Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yiğit095

Efedrin hcl maksimum dozaj?

Önerilen İletiler

yiğit095    1

Selamlar herkese,

2 haftadır @Loving Burak Hoca'mdan aldığım Osel marka Efedrin HCl'yi deri altına enjekte ederek kullanıyorum. Sadece sabahları 1 ampül (0,05g/1ml) alıyorum ve etkilerini çok sevdim, 1-2 ay kadar bir süre daha bu etkileri hissetmek istiyorum ancak yavaş yavaş tolerans oluşturduğumu hissedebiliyorum. İnternette yazan dozajlar genelde aldığımdan daha yüksek olmasına rağmen sormak istedim; günlük dozumu sabah/akşam şeklinde 2 katına çıkarmamın bir zararı olur mu?

Okuduğunuz için teşekkürler, iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.564

Efedrinin dozu eca olarak genelde 25-30 mg dır.Yanına 200-300 mg kafein ve birde bebek aspirini almadan tadı çıkmaz.

Çok çabuk tolerans kazanılan bir madde ve fazlası bu işi daha da hızlandırır.Ben de ucuz yollu pre-workoutların yanına 15-20 mg olarak alıyorum.Bir gün arayla salona gittiğim için tolerans durumu hissetmiyorum.Sebebi genelde parasempatik sistem ağırlıklı sakin yaşantım olmasından kaynaklanıyor diye düşünüyorum.Yoğun tempolu yaşantı daha hızlı toleransa neden olabilir.

Hergün alma en azından bir gün ara ver.Clenin tam tersi işlevde, antihistaminik kullanımı reseptörleri arttırıyor.Efedrin seçiciliği olmayan ve bir çok şeyi etkileyen bir madde olmasından, tam bir reseptör arttıracak karşılığı yok.Fakat beta bloker bazı ilaçlar adrenalin reseptörlerini bloke edebiliyorlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ctdberk    5

hocam bende efedrin almak istiyorum fakat hiçbiryerde bulamıyorum gına geldi acaba sana nasıl ulaşabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
WR_20    1
yiğit095, 4.09.2020 - 16:29 yazdı:

Selamlar herkese,

2 haftadır @Loving Burak Hoca'mdan aldığım Osel marka Efedrin HCl'yi deri altına enjekte ederek kullanıyorum. Sadece sabahları 1 ampül (0,05g/1ml) alıyorum ve etkilerini çok sevdim, 1-2 ay kadar bir süre daha bu etkileri hissetmek istiyorum ancak yavaş yavaş tolerans oluşturduğumu hissedebiliyorum. İnternette yazan dozajlar genelde aldığımdan daha yüksek olmasına rağmen sormak istedim; günlük dozumu sabah/akşam şeklinde 2 katına çıkarmamın bir zararı olur mu?

Kardeşim 1ml yi deri altına enjekte ettikten sonra küçücük şiş gibi oluyormu enjekte ettiğin yer

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
yiğit095, 04.09.2020 - 16:29 yazdı:

Selamlar herkese,

günde 1 ampul iyidir 1 ayı geçirme vücut tölere eder araya s verip devam et daha hoş olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ctdberk, 04.10.2020 - 15:49 yazdı:

hocam bende efedrin almak istiyorum fakat hiçbiryerde bulamıyorum gına geldi acaba sana nasıl ulaşabilirim

@Loving hocama ulaş

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Mimaroba
      Her ilaç farklı bir amaca yönelik olsa da dozaj arttırma kararlarınız da ki etkenler neler hangi konumda iken sizce dozajlar arttırılmalı ?
    • Yazan: Nynex
      Selam arkadaşlar, bir miktar hacim artışına ihtiyacım olduğu için testosteron enanthate yanına kısa süreli danabol eklemeyi düşünüyorum bu ilaçla ilgili yayımlanan bazı makalelere baktığımda günlük 5mg (tedavi edici)dozlarda karaciğer değerlerini biraz yükseltsede çok ciddi bir yan etki tespit edilmemiş.
      Ancak 15mg/gün dozlara ulaştığımızda ve geçtiğimizde safra ve karaciğerde çok ciddi yan etkiler görüldüğü tespit edilmiş.Benim yaş 38 boy 1.73 kg 74 ben haftalık 500 testo enanthate yanına günlük 5mg danabol kullansam hacim kazanma açısından bir etki alabilirmiyim yoksa bu doz çok düşükmü kalır yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler.
    • Yazan: Test-enjoyer
      Öncelikler selamlar,
      1-4 hafta danabol  1-15+ hafta testo e 1-15+ boldenon  Marka: AndroChem (boldenon 1ml/300mg - testo 1ml/250mg)
      İlaçlar bu şekilde kan testlerim hepsini hallettim şuanlık problem yok.
      İlk 4 hafta 30 mg danabol sonra kesicem. İlk 4 hafta 250mg testo alıcam. 4 hafta sonra testoyu 500e çekicem  Fakat tek aklımı karıstıran şey boldenon dozu ilk 4 hafta testo ile aynı mı alayım yoksa 300lerde bırakıp sonradan testo ile arttırayım mı? 500-500 ya da 500-600 gibi
      Yanlışım olabilir konu hakkında herkese iyi ve sağlıklı günler.
    • Yazan: anabolic
      Yarışmacıların felan kullandığı dozajlar nasıl oluyor 
      Sosyal medyada açıklandığı gibi olması mümkün değil bence
      1000 1500mg tren enanth girildiğini iddia eden bi hocam var 
      Gerçek dozajlar nelerdir sizce

• Yazan: vucenzo
      iyi günler arkadaşlar forumu uzun zamandır misafir olarak okuyordum ama 2 kürümü yapmaya karar verdim ramazandan sonra size 'de danışıp bilgi kirliliği yapılmadan görüşlerinizi almak istiyorum, bence böyle yapmalısın, şundan dolayı gibi fikirlerinizi almak istiyorum boyum 1,79 kilom 74  kürüm şu şekilde 
      DECA 300
      BOLDENON 400
      TESTO 500
      12 HAFTALIK BİR KÜR DÜŞÜNÜYORUM 
      önerilerinizi düzeltilmesi gereken şeyleri açıklamaları ile yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.