunca ilişki veya mast yapmadım. 

Bu sonuçlar yaşıma göre bana düşük geldi 

Total ve FREE test az, shbg yüksek 

Aynı zamanda E2 de referans değerinin altında. 

Değerlendirdiği seçenekler, 

1-) Klomen, proviron 1 ay kullanımı, belki HCG eklenebilir.

2-)İleride Kür yapmak istediğimi göz önüne alıcak olursak klomen mantıksız olabilir TRT dozları da 100-200 mg aralığında düzenli Testosteron kullanımı ile devam edilebilir,kürden sonra tam bir iyileşme amacı ile 6 haftalık klomen+HCG 

@metinav

Fikirlerinizi almak isterim. 

Aynı zamanda haftaya dhea başlıyıcam 25 mg ile başlayıp 50 mg ile bitiririm diye düşünüyorum biostreon

20201016_133503.jpg

Dostum test sonuçlarının olduğu fotoğraf gözükmüyor birdaha yükler misin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet28277    3
metinav, Bir saat önce yazdı:

Fotograf açilmiyor.

Dostum dediğine bi nebze katılıyorum ki bunun sebebi, benim amacım testo ve türevlerini kulanmamak olduğu için klomenle gidiyorum ve daha iyi hissetiğimi söylüyebilirim lakin sen ilerde eninde sonunda ilaca gireceksen başka yollara bakabilirsin @metinav hocam çok daha iyi cevap vericektir.Metin hocama benimde bir sorum hocam dediğim gibi hep doğal olma yolunda gitmeyi düşünüyorum lakin klomen yolunda proviron alırsam işleri hızlandırır mıyım yoksa tam tersi hızlı giden atın boku seyrek düşer mantığıyla,provironu bıraktığımda ters teper mi,çünkü 3 aylık gibi bir klomen kullanı mı sonrası bırakmaya düşünüyorum lh ve fsh değerlerim düzelirse.

Bu arada incelemek isteyen olursa klomifen sitratın +5 yıl 25 mg 2 günde 1 kullanımında zararlı olmadığını gösteren çalışma.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22458540

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
Ahmet28277, Bir saat önce yazdı:

Dostum dediğine bi nebze katılıyorum ki bunun sebebi, benim amacım testo ve türevlerini kulanmamak olduğu için klomenle gidiyorum ve daha iyi hissetiğimi söylüyebilirim lakin sen ilerde eninde sonunda ilaca gireceksen başka yollara bakabilirsin @metinav hocam çok daha iyi cevap vericektir.Metin hocama benimde bir sorum hocam dediğim gibi hep doğal olma yolunda gitmeyi düşünüyorum lakin klomen yolunda proviron alırsam işleri hızlandırır mıyım yoksa tam tersi hızlı giden atın boku seyrek düşer mantığıyla,provironu bıraktığımda ters teper mi,çünkü 3 aylık gibi bir klomen kullanı mı sonrası bırakmaya düşünüyorum lh ve fsh değerlerim düzelirse.

Bu arada incelemek isteyen olursa klomifen sitratın +5 yıl 25 mg 2 günde 1 kullanımında zararlı olmadığını gösteren çalışma.

Dediğin gibi sonunda herhangi bir AAS kullanıp bu dengeyi tekrar bozmak saçma olur diye düşünüyorum. 

Değerlerin Düşük olmasının sebebini belirlemek gerekiyor 

Hipofiz mi, testislerden mi? 

Hipofiz için klomen, testisleri canlandırmak için HCG mantıklı geliyor,ikisinin kullanımı da kimi zaman gerekli oluyor,önce sorunu belirlemek lazım..

Proviron da bildiğim kadarı ile güvenli bir ilaç doğal üretimine baskı yapmıyor, shbg düşürüp FREE test arttırıyor. Ama şöyle bir durum var shbg ve serbest testona baktırmadan kullanmanı önermem. 

Fazla düşük shbg de iyi olmayabilir, hatta  yabancı bir YouTube kanalında fazla düşük shbg ile Testosteronun idrar yapılarak vücuttan atılacağını söylüyordu

Yani dengeyi iyi bulmak gerekiyor. 

