Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Dan28

Testo-boldenon kürü destek

Önerilen İletiler

Dan28    0

3. Haftam bitti bugun 4. Haftanin emjeksiyonlarini yaptim

Pazartesi ve sali cok iyi bir idman cikardim agirliklara en az 5 kg ekledim dedigim gibi guc hala cok iyi 74 kg oldum

Bugun itibariyle kan testlerimi yolladim sonuclar geldikten sonra burada paylasacagim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dan28    0

4. Haftadayım bi garip hissetmeye başladım şu dakikadan itibaren duygularımda falan boşluk hissi gibi. Sevgilimi dusunuyorum falan boş yani dusunemiyorim anlayamadim kür boyle bi etki yapar mi yoksa sorun bende mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
4. Haftadayım bi garip hissetmeye başladım şu dakikadan itibaren duygularımda falan boşluk hissi gibi. Sevgilimi dusunuyorum falan boş yani dusunemiyorim anlayamadim kür boyle bi etki yapar mi yoksa sorun bende mi ?

bunu yapar ama kür bittikten sonra yapr kür içinde yapmaz :kas:roll:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0

-Kürde 6. Haftadayim

-Kilom 69 dan 76 ya cikti

-Idmanlarim inanilmaz sert geciyor

-Kaldirdigim kilolar 10 kilo artti yorulmak nedir bilmiyorum

-Vucud olculerim de degisimler mecvut. 3 ile 5 cm arasi

-sekillenmeye basladim bunu goremiyorum

- halk arasinda yavas yavas kollarin buyudu kilo mu aldim sen soylerimleri basladi :)

-arada sinirlerim yukseliyor ama bas edebiliyorum libodo tavan ama pek sorun olmuyor

-adelelerim sert duruyor artik bunu hissedebiliyorum

Simdilik hersey yolunda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
-Kürde 6. Haftadayim

- halk arasinda yavas yavas kollarin buyudu kilo mu aldim sen soylerimleri basladi :)

-arada sinirlerim yukseliyor ama bas edebiliyorum libodo tavan ama pek sorun olmuyor

Simdilik hersey yolunda

Hocam Maşallah gerçekten neredeyse 10 kg almışsınız ki bunun 4,5 kg su olsa geri kazanımınız güzel. Kg 10 kg arttı derken nedir ortalama ne kadar ağırlıkla çalışıyorsunuz ? ( Önemli olan ağırlık değil doğru ağırlık ve set sayısıdır ) 5 cm çok iyi ölçü kol kaçtı kaç oldu şuan ? 3cm ve üzeri iyi sonuçtur soğukken. Sıcakken 4,5 cm. Hocam o libido fillere koca ağaçları yıktırıyor sizdede böyle olması çok norma :lol:

Before afterları bekliyoruz :kas:roll:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0
-Kürde 6. Haftadayim

Simdilik hersey yolunda

Hocam Maşallah gerçekten neredeyse 10 kg almışsınız ki bunun 4,5 kg su olsa geri kazanımınız güzel. Kg 10 kg arttı derken nedir ortalama ne kadar ağırlıkla çalışıyorsunuz ? ( Önemli olan ağırlık değil doğru ağırlık ve set sayısıdır ) 5 cm çok iyi ölçü kol kaçtı kaç oldu şuan ? 3cm ve üzeri iyi sonuçtur soğukken. Sıcakken 4,5 cm. Hocam o libido fillere koca ağaçları yıktırıyor sizdede böyle olması çok norma :lol:

Before afterları bekliyoruz :kas:roll:

Yorumunuz icin tesekkurler

Kg dan kastim dambull shoulder pressten ornek vereyim artik 25 kg ile cok rahat yapiyorum bunu 30 kgma cikardim son 2 setimi bu sekilde tamamliyorum (4×10)

