Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Dan28

Testo-boldenon kürü destek

Önerilen İletiler

Dan28    0

Herkese merhaba Küre başlayalı henüz daha 2 gün oldu haftalık 500 mg testo 500 mg boldenon olarak kür yapmayı düşünüyorum. Fitness geçmişim 3.5 yıl artık gelisemiyorum beni bir tık ileri atsin diye bu yola baş koydum. Beslenmemde sıkıntı yok günde 1000 grama kadar protein alabıliyorum supplement olarakta whey-bca-arginin kullanacagim. Musabık bir sporcuyla kürü hazırladık çünku bu konu hakkinda bilgim yok o bana danabolun gereksiz oldugunu sadece bende su tutacagini soyledi hani haksizda degil bu konu hakkinda o yuzden danabol kullanmiyorum ama ilaclar devreye girinceye kadar en azindan 6 hafta beni küre hazirlamazmiydi diye dusunmekten kendimi alamiyorum aklimdaki soruda şu danabolda kullanmiyorum ilaclar isleve girinceye kadar mesela 6 hafta diyelim guc kuvvet namina hic bir sey hissetmicekmiyim acaba hocalarim yardim ederse gercekten minnettar kalırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    851
Herkese merhaba Küre başlayalı henüz daha 2 gün oldu haftalık 500 mg testo 500 mg boldenon olarak kür yapmayı düşünüyorum. Fitness geçmişim 3.5 yıl artık gelisemiyorum beni bir tık ileri atsin diye bu yola baş koydum. Beslenmemde sıkıntı yok günde 1000 grama kadar protein alabıliyorum supplement olarakta whey-bca-arginin kullanacagim. Musabık bir sporcuyla kürü hazırladık çünku bu konu hakkinda bilgim yok o bana danabolun gereksiz oldugunu sadece bende su tutacagini soyledi hani haksizda degil bu konu hakkinda o yuzden danabol kullanmiyorum ama ilaclar devreye girinceye kadar en azindan 6 hafta beni küre hazirlamazmiydi diye dusunmekten kendimi alamiyorum aklimdaki soruda şu danabolda kullanmiyorum ilaclar isleve girinceye kadar mesela 6 hafta diyelim guc kuvvet namina hic bir sey hissetmicekmiyim acaba hocalarim yardim ederse gercekten minnettar kalırım

O musabık hocamıza canı gönülden selamlar su tutarmış o yüzden sen kullanma mı dedi :D Eee testo ile boldenon ne yapacak ? su mu atacak ?

Anabolik her ürünün 1. görevi kas içinde su tutmak zaten ? tutmuyorsa ilaç çalışmıyordur.

ARNOLD'UN ÇOK GÜZEL BİR SÖZÜ İLE HOCANA HEMDE MUSAIK HOCAMIZA ÇOKÇA SELAMLAR;

Arnold dianabol breakfast of champions. :kas

Yani der ki ; Danabol şampiyonların sabah kahvaltısıdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0

Anlıyorum elbette ki su tutacagim sanirim fazlasini tutmami istememis olabilir diye dusunmek istiyorum. Danabolu kullanmiyor olmam alacagim etkiyi herhangi bir azaltma gerceklestirir mi ? daha kure baslayali 2 gun oldu siparis verip baslayabiliirim aslinda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
Anlıyorum elbette ki su tutacagim sanirim fazlasini tutmami istememis olabilir diye dusunmek istiyorum. Danabolu kullanmiyor olmam alacagim etkiyi herhangi bir azaltma gerceklestirir mi ? daha kure baslayali 2 gun oldu siparis verip baslayabiliirim aslinda

Sorun olmaz sadece güç artışı konusunda ilk başlarda probleminiz olur :crs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0

Sorun olmaz sadece güç artışı konusunda ilk başlarda probleminiz olur :crs

Cevabiniz icin tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Butun AAS ler su tutumu yapar kimisi cok kimisi az o hocana soyle Dianabol/Anapolon/Turinabol bunlar kick start icin guzel ilaclardir ve fazladan kas kutlesi demektir benim favori ilacim Anapolon dur...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
Butun AAS ler su tutumu yapar kimisi cok kimisi az o hocana soyle Dianabol/Anapolon/Turinabol bunlar kick start icin guzel ilaclardir ve fazladan kas kutlesi demektir benim favori ilacim Anapolon dur...