En sonunda bu konularda tecrübe çok önemli, o yüzden bu konuda @metinav İn ve diğer arkadaşların yorumlarını merak ediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet28277    3
Yigit3541, 9 dakika önce yazdı:

Dediğin gibi sonunda herhangi bir AAS kullanıp bu dengeyi tekrar bozmak saçma olur diye düşünüyorum. 

Değerlerin Düşük olmasının sebebini belirlemek gerekiyor 

Hipofiz mi, testislerden mi? 

Hipofiz için klomen, testisleri canlandırmak için HCG mantıklı geliyor,ikisinin kullanımı da kimi zaman gerekli oluyor,önce sorunu belirlemek lazım..

Proviron da bildiğim kadarı ile güvenli bir ilaç doğal üretimine baskı yapmıyor, shbg düşürüp FREE test arttırıyor. Ama şöyle bir durum var shbg ve serbest testona baktırmadan kullanmanı önermem. 

Fazla düşük shbg de iyi olmayabilir, hatta  yabancı bir YouTube kanalında fazla düşük shbg ile Testosteronun idrar yapılarak vücuttan atılacağını söylüyordu

Yani dengeyi iyi bulmak gerekiyor. 

En sonunda bu konularda tecrübe çok önemli, o yüzden bu konuda @metinav İn ve diğer arkadaşların yorumlarını merak ediyorum. 

Evet dostum dediğime katılıyorum,Testislerime skratola bakıldı hafif 1 seviye ciddi olmayan bir varikosel vardı doktor bunun üzerine meni istedi değerler şükür baya iyiydi,Hipofiz mr ıda bakıldı ondada herhangi bir adenom yoktu.Özellikle fsh ve lh düşüklüklerinde hipofiz mr ı çok önemli.Testislerde sıkıntı olsa meni meni testinde her şey çıkar zaten.Verdiğin bilgiler için teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.582
Yigit3541, 8 saat önce yazdı:

Yüklememiş nedense, tekrar yükledim. 20201016_133503.thumb.jpg.c7a28d3126f72fd5b1ffeb49802f31d2.jpg

Bir kaç yol uygulanabilir diye düsünüyorum.

Lh seviyesi biraz artsa total testo ve östrojen artarbilir.Bunun icin klomen kullanilabildiği gibi, dhea seviyeni de arttirmis olmak ve ayni zamanda testo östrojen oranini da yükseltmek mümkün.

Genel olarak degerlerin normal folik adit ve ferritin yükseltilse daha iyi olur.

Östrojen bu seviyelerdeyken pump olmak libido ve ereksiyon sikinti yaratabilir.

Hcg kullanimi bana göre sağlikli insanlarda testis gelisimi amaciyla kullanilmali gerektiginde.Veya hipo olanlar ömür boyu üreme kabiliyetini korumak icin kullanmali.Onun disinda hipofiz üzerinden gelistiren maddeler ilaclar daha mantikli.

İlerde kür yapilacak olsa bile simdiden durumu bilmek bazi noktalarda tedbir almayi kolaylastirir.

Dhea günde 50 mg kullanip durumunu gözlemleyebilirsin. Tüp bebek tedavilerinde kadina da erkege de doktor tavsiyesiyle kullanilan faydali bir pre-hormon bilindigi gibi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.582
Ahmet28277, 7 saat önce yazdı:

Klomen kullandigin sürece provironda alabilirsin.Biri shbg yi arttirirken digeri bir miktar baskilar ve denge unsuru olur.Aşiriya kacmadiktan sonra kalici bir sey olmaz.Klomenin dozunu fazla yüksek tutma gözlere zarari olabilir.Onun disinda östrojenin gereginden fazla arttiğini hissedersen müdahale edebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
metinav, 49 dakika önce yazdı:

Bir kaç yol uygulanabilir diye düsünüyorum.

Lh seviyesi biraz artsa total testo ve östrojen artarbilir.Bunun icin klomen kullanilabildiği gibi, dhea seviyeni de arttirmis olmak ve ayni zamanda testo östrojen oranini da yükseltmek mümkün.