Benc pressten ornek vereyim 100 kgmi artik yiyebiliyorum yani kalkiyor ama antrenman esim olsa dahada cok vurabilirim ozellikle antrenmanda pamp muazzam ölcude hissediyorum. Kilolarin artmasindan dolayi squat calisirken belimdeve ne yazikcki kasigimi sakatladim bu bana inanilmaz bir agri veriyor istesemde fazla yuklenemiyorum koldan 3 cm aldim 34du suan 37 bacaktan 5-6 cm almisim 54-55di suan 60 calferim 35di suan 38 omuzlarim 121di suan 124 125. Kalcam 90-91 di suan 95 hersey iyi suan bu arada boyum 172 simdiki kilom 75 herkesin dedigin gibi 6. Haftada herseyi tam anlamiyla hissetmeye basladim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Merhaba

Nacizane önerim olacak senelerce squat çok yüksek ağırlıklara girdim, zorlamaya bağlı ödem oluşuyor dizlerimde ve bunlar yırtıma ve kopmalarla devam etti. Hiç gerek yok ağır girmeye. Squat için kanadada doktorun bana önerisi kilon kadar çalış max tekrar çalış. Bacak eklemlerine nekadar yük bindirirsen şuanda gelişim olsa bile ilerleyen yıllarda bu sna negatif dönecek. Ciddi anlamda şuanda bacak çalışamıyorum, bisiklet binemiyorum ve namaza bile oturamıyorum. 180 200kg girdim ve hiçbirşeye yaramadı.

Şuanda tüm eçvremdekiler ve çalıştırdıklarım dahil 60 70kg ile 30 40 50 tekrar yapıyorlar eskisindan daha dayanıklı ve iriler. Biraz araştır vücut çalışmaktan anlamam ben çok ama yüksek ağırlık bacak konusunda risk olabiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0

Kuş mu uçmuyor yoksa yaşama hevesi mi gitti ?

Yorumunu gormedim kusura bakma yasama hevesim gitmisti ama suan her sey yolunda :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0

Herkese gunaydin

Simdilik haftalik 500 mg boldenon ve testo yapiyorum bu durumu 750 mg olarak arttirsam bana ne gibi olumlu ve olumsuz etkileri olur yanitlayan olursa sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    23
Herkese gunaydin

Simdilik haftalik 500 mg boldenon ve testo yapiyorum bu durumu 750 mg olarak arttirsam bana ne gibi olumlu ve olumsuz etkileri olur yanitlayan olursa sevinirim

Boldenonn için şunu söyleyebilirimki artan ciddi açlık hissi ile beraber ani yükselecek hacim ölçüleri olacak bir anda büyüdüğünü hissedeceksin o sixpackler yumruk yumruk alacak 750 ve üzeri için bahsediyorum. Testoda ise daha fazla güç artışı ve yağ yakımı demek tabi bunu iyi kullanıp idmandan en iyi verimi alman lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0
Herkese gunaydin

Boldenonn için şunu söyleyebilirimki artan ciddi açlık hissi ile beraber ani yükselecek hacim ölçüleri olacak bir anda büyüdüğünü hissedeceksin o sixpackler yumruk yumruk alacak 750 ve üzeri için bahsediyorum. Testoda ise daha fazla güç artışı ve yağ yakımı demek tabi bunu iyi kullanıp idmandan en iyi verimi alman lazım.

Yorumunus icin cok tesekkur ederim

7.hafta iibariyle bugun 500 -500 yaptim

Ctesi gunude 250-250 yapicam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

Bu pramit sistemini nasıl yapıyorsun hocam sen ? haftalık mı ? anlamadım yada yanlış anladım galiba _?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0
Bu pramit sistemini nasıl yapıyorsun hocam sen ? haftalık mı ? anlamadım yada yanlış anladım galiba _?