Anapolon için günde kaç mg çıktın hocam en fazla ? aldığın verim ne oldu ben 1 haftada beklentimin 3 kat fazlası verim aldım ama kullanım kürdeki haftası bitince ne aldıysam hepsini verdim beslenme yada idmanda problem yoktu üstelik.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0

Kick start olarak tabiki iyi olabilir küre hazırlar sonucta arkadaş yukarida bahsetmis anapolondan cok iyi verim almis birakinca uçup gitmis danaboldede boyle sorun yasicaksam kullanmamak mantikli gibi aslinda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Vallah bende öyle bir sorun olmadı bu zamana kadar 50mg kullandım yetiyor beklenti mi de karşılıyor diğer kur de kısmet olursa 100mg alacağım...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0

A) 1. Hafta bitti alınan kilo 2

B) Son 2 gundur indmanlarim daha sert ve yorulmuyorum

C)beslenme eksizsiz devam ediyor

D)simdilik sadece protein tozu var arginin +bca yolda

E) Yan etkisinden mi bilmiyorum daha gec uyumaya basladim

F) güc ve pump bu kadar kisa surese beklemiyordum

Her sey yolunda Allaha şükür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252

Her şeyin yolunda olduğuna sevindim mutlaka detayları devamlı paylaşıyor ol bizde gelişimini takip edelim başarılar. :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0

Her şeyin yolunda olduğuna sevindim mutlaka detayları devamlı paylaşıyor ol bizde gelişimini takip edelim başarılar. :kas

Tabikide paylasirim ben tesekkur ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0

11.gundeyim guc ve pump artisi guzel ama libidoda bir fark goremiyorum normalmdidir biraz daha mi zaman gecmesi lazim acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
11.gundeyim guc ve pump artisi guzel ama libidoda bir fark goremiyorum normalmdidir biraz daha mi zaman gecmesi lazim acaba

Merak etme 1-2 hafta sonra keşke bi fark göremeseydim diyeceksin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

Merak etme 1-2 hafta sonra keşke bi fark göremeseydim diyeceksin :)

Efsane bir yorum gelmiş çok güldüm ve kesinlikle haklısın :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0

..Kürde 2. Haftam bitti... 3. Enjeksiyonlar bugun yapildi

..69 kg dan 73 e çıktım

..Antrenman sirasinda guc ve pump devam ediyor gerçekten adelelerimi çok sert hissediyorum (antrenmanda)

... Fazla bi degisim yasamadim ama bir kac kisi yucel sen buyuyomusun popon buyumus vb. Seyler soylediler.

...daha once ki iletimde dedigim gibi libido artis yok ve damarlanmayi daha yaşamadim

4. Hafta bitiminde testo degerlerime baktiracagim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
..Kürde 2. Haftam bitti... 3. Enjeksiyonlar bugun yapildi

..69 kg dan 73 e çıktım

..Antrenman sirasinda guc ve pump devam ediyor gerçekten adelelerimi çok sert hissediyorum (antrenmanda)

... Fazla bi degisim yasamadim ama bir kac kisi yucel sen buyuyomusun popon buyumus vb. Seyler soylediler.

...daha once ki iletimde dedigim gibi libido artis yok ve damarlanmayi daha yaşamadim

4. Hafta bitiminde testo degerlerime baktiracagim

Her şey iyi gözüküyor testo ölçümlerini burada paylaşırsan mutlaka yorumda bulunuruz 2. ayın ortası ve sonunda istediğini almaya başlayacaksın merak etme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0

Her sey burada paylasmayi dusunuyorum kür sonundada fotograflarimi ekleyecegim hocam

Total ve free testo disinda baska bir seye baktirmam gerekli mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
Her sey burada paylasmayi dusunuyorum kür sonundada fotograflarimi ekleyecegim hocam

Total ve free testo disinda baska bir seye baktirmam gerekli mi?

Kan değerlerine başka bir şeye gerek yok ara dönemler için. Yinede full check up girip girmemek de sana kalmış :roll::kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Bu da kişiden kişiye değişebiliyor. Bende 500 mg tostosteron ile hiçbir değişiklik olmamıştı ama bu dozla kuduran adamlar olduğunu biliyorum. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0
Bu da kişiden kişiye değişebiliyor. Bende 500 mg tostosteron ile hiçbir değişiklik olmamıştı ama bu dozla kuduran adamlar olduğunu biliyorum. :)

16.gune giriyorum bendede bir degisiklik yok 3.haftanin icindeyim hadi hayirlisi :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dan28    0
Libido konusu tam olarak ne oluyor nasıl etkiliyor sosyal hayatı falan etkiliyecek düzeyde şeyler midir

2014 yilinda sustanon primabolon kurunde yaşadim gercekten sosyal hayatimi olumsuz etkilemisti istemsiz bir sekilde uçuşa geciyordu suan ki kurumde buna benzer bir seyle henuz karsilasmadim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Libido konusu tam olarak ne oluyor nasıl etkiliyor sosyal hayatı falan etkiliyecek düzeyde şeyler midir

2014 yilinda sustanon primabolon kurunde yaşadim gercekten sosyal hayatimi olumsuz etkilemisti istemsiz bir sekilde uçuşa geciyordu suan ki kurumde buna benzer bir seyle henuz karsilasmadim

Komplex test. özellikle ilk kürlerde bu tür dengesizlikler yapabilir. Test. enantatın etkisi nispeten daha az olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.