Genel olarak degerlerin normal folik adit ve ferritin yükseltilse daha iyi olur.

Östrojen bu seviyelerdeyken pump olmak libido ve ereksiyon sikinti yaratabilir.

Hcg kullanimi bana göre sağlikli insanlarda testis gelisimi amaciyla kullanilmali gerektiginde.Veya hipo olanlar ömür boyu üreme kabiliyetini korumak icin kullanmali.Onun disinda hipofiz üzerinden gelistiren maddeler ilaclar daha mantikli.

İlerde kür yapilacak olsa bile simdiden durumu bilmek bazi noktalarda tedbir almayi kolaylastirir.

Dhea günde 50 mg kullanip durumunu gözlemleyebilirsin. Tüp bebek tedavilerinde kadina da erkege de doktor tavsiyesiyle kullanilan faydali bir pre-hormon bilindigi gibi.

Öströjeni  klomen ile arttırmayı hedefliyorum,duruma göre klomen öncesi 1 hafta hcg ve 1 kutu proviron(klomen ile birlikte) deneyebilirim,bunların üstüne tekrar tahlil yaptırıp durumu gözlemliyicem,kür planlarım 3 ay içinde ama bu 3 ay içinde bu öströjen seviyesi ile devam etmek istemiyorum.

Yorum için teşekkürler hocam,söylediklerinizi göz önünde bulundurucam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.582
Yigit3541, 8 saat önce yazdı:

Öströjeni  klomen ile arttırmayı hedefliyorum,duruma göre klomen öncesi 1 hafta hcg ve 1 kutu proviron(klomen ile birlikte) deneyebilirim,bunların üstüne tekrar tahlil yaptırıp durumu gözlemliyicem,kür planlarım 3 ay içinde ama bu 3 ay içinde bu öströjen seviyesi ile devam etmek istemiyorum.

Yorum için teşekkürler hocam,söylediklerinizi göz önünde bulundurucam.

Östrojen artisi yapan steroidlerle bir kür yaparsan sorun olacagini dusunmuyorum.Ama boldenonla yada dht icerikli roidlerle kürde östrojen daha fazla düsebilir.Kolay gelsin kardesim...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541, 20 saat önce yazdı:

Yüklememiş nedense, tekrar yükledim. 20201016_133503.thumb.jpg.c7a28d3126f72fd5b1ffeb49802f31d2.jpg

Merhabalar. Test sonucuna gore total testosterone lh ve e2 olmasi gerekenden daha dusuk, 12.5mg klomenin ciddi faydasini gormen olasi. Bu arada tam olarak yaptirmak istedigim testlerin hepsini yaptirmissin hangi hastanede yaptirdin ve ozelde ise ne kadar ucret odediniz acaba tum bu testlere?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
T and dopamine excellence, 5 saat önce yazdı:

Merhabalar. Test sonucuna gore total testosterone lh ve e2 olmasi gerekenden daha dusuk, 12.5mg klomenin ciddi faydasini gormen olasi. Bu arada tam olarak yaptirmak istedigim testlerin hepsini yaptirmissin hangi hastanede yaptirdin ve ozelde ise ne kadar ucret odediniz acaba tum bu testlere?

Merhabalar,testlerde yaşıma göre total test düşük farkındayım buna bağlı olarak da e2 düşük Lh'den dolayı diye düşünüyorum,klomen konusunda daha tam karar vermedim, trt dozlarında testosteron cyp veya enantat almayı düşünüyorum kür yapıcağım için

Testleri kendim seçtim hastanelerde malesef yaptıramadım özel lab'lar ile mail yoluyla görüştüm 500 tl'ye anlaştım 3 ayda 1 sürekli yaptıracağımı bazı testleri çıkarabileceğimi söyledim ve gelecek olan testlerde 140 tl'ye anlaştık,hastanelere de gittim fakat sadece 4 değer alabildim.

İzmirdeki çoğu özel lab ile görüştüm en uygun aldığım fiyat 500 tl'idi.