Hocam kurumu hazirladigim bir arkadas var aslinda 16 hafta 500 -500 mg gidicektik 6 hafta icinde 68 69dan dan 76 ciktiktan sonra bi 10 kilo daha alalim bundan sonra 750 mg yapalim dedi simdi dogrumudur yaptigimiz yanlismidir bilemiyorum acikcasi benimde pek bilgim olmadigi icin bilgi almak istiyorum burdaki arkadaslardan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

Pramit sistemi en güzel verim açısından haftalara yönelik düşük doz ile başlayıp ortalarda arttırıp kür sonuna doğru yine kür başındaki gibi minimize etmektir kürdeki ilaç oranlarını. Böyle ise doğru ama günlük yada haftalık dozaj oynamaları kürü başarısız kılar. Verimi düşürür daha doğrusu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0
Pramit sistemi en güzel verim açısından haftalara yönelik düşük doz ile başlayıp ortalarda arttırıp kür sonuna doğru yine kür başındaki gibi minimize etmektir kürdeki ilaç oranlarını. Böyle ise doğru ama günlük yada haftalık dozaj oynamaları kürü başarısız kılar. Verimi düşürür daha doğrusu

ilk 6 hafta 500 mg yaptik 7. Hafta itibariylr 750 mg yapmaya basladim hocam. Ayrica 2haftadir libodo acayip artti boyle saldirasim geliyor herkese fazla masturbasyon olayinada girmek istemiyorum patlicam yakinda :alt

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

dan28 vücut yağ oranın ne durumda, aldığın kg lar yağ oranını tahmini ne kadar arttırdı. bel ölçünde bir değişme oldu mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0
dan28 vücut yağ oranın ne durumda, aldığın kg lar yağ oranını tahmini ne kadar arttırdı. bel ölçünde bir değişme oldu mu?

Vudud yag oranimini acikcasi bilmiyorum ama 12 -13 civarindadir diye tahmin ediyorum baslamadan once belim 82-83 civariydi sen aklima getirdin simdi ölctum 84 midemde dolu sayilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

çok iyi. o kadar kg aldın ve 1cm hiç birşey. başlığını takip ediyorum küründe başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0

Herkese iyi gunler bugun 8. Hafta enjeksiyonlarimi yaptiricam. Ama ne yazik ki moralim bozuk 112 kilo squat yaparken 6. Tekrarda oturdum kalkayim dedim kalkamadim sag ust kasigim yan tarafi Baldirin ustu takk etti ve sakatlandim boyle bir acı olamaz yuruyemiyorum krem tedavisi uyguluyorum sanirim bir sure bacak antrenmanina ara vericem bu hic iyi olmadi. 7. Hafta bitti suan itibariyle 78 kg cikiyorum. Oo sen baya kilo aldin konusmalari baya yayildi antrenmanda kaslarim semsert oluyor pump harika diyebilirim karin kaslarim suan belli belirsiz boyle olmasi normal mi bilmiyorum gucum gercekten cok iyi antrenmanda damarlanma guzelama normal hayatta pekte belli oluyor denemez . kür baslangicinda planim 14 hafta yapmakti belki 16 haftaya uzatabilirim. 7. Haftadan itibaren mglari 750 ye cikardik bunu soylemistim.libido zaten tavan onu aciklayayim . Bu kür bittikten sonra ne kadar sure sonra definasyon kurune girilebilir konu hakkinda bilgisi olan varsa sevinirim

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Tedavi için hangi ilaçları ve kremleri kullanıyorsunuz ? Kas spazmı tarzı bir sakatlık yaşadıysanız bir kaç önerebileceğim krem ve ilaç var. Ancak daha ileri bir sorun var ise doktora uğramanızda fayda var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0

Kas spazmi olcani sanmiyorum hap olarak diklofenak krem olarak fastjel kullandim dune ve bu sabaha gore suan iyiyim sanirim iyi geldi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0

7. Haftadan itibaren testoyuda boldeyide 750 mg yapiyorum ( 9.haftanin 750 mg bugun tamamladim) kilo artisi ölcü artisi yok beslenmemde gayet iyi eksik birseyler mi var acaba cozemedim ( testo degerlerime gore uurnlerde sorun yok 1 ile 8 olmasi gereken testo bende >15 ) buyuktur isaretinden anladigim kadariyla makine 15e kadar olcebilmis .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.