*shbg,dht,free t,kortizol bunlar dış laba gidiyor bunları isteyince fiyat artıyor.

tarihinde Yigit3541 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
Yigit3541, 3 dakika önce yazdı:

Merhabalar,testlerde yaşıma göre total test düşük farkındayım buna bağlı olarak da e2 düşük Lh'den dolayı diye düşünüyorum,klomen konusunda daha tam karar vermedim, trt dozlarında testosteron cyp veya enantat almayı düşünüyorum kür yapıcağım için

Testleri kendim seçtim hastanelerde malesef yaptıramadım özel lab'lar ile mail yoluyla görüştüm 500 tl'ye anlaştım 3 ayda 1 sürekli yaptıracağımı bazı testleri çıkarabileceğimi söyledim ve gelecek olan testlerde 140 tl'ye anlaştık,hastanelere de gittim fakat sadece 4 değer alabildim.

İzmirdeki çoğu özel lab ile görüştüm en uygun aldığım fiyat 500 tl'idi.

Bende izmirde yaşıyorum sağlık ocağında aile hekimime kontrol amaçlı hormon testi yaptırmak istiyorum dediğimde hiç sorun çıkartmadan kanımı alıp haftaya sonuçlarınk al diyo sanırım bu konu doktordan doktora değişiyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
Semih Erarslan, 47 dakika önce yazdı:

Bende izmirde yaşıyorum sağlık ocağında aile hekimime kontrol amaçlı hormon testi yaptırmak istiyorum dediğimde hiç sorun çıkartmadan kanımı alıp haftaya sonuçlarınk al diyo sanırım bu konu doktordan doktora değişiyor. 

2 farklı ürolog ile görüştüm devlet hastanesinde,zar zor baktırttım ikiside e2 bakmamıştı bile.

ama geçen sene sadece kontrol etmek istediğimi söylediğimde bakan bir doktor da vardı yani doktordan doktora değişiyor bu durum dediğiniz gibi.

Buraya değil dahiliyeye gitmen gerekiyor diyen bile oldu,ama hemogram ve total testo bakıyorlar genelde,free test ve shbg bakan görmedim hiç.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82

Herkesin bir genetiği var, sağlık sorunu yaşamıyorsan boşu boşuna vücudunu zorlama, diyetini kontrol et , programını gözden geçir , eğitmenini gözden geçir... Daha da olmuyorsa farklı spor dallarına yönel. Ben de olmayan şeyleri oldurmak için zorladım zamanında, gerek yok üzülürürsün sonunda takıntı yapma... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
Endanger, Bir saat önce yazdı:

Herkesin bir genetiği var, sağlık sorunu yaşamıyorsan boşu boşuna vücudunu zorlama, diyetini kontrol et , programını gözden geçir , eğitmenini gözden geçir... Daha da olmuyorsa farklı spor dallarına yönel. Ben de olmayan şeyleri oldurmak için zorladım zamanında, gerek yok üzülürürsün sonunda takıntı yapma... 

Tavsiye için teşekkürler,Durumu her yönüyle değerlendirmeye çalışıyorum takıntı yapıp vücuduma zarar vermek gibi bir gayem yok :)

iyi sporlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet28277    3
metinav, 17.10.2020 - 10:51 yazdı:

Östrojen artisi yapan steroidlerle bir kür yaparsan sorun olacagini dusunmuyorum.Ama boldenonla yada dht icerikli roidlerle kürde östrojen daha fazla düsebilir.Kolay gelsin kardesim...

Hocam tekrardan merhaba klomen 1 ay  1 haftalık bir kullanımı geride bıraktım size bi soru sormak istemiştim klomen gözde kızarma yapar mı sol gözümde ufak bi damar ara ara çıkıyo ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.582
Ahmet28277, 54 dakika önce yazdı:

Hocam tekrardan merhaba klomen 1 ay  1 haftalık bir kullanımı geride bıraktım size bi soru sormak istemiştim klomen gözde kızarma yapar mı sol gözümde ufak bi damar ara ara çıkıyo ?

Klomenin prospektüsüne bakarsan uzun kullanimlarda katarakt sorunu yapabildigi belirtilir.Ayrica kullananlar da bu yönde geri bildirim yapiyorlar.Görüste bulutlanma benzeri durumlar beklenir.

Fakat göz damarlarinda belirginlik ve belki agri, tansiyonla alakali bir sorunu isaret edebilir.Klomenin böyle bir etkisini bilmiyorum. Ama bazi dokularda östrojen artisindan dolayi su tutma ve tansiyon yüksekligi olabilir mi ? Olabilir belli olmaz acikcasi.

Tavsiyem omega 3, e-vitamini veya arginin vb. damar sagligini grlistirecek, kan kolesterolunu azaltabilecek destekler kullanman yönünde olacak.

Geçmis olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet28277    3
metinav, Bir saat önce yazdı:

Klomenin prospektüsüne bakarsan uzun kullanimlarda katarakt sorunu yapabildigi belirtilir.Ayrica kullananlar da bu yönde geri bildirim yapiyorlar.Görüste bulutlanma benzeri durumlar beklenir.

Fakat göz damarlarinda belirginlik ve belki agri, tansiyonla alakali bir sorunu isaret edebilir.Klomenin böyle bir etkisini bilmiyorum. Ama bazi dokularda östrojen artisindan dolayi su tutma ve tansiyon yüksekligi olabilir mi ? Olabilir belli olmaz acikcasi.

Tavsiyem omega 3, e-vitamini veya arginin vb. damar sagligini grlistirecek, kan kolesterolunu azaltabilecek destekler kullanman yönünde olacak.

Geçmis olsun.

Çok teşekkürler bağırsakları temizlemek için kekik yağı kullanıyodum  zeytinyağına damlatıp bir iki damla sebebi ondan diye düşünüyorum artık, alerjik yapmış olabilir  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: n4s1bxx
      Merhabalar ekte eklediğim fotoğrafta gördüğünüz üzere tah tahlillerim mevcut ve total testo referans dışı bu durumda ne yapmalıyım? Uzun süredir her hangi bir anabolik kullanmadım ve bırakma evresi de çok bilinçsiz olduğundan böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımı düşünüyorum.
      Yardımcı olur musunuz? Düşük dozaj testo ile bu durum düzeltilebilir mi?
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      18 yaşlındayım ve ilk kürüm olacak. Spor geçmişim yarım yıl kadar.
      trenbolone acethat testesterone cyp Kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulüm her şeyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 şu anlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular, vitaminler :
      liv52 omega 3 milk thistle  Abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleri de nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüm olacak definasyon kürüm 4-8 hafta arasında kullanmak istiyorum spor geçmişim 2 yıl
      trenbolone testesteron Kullanmayı düşünüyorum ilk kürde 10 haftayı geçmeyeceği için çok fazla yan etki görür müyüm veya neler olacak veya bunun yanı sıra önerdiğiniz daha az yan etkili ve en az bu kadar güçlü ilaçlar var mı cutting dönemi için definasyon kürü olarak değerlendirmenizi rica edeceğim.
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: havabukucu
      Abilerim hepinize merhabalar
      Yakın zamanda:
      Adlı konuyu açtım 250 mg’den 750 mg’ye çıkmayı istiyorum sizce bu karar mantıklı mı? Biraz sabırsız bir insanım hızlı verim almak istiyorum bu yüzden böyle düşündüm sizlerin fikirlerini çok merak ediyorum? Jinekomastiye yatkınlığım olduğunu düşünüyorum bu yüzden anti-östrojen kullanmam gerekir mi? Kür içerisinde. Şimdiden cevaplarınız için hepinize teşekkür ediyorum (11 haftadır 250 mg kullanıyorum)
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar selam,
      5 haftadır testo bolde küründeydim kan testi sonucu ilaçların çalışmadığını görünce iran testo ve zphc boldeye geçiş yaptım ancak ilk enjeksiyon kalçada ağrı ve ödem yaptı dün sol kalçadan ikinci enjeksiyonu oldum oda enjeksiyon sırasında felaket yaktı ve şimdi bölge ağrıyor bu neden olmuş olabilir acaba sonuçta enjeksiyonları aynı kişi yaptı ilaç değiştirdiğimden beri ikidir sıkıntılı oluyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.